Gta San Andreas İtfaiye Hilesi

Gta San Andreas İtfaiye Hilesi Gta San Andreas Kas Geliştirme Yeri - Bu makaledeki notlar: gta san andreas eğlence yerleri gta..

Gta San Andreasta Oyun İçi İlginç Eğlenceler

arkadaşlar gta san andreas çok gizemli ve güzel bir oyun.oyun içinde ilginç eğlenceler var ben bunları size anlatayım

1.hırsızlık misyonu:görevlere başladığımız şehirde yani 1. şehirde vücut geliştirme salonu yani gym nin yanına gelelim.gym yazısının sokağa bakan tarafında karşıda bahçeli bir ev var.bahçesinde bir araba var.o arabaya binin.saat 20:00-8:00 arası hırsızlık yapabilirsiniz.
2.polislik:bunu yapmadan önce aezakmı yazın(ki polis sizi kovalamasın).sonra yoldan bir polis arabasının kapısını zorlayın.polis arabadan iner inmez gazlayın.misyon 2(ama numlock2 değil)sonra ouıqdmvw yazın arabadan ateş edecektir.arabaları patlatın görevleri atlayın.
3.itfayecilik:bir itfaiye arabası çalın 2 ye basın.(dikkat:!!kamera ayarları fare ile olsun arabalardaki ateşleri söndürün(10 tane itfaiye görevi yaparsanız ateşten etkilenmezsiniz)
4.ambulans:bir ambulans çalın 2 ye basıp göreve başlayın.
5.valet parking:bu misyon bütün görevler bitirilince yapılır.bir evinize gidin.gardroptan valet uniform u giyin.sonra valet parking alanına gidin.

her hangi bir sorun olursa cevaplarınızı bekliyorum iyi oyunlar….:yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Şok Şok Gta San Andreasta Hayaletin Ve Ufonun Kanıtı

Arkadaşlar en sonunda ufo ve hayalet resmi çekildi.

Eğer oyunda ufo ve hayalet görmek istiyorsanız oyunu yüksek çözünürlükte oynamanız lazım. Mesala 1204*1208 ben artıık bu çözünürlükte oynayacam. buyrun resimler

bu arada hemen belirteyim hayalet görmek istiyorsanız mezara bomba atın ama bolca böyle alevler yükselecek şekilde o zaman çıkıyor ve üzerine gidince hayaletler kayboluyor buyruun resimler

Sponsorlu Bağlantılar

Gta San Andreas İtfaiye Hilesi” İçin Bir Cevap

Gta San Andreas İtfaiye Hilesi İçin Yorum Yap