Gta Türk City Save Dosyaları

Gta Türk City Save Dosyaları Gta Türk Save Game - Bu makaledeki notlar: gta vice city rc helikopter görevi..

Gta Turk %55 Save Dosyası Dodo Rc Helikopter Ve Dahası Tüm Görevleri Geçilmiş Durumda

ewet beyler yalnış duymadınız kendi save dosyam gta turk içindir %55 olan dosyada kalan görevler sadece

  • taksicilik
  • itfaiyecilik v.s dir
  • oyunda para gani
  • tüm gayrimenkuller satın alındı ve bir çoğuda günlük parasını veriyor.
  • bazı arkadaşlarımızın korkusu olan dodo ve rc helikopteri görevlerini tek seferde geçtim
  • tek amacım lance vance ve sonny forelli yi öldürmek onları öldürünce önüm daha da açılacak

Dosyamızı indirmek için DOWNLOAD yazan yere tıkladıktan sonra alt tarafta free yazan yere tıklayın. Güvenlik kodunu girin ardından sağdaki download’a tekrar basın dosyamız karşıdan yüklenecektir. .

Gta Görevleri Hepsinin

GTA VİCE CİTY’NİN GÖREVLERİ
HİKAYE MODUNUN TAM ÇÖZÜMÜ

THE PARTY
İlk önce Ocean Viewe giderek oyunu kaydedeceğimiz yeri görücez. Daha sonra Harrison Hotele gidip ilk görevimizi alıcaz. Görevimiz için Rafaels Clothe Shopa gidip üzerimize güzel bir şeyler almamız gerekiyor. Elbiseleri de yeniledikten sonra Pier2nin limanına doğru gidip kızı alıcaz. Kızı götürmemiz gereken yer haritada gösteriliyor zaten. Oraya giderken yol boyunca kızla muhabet etmeyi de ihmal etmiyoruz.

BACK ALLEY BRAWL
Malibu klübüne giderek Kent Paul ile konuşuyoruz. Bize öldürmemiz gereken Drive şefinin yerini söyleyecek. Hemen oraya giderek adamımızı buluyoruz. Adam bize saldırınca karşılık verin ve onu öldürün. Üstünden düşen cep telefonunu da almayı unutmayın. Daha sonra adamımızla birlikte infernusa binerek Ammu-Nationa (Silah satıcısı) gidiyoruz. Oradan da otele dönerek bölümü tamamlıyoruz.

JURY FURY
Bu bölümde elimize bir çekiç alıyoruz. Sırasıyla 2 jürinin arabasını parçalamız gerekiyor. İlk önce doğudakine gidin ve arabayı parçalayın daha sonra ötekine gidin. Adam arabaya binmeye kalkarsa engelleyin.

RIOT
İlk önce elbise değişikliği yapmamız gerekiyor. Daha sonra haritada belirtilen yere doğru gidip ayaklanan işçilerin arasına katılıyoruz. 4 işçi ile kavga ettiğimiz vakit ortalık cehennem alanına dönüyor ve önümüzdeki kapılar açılıyor. Kapıların arkasındaki 3 kamyonu patlatmamız gerek. Üçünüde patlatınca bölüm bitiyor.

TREACHEROUS SWINE
Bu bölümde gonzalesi öldürmemiz gerekiyor. Elimizde elektrikli testere var. Hemen harita da belirtilen otele gidelim. Üst kata çıktığımızda gonzales ve iki adamını görüyoruz. Adamları öldürdükten sonra gonzales kaçacak. Yavaş kaçtığı için yakalamanız sorun olmayacaktır. Onu öldürküten sonra aranma seviyeniz 2 yıldız olacak ve polisler peşinize düşecek. Hemen bir arabaya atlayıp Pay N Spraye gidelim ve arabamızı boyatalım….

MALL SHOUTOUT
Bize verilen görevle fransız bir adamla buluşmaya gidiyoruz. Alışveriş merkezine gittiğimizde adamımızı görüyoruz. Onunla konuşurken polisler basıyor ve adamımızda kaçıyor. Hemen polislerden kurtulup adamın peşine düşelim. Yakalayıp öldürmeniz o kadar da zor olmayacaktır. Adam ölünce patronumuzun mektuplarını alarak geri dönüyoruz…

GUARDIAN ANGELS
Araba parkına giderek Rugeri alıyoruz. Daha sonra Lance ve Diaz ile buluşmaya gidiyoruz. Adamlarla konuştuktan sonra yukarıda saklanıyoruz. Daha sonra kübalıların gelmesini bekliyoruz. Daha sonra gelen kübalıları teker teker öldürün. Tam o sırada 2 motorlu gelip Diazın para dolu çantasını alarak kaçıyor. Birisi o sırada ölüyor ve motoru yerde kalıyor. Hemen o motora binerek diğer adamı kovalayın. Motorunuzla çarparak etkisiz hale getirin ve çantayı alarak Diaza geri götürün. Bu görevle birlikte Diaz ile de çalışmaya başlıyoruz.

THE CHASE
Bu bölümde bir adamı bulmamız isteniyor. Hemen haritadaki yere gidiyoruz. Camdan içeri bakınca adamımız kaçıyor. Kovalayarak arkasından gidin ama sakın öldürmeyin. Çatıdaki kovalamaca sahnesinin sonunda adam aşağı atlıyor ve arabayla kaçmaya başlıyor. Sizde atlayın ve çöpün yanındaki motora binip adamımızı kovalayın. Kovalamaca esnasında adamı durdurmaya yada arabayı patlatmaya çalışmıyoruz. Sadece izlmememiz yeterli. Yalnız adamımız boş durmuyor ve sürekli ateş ediyor. Ateşlerin korunmak için motoru bir sağa bir sola (Aynı Formula 1deki pilotların lastiklerini ısıtma hareketleri gibi) doğru sürün. Kovalamaca Prawn adalarına gelindiğinde bitiyor ve bölümü de geçiyorsunuz.

PHNOM PEHN
Oyunda en çok zevk aldığım görevde bu oldu. Bu bölümde bir helikoptere biniyoruz ve pilotun bizi götürdüğü yerlerdeki adamları öldürmemiz gerekiyor. Helikopterden aşağı ateş ederek adamları öldürürken helikopterin fazla zarar almamasına da dikkat edin. Bütün adamlar ölünce aşağı inerek binaya giriyoruz. Ama içerisi yine adam kaynıyor.Onlarıda elimizdeki silahla kolaylıkla öldürebiliriz. Daha sonra delikten ilerleyerek bir kat daha çıkıyoruz ve çantayı alıyoruz. Çantayı aldıktan sonra helikopter gelerek bizi alıyor ve oradan uzaklaşıyoruz.

THE FASTEST BOAT
Bu bölümle birlikte artık şehrin öteki yakasına da geçebiliyoruz. Haritadaki marinaya giderek bir sürat motorunu kaçırmamız gerek. Yalnız orası adam kaynıyor, bu yüzden biraz yüklü gitmemizde fayda var. Adamları temizledikten sonra hangara girin ve mekanizmayı çalıştırarak botu suya indirin. Daha sonra bota binerek (bu sırada polis botlarıda sizi kovalıyor) Diazın malikanesinin arkasına botu parkediyoruz.

