Göz Altı Morlukları İçin Krem

Göz Altı Morlukları İçin Krem Göz Altı Morluklarına Kesin Çözüm - Bu makaledeki notlar: göz altı morlukları için ilaç göz..

Göz Altı Torbalarına Ve Morluklarına Kalıcı Çözüm!!

Göz altı torbalarına ve morluklarına kalıcı çözüm
Göz altı morlukları için bir ilk olan Hylexin™ sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştirmiştir. Hylexin™ gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren ve giderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyah halkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş ilk üründür.

Göz altı morluklarınız sabahları, belli bir süreden sonra yok oluyorsa büyük olasılıkla Hylexin™’e ihtiyacınız yoktur. Fakat göz altı morluklarınız kalıcıysa, basit bir göz kreminden daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Bu sorununuz için Hylexin™’i kullanmalısınız.

HYLEXİN™ normal bir göz kremi veya kapatıcı değildir

Çoğu insan göz altı morlukları nedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma, yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyah halkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alan hemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır.

Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcal damarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına (hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydana gelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine neden olur.

Bilimsel araştırmalar

Bilimsel araştırmalarda Hylexin™’in, içeriğiyle enzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin daha açık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir. Ayrıca Hylexin™’in kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeye hücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Bu sayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir.

Double-Blind* klinik deneyler

Double-blind klinik deneylere katılan, kalıcı göz altı morluklarına sahip kadın deneklerin %72’sinden fazlasında Hylexin™’le birlikte göz altı morluklarının renginde açılma ve yoğunluğunda somut bir şekilde azalma görülmüştür. Bu sonuçlar yüksek çözünürlüklü laboratuar fotoğraflarıyla da doğrulanmıştır.

*Modern bilimsel araştırmalarda kullanılan, sonuçların daha objektif alınmasına imkan sağlayan bir araştırma tekniğidir. Bu teknikte testi uygulayan ve de teste tabi tutulan kişi ürünlerden hangisinin gerçek ürün hangisinin plasebo (sahte ürün ya da ilaç) olduğunu bilmiyor.

Hylexin™ sadece yetkili eczanelerde

Güçlü bir antioksidan olan Hylexin™ göz altı morlukları için bir ilk olmasının yanı sıra hem kadınlara hem erkeklere hitap eden ilk göz kozmetik ürünüdür.

Hylexin™, göz altı morluklarının, şişliklerinin ve torbalarının oluşmasına yol açan faktörlere yönelik, göz çevresi görünümünü iyileştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir bileşim içerir. Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınız Hylexin™ sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır. Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarının azalmasına yardımcı olur.
Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcı bir çözümdür.

Hylexin™ bileşiminin etken maddeleri

Hesperedin metil kalkon; göz çevresindeki kılcal damar geçirgenliğini azaltarak kılcal damarların sıvı ve hemoglobin sızdırmasını en aza indirmeye yardımcı olur.
Dipeptide valyltrytophane (VW); lenf bezlerinin dolaşımını düzelterek göz altı morluklarına neden olan renk hücrelerinin bir yerde toplanmasını engellemeye çalışır, şişkinlikleri azaltır.
Lipopeptide Pal-GQPR; göz çevresine sıkılık ve elastikiyet sağlar.

Hylexin™ sıkça sorulan sorular

Hylexin™ nedir?

Hylexin™ göz altı morluklarının azalmasını sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilmiş ilk üründür. Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcı bir çözümdür. Göz çukuru çevresindeki rengin belirginliğini yitirmesini ve göz altı morluklarının azalmasını sağlayan ilk üründür.

Hylexin™ nasıl uygulanıyor?

Temiz ve kuru cilde, sadece göz çukuru bölgesine, günde iki kez hafif dairesel hareketlerle Hylexin™’i uygulayınız. Hylexin™ yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır. 24 saat içinde üç defadan fazla kullanmayınız. Hylexin™’i kullandıktan sonra hafif bir sıcaklık hissedebilirsiniz, bu durum Hylexin™’in etki etmeye başladığını gösterir ve normaldir.

Hylexin™ nasıl etki ediyor?

İçeriğindeki bileşenlerle göz çukuru dokusunun enzim aktivitesini en iyi duruma getirerek göz altı morluklarının oluşmasına neden olan hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardım ediyor. Böylelikle göz altı morluklarının azalmasını sağlıyor.

Hylexin™’in etkisini kanıtlayan klinik deney var mı? Sonuçları nelerdir?

Hylexin™ üzerinde double-blind klinik araştırma yapılmıştır. Bu araştırmaya katılan kalıcı göz altı morluklarına sahip ve Hylexin™ bileşenini kullanan kadın deneklerin %72’sinden fazlasında göz altı morluklarının renginde açılma ve yoğunluğunda somut ve gözle görülür biçimde azalma görülmüştür.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?

