Gta San Andreas Süpermen Modu İndir

Gta San Andreas Süpermen Modu İndir Gta San Andreas Süpermen Modu - Bu makaledeki notlar: gta süperman indir gta san andreas..

Gta San Andreas Superman Mod

BU YAMAYI KURMAK HAYLİ ZOR VE KARISIKTIR AŞŞAĞIDA ANLATTIM…OYUN HATA VEREBİLİR DOGRU YAPAMAZSANIZ O YÜZDEN YEDEĞİNİ ALIN YADA OYUNUN CD Sİ YOKSA KURMAYA KALKIŞMAYIN!!!!!

aşağıda videosu
http://www.youtube.com/watch?v=jB_xTne_Hgs
BURADAN IMG TOLLS İNDİRİN
http://gta3.gamigo.de/downloads/ftp/…_imgtool20.zip

Yukardaki linki indirin WinRar arşivini Masaüstümüze çıkartıyoruz.Daha sonra İçindeki dosyaları IMG Tool yardımıyla yüklücez.Klasörün İçindeki Clark Kent BETA klasörünü açıyoruz ve İçindekileri Player.img dosyasına teker teker yüklüyoruz.Dosyaları yüklemeyi bitirdikten sonra,Superman Returns BETA klasörünü açıp tekrar Player.img dosyasına teker teker yüklüyoruz.Ardından isterseniz duvarları boyadığınızda (Grove 4 Life yazıyordu sanırım)çıkan yazıyı da Superman logosuna çevirirseniz bunun İçin de SUPER TAGS klasörünü açıp Superman Returns TAGS klasörüne giriyoruz.İçindeki dosyaları GTA3 klasörüne yüklüyoruz.SUPERMAN SA BETA V1.0 klasöründeki superstrength.gsi dosyasını San Andreas’ın kurulu olduğu klasöre yüklüyoruz.Hemen ardından SUPERMAN SA BETA V1.0 klasöründeki -Yasak- dosyasını San Andreas’ın kurulu olduğu klasörün data bölümüne kopyalıyoruz.Eğer açılış ekrandaki dosyalarıda değİştirmek isterseniz SUPERMAN SA BETA V1.0 klasöründeki Loading Screens klasöründeki LOADSCS.txd dosyasını San Andreas’un kurulu olduğu klasörün models bölümündeki TXD klasörüne atıyoruz.Son olarak Shared Parts İçindeki dosyaları tekrar Player.img dosyasındakilerle değİştiriyoruz.son olarak dosyaların birinde bir script olcak onu gta san andreasınızın scripti ile değiştirin aksi halde adam uçmaz ateş atmaz bu özellikleri olmaz
bunu özellikle kendim buldum ingilizce kurulumunu okuyarak:tamam:

Şimdi size nasıl kullanıldığını anlatacağım.

İlk önce BEKKNQV şifresini yazıyoruz.Ardından N düğmesine gücünü arttırmak İçin basılı tutuyoruz (Sağ tarafda güç seviyesi gösterilecektir.Adamımızı değİştirmek İçin yani Superman ve Clark Kent adamları arasında geçİş yapmak İçin mouse un sağ düğmesi ile arkanıza bakmak İçin kullandığınız düğmeye aynı anda basıcaksınız.Daha sonra Binco Shop a gidip Chains bölümünden African Pendant kolyesini alıcaksınız(Türkçe de ne yazdıklarını unuttum Gülümeseme ) Klark Kent İçin gidip Deider Saches mağzasından Black Rim gözlüğünü alıcaksınız(Shades bölümünde) daha sonra Yaşlı Reece’e gidip AFRO saç traşİ olucaksınız.Uçmak İçin C ile Boşluk düğmelerine basıyoruz.Ama dikkat edin W yani ileri gitmeye de aynı anda basarsanız direk olarak yere düşer.W ya bastığınızda aşağİ S ye bastığınızda Yukarı gidiyor.Diğerleri de aynı zaten D Sağa A Sola Gülümeseme Hızlı koşmak bazen İşe yaramıyor herhangi bir özel tuşa basmanıza gerek yok süper hızlı olabilmek İçin zaten koştuğumuzda o kendisi öle süper koşuyor.Bir arabayı yukarı kaldırmak İçin 1 M kadar uzaşında olup G düğmesine basıyoruz çevremizde üstümüzde alev patlaması olması İçin Nişan Alma ile G düğmesine birlikte basıyoruz.1-2 metre uzağımıza Roket düşer gibi bir patlama olmasını istiyorsanız Nişan Alma ile H ye basıyoruz.