SUPPLY & DEMAND
Bu bölümde yine bota atlıyoruz. Adamımızda turret görevini üstleniyor. 4 düşman botunu temizlemek üzere yola çıkıyoruz. Onları vurmak ilk başlarda sorun olsada zamanla alışıyorsunuz. Yalnız sizin için asıl sorun iskeledeki nişancı adamlar olacaktır. Onların kurşunlarına fazla hedef olmadan temizlemeye bakın.

SIR, YES SIR !
Bu bölüm içinde yine yüklü bir şekilde gitmemiz gerekiyor. Sniper tüfeği ve el bombaları oldukça işimize yarayacaktır. Armorumuzda olursa işimiz dahada kolaylaşır. Köprüden karşıya geçerek askeri konvoyu bulalım. El bombası ile bir aracı patlatarak olay yerinden uzaklaşarak olisten kurtulalım. Geri dönerek kalan askerleride öldürelim (Sniper varsa iş kolaylaşır). Son olarak tankın tepesindeki adamıda öldürüp tanka binelim. Tankı haritadaki garaja götürerek bölümü bitirebilirsiniz ama tanka binmenizle polislerin peşinize düşmesi bir oluyor. Zaman bitmeden tankı graja koyup çıkarsanız tankı artık sürekli orada bulabileceksiniz. Daha sonra malibu klübüne giderek Paul Kentden görevlerimizi alıyoruz.

DEATH ROW
Bu bölümde Lancei kurtarmamız gerekiyor. Geciktiğimiz her saniye için Lancein canında azalma olacak. O yüzden acele bir şekilde yanına gitmeliyiz. Yanına en çabuk şekilde helikopterle gidebilirsiniz ama helikopteri daha keşfedememişseniz hızlı bir araba bulmanız da şart. Köprüden karşı adaya geçerek Lanceın tutulduğu yere gidelim. Yalnız etraf adam kaynıyor. Onları kolayca temizlemeniz için Sniper Rifle ve makineli tüfeklere ihtiyacınız olacak. Lance bir hangarın içinde yanına gittiğimizde kurtuluyor. Hemen dışarıda solda da bir Sentine SX var hemen binip Lanceı hastaneye yetiştirelim. Yalnız gene yalnız değiliz. Haitililer hızlı arabaları ile önümüze çıkıp bizi yoldan çıkarmaya çalışıyorlar. Usta manevralarla onlardan kaçabilirisiniz. Zaten Sentinel SX oldukça sağlam ve hızlı bir araba. Hastaneye gittiğinizde bölümde bitiyor.

RUB OUT
Bu bölümde Lance ve Tommy, Diazı öldürerek malikanesini ele geçirmeyi planıyor. Bu iş için yine yüklü bir şekilde donanmanız lazım. Seri ateş edebilen makineli tüfek ve Sniper Rifle yine işimizi görecektir (zaten siz almasanızda Lance bu iş için M4 getirmiş, sizede bir tane veriyor). Daha önce görevleri aldığımız Diazın malikanesine gittiğimizde onun adamları tarafından ateşle karşılanıyoruz. Unutmayın ki bu bölümde Lance ölmemeli. Aynı zamanda Lance da elindeki M4 ile oldukça işe yarıyor. Arka bahçeye gidip evin alt kısmına (salon gibi bir yer) girin. Oradan malikanenin içine gireceksiniz. Labirent gibi holden ilerleyerek Diazın olduğu yere gelin (yolda karşınıza bir kaç adam daha çıkacak). Diazı kaçmadan vurabilirseniz kolaylıkla ölüyor. Diaz da ölünce bölüm bitiyor ve artık malikane de bizim oluyor. Artık bu binadan Vercettinin görevlerini alıyoruz….

ALL HANDS ON DECK
Bu da Cortezin son görevi. Cortezin yatının bağlı olduğu limana giyoruz. Cortez artık öteki adaya geçmek istiyor ama düşmanları onu yalnız bırakmıyor. Buradaki görevimiz onu sağ salim bir şekilde karşı adaya geçirmek. Bu bölüm için elinizde Sniper rifle dışında ağır bir makineli tüfekde olursa çok iyi olur. Eğer bazukada bulabilmişseniz işiniz dahada kolaylaşacaktır. Yatın hareket etmesi ile birlikte limanı basan mafyanın adamları orada buldukları yatlara ve motorlara binerek peşimize düşüyorlar. Bizde hemen onlara ateş ediyoruz. Bu arada unutmadan yattaki Cortezin adamlarından en az biri hayatta kalmalı. Arkadakileri halledince bu kez önümüzde çıkıyorlar. Buda yetmezmiş gibi iki helikopterde tepeden bizi rahatsız ediyor. Bunları makineli tüfekle halledebilirsini ama son olarak gelen Apache helikopterini halletmek biraz daha uğraştırabilir. Onuda halledince Cortez size bir motor veriyor ve bölümde bitiyor. Artık Vercettinin görevlerine geçebiliriz.

SHAKEDOWN
Adımızı iyice duyurmaya niyetliyiz anlaşılan. North Point Mall alışveriş merkezine gidiyoruz. Görevimiz de 5 dakika içerisinde tüm alışveriş merkezi camlarını kırmak. Toplam 25 cam bizi bekliyor. Tam vaktinde kırabilirsek (ister hammer gibi bir aletle isterseniz de uzaktan makineli tüfekle kırabilirsiniz) bölümüde bitiriyoruz yalnız camları kırdıkça peşimize polisler takıldığından işimizi seri yapabilirsek yararımıza olacaktır…

BAR BRAWL
Bu görevimiz için bir makinekli tüfek ve bir kaç tane de el bombası işimizi görecektir. İlk önce Lance ile birlikte Front Page Cafeye gidiyoruz. Kapıdaki iki güvenlik görevlisini öldürdükten sonra sıra diğerlerine geliyor. Onlarda 2 blok ötedeki bir bahçedeler. Yanlarına gidip içeri bombaları sallayın. Hepsi ölünce bölümde biticek…

COP LAND
Bu görevimizde ilk önce polis kılığına girmemiz gerekiyor. Çünkü tekrar North Point Mall alışveriş merkezine gideceğiz ve daha önceden camları aşağı indirdiğimiz için polis etrafı bayağı koruma altına almış durumda. Tanınmadan içeri girmek için de polis kıyafeti giymemiz gerekiyor haliyle. Lance ile birlikte haritada gösterilen garaja doğru gidin. Garaja 2 polis sokmamız gerekiyor ama canlı olarak. Bunun içinde birkaç adam öldürüp aranmaya başlayalım. Polisler içeri girince (sadece 2 tane olacak fazla abartmayın…) garajın kapısı kapanıyor ve elbiseleri giyiyorsunuz. Elbiseleri de çektikten sonra alışveriş merkezine doğru gidelim. İçeri girdiğimizde Tarbrush Cafeye giderek bir bomba yerleştiriyoruz. Yalnız bombanın patlamasıyla aranma seviyemiz birden 5 yıldız oluveriyor. Umarım üzerinizde yeterli cephane vardır. Dışarı çıkıncada arabankızı boyatarak (hemen arka sokakda Pay Spray var) polisten kurtulun ve mekanınıza geri dönün.

