Gta Türk Araba Yamaları

Gta Türk Araba Yamaları Gta Türk City Yaması İndir Mercedes Benz Actros Bmw M5 E34 Ducati Supersport 1000 - Bu makaledeki notlar: gta vice city türk araba yamaları..

Gta Vice City Türk City Yaması

bunu indirin içindekileri uygulayın gta vice city gta san andreas gibi olacak

Tofaş Kartal
Murat 131
Anadol
Fiat Uno
Renault Kangoo
Renault Clio
Alfa Romeo 156
Opel Vectra
VW VosVos(Kaplumbağa)
VW Minibüs
BMW 320
BMW M6
BMW X5
BMW Z4
BMW M5 E34 ’90
Lada Samara
Audi TT
Audi RS6
Mercedes Benz SLR
Mercedes Benz 190 SL
Mercedes Vito
Dondurma Arabası
K.K.K Tank
Vinç
Bisiklet
Trafik Polisi Arabası

arabaların şekilleri bunlarla değiştirildi ve bir kaç tane yeni araba eklendi

NFS Underground 2 Araçları

Peugeot 206
Nissan Skyline GTR
Mitsubishi Lancer
Nissan 350Z
Acura RSX
Ford Mustang
Audi TT
Subaru Impreza
Ford Focus
Toyota Supra
Hummer

Diğer Tanınmış Araçlar

Yamaha Blaster
Opel Speedster
Lamborghini Diablo
Batmobile
Audi S8 RS
2005 Ford Mustang GT
Mitsubishi Galant
Ducati Supersport 1000 DS
Lexus SC430
Hummer Limuzin
GAZ 3110 Voga
Lamborghini Mirua P400 SV
Hellfire
Citroën 2CV Spoiler
Mercedes Benz 190D Taxi
Lamborghini Murcielago
Chevrolet Silverado
Mercedes Benz Actros
Mercedes Benz CL 65 AMG
Mercedes Benz G 500 Brabus
Peugeot Vivacity
Harley Davidson
Cartell Crusher

Yepyeni Özellik: Kendi mp3lerinizi artık bu modda dinleyebileceksiniz.
1- Tüm arabalar değiştirildi. Yerlerine Türk arabaları (Tofaş Kartal, Murat 131, VW Vosvos, Fiat Uno vs.) Bisiklet, Nfs Underground arabaları ve diğer tanınmış yabancı araçlar konuldu.
2- Kurşun izleri renkli olarak değiştirildi.
3- Pizzacı Mc Donald’s ile ,benzinci Petrol Ofisi ile değiştirildi.
4- Tüm araçlara 3 renkli(mavi, kırmızı, yeşil) far ışıkları ve sarı renkli neon eklenildi.
5- Gazeteler Sabah ve Türkiye gazetesi olarak değiştirildi.
6- Oyunda sarhoş olabiliyoruz. Yeni
7- Bazı görevlere bizi taksi götürüyor. Yeni
8- Oyunda artık yüzebiliyoruz. Tırmanabiliyoruz. Oturabiliyoruz. Tuvalet yapabiliyoruz.
9- Benzin alabiliyoruz.
10- Sınırsız araç alan Yeni bir garaj eklendi. Yeni
11- Denizin rengi maviden yeşile dönüştürüldü. Yeni
12- Tüm araçlara Nitro (NOS) eklendi.
13- Polisler peşinize düştüğünde ellerinizi havaya kaldırıp polislerden kurtulabiliyorsunuz.
14- Çaldığınız araca bindiğinizde kapılar otomatik olarak kilitleniyor.
15- Motosikletin üstünde ne yaparsanız yapın düşmeyeceksiniz.
16- Kumsalda bir eğlence parkı bulunuyor.
17- Gta San Andreas Hud’u (Sağlık, Para, Saat göstergesi) eklendi. Yeni
18- Dondurmacı aracı yenilendi.
19- Araba galerisi yenilendi.
20- Radar renkli olarak değiştirildi.
21- Yeni bir tank eklendi.
22- Hız göstergesi eklendi.
23- Arabaların %99 ına Türkiye plakaları eklendi.
24- Milli takım forması ve Dört büyük takım forması eklendi.
25- Daha küçük ve daha şık bir cep telefonu eklendi.
26- Artık giremediğimiz bazı yerlere girebiliyoruz.
27- Her garaja 4 araç sığabiliyor.
28- Dolar işareti ($) Türk lirası (TL) olarak değiştirildi.
29- Oyuna Bullet Time (Ağır Çekim) eklendi.
30- İstediğiniz yerde oyunu save’leyebilirsiniz. (Quick save)
31- Yol tabelalarının bir kısmı Türkiye Yol tabelalarına uyarlandı.
32- 3. göz kamerası ve 1. göz kamerası eklendi.
33- Araçlar artık hasar almayacak şekilde ayarlandı.
34- Sağlığınız artık hiç azalmıyor.
35- Diğer yayalarla kaos yaratabiliyorsunuz ve hepsinin elinde tam teşekkürlü silahlar var.
36- Oynarken dinleyebileceğiniz 3 tane yeni Türkçe şarkı eklendi. Yeni
37- Motosikletlere mavi renkli neon eklendi.
38- Sinemaskop (Yeşil çizgili) görüntü eklendi. Yeni
ve daha bir çok sürpriz özellikler eklendi. Hepsini söylemiyim biraz da siz bulun