Süperman mod:http://dosyam.net/?id=xk37r7

işte oyundan görüntüler


inanmıyosanız kendi gta san andreasımdaki fotoları bile koyarım:

bu benim kendi gta san andreasım:D

Ben denedim oluyor gerçekten uçuyor sizede şiddetle tavsiye ediyorum artık superman modu olmadan gta san andreas oynayamıyorum:D

Lütfen emeğe saygı çok uğraştım bunun için

Gta San Andreas Superman Modu

BU YAMAYI KURMAK HAYLİ ZOR VE KARI****** AŞŞAĞIDA ANLATTIM…OYUN HATA VEREBİLİR DOGRU YAPAMAZSANIZ O YÜZDEN YEDEĞİNİ ALIN YADA OYUNUN CD Sİ YOKSA KURMAYA KALKIŞMAYIN!!!!!
aşağıda videosu
http://www.youtube.com/watch?v=jB_xTne_Hgs

Evet arkadaşlar, sizlere San Andreas’ta superman olmanın yolunu anlatacağım:

İlk önce şu dosyayı indirin:

http://rapidshare.com/files/77623045/GTA_Superman_mod.rar

(Dosyayı indirme işleminden sonra mutlaka virüs taramasından geçiriniz.)

Yukardaki linki indirin ve masaüstüne alın.Bu ”rar” dosyası içinde ”imgtool” ve gerekli olan ”GTA Superman mod.rar” var. imgtool yardımı ile superman yamasını oluşturacağız.

”GTA Superman mod.rar” dosyasını bir yere açın. ”imgtool” ile “..ROCKSTARGTA SAN ANDREASMODELSPLAYER.IMG” dosyasını açın. Sonra zip dosyasını açtığınız yerdeki Clark Kent BETA klasörünü açın ve İçindekileri ”Player.img” dosyasına teker teker yükleyin.Dosyaları yüklemeyi bitirdikten sonra,Superman Returns BETA klasörünü açıp tekrar ”Player.img” dosyasına teker teker yüklüyoruz.Ardından isterseniz duvarları boyadığınızda (Grove 4 Life yazıyordu sanırım)çıkan yazıyı da Superman logosuna çevirirseniz bunun İçin de SUPER TAGS klasörünü açıp Superman Returns TAGS klasörüne giriyoruz.İçindeki dosyaları GTA3 klasörüne yüklüyoruz.”SUPERMAN SA BETA V1.0” klasöründeki ”superstrength.gsi” dosyasını San Andreas’ın kurulu olduğu klasöre yüklüyoruz.Son olarak ”Shared Parts” İçindeki dosyaları tekrar ”Player.img” dosyasındakilerle değİştiriyoruz. Ve böylece kurulum işlemi tamamlandı.

Şimdi size nasıl kullanıldığını anlatacağım.

İlk önce ”BEKKNQV” şifresini yazın.Ardından N düğmesine gücü arttırmak İçin basılı tutun (Sağ tarafda güç seviyesi gösterilecektir.) Adamımızı değiştirmek İçin yani Superman ve Clark Kent adamları arasında geçİş yapmak İçin mouse un sağ düğmesi ile arkanıza bakmak İçin kullandığınız düğmeye aynı anda basıcaksınız.

Daha sonra Binco Shop a gidip Chains bölümünden African Pendant kolyesini alın. Klark Kent İçin gidip Deider Saches mağzasından Black Rim gözlüğünü alın. (Shades bölümünde) daha sonra Yaşlı Reece’e gidip AFRO saç traşİ olun.

Uçmak İçin C ile Boşluk düğmelerine basın.Ama dikkat edin W yani ileri gitmeye de aynı anda basarsanız direk olarak yere düşer.W ya bastığınızda aşağı S ye bastığınızda Yukarı doğru gidiyor.Diğerleri de aynı zaten D Sağa A Sola koşmak bazen İşe yaramıyor herhangi bir özel tuşa basmanıza gerek yok süper hızlı olabilmek İçin zaten koştuğumuzda o kendisi süper koşuyor.Bir arabayı yukarı kaldırmak İçin 1 M kadar uzağında durup G düğmesine basın. Çevrenizde, üstünüzde alev patlaması olması İçin Nişan Alma ile G düğmesine birlikte basın.1-2 metre uzağınıza Roket düşer gibi bir patlama olmasını istiyorsanız Nişan Alma ile H ye basın

Sponsorlu Bağlantılar

Gta San Andreas Süpermen Modu İndir” İçin Bir Cevap

Gta San Andreas Süpermen Modu İndir İçin Yorum Yap