Bu sırada bir telefon alıyorsunuz. Earnest arıyor. Forellinin adamları dayak atmış ve haraca bağlamışlar. Hemen olaya el atıyoruz. Cop land görevini bitirmemiz ile birlikte artık Vencettinin görevleride bitiyor ve malikanenin önüne sürekli para birikiyor (haraç toplanmaya başlıyor mekan artık tamamiyle bizim)

CAP THE COLLECTORS
Oldukça kolay bir bölüm. Sanchez ve adamlarını kovalayarak onları öldürmemiz gerekiyor. Adamları hızlı bir arabayla takip ederseniz bölümü kolayklıkla geçebilirsiniz. Sanchez ölünce Lance arıyor ve oyunun en zor bölümüne doğru geçiyoruz.

KEEP YOUR FRIENDS CLOSE
Diazdan ele geçirdiğimiz malikaneye geri dönüyoruz. Yalnız üzerimize bolca makineli tüfekde almayı unutmuyoruz. Salona geldiğimizde görevimizde başlıyor Koridora çıkıp Lance hariç herkesi öldürün. Son olarak Lanceı öldürün. Bu arada öğreniyorsunuz ki paranız çalınmış. Kasanın oraya gittiğinizde ortalığı kan gölüne çevirin (ne demek paramızı çalmak gösterin onlara) Daha sonra Sonny içeri giriyor. Yalnız Sonny oldukça iyi bir nişancı ve tehlikeli kurşunlarından kaçarak merdivenlerden inin arkadan dolaşın ve ön bahçeye çıkın. Yine karşımıza mafyanın adamları çıakcak ve çatışma yaşayacağız. Oradaki limuzini de patlatıp siper olarak kullanabilirsiniz. Sniperı alarak Sonnyi bir kaç atışla öldürün. Sonny ölünce oyunun hikaye bölümüde bitiyor. Eğer yapmamışsanız telefon görevleri dahil daha onlarca görev sizi bekliyor. Onlarıda bitirmek size kalmış….

Bu görevlerin dışında şehrin diğer yakasından da alabildiğiniz görevler var. Bunlar haritada kuru kafa ve maça işaretleri ile bekliyorlar.

The Crazy Cooperdan aldığımız görevler

Burası motorsiklet tutkunlarının takıldığı bir bar. Yaşlı bir motorsiklet sürücüsünden görevler alacağız.

Alloy Whells of Steell
Görevimiz oldukça basit. Hemen yandaki bir motorsiklete atlayarak önümüzdeki 3 çılgın yarışçı ile kapışmak. Yanlarındaki yerini almamızla birlikte yarışta başlıyor. Bu yarıştan sakın adamlara ateş etmeyin. Efendi bir şekilde motorunuzu sürüp birinci olmaya çalışın.

Messing With the Man
Bu görevde de dostumuz sizden şehirde bir kaos yaratmanızı istiyor. Bunun için bolca adam öldürmeniz gerekli çünkü 2 dakikanız var. Eğer polis helikopteri gelirse sürekli ateş edin, kaos barı çok daha hızlı yükselecektir.

Hog Tied
Son görevimiz biraz zor. Yalnız hiç ateş etmeden de bu zor bölümü bitirebilirsiniz. İlk önce bir motor alıyoruz ve Ammu Nationun oraya doğru hızla sürüyoruz. Tam karşısındaki apartmanın merdivenlerinden motorumuzla hızla giderek Ammu Nationun çatısına atlıyoruz. Hemen motordan inerek aşağıdaki garajda bulunan motoru alıp kaçmanız gerekiyor. Eğer acele etmezseniz bir sürü adamla uğraşmak zorunda kalırsınız. O yüzden koşa koşa motora gidip binin ve sağ taraftan uzaklaşın en sağda ise bir rampa var oradan da caddeye atlayın yalnız hemen sağdan hızlıca ilerleyin çünkü mafya minibüsleri ile geliyor ve size çarpmaya çalışıyor. Eğer çarparlarsa savaşmak zorunda kalırsınız ki işiniz neredeyse imkansızlaşır. Siz en iyisi hızlıca kaçmaya bakın. The Crazzy Cooperun önüne motoru getirince bu amcamızın görevleri de bitiyor.

Rock Cafeden aldığımız görevler:

Ammu Nationun hemen solundaki bu Rock Cafede çılgın bir dam bize görevler veriyor.

Love Price
Bu görevimizdei lk önce motorlu adamı durdurup çantasını çalmamız gerekiyor. Sıkı bir takipten sonra damı öldürün ve çantayı alın. Daha sonra Bir apartmanın çatısında bulunan dostumuzun kız arkadaşını alarak 1:30 dakika içinde tekrar Rock Cafeye gitmemiz gerekiyor.

Pyscho Killer
Bu bölümde gayet basıt. Bir sapığı durdurarak öldüreceğiz

Pullicity Tour
Zor gibi görünse de aslında olukça kolay bir bölüm. Tek yapmanız gereken arabayı durdurmamak ve belli bir hızda sürmek. Araba hiç durmayacak çünkü bomba araba yavaşlayınca patlıyor aynı Speed filmindeki gibi. Arabayı ilk olarak sola doğru sonra sağa doğru kırarak geniş bir yola çıkartın ama fazla hızlı gitmenize gerek yok orta hızda işinizi görür. Sonra biraz dolaşın bomba imha olacak. Yol boyunca dostumuzun telaşı da sizi güldürecektir sanırım.

San Andreas
Görev Adi: ”Big Smoke”

Bu ilk görev olma bakiminda zor bir görev, çünkü hiç bir korunma sekli yok. Bisikletlerle kaçin. Sweet’i kaybetme o ayrildigi zaman, Ryder’ i takip edin. Sakin pesinden ayrilmayin. Bu sekilde mahalleye gidiyorsunuz ve görev bitiyor.

Görev Adi: ”Ryder”

Ryder ile birlikte ilk önce tras olmaya gidin. Ucuz tras olun. Paraniz bosa gitmesin. Sonra berberin karsisindaki pizzaciya gidin. Pizzacida Ates altinda olacaksiniz, bundan sonra kaçmaya baslayin ve Grove Street’ e dönün.

Görev Adi: ”Tagging Up Turf”

Burada sizden spr eyle gösterilen yerleri boyamaniz istenecek. Size ne diyorlarsa yapin hepsi bittikten sonra Sweet ile birlikte Grove dönün.

Görev Adi: ”Cleaning the Hood”

Ryder’ i alin ve haritada gösterilen yere götürün. Ordan uyusturucu saticisini bulun ve bir güzel dövün. Sonrada bir eve gidiyorsunuz, oradaki çete elemanlarini öldürün ve Ryder’ i alarak mahalleye dönün.

Görev Adi: ”Drive Thru”

Burada ekip arkadaslarinla yemek yemege gideceksiniz. Yiyeceklerinizi aldiktan sonra karsi çetenin arabasini göreceksiniz. Siz sadece arabayi sürün digerleri onlari öldürecek hepsini öldürün. Sonra da bütün üyeleri evlerine birakin.

Görev Adi: ”Nines and AKs”

Burada Ryder ile birlikte Emmet’ e gidin ve silah alistirmasi yapin. Hepsini yaptiktan sona eve dönün.

Görev Adi: ”Drive-By”

Bu görevde sadece dolasiyorsunuz. Arkadaslarini alincaya kadar Balla öldürmelerini saglayin. Daha sonra Pay-and-Spray ‘e gidin.

