Fotograf Kesip Yapıştırma

Fotograf Kesip Yapıştırma Fotoğraf Üzerine Fotoğraf Yapıştırma - Bu makaledeki notlar: fotoğraf yapıştırma fotograf kesip yapıştırma fotoğraf..

Her Türlü Video Ve Fotoğraflar Üzerinde Çalışma

Her Türlü Video ve Fotoğraflar Üzerinde Çalışma

Her türlü film ve fotoğraflarınız üzerinde kesme, bölme, yapıştırma, altyazı, ses ekleme, herhangi bir yerine çeşitli şekillerde yazı ve daha birçok ekleme ve değişiklik yapabilirsiniz.

Ayrıca videolar arasında geçiş yaparken, videolar başlarken veya biterken çeşitli efektler ve yazı ekleyebilirsiniz.
Yaptığınız çalışmaları birçok türden bilgisayarınıza kayıt edebilir ve CDRW aracılığıyla CD’lere aktarabilirsiniz.

Videolarınız ve Fotoğraflarınız için daha birçok şey yapabileceğiniz, birçok programı kullanarak yapabildiğimiz şeyleri tek programla yapacağınız bir program.
Programı burdan indirebilirsiniz
http://dl01.chip.eu/download/d6f978c13df29a8779ea861d30a9438c/499f2527/8312/CyberLink.2305_Trial_VDE080828-01_en.exe

Şimdi programı çalıştırıp ve karşımıza gelen ekranda aşağıda gösterdiğim yolu takip ediniz.

Ben video üzerinde çalışmamı anlatacağım, fotoğraflar üzerinde de çalışabilirsiniz. Ben burada bir video, bir resim ve diğer aşamalarda da birer eklemeler yaptım, siz arka arkaya birkaç video, müzik, resim, efekler vb. ekleyebilirsiniz.Yukarıda da görüldüğü gibi bu kısımda renkler ile oynayabilirsiniz. Ben videonun eklediğim kısmına siyah beyaz bir görünüm verdim, tabi siz diğer renklenme ayarlarını seçebilirsiniz.

Yukarıda fotoğraf eklediğim kısma bir başka videoda ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz görünümü görüntü üzerinde istediğiniz noktaya sürükleyebilir, büyültüp küçültebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotograf Kesip Yapıştırma İçin Yorum Yap