evet bu yazı alıntı olduğu için abartılı olabilir ama yazan çoğu şey var olmayanlardan biri benzin alabilmek neyse

Yükleme:
http://rapidshare.com/files/48415755/GtaTurkCity_v2.zip

Link yenilenmiştir

Gta 3 Ve Vice City Oyunlarına Yeni Araba Ekleme

Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım. Umarım GTA 3 veya Vice City oynayanlar ve yeni araba eklemek isteyenler için yardımcı olur. Ben bu yolla GTA Vice City’e Anadol, Tofaş ve Renault Toros (Dacia 1310) araçlarını ekledim. 😀

Gta 3 ve Vice City’i hepimiz oynadık, bitirdik. Senaryo kısmı bitince kendini boşlukta hissedenler taksi, polis vb. görevleri yaptılar. Unique jump’ları tamamlamaya çalıştılar. O da yetmedi gizli paketleri bulmaya çalıştılar vs… Ama artık oyunda bazı değişiklikler yapmanın vakti geldi de geçiyor.

Bu yazıda Gta 3 ve Vice City için araba yükleme, img tool ve gta mod installer programlarını kullanmayı anlatacağım. Bu yazı için biraz geç kalınmış diyebilirsiniz. Ancak bana gelen tonlarca mailden dolayı artık yazmak boynumun borcu haline geldi. Herkese bunu ayrı ayrı anlatmak pek mümkün olamayacağı için düşündüm de en iyisi bir zoom yazısı hazırlamak. Yazıya başlamadan önce önemli birkaç not belirtmem gerekiyor:

1-) Gta mod installer, img tool programları ve arabaları gta3.net adresinden bulabilirsiniz. (tools bölümü)

2-) Yine gta3.net adresindeki arabalar hem Gta 3 için hem de Vice City için geçerlidir.Yani istediğiniz oyuna yükleyebilirsiniz. İSTİSNA: Vice City’deki motorlar.

3-) Real Gta’daki gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Yani arabalar bembeyaz görünüp çok detaysız olabilir. Bunu düzeltmenin yolu Real Gta’yı düzeltmek ile aynı (bkz mod/map inceleme bölümü/real gta sayfa 2)

4-) Özellikle img tool programını kullanıyorsanız araba dosyalarını doğru yere koymaya çok özen gösterin. Yanlış yere koyacağınız dosya büyük bir ihtimalle oyunun çökmesine neden olacaktır.

5-) Vice City’e araba yüklemek için img tool programını kullanmaya çalışırsanız işlem yaparken hata verme olasılığı çok yüksek. O yüzden img tool’u Gta 3 için, Gta Mod installer’ı ise her ikisi için rahatça kullanabilirsiniz.