Görev Adi: ”Sweet’s Girl”

Burada Sweet’ i kiz arkadasiyla birlikte bir yerde kistiriyorlar. Senin görevin onlari kurtarmak, oradaki herkesi öldürdükten sonre Sweet ve kiz arkadasini mahalleye götürün.

Görev Adi: ”Cesar Vialpando”

Bu görevde sizden bir araba alip modifiye yapmaniz için görevlendiriyorlar. Siz arabayi modifiye ediyorsunuz ve ondan sonar Lowriding yarisina katilcaksiniz. Burada yarisi kazanmalisin. Bu görevde olan sey hareketleri yapmak için dogru zamani yakalamaktir. Bunun için hareket ibresi geldigi zaman tam ortada basin ki en yüksek puani siz alasiniz. Bu yarisi kazandiktan sonra Cesar senden yaris yapmani isticek ve sende o yarisa girip birinci olacaksin. Görev bittikten sonra mahalleye dön.

Görevin Adi: ”Home Invasion”

Bu görevde hirsizlik yapacaksiniz. Ryder ile birlikte kamyonu alip soygun yapcaginiz yere gitceksiniz. Belli bir süreniz var ondan önce yapmalisinz. Evden Ryder kutular çalmanizi isticek. Içerde sessiz yürümelisiniz. Eger yürümezseniz adam uyanir ve görev biter. 3 kutu almaniz görevi bitirmek için yeterli olacaktir. Kutulari yükledikten sonra bir depoya götürceksiniz ondan sonra eve dönün.

Görevin Adi: ”Just Business”

Burada Smoke ile çok zor bir bölüme gideceksiniz. Atesin ortasinda kaliyorsunuz. Ne varsa öldürün ve çok dikkat edin. Smoke’la motorla binadan kaçin arkanizdan gelenleri hiç acimadan öldürün ve de Smoke’u koruyun. Karsiniza bin bir türlü zorluklar çikacak onlari asmaya bakin. Bütün hersey bittikten sonra Grove Street yakinlarinda seni smoke birakacak ve bu zorlu görevi geçeceksin.

Görevin Adi: ”Catalyst”

Ryder’in kamyonuna atlatin ve Ballas ve Vargolari öldürün. Trene binin ve kamyona 10 tane kutu atin Ryder onlari tutacaktir. Bittikten sonra Ryder ile birlikte mahalleye dönün.

Görevin Adi: ”Robbing Uncle Samü”

Bu görevde askeri bir üsse gideceksiniz, çok iyi korundugu için duvardan geçin ve kapi açma makanizmasini patlatin ki Ryder içeri girebilirisin. Burdaki askerleri öldürdükten sonra kamyona 4 tane kotu yerlestirceksinz. Ama Ryder’a dikkat edin onu koruyun. Isiniz bittikten sonra Emmet’e gidin.

Görevin Adi: ”OG Loc”

Hapisaneden Jeffrey’i çikartin ve Freddy’nin evine götürün. Freedy motorla kaçacak sizde OG Loc ile onu motorla takip edin. Freddy en sonunda inecek ve onu ve çetesini öldürün. Sonra jeffrey’i Burger Shot’a götürün.

Görevin Adi: ”Running Dog”

Bu bölümde sadece haritada gösterilen yere gidin ve öldürün. Sonrada geri dönün.

Görevin Adi: ”Wrong Side of the Tracks”

Zor bir bölüm. Big Smoke ile birlikte Unity Station’a gidin. Burada vagonlarin üstüne adamlari göreceksiniz. bunlari motorla takip edin. Siz motoru kullancaksiniz. Smoke ise vagonun üstündekileri temizleyecek. Burda önemli olan trenle ayni hizda gitmek ama karsidan gelen trenlere dikkat edin. Trenle ayni hizi koruyunca Smoke zaten adamlari vuracaktir. Adamlari belli bir bölüm var oraya kadar vurmak zorundasiniz. Vuramazsaniz en bastan oynarsiniz görevi. Görev bittikten sonra Smoke’u evine götürün.

Görevin Adi: ”Life’s a Beach”

Buradan görev almak için 20:00 ile 06:00 arasinda gitmelisiniz. OG Loc bir parti verecek ve sizden bir araci çalmanizi isteyecek. Araçi almak için haritada gösterilen plaja gidin ve oradaki DJ arabasini göreceksiniz, DJ kiz sana sorular soracak sende olumlu cevaplar vereceksin ve sonra DJ senden dans etmeni isteyecek sende müzikle baslayacaksin. 4000 üzerinde bir skor almalisiniz. Yapacaginiz is çok kolay Yuvarlagin içine girince tusa basacaksini artik hangi tusa ayarladiysan. Sonrada arabayi kaçircaksin ve haritada gösterilen yere ve görev bitecek.

Görevin Adi: ”Madd Dogg’s Rhymes”

Bu görevde önemli olan sesizlik, gidecegin binada OG sende bir Rhymes çalmani isteyecek. Sende sadece biçak olacak ve yavas yavas öldüreceksin adamlari, sonrada Rhymes alip öldüre öldüre oradan çikacaksin.

Görevin Adi: ”Management Issues”

Bu görev ise sizden bir menejer öldürmeniz istenecek. Bunun için ilk olarak koruma araçlarinda birini çalacaksin haritada sana yerini gösterecek. Ama arabayi aliren dikkat edin hiç bir hasar olmayacak. Sonra sanki korumaymissiniz gibi diger araçlarin park ettigi gibi araçi park et. Sonra öldürecegin menejer senin arabana binecek. Onu kaçirin ve rihtima götürün, rihtimda iskeleye sürün ve hiç kiz kesmeden okyanusa dogru tabi araç okyanusa düsmeden atlamiz gerektigini söylememe gerek yok. Burger Shot’a geri dönün.

Görevin Adi: ”House Party”

Bu görevi yapman için senden saç trasi olman istenecek ve sende berbere gidip tras olacaksin. Sonra OG Log seni arayacak ve Grove Street’teki partiye davet edecek. Sonra Balla’lar partiyi basinca SMG’niz çikarin ve gördügünüz bütün Balla’lari öldürün. Her taraftan gelecekler ara sokaklar, köprünün üstü her tarafa bakmalisiniz ve sadece öldürün. . Kisaca hareket eden yesil olmayan seyleri öldürün..

Görevin Adi: ”Burning Desires”

Memur Tenpenny sizden bir evi kundaklamanizi isteyecek. Molotoflari pencerelerden atin sonra eve girin. Eve girince mutfaktaki yangin söndürücü tüpünü alin çünkü kizi alevlerin arasindan kurtaracaksiniz. Kiz yukarda bir yerlerde onu bulun ve kurtarin. Disari çiknca kiz’i evine götür. Iste bir kiz arkadasin oldu. Randevulariniza geç kalmayin

Görevin Adi: ”Gray Imports”

Tenpenny size Ruslar ve Balla’larin kapisacagini söyleyecek. Haritada gösterilen yere gidin ve herkesi öldürün. Aradigimiz adam kaçacak arabayla, sende bir motorsiklet alarak onu takip et ve öldürün..

Görevin Adi: ”Doberman”

Çete savaslarina baslyoruz. Haritada gösterilen Glan Park’a gidin ve 3 kisiden fazla gezen Balla’lari öldürün ve çete savasi baslar. Bunlarin sayisi artacak bazen onlar sizi bulacak bazende siz onlari. Hepsini öldürün..