Kişilerde oluşan göz altı morlukları birbirinden farklıdır. Hylexin’in etkisini göstermesi bazı kişilerde daha uzun sürebilir. 30 gün içerisinde göz altı morluklarınızda belirgin bir değişiklik görülmesi beklenir.

Hylexin™’i diğer cilt bakım ürünleriyle kullanabilir miyim?

Hylexin™ diğer tüm yüz ürünleriyle kullanılabilir. Ancak kullanmadan önce kolunuzun iç kısmında, Hylexin™’le diğer ürünün karışımını denemenizi öneririz. Eğer reçeteli bir cilt bakım ürünü kullanıyorsanız Hylexin™’i kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Her zaman önce Hylexin™’i kullanınız sonra diğer kozmetik ürünlerinizi Hylexin™’in üstüne uygulayabilirsiniz (nemlendirici, güneşten koruyucu vb…).

Hylexin™’i ne miktarda kullanmalıyım?

Hylexin™ son derece yoğun bir formüldür. Göz çevresindeki problemli bölgeyi tamamen kaplayacak en az miktarı kullanmalısınız. Bezelye tanesi büyüklüğüne eşit miktar yeterli olacaktır.

Hylexin™ güvenli midir?
Hylexin™’in içeriği güvenli ve etkilidir

Gözaltı Morluklarından Kurtulmanın Yolları 2

GÖZALTI MORLUKLARINDAN KURTULMANIN YOLLARI
Herhalde göz altındaki morluk ve halkalar kadar can sıkıcı bir sorun olamaz! Üstelik hemen hemen tüm kadınlar bu sorunu yaşıyor. Ancak bazıları her zaman, bazılarıysa dönem dönem diye eklemekte fayda var… Peki göz altlarında morluklar niçin oluşuyor? Uzmanlar bunun çeşitli nedenleri olduğunu belirtiyor. Onlara göre buradaki önemli nokta sorunun sürekli mi yoksa dönemsel mi olduğu. Çünkü dönemsel ve kronik göz altı morluklarının farklı nedenleri var. Göz altında kronik bir şekilde morluk ve halka oluşmasının başlıca nedeni bu bölgedeki ince, kılcal damarlarla ilgili sorunlar. Ayrıca yorgunluk ve uykusuzluk, güneş ışınları, alerjiler, bazı ilaçların uzun süre kullanılması da dönemsel olarak sorunu ağırlaştıran etkenler. Kronik göz altı morluklarıyla baş etmenin en iyi yolu buna özel üretilmiş kozmetik ürünlerden faydalanmak. Dönemsel sorunlardaysa, sorununun kaynağıyla savaşmak en akıllıca olanı.
Bir gün sabah çok dinç bir şekilde yataktan kalktınız, aynı sevinçle aynaya baktınız ve yüzünüzdeki gülümseme birden kayboldu. Çünkü gözlerinizin altında kocaman mor halkalar var! Aslında gözler ilk bakınca bizi ve güzelliğimizi gösteren hassas organlarımızdır. Bir insana ilk baktığımızda gözlerine bakarız. Böylelikle ilk etkilenmede gözlerde başlar. Bunun için gözlerimizin güzel ve bakımlı olması şarttır. Göz ve göz çevresinde oluşan sorunların aslında bir çok sebebi vardır.Öncelikle sizin sorununuzun neden kaynaklandığını bulmanız ve ona göre onunla savaşmanız gerekmektedir.
Göz ve Göz Çevresinde Oluşan Morlukların Sebepleri
1. Kılcal damarların kan sızdırması
2. Güneş ışınlarına maruz kalma
3. Alerjiler, astım ve egzama4. İlaç kullanma
5. Dengesiz beslenme6. Yorgunluk, uykusuzluk
7. Yaşlanma
Gözaltı Morlukları İçin Öneriler
göz altı morlukları nasıl geçer : Papatya çayı ya da lavanta çayı hazırlayıp ılık bir şekilde 2 parça pamuğu hazırladığınız çaya batırıp hafifçe sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine koyup bir süre bekletin.
göz altı morlukları nasıl giderilir : İnce, yuvarlak patates ya da salatalık dilimleri kesin ya da bunu rendelenmiş olarak da yapabilirsiniz. Gözlerinizi kapatarak üzerine yerleştirin. 10 – 15 dakika bekleyin. Soğuk su ile çalkalayın.
– Bir adet salatalığı rendeleyip buzlukta buz kalıplarının içinde dondurun. Daha sonra dondurulmuş bu salatalık küplerini gözlerinizin mor kısımlarında 5 dakika kadar gezdirin.
– 2 adet papatya çayı poşetini sıcak suya batırın ve çıkardıktan sonra buzdolabında soğutun. Soğuk poşetleri gözlerinizi kapatıp üzerine yerleştirin ve 10 dakika kadar dinlenin. Sonra yine ılık su ile çalkalayyın

Sponsorlu Bağlantılar

Göz Altı Morlukları İçin Krem İçin Yorum Yap