Gogle Resmi

Gogle Resmi Ğoğle - Bu makaledeki notlar: gogle gogle resmi ğoğle ADINI YAZ..

Gogle A Adını Yaz

ÖNCE BURAYA TIKLAYIN…

tıklayın sonra çıkan sayfaya isminizi yazın sonra make yazan yere basın o linki açılış sayfanız yapın

Süper bişiiii 😉

Hade kolay gele 🙂

Budamı Olcaktı..gogle Die Girenler İyi Okuyun

Antivirüs firması F-Prot'un güvenlik uzmanları geçtiğimiz günlerde Google.com kullanıcılarına yönelik ilginç bir tehdit keşfettiler. Tehdit her gün milyonlarda kullanıcının ziyaret ettiği Google.com domain adının yanlış yazılmasıyla ortaya çıkıyor. Googkle.com adresinde yer alan web sitesi, kullanıcıların bilgisayarlarına çeşitli trojan saldırıları yapıyor ve iyi korunmayan bilgisayarlar bu saldırıdan zarar görebiliyor. Uzmanlar, Googkle.com adresine girilmemesini öneriyor. Kullanıcılarını bu tip tehlikelerden korumasıyla bilinen Google ise, şimdilik bu konuda bir yorum yapmıyor. :ban:

Çayağzı Köyü Hanak Ardahan

Çayağzı Köyü Hanak Ardahan
Çayağzı Köyü Hanak- Çayağzı Köyü Hakkında – Çayağzı KöyüTanıtımı -Çayağzı Köyü Resimleri

Ardahan
Bilgiler
Nüfus 161 (2000)
Koordinatlar
Posta Kodu 75900
Alan Kodu 0478
Yönetim
Coğrafi Bölge Doğu Anadolu Bölgesi
İl Ardahan
İlçe Hanak
Web Sitesi

Çayağzı, Ardahan ilinin Hanak ilçesine bağlı bir köydür.

Tarihi
Köyün eski adı “Orağaz” dır. Köy Posof-Yurtbaşı(Sakabol) köyü, Ahıska, Iğdır, Afganistan, Erzurum ve çevre köylerden gelenler tarafından kurulmuştur. Köy Ardahan’da kurulan ilk yerleşim merkezi olarak kabul edilmektedir. Köyün kuzey batısında yer alan Kırnav(çayağzı) Kalesi’nde yapılan arastırmalarda yapım tarihi bilinmemekte ve kalenin Ardahan Kalesi’nden daha eski olduğu gözlenmiştir. Ayrıca köy merkezinde bulunan tarihi köprü ve batısında cak suyunun yamacında bulunan “Harosman” mağaraları da bir diğer tarihi yerdir.
Kültür
Köyün gelenek, görenek ve yemekleri hakkında bilgi yoktur.
Coğrafya

Ardahan iline 24 km, Hanak ilçesine 4 km uzaklıktadır.İlçe merkezine en yakın köydür.
İklim

Köyün iklimi, Karasal iklimi etki alanı içerisindedir.
Nüfus
Yıllara göre köy nüfus verileri
2007 Veri yok
2000 161
1997 487
Ekonomi

Köyün ekonomisi tarım, hayvancılık ve arıcılığa dayalıdır.
Muhtarlık

Yerleşim yerinin köy tüzel kişiliği alması ile birlikte köyün tüzel kişiliğini temsil etmesi için köy muhtarlık seçimleri de yapılmaktadır.

Seçildikleri yıllara göre köy muhtarları:

2009 – Güncel bilgi yok
2004 – Gazi Karadağ

Altyapı bilgileri

Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. Ptt şubesi ve ptt acentesi yoktur. sağlık evi var fakat faal değildir.

. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

Windows 7 Hızlandırma Yolları

Arkadaşlar windows 7 en hızlı işletim sistemidir.indows xp’ye göre güvenli windows vistaya göre hızlıdır.bunu daha da hızlandırmak istiyorsanız görünüm ayarlarını değiştirecez işte çözüm:
Bilgisayarıma sağ tıklıyoruz>özellikler açılan pencerede sağda gelimiş sistem ayarları var ona tıklıyoruz>Gelimiş sekesine tıklıyoruz>Performans bölümündeki ayarlara tıklıyoruz>en iyi performans için ayrlaya tıklıyıp ugygula ve ardından tamam diyoruz. Eğer Görünümün eskisi gibi olmasını istiyorsanız:
masaüstüne gelin sağ tıklayıp kişiselleştir> windows 7 temasına tıklayın Eskisi gibi
Bir Teşekkür Yeter Emeğe Saygı 🙂

Silkroad Captain Ivy Görevi Ve 20 Zerk Scroll Berserk Görevi Resimli Anlatım

Silkroad Captain Ivy Görevi ve 20 Zerk Scroll Berserk Görevi Resimli Anlatım

Öncelikle Bu Görevin Yaklaşık 3 Saat Sürdüğünü Hatırlatayım Size…Ama Az Da Olsa Keyifli Bi Görev……

1. Samarkand daki Hunter guild teki Shadad ile konusun ve mektupları alın..bu mektupları İstanbulda General Ratchele ***ürün…
REWARD:
21,000 Exp
2,700 Skill Exp
6,000 gold

2. General Ratchel den Ivy 1 görevini alın…İstanbuldaki Inn yazısının sağ tarafında Demetri diye bi eleman var ondan 2. sıradaki görevi alın…bu görevde 20 tane vine stalks getirmenizi isteyecek…Asia Minorda Haran Towers yazan yerin etrafında Evil Order Soldiers ları kesin size bıçak düşecek bunlardan..yaklaşık 50 tane bıçağı topladıktan sonra Ponds Ruinse gidin ve topladıgınız bıçaklara sağ tıklayarak vine stalks ları elde edin…bende 49 tanede oldu sizi bilmem…20 tane vine stalks olduktan sonra bunları Demetriye geri ***ürün verin.
REWARD:
60,000 Exp
8,000 Skill Exp
15,000 gold

3. Demetriye geri gidince size 5 tane örümcek ağı verecek bunlarla Clo***r İmformant yakalayaaksınız…Asia Minor a gidin orada Amphitheatre da göreceksiniz bu canavarları…kafasının üstünde ışık yanıyo bunların…öncesilahınızı cıkarın sonra canavara yakın bi yerde örümcek ağına sağ tıklayın yerde ağ açılacak canavarı ağın üstüne çekmeye çalışın yumruk atarak ))) 5 tane hakkınız var 1 taneyi çekerseniz yetiyo…İmformant ı yakaladıktan sonra yürüyerek istanbula doğru geri dönün ancak dikkatli olun çünkü 60 sn de bir bi tane Clo***r Guardian çıkıyo 15 tanesini öldürmeniz gerekiyo yolda gelirken..bunun için toplam 30 dakikanız var….15taneyi öldürünce General Ratchele geri dönüp görevi verin….
REWARD:
24,000 Exp
2,800 Skill Exp
5 Repair Hammers

4. Exp / Item share party kurun ve en az 1 kişiyi alın partiye…generalden Ivy 2 görevini alın…bu görevle size 5 tane boynuz verecek bu boynuzları asia minor da Harans Tower, Cleopatra’s Gate and Amphitheater da sağ tıklayacaksınızve bi canavar çıkacak…onu kesin düşen poşeti alın…3 yerde de bunu yaptıktan sonra elinizde 3 tane poşet olacak( bu arada sadece bu yerlerin girişlerinde sağ tıklayabiliyosunuz) 3 tane poşeti topladıktan sonra Amphitheatree da Punisher diye bi canavar var onlardan mavi poşet düşene kadar onlardan kesin5-10 dakika içinde düşüyo…poşet düşünce çantanızı açın ve sağ tıklayın… daha önce topladığınız 3 poşet 1 tane kırmızı bi anahtara dönüşecek…

Anahtarı aldıktan sonra Evil Order Fortress e gidin tam ortada durun ve yeni düşen kırmızı şeye sağ tıklayın.. bi an için başka bir yere ışınlanacaksınız… ve 1 dakika içinde karşınıza Captain Ivy çıkacak..onu öldüreceksiniz tabiki..biraz zor ölüyo ) 40 level altı olanlar bence denemesin bu görevi hehehe….Ivy yi öldürünce bi tane poşet düşecek yine bu poşeti alın ve General Ratchele geri ***ürün…

Artık işlem tamam görevi bitirdiniz ve 20tane berserk scroll almaya hak kazandınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Gogle Resmi İçin Yorum Yap