Görevin Adi: ”Los Sepulcos”

Kardesin Sweet Balla’lardan intikam almak istiyor. Kendine hedef olarakta Kane’yi seçmis. Cenaze törenine gidin ve herkesi öldürün. Sonuda Sweet ile birlikte Grove Street’e dönün.

Görevin Adi: ”Reuniting the Families”

Bu görevin verilmesi için öncelikle su görevlerin tamamlanmis olmasi gerekir;

Sweet’s Los Sepulcos, Ryder’s Robbing Uncle Sam, Cesar’s High Stakes, Lowrider, OG Loc’s House Party, Big Smoke’s Just Business, Tenpenny’s Gray Imports.

Bunlari bitirdiyseniz ilk önce ekibinizle bulusma noktasina götürün. Oraya gelince SWAT sizleri ziyarete gelecek onun için bütün SWAT’lari öldürün. Hepsini öldürün ve içeri girin. Sweet’in size ihtiyci var. Sweet’e ulasincaya kadar içerdeki bütün SWAT elemanlarini öldürün. Sweet’e ulasinca çatiya çikin orada bir SWAT helikopteri gelecek onu düsürün. Bundan sonra Sweet’i izleyin. Asagida Ryder ve Smoke sizleri bekleyecek. Kaçacaksiniz aracinizi SWAT’lardan ve polislerden korunyun. Mümkün olunca taramaliyla ates edin ve mahalleye ulasinca filmi seyredin ve görev biter.

Görevin Adi: ”Green Sabre”

Bu görev Los Santos’taki son görevinizdir. Balla’lar Sweet’e tuzak hazirliyor onu öldürmek istiyorlar. Cesar sizi arayacak ve hiçde güzel olmayan görüntüler göreceksiniz. Adamlariniz sizi satiyor. Sonra haritada gösterilen yere mümkün oldugunca hizli gidin çünkü kardesini kurtarman gerekli oraya ulasinca bütün Balla’lari temizleyin. En sonuda polisler sizleri yakalayacak ve Tempenny’nin aracini ardinda kendinizi baygin ve bagli sekilde bulacaksiniz.

Görevin Adi: ”Badlands”

Memur Tenpenny size bir kamera verecek ve sizden bir tanigi öldürmenizi isteyecek. Silah dükkanina gidin ve silah alin. Gittiniz yerde FBI ajanlarini öldürün, tanik kaçacak sizde onu kovalayacaksiniz. Araci patlatmayin disari çikmasini saglayin, disari çikinca onu öldürün ve bir fotorafini çekin ve parka geri dönün.

Görevin Adi: ”First Date”

Simdiki is ortaginiz Catalina onun yanina gidin. Onunla birlikte 4 gören yapacaksiniz, herhangi siradan yapabilirsiniz. Bunlar; : Dillimore’daki benzin istasyonu, Montgomery’deki OTB, Blueberry’deki içki dükkani, Palomino Creek Bankasi bu yapacaginiz görevlerin adlari.

Görevin Adi: ”Tanker Commander”

Bu görevde sizden tanker çalmanizi ve RS Haul’a götürmeniz isteniyor. Kamyonun pesine takilin sonra The Truth sizi arayacak..

Görevin Adi: ”Body Harvest”

Truth sizden ot isteyecek, “The Farm” sürün ve istenilen mahsülü alin. Burada mahsulle birlikte biçerdöverle kaçacaksiniz, sonrada haritada gösterilen yere biçerdöveri götürün. Tabi biçerdöveri aldigin yerdeki önüne çikan herkesi öldür..

Görevin Adi: ”King in Exile”

Catalina sizi arayarak çagiracak. Bu kadar..

Görevin Adi: ”First Base”

Bu görevde sadece soyguna çikacaksiniz ve görev bitecek.

Görevin Adi: ”Against All Odds”

Bu görevde Mongomery’ye gidin. ITB Bahis ofisine girin. Buradaki kapilara patlayicilar yerlestirin ve disari çikin. Tabi disari çikinca polisler seni karsilayacak kaçin, sizin gitmeniz gereken yer Dillimore ‘daki Pay’n’Spray. Catalinayi sonra evine birakin.

Görevin Adi: ”Small Town Bank”

Bu görevde Catalina ile birlikte banka soyuyorsunuz. Bankadaki ATM makinalarini bosaltin. Çikista ki polisleri halledin, polisler biraz fazla olcak hizli ve isabetli vurmalisiniz. Sonra da haritada gösterilen yere gidin.

Görevin Adi: ”Made in Heaven”

Son kez Catalina ile soygun yapiyorsunuz ve isiniz bitiyor.

Görevin Adi: ”Local Liquor Store”

Kovalamacaya varmisiniz? Haritada gösterilen yere gidin ve ATV’lere binin ve kaçan kisileri yakalayip öldürün, çünkü onlar sizin paranizi çaldi. Üç tanesini yakalayip öldürün ve dosyalari arayin. Sonunda Cesar sizi arayacak.

Görevin Adi: ”Wu Zi Mu”

Artik yaris zamani! Gidip Catalina’yi alin ve yaris yerine götürün. Burda size bir tavsiye mümkün olunca az hata yapin. Benden bu kadar…

Görevin Adi: ”Farewell, My Love…”

Sadece göreviniz yarisi kazanmak ve birinci olmak

Görevin Adi: ”Are You Going to San Fierro”

Truth sizden kendi tarlasini yakmasini istiyor. Bunun için alev makinesiyle tarlayi yakmaya baslayi. Süreniz var ondan önce isinizi halletmelisiniz. Sonunda helikopter gelicek roketatarla helikopteri düsürün ve Thuth kamyonuna binin San Fierro’ya gidin ve San Fierro görevleri baslar…

Görevin Adi: ”Wear Flowers in Your Hair”

Burada sizden bazi kisilerin yanina gitmeniz söylenecek. Gidip hepsini görün. Sonrada Zero sizi arayacak ve RC dükkaninin satisa çikarttigini söyleyecek.

Görevin Adi: ”555 We Tip”

Gizli ajanlik yapamaya varmisiniz? Otelin önüne gidin orada görevliler göreceksiniz. Onlardan biri bir arabayi park etmeye götürecek onu takip edin ve arabayi park edince ve de disari çiknca onu öldürün. Kostümünü giyin ve otelin önüne gidin. Siranizi bekleyin arabayi alin ve dört dakika içersinde haritada gösterilen garaja götürün. Arabaya bir kaç islem yapildiktan sonra tekrar hiç bir hasar vermeden Downtown’a geri götürün. Araci park edin ve o güzel sahneyi izleyin.

Görevin Adi: ”Deconstruction”

Burada iski olacaksiniz Insaat yerinde bir Dozer alin ve haritada gösterilenleri patlatin. Bu islemler bitince bir seyyar tuvalet göreceksiniz onu çukura atin. Sonra çimento kamyonunu alarak tuvaleti attigin çukura çimento bosaltin ve de sahneyi izleyin.

Görevin Adi: ”Big Smoke’s Cash”

Bu seferki görevimiz Los Santos’tan nakit para çalan araçlara hasar vererek Patriot’tan düsen alti paketi almak hepsi bu..