GTA MOD INSTALLER

Hemen belirtmeliyim ki bu programı kullanmak img tool’a göre son derece basit ve rahat. Önce programı yukarıda bahsi geçen siteden indirin. Ben versiyon 2.2’yi kullanıyorum. Programı Winzip şeklinde indirdiniz. Winzip’in içinden en yukarıda bulunan GTA Mod Installer v2.2.exe’yi masaüstüne yada herhangi bir yere atın. Bu program sayesinde kolayca araba yüklemek için arabaları zip formatında indirmeniz gerekiyor. Programı çalıştırdıktan hemen sonra karşımıza 3 seçenek çıkıyor. Eğer Vice City’e araba yüklemek isterseniz üsttekini, Gta 3’e araba yüklemek isterseniz ortadakini seçin ve next deyin. Bu ekranda da üsttekini seçin ve yine next deyin. Şimdi karşınıza 2 tane konum belirtmeniz gereken bir ekran çıkacak. Üsttekine Vice City’i ya da Gta 3’ü yüklediğiniz klasörü belirtmelisiniz (Hangisi için seçtiyseniz onu yani) Ör: C:Program FilesRockstar GamesGTA Vice City. Alttakine ise arabayı indirdiğiniz zip dosyasının konumunu belirtmelisiniz. Ör: C:Downloadsferrari.zip şimdi yine next deyin. Şimdiki ekranda hiçbir şey değiştirmeden next deyin. Success! ile başlayan bir mesaj görürseniz başarıyla yapmışsınız demektir. Şimdi exit deyip indirdiğiniz arabayı deneyebilirsiniz. Eğer zip formatında indirmediyseniz yeni bir zip dosyası yaratın ve bu zip dosyasının içine araba dosyalarını atın. Artık zip dosyası oldu bile.

IMG TOOL

İşte karşınızda GTA’ya araba yükleme konusunda onlarca insanın gıcık olmasını sağlayan program. GTA Mod Installer programı oyundaki her şeyi değiştirmenize imkan tanımazken img tool sayesinde neredeyse her şeyi değiştirebilirsiniz. Ancak yine hatırlatayım bu programı GTA 3 için kullanın çünkü Vice City’de sürekli sorun çıkartıyor. IMG Tool 3’ü indirin. Zip dosyasının içindeki setup.exe’yi çalıştırın. Programı herhangi bir yere yükleyebilirsiniz. Daha sonra programı çalıştırın. İlk çalıştırdığınızda boş bir ekran olacak. File’dan Open deyin. GTA3’ü yüklediğiniz klasörün altında models diye bir klasör bulunuyor. Models klasörünün içinden de Gta 3 isimli img dosyasını seçin. Şimdi programın içinde binlerce dosya çıkacak. Tam olarak 3856 tane. Hepsini teker teker silmek zorundasınız. Tamam, tamam şaka yaptım :). Şimdi programı kapatın. Artık img tool’u aktif hale getirdik. Ama işin aslı daha başlamadı. Artık doğrudan GTA3/models klasörünün içine girdiğinizde 2 tane farklı simge göreceksiniz. Birinin adı gta3 diğeri ise txd ve artık bunları çift tıkladığınızda direkt img tool sayesinde açılacaktır. Buraya kadar her şey tamam. Şimdi işin asıl kısmına geçebiliriz.

Bir araba dosyası indirdiniz. Araba dosyasının içinde mutlaka olması gereken dff ve txd uzantılı dosyalar vardır. Örneğin cheetah.dff ve cheetah.txd. Diyelim Mercedes’i indirdiniz ve içinde bahsettiğim gibi cheetah.dff ve cheetah.txd dosyaları mevcut. O zaman Mercedes’i yüklediğiniz takdirde eski Cheetah’e veda edeceksiniz demektir. Yani Cheetah’i kaldırıp yerine Mercedes yüklemiş olacaksınız. Buradan sonrasını anlamak için en iyisi bir örnekle anlatayım. Gta3.net sitesinden downloads bölümünden cars bölümünü seçin. Ben Lamborghini’yi anlatmak istiyorum. Çünkü araba çok güzel ve içinde araba yüklemek için tüm önemli dosyalar mevcut. Lamborghini’lere girdiğinizde en altta bir Murcielago var. Resmine bakarsanız flyonfire yazıyor. Arabayı download ettiniz. Dosyanın içindeki her şeyi bir yere atın. Mesela masaüstüne. Öncelikle banshee.dff ve banshee.txd’yi yükleyelim. Dff uzantılı olan için Gta3/models klasörünün içindeki gta3 dosyasını açın. Oradan banshee.dff’yi bulmanız gerekiyor. 2saat aramaktansa yukarıdaki edit menüsünden find deyin ve banshee.dff yazın. banshee.dff’yi buldunuz. Şimdi üstünü bir kez tıklayınca, mavi olunca yukarıdaki commands menüsüne girin. Oradan delete deyin.B öylece eski banshee.dff’yi sildiniz. Yenisini eklemek için yine commands menüsüne girip add deyin masaüstüne attığınız banshee.dff’yi seçin. Tamam dff uzantılı olanı hallettik. Sıra txd uzantılı olanda. Şimdi GTA3/models klasörünün içindeki txd dosyasını açın. Deminki yöntemle banshee.txd’yi aratarak bulun. Commands menüsünden delete deyin ve daha sonra yine commands menüsünde add deyip masaüstündeki banshee.txd’yi seçin. Bunu da hallettiniz. Programdan çıkın. Ama işimiz hala bitmedi. Geriye handling.cfg, wheels.dff, default.ide ve son olarak da carcols.dat dosyaları kalıyor. Ama bundan sonra img tool’u kullanmayacağız. handling.cfg dosyasını GTA3/Data klasörüne, wheels.dff dosyasını GTA3/models/generic klasörüne, geriye kalan default.ide ve carcols.dat dosyalarını da GTA3/Data klasörünün içine atın. Arabanız yüklenmiştir.

