Free Domain Hosting Türkçe Reklamsız

Free Domain Hosting Türkçe Reklamsız Co.cc Site Kurmak - Bu makaledeki notlar: reklamsız bedava site free domain hosting..

Www.siteadın.co.cc Reklamsız Ve Bedava…

CO.CC – Free Domain name registration + Free DNS service. BU ADRESTEN HEMEN DOMAİN ADINIZI ALIN … :muahaha::muahaha:

Googleden Ücretsiz Site!!!! 100 Mb

E-postalara can veren Google, en sonunda web sitelerimize de hayat verdi. Gmail hesabı olan herkes, 100 MB'lık, reklamsız ve kolayca hazırlanabilecek (hem de birkaç dakika içerisinde) web sayfası imkanı sunuyor. Dosya sıkıntısı yok, bandwith (bant genişliği) sıkıntısı yok. Bu yazıda, Google'ın sunduğu bu hizmetten faydalanmanız için gerekli olan bütün bilgileri paylaşacağız. Bütün ayrıntıları ile Google Pages.

Hazır mısınız?

Hazır olabilmeniz için daha önceden başvuruda bulunmanız gerekiyor. SDN forumlarını takip eden kişilerdenseniz bu başvuruyu mutlaka yapmışsınızdır. Yok, yapmadıysanız o zaman bu rehberi izleyin. Daha sonra Google, nasıl olsa bu servisi de herkese açacak. Ama bunun zamanını vermemiz şimdilik mümkün değil.

Siz de bizim gibi test için başvuruda bulunduysanız o zaman kolları sıvayabiliriz. Neymiş bakalım Google'ın bize verdiği 100 MB'lık site.

Sayfanın yapısı

Google'ın size vereceği sayfanın yapısı, statiktir. Yani ASP veya PHP gibi veritabanı uygulamalarını kullanan dinamik bir yapıya sahip değil. Bu haliyle bile gerçekten cezp edici. Düşünün bir kere, önemli dosyalarınızı paylaşmak için artık Rapidshare kullanmanıza gerek kalmayabilir.

SaHiP 0lmak için:

|——–> http://pages.google.com

Sponsorlu Bağlantılar

Free Domain Hosting Türkçe Reklamsız İçin Yorum Yap