Görevin Adi: ”Yay Courier”

Öldürecegimiz kisi her çarsamba ve cumartesileri San Fierro’ya gidiyor. Takip edin ve hizlica öldürün.

Önemli: Bu görevler ( Big Smoke’s Cash, Yay Courier ) on Syndicate Görevlerinden önce tamamlanmalidir.

Görevin Adi: ”Photo Opportunity”

Cesar sizi bir yere çagiracak gidin ve cesar ile birlikte haritada gösterilen yere gidin. Sizden fotograf çekmenizi isteyecek, çatiya çikin ve arabasindan çikan herkesin fotografini çekin.

Görevin Adi: Mission: ”Jizzy”

Haritada gösterilen Jizzy’nin kulübüne gidin, bir kaç görev olacak. Yapacaginiz görevler sunlar;

– Fahiseyi otele götürün. Arabayi fazla çarpmayin, gerekecek. Kirmizi noktada birakin.

– Hashbury’a gidin ve pezevengi öldürün.

– Üstgeçide gidin ve kizi kurtarin. Kizi dövenleri öldürün.

– Rahibi öldürmeniz gerekiyor, Limuzine’ya saldirin ve ates almasini saglayin

Görevin Adi: ”T-Bone Mendez”

Birileri bir kamyon dolusu mal çalmis. Sizde onlari motorla takip edip, çaldigi mallari geri getirmeniz isteniyor. Çalan kisiler motorsikletli yani biraz zor bir görev anlayacaginiz. Hepsini topladiktan sonra Pleasure Dome ‘a gidin.

Görevin Adi: ”Mike Toreno”

Mike Toreno’yu kurtarma operayonu! Burada mal ile kamyonuda çalmislar ne yazik ki Mike Torenoda o kamyonun içinde. Zaman karsi yarisacaginiz bu görev için önce insaat sahasina gidin sonra da havalimanina, radar sayesinde havalimaninda kamyonu bulun. Herkesi öldürün. Ama dikkat edin kamyonu sakin patlatmayin. Herkesi öldürdükten sonra Mike Toreno ile birlikte havalimaninda çikin. Polis pesinize takilacaginda arabayi boyatin ve Pleasure Dome’a gidin.

Görevin Adi: ”Outrider”

Haritada gösterilen yere gidin orada bir araca eslik edecesiniz (yani konvoy halinde gideceksiniz). Siz kamyondan önce hareket edin ve kamyon için hazirlanmis olan tuzaklari yok edin.(Çeteler yolu kapatacak hepsini temizleyin ve kamyonun önünü açin). Araci çok iyi korumalisiniz. En sonuda garaja gideceksiniz ve görev bitecek.

Görevin Ad: ”Snail Trail”

Burada Tenpenny sizden bir gazeteciye suikast yapmanizi isteyecek. Bunun için öncelikle sniper’i alin. Tren istisyonuna gidin ve treni motorla takip edin, inip Los Santos’taki Market Station’a gidecek. Trenden inince gazeteciyle aranizda mesafe olsun yoksa sizi fark eder ve görev biter. Sonra bir taksiye binecek ve sizde taksiyi takip edecesiniz. Taksi bir yerde duracak ve gazeteci biriyle görüsecek. Biraz mesafeden sniper ile öldürün ikisinide öncelikle gazeticiyi öldürün. Sonra da San Fierro’ya geri dönün.

Görevin Adi: ”Ice Cold Killa”

Jizzy’nin klübüne gidin ve kapidakileri korumalari öldürün. Kapidaki Broadway’in tekerleklerini patlatin. Kapidan giremeyeceginiz için yan tarafta bir merdiven olacak bu sizi insaat’a çikaracak. Insaat’tan klübün çatisina geçiyoruz. Içeri geçin ve elinizede bulunan susturucuyla Jizzy gelene kadar herkesi öldürün. Jizzy kaçacak ve arabaya binecek. Önceden patlattiginiz tekerlekler burda ise yarayacak. Roketiniz kaldiysa kullanin, yoksa bir arca binin ve arabaya çarpin. Jizzy disari çikinca öldürün ve cep telefonunu alin.

Görevin Adi: ”Pier 69”

Ihanetin bedeli! Bu görevde Cesar sizi arayacak gidin. Çatida cesar ile buusacaksiniz ve size bir kaç sey söyleyecek. Sizde karsi çatidaki 6 adami öldürün. Burasi baya zor bir bölüm. Iskeleye kadar herkesi öldürün. Iskelede Ryder’i göreceksiniz. Suya atlayacak sizde vakit kaybetmeden hemen suya atlayin ve motora karsi yüzün ve Ryder’i öldürün.

Görevin Adi: ”Toreno’s Last Flight”

Bir zor görev daha! Bu seferki görev hareket halindeki helikopteri vurmak. Bunun için öncelikle helikopter psitine gidin ve ordakileri öldürün. Sonra da roketi aldiktan sonra motorla helikopteri takip edin. Size bir ipucu Helikopter arada sirada önüne dönce tam o sirada vurusaniz helikopteri düsürürsünüz.

Görevin Adi: ”Mountain Cloud Boys”

Woozie kör ona yardima ihtiyaci var. Haritada gösterilen yere gidin ve herkesi öldürün. Tabiki Woozie’yide koruyarak…

Görevin Adi: ”Ran Fa Li”

Triad lideri senden havaalanindan bir paket almani isteyecek. Kirmizi noktaya gidin ve otoparka devam edin. Karsiniza misafirleriniz çikacak onlari halledin. Hasar metreniz oldugundan vurulmamaya özen gösterin ve kirmizi noktaya kadar az hasarla gitmelisniz.

Görevin Adi: ”Amphibious Assault”

Bu görevi almak için ciger kapasitenizin %20 olmasi gerekmektedir. Bunun için denizin altinda biraz yüzmeniz gerekmektedir ki ciger kapasiteniz gelissin. ( Arada sirada nefes almak için yukari çikinda bogulupmayin görev yapmadan ) Bu islemi tamamladiktan sonra haritada gösterilen yere gidin ve suya dalin. Sudan ilerleyerek checkpoint’leri birer birer geçin. Sonra gemiye yüzün. Nefes almak için yüzeye çiktiginizda sakin hareket etmeyin çünkü devriye gezen çeteler sizi görebilir. Eger devriye boyu sizi fark ederse suya dalarak kendinizi kaybettirebiliyorsunuz. Gemide susturucu veya biçakla ilerleyin. Isinizi hallettikten sonra çikin. Devriye botlarindan birini alirsaniz daha hizli bölgeden uzaklasirsiniz. O olmazsa yüzerek…

Görevin Adi: ”The Da Nang Thang”

Bir önceki görevdeki gemiye bu sefer havadan gidiyoruz. Ama Helikopteri düsürüyorlar, sizde denize düsüyorsunuz. Yüzerek gemiye çikin. Elinizde biçak olucak. Adamlari öldürerek silahlarini alabilirsiniz. Size bir ipucu: Merdivenlerden inice sagda Armor var onu alin. Sonra asil göreviniz olan mültecileri kurtarmak. Onlari kurtama botuna bindirdikten sonra denize dalin ve yüzün…

Görevin Adi: ”Yay Ka-Boom-Boom”

Ambara gidiyoruz. Amacimiz bomba yüklü kamyonu istenilen noktaya koymak ve bombayi çalistirmak. Bunun için kapidaki korumalari halledin, içeri girin ve arabayi kirmizi noktaya birakin, bombayi çalistirin ve çikin. Çikmak için biraz herif temizlemek gerekiyor. Temizleyin, çikmak için kapilar kapali, tam bu sirada Voodoo arabalari gelecek. Birini alin ve rampadan atlayarak görevi bitirin.