Bir de bir şey daha açıklamakta yarar var. Bizim indirdiğimiz araba dosyasının içinden banshee.dff ve banshee.txd çıktığı için bu dosyaları silip ekledik. Yani banshee.dff ve banshee.txd yerine infernus.dff ve infernus.txd olsaydı bu dosyaları commands menüsünden silip ekleyecektik. Anlatmak istediğim indirdiğiniz arabanın ismi önem taşıyor.

Bu şekilde oyundaki tüm arabaları değiştirip farklı bir oyun yaratabilirsiniz. Zaten bir tanesini yapmayı öğrenince gerisi çocuk oyuncağı gibi gelecektir. Yine de img tool programı yerine gta mod installer programını kullanmaya çalışın. Eğer bu program sorun çıkartır ya da yüklemezse geriye img tool’dan başka çare kalmıyor. Umarım herkes anlayabilmiştir.Yeni arabaların keyfini çıkartmaya bakın.

ALINTIDIR…

Gta Vice City’e Gta Turk City Yaması : Kendi Uploadım

GTA TURK CİTY YAMA

RESİM :

Yükleyip GTA Turk City Yapınca Gelen Özellikler :

Tüm arabalar değiştirildi. Yerlerine Türk arabaları (Tofaş Kartal,
Murat 131,VWVosvos, Fiat Uno vs.) Bisiklet, Nfs Underground
arabaları ve diğer tanınmış yabancı araçlar konuldu.

Kurşun izleri renkli olarak değiştirildi.Pizzacı Mc Donald’s ile ,benzinci Petrol Ofisi ile değiştirildi.

Tüm araçlara 3 renkli(mavi, kırmızı, yeşil) far ışıkları ve sarı renkli neon eklenildi.

Gazeteler Sabah ve Türkiye gazetesi olarak değiştirildi.Oyunda sarhoş olabiliyoruz.

Bazı görevlere bizi taksi götürüyor.Tuvalet yapabiliyoruz.Benzin alabiliyoruz.

Oyunda artık yüzebiliyoruz. Tırmanabiliyoruz. Oturabiliyoruz.

sınırsız araç alan Yeni bir garaj eklendi.Denizin rengi maviden yeşile dönüştürüldü.

Tüm araçlara Nitro (NOS) eklendi.

Polisler peşinize düştüğünde ellerinizi havaya kaldırıp polislerden kurtulabiliyorsunuz.

Çaldığınız araca bindiğinizde kapılar otomatik olarak kilitleniyor.

Motosikletin üstünde ne yaparsanız yapın düşmeyeceksiniz.

Kumsalda bir eğlence parkı bulunuyor.

Gta San Andreas Hud’u (Sağlık, Para, Saat göstergesi) eklendi.

Dondurmacı aracı yenilendi.Araba galerisi yenilendi.Radar renkli olarak değiştirildi.

Yeni bir tank eklendi.Arabaların %99 ına Türkiye plakaları eklendi.

Hız göstergesi eklendi.Artık giremediğimiz bazı yerlere girebiliyoruz.

Milli takım forması ve Dört büyük takım forması eklendi.

Daha küçük ve daha şık bir cep telefonu eklendi.

Her garaja 4 araç sığabiliyor.Oyuna Bullet Time (Ağır Çekim) eklendi.

Dolar işareti ($) Türk lirası (TL) olarak değiştirildi.

İstediğiniz yerde oyunu save’leyebilirsiniz. (Quick save)

Yol tabelalarının bir kısmı Türkiye Yol tabelalarına uyarlandı.

Araçlar artık hasar almayacak şekilde ayarlandı.

