Göbek Düşmesi Lutfen Yardım Nasıl

Göbek Düşmesi Lutfen Yardım Nasıl Göbek Nasıl Yerine Getirilir - Bu makaledeki notlar: göbek düşmesine ne iyi gelir göbek..

Göbek Düşmesine Ne İyi Gelir? – Çaresi Nedir?

Göbek düşmemesi için ne yapmam lazım? Yada düşdükten sonra ne yapmam lazım?

Göbek Nasıl Eritilir

Göbek Nasıl Eritilir
göbek eritme diyeti – göbek eritmek için ne yapmalı – göbek nasıl eritilir – göbek eriten yiyecekler

Bildiginiz gibi günümüzde o kadar çok içecek varki, bunlar hepimizi adeta birer susuzluk makinasına çevirmekte, bu anlamda neler içtigimize dikkat etmezsek malesef göbegimiz büyümeye devam edecektir. İşte mutlaka ve mutlaka uzak durulması gereken içecekler, tabi bu uzak durma süresi göbek yağınızı eritene kadar olmalı, sonrasında kaldıgınız yerden içmeye devam edebiliceksiniz, tığ gibi ince bir göbek ve belle.

ilk düşmanımız kola, asitli içecekler, tüm hazır satılan meyve suları, yüksek şekerli tüm içecekler, bira, alkol, gazozlar ve şekerli tatlı sodalar, meyveli sodalar. Bunlar sadece kalori ve göbek demektedir.

Peki neler içmelisiniz, neler göbek eritmeye iyi gelir, bunlar şöyledir: ılık su ( sizi tok tutar), soguk su, şekersiz yeşil çay, meyve çayları, siyah çay, az şekerli kahveler, az yaglı ve ya yagsız süt, dogal ayran (hazır, yogurt gibi koyu olanlar degil), karpuz, kavun, portakal suyu gibi sıkılmış sular. Bunları ne kadar çok tüketmeye alışırsanı göbeginiz o kadar hızlı düşecektir. Dogal olursanız, dogada sizle beraber olur ve göbeginiz dogal halini alır.

Bu yiyecekler ve besinler göbek eritmede birebir, özellikle bel bölgesinde aşırı göbek sorunu olanlar, işte bu besinleri bol bol tüketiniz, yalnız lütfen dikkat tam ve sağlıklı şekilde bu besinleri tüketmenizde zarar olmadıgından emin olmak için doktorunuza yada diyetisyeninize sorunuz.

Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri, yağları parçalıyor, hazmı kolaylaştırıyor.

Bulgur: pirinç pilavı yerine her zaman bulgur’u tercih etmelisniz, çok daha faydalı, lifli ve sağlıklı, bagırsak kanserine karşı birebir.

Greyfurt: Metabolizmayı hızlandırıyor, vücut direncini artırıyor.

Brokoli: Lif ve C vitamini deposu. Ayrıca kilo vermeye yarayan kalsiyum içeriyor. Karaciğere iyidir

Nar: Hormonları dengelyip anti oksidan yönü var

Adzuki fasulyesi: bu küçük ve kırmızı olan fasulyeler arasında en az yağlı olanı

Elma: az tatlı ve şeker tatlı çektiginizde canınız bir elma yiyin ikide olabilir.

Kiraz: özellikle kasları onarıcı etkisi var ve çok hafif lezzetli düşük kalorili

Salatalık: Lif zengini olması sayesinde tokluk hissi veriyor. ve su miktarı yüksek

Kırmızı üzüm: Dolaşım sistemini temizliyor. İçerdiği lif, vitamin ve mineraller sayesine kolesterolün düşmesine yardımcı oluyor.

Yulaf: bu sizi çok iyi tok tutan bir besindir, midenizde yer kaplar ve acıktırmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Düşmesi Lutfen Yardım Nasıl İçin Yorum Yap