Görevin Adi: ”Air Raid”

Zero’nun görevlerine basladik. Ilk görevde dükkanin çatisina çikip, çatidaki radalari gelen uçaklardan korumak. Biraz gayret edersiniz olur. Radarlari imha ettirmeyin kisacasi, gerisi sizin vurma kabiliyetinize kalmis..

Görevin Adi: ”New Model Army”

Helikopterle eglenceli bir oyun. Uzaktan kumanda ile kontrol ediyorsunuz. Size burayi geçmeniz için bir kaç taktik;

1. Varilleri hareket ettirin.

2. Kalaslari yerlestirin.

3. 3 tanki imha edin. Önce tanklari patlatip sonra kalaslari yerlestirerek daha kolay tamamlayabilirsiniz

Görevin Adi: ”BACK TO SCHOOL, MORE LIKE DRIVING UNIVERSITY FOR THE GIFTED”

Araba antremani yapacagiz. Bunu yazamiyorum çünkü hem eglence isi hemde sizin becerinize kalmis bir sey. Bu görevde yapacagin antreman bölümleri;

1. *The 360*

2. *The 180*

3. *Whip and Terminate*

4. *Pop and Control*

5. *Burn and Lap*

6. *Cone Coil*

7. *The 90*

8. *Wheelie Weave*

9. *Spin and Go*

10. *P.I.T. Maneuver*

11. *Alley Oop*

12. *City Slicking*

Görevin Adi: ”Monster”

Zor bir görev sayilir. 6:30 dan daha kisa sürede 35 checkpointten geçmelisiniz. Amacin birinci olman, buda beceriye dayaniyor. Kolay gelsin…

Görevin Adi: ”Highjack”

Zamana karsi yarisiyoruz. Cesar ile birlikte hemen bir motorsiklete atlayin ve yola koyulun. Amaciniz yolda hareket eden bir tir’i, hareket ederken ele geçirmek. Bunun içi tir’in yanina yaklasin ve tir’in yaninda 5-10 saniye kalmaya çalisin kipirdamadan. Çünkü cesar tir’a atlayacak. Atlayinca cesar söfürü öldürcek. Tir duracak, sonra sizde tir’in kontrolünü ele alip, haritada gösterilen yere sürün.

Görevin Adi: ”Interdiction”

Yük tasiyan uçak size bir paket birakacak. Onu almak için BF Injection’i alin ve kirmizi noktaya gidin. Yukari çikin ve roketatarla yaklasan bütün helikopterleri indirin. Yük tasiyan uçak paketi bir baska noktaya aticak, gidin ve paketi alin.

Görevin Adi: ”Verdant Meadows”

Bunu yapmak için Sea Sparrow’u alin ve Verdant Meadows ‘a gidip satin alin. Bu size biraz pahaliya patlayacak, haberiniz olsun ( 80,000$ kadarcik )

Görevin Adi: ”Learning to Fly”

Gelelim herkesin takildigi bölüme. Bakin arkadaslar bu bölümde sizin yeteneginize kalmis. Sadece kontrollere alismalisiniz. Zaten gerisi çorap sökügü gibi gelir

1. *Takeoff*

2. *Land Plane*

3. *Circle Airstrip*

4. *Circle Airstrip and Land*

5. *Takeoff Helicopter*

6. *Land Helicopter*

7. *Destroy Targets*

8. *Loop-the-Loop*

9. *Barrel Roll*

10. *Parachute onto Target*

Görevin Adi: ”N.O.E”

Bence San Andreas’in en zor görevlerin basinda geliyor bu bölüm. Bunun için uçagi alin, asil bölümün püf noktasi uçaktaki nükleer malzemeyi haritada gösterilen yere götürmek. Tabi görülme metre diye bir sey var. Eger yeterli alçaktan uçmazsaniz f-16 uçaklari sizi düsürecektir. Hem görünmeyeceksiniz, hemde Checkpoint’ten geçiceksiniz. Geçtikten sonra tekrar havaalanina dönün tabi seni rahat birakmayacaklar, mümkün oldugunca zor yerlerden ve manevralar yaparak havaalanina ulasin. Eger bu zor görevi tamamlarsan kendini tebrik edebilirsin

Görevin Adi: ”Stowaway”

Buda zor bir görev, sona yaklastikça görevler zor olacak. Neyse PCJ-600 ile bir uçagi yakalayacaksiniz. Yakalayacaksiniz dedim çünkü uçak kalkarken arkasindaki rampa sayesinde uçaga gireceksiniz. Uçaga girince SAKIN silah kullanmayin. Adamlari döverek öldürün Sonra parasütü olan bir adamdan parasütü alin ve uçagin tam ortasina bomba koyun. Bomba dedigim kumandali olandan. Bombayi uçagin ortasina koyduktan sonra, uçagin sonuna gidin ve atlamadan önce bombayi patlatin ve asaga atlatin. Bu görevi yapmak için HIZ, SABIR, IRADE, BECERI gerekmektedir ( EN COK TAKILDIGIM GOREV…)

Görevin Adi: ”Black Project”

Bu sefer askeri karargah’a girmeye çaliscaz. Amacimiz Jetpac’i çalmak. Bunun için önce dürbününüzün isik görüsünü açin ve sniper ile indirebildiginiz kadar adam indirin ve tabi görünmeden. Size bir ipucu; Yukarida isiklarla ortaligi görebiliyorlar isiklari patlatin ki sizi göremesinler. Neyse biz ilk etapta havalandirmaya ulascaz, ulasinca içeri girin ve herkesi öldürün. Baglantilari kesmek için odalar girin. Bilim adamlarinda anahtari alin. Kapiyi açin zaten Jetpac asagida bekliyor. Onu alin ve uçarak olay yerinden uzaklasin.

Görevin Adi: ”Green Goo”

Bir önceki aldigimiz Jetpac ile bir treni kovalayacagiz. Trende almamiz gereken yesil kutular var. Bunun için trenin en arkasindan baslayarak, size ates eden her nesneyi öldürün. Tek tek paketleri alarak görevi bitirin. Sonrada haritada gösterilen yere gidin.

Görevin Adi: ”Zeroing In”

Bir yerden araba çalcaz. Ama araci geri götürcez bunun için zaman kisitli. Verilen sürede arabayi garajiniza götürün. Hasar vermeden tekrar aldigin yere götür. Hepsi bu

Görevin Adi: ”Zeroing”
Cesar ile birlikte arabalar çalcaksiniz, nitrolu arabalar Arabalari garajdan çalin ve sen Cesar’i takip et. Pesinize polisler takilacak ve sen Cesar ne zaman nitroyu kullanirsa sende o zaman kullanacaksin. Uzun bir kovalamaca olacak. En sonuda graja varacaksiniz. Bunun için yetenek gerekli arabayi iyi kontrol etmelisiniz.