Sağlığınız artık hiç azalmıyor.3. göz kamerası ve 1. göz kamerası eklendi.

Diğer yayalarla kaos yaratabiliyorsunuz ve hepsinin elinde tam
teşekkürlü silahlar var.

Oynarken dinleyebileceğiniz 3 tane yeni Türkçe şarkı eklendi.

Motosikletlere mavi renkli neon eklendi.Sinemaskop (Yeşil çizgili) görüntü eklendi.


http://rapidshare.com/files/104166037/GtaTurkCity_v.son2.rar

İyi Türklükler..

Gta Vice City Bütün Modları !!!!!!!!

Mutlaka herkezin bilgisayarında Gta Vice City vardır ve oyundan artık sıkılmaya başlamıştır.İşte ben bu oyunu heycanlandırmaya geldim.Oyuna yeni ve heyecan verici özellikler katıldı.İşte o özellikler;
*Tommy’nin yani yönettiğiniz adamın giysileri değişti.(gs,fb,bjk vb.)
*Lokantaların isimleri Türkçe
*Uçaklarda THY yazıyor
*Türk arabaları ve motorsikletleri
*Polis,İtfaiye ve Ambulans isimleri Türkçe
*Kütahya’ya uygun tabelalar
*Hastahaneler Türkçe isimli
*Reklam panoları Türkçe
*Yerlerde uçuşan Türk gazateleri

Ve bununla sınırlı değil daha birçok özellik mevcut.Oyunu kurabilmeniz için ZİP li dosyanın içindeki KURULUM txt. dosyasını okumanız gerekmektedir.ZİP li dosyanın içinde türkçe yama da mevcut ama onu en son yapmanızı öneririm.

Download GTA Kütahya City Mod

(zombie Mod
Gta vice citydeki herşeyi unutun ne polis var ne de arabalar sadece askeri bir kampta asker kıyafetindeki siz ve arkadaşlarınız ve diğer bütün şehir Zombi.şehirde yürüyerek gezmeniz mümkün değil herkes zombi dedim ya size zombiler saldırıyor ve sizi ısırıyor ve parçalıyorlar.Bu modülde hiç bir zaman gündüz olmuyor her zaman ürkütücü ve yağmurlu bir gece ve paramparça olmuş cesetler zombi olarak sokakta dolaşmakta.
eSki görevlerin tamamını unutun yepyeni görevler var.eski oyundan hiç bir görev yok
ve bu da benim görüşüm ki oyunu oynarken irkilmemek korkmamak elde değil

Bu modun cd si rockstar game tarafından avrupa ve amerika da satılıyor.yeni bir oyundan da farksız ama açıkcası.Gta long night fire ı indirip kurduktan sonra ilk görevi bitirince sizden gta cd sini takmanızı istiyor.genelde downloadı yapacağınız yerde de görürsünüz longh night fiz diye bir dosya var oyunun içindki main.scm dosyasını değiştirip oyunu *****lemiş de oluyorsunuz.

arkdaşlar zombiler çok korkunç herkes paramparça ceset olmuş.Ayrıca longh night bügüne kadar gta oyunları arasında yapılmış olan en büyük modifikasyon olma özellğini taşıyor.
ilk görevde stüdyodaki adamı öldürüyorsunuz.ve dışarıda sizi bekleyen arkadaşınızı zombilerin yemesini seyrediyorsunuz.bu arada onun ne hissettiğini hiç düşündünüz mü diye felan diyor ingilizce.ondan sonra dışarı çıkıyorsunuz ve tabi sizi yemeye çalışan onlarca zombinin ısırıkları arasında Smiley sonra askeri kampa geri dönüyorsunuz.

Oyunu yüklemeye – daha doğrusu modu – gelince netten indirdiğiniz gta longh night zip dosyasını bir yere extarct yapıyorsunuz extract yaptığınız klasöre girip step 2 klasörü haricindeki bütün dosyaları zipliyorsunuz.ziplediğiniz dosyayı gta mod installer ile gta vice city’ye yükledikten sonra step 2 klasörünün içerisinde yer alan bütün dosyaları vice city’i nereye kurduysanız oraya kopyalıyorsunuz ekliyorsunuz dostlar,kurulum biraz karışık ama uzun değil….

