Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Özel Numaradan Arayanı Öğrenme - Bu makaledeki notlar: gizli numara bulma gizli numaradan arayanı..

Gizli Numaradan Arayanları Bulmak

Gizli numaradan arayanları bulmak

*#30# yazıp seçeneklerden araya basılır.Arayanın numarası gösterilir deniyor.Denemeden önce sizle paylaşmak istedim.Bu ayarı iptal etmek için de #30# deyip aynı işlemleri yapmak gerekiyormuş.
Nette gizli numarayı bulmanın imkansız olduğundan bahsediliyor.Başka bir yol bilen veya deneyen var mı?

Gizli numaradan arayanları bulmak

6600 Vb. Gizli Numaradan Arayanı Ögren

6600 vb telefonlar için geçerlidir.telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçilir.e posta adresi girilir.giden e posta adresine telefon numaranız yazılır.kendime gönder seçeneği aktif hale getirilir.posta kutusu türü pop3 seçilerek güvenlik kapatılır. (güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra kurbanın araması beklenir.aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekliyorsunuz.arama bitince mail adresinize baktığınızda hangi numara olduğunu görebilirsiniz.

Özel Numaradan Arayanı Msn’den Tespit Et!

Özel numaradan arayanı msn’den tespit et!
6600 vb telefonlar için geçerlidir.telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçilir.e posta adresi girilir.giden e posta adresine telefon numaranız yazılır.kendime gönder seçeneği aktif hale getirilir.posta kutusu türü pop3 seçilerek güvenlik kapatılır. (güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra kurbanın araması beklenir.aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekliyorsunuz.arama bitince mail adresinize baktığınızda hangi numara olduğunu görebilirsiniz
——————————————–

Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi

Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi

Rahatsız ediliyor olabilirsiniz. Ya da bilmediğiniz numaraları açmak istemiyorsunuzdur.Öyleyse GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi tam size göre.
GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi, gizli numaralardan gelen aramaları engeller. Servisi kullanmanız durumunda gelen aramalar, daha telefonunuz çalmadan, otomatik olarak reddedilecektir.
Sizi gizli numaradan arayan kişiler, “Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz” anonsunu duyar.
GizliNumaradanAramaKısıtlama tüm Turkcell numaralarına açık bir servistir. Ayrıca, servisi kullanmak için herhangi bir abonelik ya da sabit ücret söz konusu değildir.

GizliNumaradanAramaKısıtlama tüm Turkcell numaralarına açık bir servistir. Ayrıca, servisi kullanmak için herhangi bir abonelik ya da sabit ücret söz konusu değildir.
GizliNumaradanAramaKısıtlama servisini kullanmak çok kolay. *253# tuşlayıp YES ’e bastığınızda gelen gizli numara aramaları daha telefonunuz çalmadan saf dışı bırakılacak.
Servisi iptal etmek için #253# tuşlayıp YES ’e basmanız yeterli.
GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi, eski tip sabit telefon santrallerinden (analog santrallerden) ve yurtdışından numara bilgisi gönderilmeden oluşturulan çağrıları engellememektedir

Sponsorlu Bağlantılar

Gizli Numaradan Arayanı Bulma” İçin Bir Cevap

Gizli Numaradan Arayanı Bulma İçin Yorum Yap