Gebelikte 27. Hafta Uzman Tv

Gebelikte 27. Hafta Uzman Tv Gebelikte Yirmi Yedinci Hafta - Bu makaledeki notlar: ikiz gebelikte 27.hafta gebelikte 27. hafta..

Gebelikte 27. Hafta, Yirmiyedinci Hafta Hamilelik Takvimi, Bebeğin Resmi

Annesi:

Gerçekten kilo vermeye başlayacağız bu zaman zarfında, bu son olacak hafta kadar yaklaşık otuz altı. Bazı kültürlerde aksi dikte, kilo gebelik sırasında elde değil yağlı veya sağlıksız, daha ziyade, sağlıklı bir gebelik ve bebek için gerekli.

Ağırlık sizin kazanç çeşitli yerlere dağıtılacak. Ortalama meme önce hamilelik hakkında 7 ons ve her 14 meme ons ortalama kadar ağırlığında olabilir gebelikte tartmak! Bazı ağırlık vücut sıvıları için (amniyotik sıvı, kan hacmi, vb) devam edecek.
Baby:

Bebeğinizin cildi çok suda yüzen gelen kırışmış olan. Bu doğumdan birkaç hafta sonrasına kadar sizin çocuğunuz bu şekilde kalacak bir bebek içine doldurduğu. Her ne kadar gerçeği bebeğinizin görünüyor ki doğumda olacak görünüyor varsaydığını kalp katılın! Bebek de 2 £ işareti (900 gram) isabet vardır.
Dad / Partner:

Eğer annesi ona ağırlık hakkında gebelikte kilo önemli bir sağlık gebelik için hatırlatmak şikayet başlıyor. Ayrıca tatlılar onunla cazip değil ve iyi bir örnek kendiniz ayarlayarak ona yardımcı olmalıdır.
Okuyucular paylaş:
Drano, drenaj temiz, söyledi efsaneye göre bebeğinizin cinsiyeti tahmin edebilmek için. Bu bir şey değil bazı kadınlar inanıyorum şirket alacak ama eğer bebeği bir çocuk ya da kız olduğunu göstermek yardımcı olabilecek bir hamile kadının idrar karıştırma. Sorunu kimyasal nedeniyle biraz tehlikeli ve olmasıdır karıştırma idrar. Bu sizin potansiyel dışında duman nedeniyle bunu önerilir. Ama ne zaman denedim oldu? Sağdaki miydi? O bir şey yaptınız mı? Hangi iman edersiniz? Yeşil = kız? Kahverengi = çocuk? Veya başka bir şeyler?

Paylaşma Sonuçlar
Ikiz İpuçları:

Katları programlar ücretsiz ya da indirimli fiyatlarla ürünleri sunmak check out emin olun. Bunu sormak için acıyor asla! Yerel kulüp ayrıca, ulusal veya uluslararası sunar kullanışlı olabilir yerel bir listesi ve diğer online destek grupları olabilir.
Önerilen Okuma:

Doula Kitap: Nasıl Doula bir, daha kolay ve sağlıklı Doğum kısa Klaus, Kennell ve Kennell tarafından mı Yardımcı Olabilirsiniz
Tüketiciler ve profesyoneller, doulas ve profesyonel işçilik desteği hakkında bu kitap için aydınlatmak ve sizi eğlendirecek. Çalışmaların yazarları tarafından!

Sponsorlu Bağlantılar

Gebelikte 27. Hafta Uzman Tv İçin Yorum Yap