http://download.filefront.com/39366…98d689b3c555191

arkadaşlar gta vice cıty 15 eklenti tek tek buldum birleştirdim ++Rep
arkadaşlar bazıları aynıya benziyor ama farklı müthişşşşş kimsede görülmemiş yamalar
Gta Vice City eklenti yamasını indirmek için
http://www.yamaarsivi.com/yama/360/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/360/Gta.Vice.City.Blue.Light
Gta Vice City denizaltı yaması için
http://www.yamaarsivi.com/yama/362/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/362/Gta.Vice.City.VC.Ships.Ahoy%2
Gta Vice City yeni eklentiler için
http://www.yamaarsivi.com/yama/363/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/363/Gta.Vice.CityRealisticSchadensModelMo
Gta Vice City yeni yarışlar için
http://www.yamaarsivi.com/yama/364/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/364/Gta.Vice.CityDer.Fahre
Gta Vice City üstten görünüş seçeneği
http://www.yamaarsivi.com/yama/365/GTA.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/365/GTA.Vice.City.Topdown
Gta Vice City yeni silahlar için
http://www.yamaarsivi.com/yama/366/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/366/Gta.Vice.City.Tr%C3%A4nenga
Gta Vice City yeni helikopterler için
http://www.yamaarsivi.com/yama/367/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/367/Gta.Vice.City.Heli.Flu
Gta Vice City yeni harita için
http://www.yamaarsivi.com/yama/368/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/368/Gta.Vice.City.Complete.Cobblestone.Streets
Gta Vice City Eklenti yaması için
http://www.yamaarsivi.com/yama/369/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/369/Gta.Vice.City.Exhaust.F
Gta Vice City yeni yarışlar için
http://www.yamaarsivi.com/yama/371/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/371/Gta.Vice.City.R

Gta Vice City multi-player için
http://www.yamaarsivi.com/yama/372/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/372/Gta.Vice.City.Multi-Mod.V
Gta Vice City eklentisi için
http://www.yamaarsivi.com/yama/373/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/373/Gta.Vice.City.No.Traffi
Gta Vice City Matrix mod için
http://www.yamaarsivi.com/yama/374/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/374/Gta.Vice.City.Enter.The.Matri
Gta Vice City yeni silahlar için
http://www.yamaarsivi.com/yama/375/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/375/Gta.Vice.City.G
Gta Vice City hız yaması için
http://www.yamaarsivi.com/yama/376/Gta.V…http://www.yamaarsivi.com/yama/376/Gta.Vice.City.-SPEED


Gta Vice City’nin güzel bir modu, “Matrix Mod“.
İndir

BU MODU bilmeyeniz yoktur gta kurtlar vadisi modu arabalar tamamen türktür 1kaçtanesi hariç neyse link burda
http://rapidshare.com/files/23183218/Kurtlar_Vadisi_GTA.zip

Buyrun arkadaşlar Vice City underground yaması..Bu oyunun kendisi degildir ..Calıstırabilmek icin Gta Vice City oyunun yüklü olması gerekir..Arşivden cıkardıgınız dosyaları Gtanin yuklu oldugu klasore kopyalayıp calıstırabilirsiniz…Kendi Uploadımdır …
Bu resim UNDERGROUND MOD yüklendikten sonra cekilmiştir ilginizi ceker diye dusundum…
Buyrun arkadaşlar Vice City underground yaması..Bu oyunun kendisi degildir ..Calıstırabilmek icin Gta Vice City oyunun yüklü olması gerekir..Arşivden cıkardıgınız dosyaları Gtanin yuklu oldugu klasore kopyalayıp calıstırabilirsiniz…Kendi Uploadımdır …
Bu resim UNDERGROUND MOD yüklendikten sonra cekilmiştir ilginizi ceker diye dusundum…

LİNK >>>>>> http://rapidshare.de/files/40126990/…d_Mod.zip.html

Sevilen oyun Gta vice city için hazırlanan turk city yaması ile arabalar ve birçok kısm türkiye ye göre ayarlanmaış vaziyettedir. Gta vice city turk city oynarken oyun için bazı yerler size tanıdık gelecektir. Gta vice city turk city için özel arabalar hazırlanmış ve sizlere hitap edecek şekilde ayarlanmıştır. Siz Gta vice city oyunu sevenlerine turk city indirilmesi önerilen bir yamadır

Yama indir

Gta Vice City Yamalarını Nereye Atmalıyım?

gta vice city yamaları var elimde araba yamaları bınları nereye atmalıyım çalışması için yamaların

Sponsorlu Bağlantılar

Gta Türk Araba Yamaları İçin Yorum Yap