Görevin Adi: ”Customs Fast Track”

Cesar ile birlikte bir rihtima gidiyoruz. Rihtimdaki vinci kullanarak gemideki arabayi bulacaksiniz. Önemli olan dogru arabayi bulmak. Ama kargoyu yüksekten birakirsaniz kargo kirilir ve basarisiz olursunuz. Eger adamlar gelirse inin öldürün ve isinize devam edin.

Görevin Adi: ”Puncture Wounds”

Badlans’in orada bulacaginiz arabaya dogru hizli bir sürüs yapin. Engelleri atlatin. Zamaniniz sinirsiz ve üç tane de hakkiniz var. Panik yapmadan görevi halledin.

Görevin Adi: ”Fender Ketchup”

Bir mafya üyesini korkutacagiz. Metre olarak kisinin korma metresi var. Amacimiz o metreyi doldurmak. Korkutmak için yapamiz gerekenler; Ters yolda ilerleyin ki adam tirs’sin , Ani dönüsler ve manevralar yaparak korku metresini doldurun. Ama dikkat edin arabayi çarparsaniz adam ölebilir ve görevde basarisizlikla bitebilir. Bu islemleri yaptiktan sonra arabayi kumarhaneye götürün.

Görevin Adi: ”Explosive Situation”

Bir insaat bölgesinden patlayaci alacagiz. Bunun için haritada ki yere gidin. Bu arada görev zamanli. Öncelikle asagidaki Dumper alin ve kirmizi noktalarda ki kutulari parçalin ve içinde dinamitleri alin. Bu islemleri yaptiktan sonra, oradan motorla kaçaçagiz bunun için checkpoint geçip yukari ulasmamiz lazim. Yukari ulasinca dinamitleri teslim etcez.

Görevin Adi: ”You’ve Had Your Chips”

Para makinalarini parçaliyacagiz. Bunun için haritada gösterilen fabrikaya gidin ve fabrika içersinideki makineleri parçalin. Tabi siz bu islemleri yaparken size ates edecekler. Seri olmaniz lazim. Makinelerle isiniz bitince fabrikada ki herkesi öldürün ve disari çikin. Kumarhaneye dönün.

Görevin Adi: ”Don Peyote”

Bizden iki turisti almamiz isteniyor. Dört kapili bir araç alin ve haritada ki yere gidin turistleri alin ve Snake Farm’a götürün. Orada ki kisileri temizleyin. Temizlik bittikten sonra mafia kumarhanesine gidin, Ken Rosenburg ile bulusun.

Görevin Adi: ”Intensive Care”

Çete liderini et fabrikasina birakacagiz. Öncelikle onu bulmamiz lazim. Hastaneden ayrilan üç tane ambulans var. Çete lideri o ambulanslarin birinde onu bulmak için ambulanslara biraz hasar verin. Dogru ambulansi bulduktan sonra et fabrikasina götürün. Ama sakin ambulanslari patlatmayin.

Görevin Adi: ”Meat Business”

Woozie ile birlikte et fabrikasina gidiyoruz. Fabrikada hiç kimseyi sag birakma, herkesi öldür. AK veya Hitman (silahlar) kullanarak daha kolay öldürürsünüz. Bütün kisiler öldükten sonra geri kumarhaneye gidin.

Görevin Adi: ”Freefall”

Öncelikle motorla havaalanina gidin ve hangardaki uçaga atlayin. Amacimiz bir uçagi yakalamak, Bunun için sen uçakla havalan ve haritada gösterilen yere git. Sen havadayken uçak seni geçecek, sende vakit kaybetmeden uçagin pesinden git. Uçagin arkasinda kirmizi bir halka olacak ordan uçakla geç ve sahneyi izle Yakaladigimiz uçagin için deki herifleri temizle ve kontrolü ele geçir. Sonra aldigin uçakla birlikte havaalanina git.

Görevin Adi: ”Misappropriation”

Bir ajandan çanta alacagiz. Bölgeye helikopterle gitmenizi tavsiye ederim. Haritada gösterilen yerde kendinizi koruyun, ilk atesi roketle yapin. Ajan helikopterle kaçacak sende vakit kaybetmeden helikoptere atla ve takip et. Tabi helikoptere binmeden önce oradakileri temizle daha garantili olur. Sonuda ajan bir tane binanin tepesine inecek onu yakalamalisin. Asagida garajda adamlar var onlarin yanina gidecek. Onu öldürüp çantayi almalisin. Adami binanin tepesinde de öldürebilirisin. Ama çantayi muhakkak almalisin.

Görevin Adi: ”High Noon”

Bu görevi almadan önce Freefall ve Misappropriation ‘u tamamlamalisiniz. Polis memuru Pulaski’yi öldürecegiz. Arabayla kaçacak onu takip edin ve arabasini patlatin. Disari çikinca onu en acimasizca öldürmenizi tavsiye ederim ( Çünkü kiz kardesine ve annene küfür etti ve …. dedi)

Görevin Adi: ”Madd Dogg”

Bu görevde Madd Dogg kendini asagiya atlayacak. Sizin onu kurtarmaniz lazim. Bunun için arkanizda kasali bir kamyon göreceksiniz, söförü öldürün ve kamyonu alin. Sonra Madd Dogg’un atlayacagi binanin altina sürün. O atlayacak ve sizde ona branda görevi yapacaksiniz. Yani kamyonun kasasina düsmesini saglayacaksiniz. Madd Dogg hareket edecek sizde ayni dogrultuda hareket edin. Atladigi zaman sizde kamyonu dengeliyin ve Madd Dogg kamyonun kasasina düssün. Sonra hiç vakit kaybetmeden onu hastaneye götürün. Hepsi bu

Görevin Adi: ”Saint Mark’s Bistro”

Green Goo, Freefall, High Noon, ve Madd Dogg görevlerini tamamlamalisiniz.

Evet Liberty City geri dönüyoruz! Havaalanina gidin ve uçaga atlayip liberty City’e gidin. Saint Mark’s Bistro bardakiler sana ates etmeye baslayacak sende hepsini temizle ve asagiya in. Amacin St. Mark’s öldürmek. Asagida onun isini bitirin. Sonra tetrar uçakla Las Venturas’a uçun.

Görevin Adi: ”Architectural Espionage”

Kamerasi olan bir turist öldürün ve kamerasini alin. Department Of Planning’e gidin. Içeri girmek için silahlarinizi birakin ve resepsiyon ile konusun. Üst kata çikin, istediginiz kata çikmak için bir alt kattaki yere gidip yangin çikarin. Herkes disari çikacak sende bu firsattan yaralanarak odanin duvarindaki planin fotograflarini çek. Bu islemler bittikten sonra isiniz sadece polis öldürmek Tamamen disari çikin yerden uzaklasin.

Görevin Adi: ”Key to Her Heart”

Kizi takip edin, Sex Shop’a kadar. Sonra siz “Gimp” kostümü giyin ve kizi takip etmeye baslayin. Ama fazla yaklasmayin yoksa korkar kiz ve görev biter. Evine geldiginde evinin karsisina park edin ve pezevenk’i beklemeye baslayin. Elinde pembe bir alet olcak. Eger öyle bir adam görürseniz hemen öldürüp elindekini alin ve eve gidin. Amaciniz anahtari kizdan çalmak. Evin içinde olanlari sadece izleyin ben anlatmayayim Bu arada biz kiz arkadasin daha oldu.

Görevin Adi: ”Dam and Blast”

Havaalanina gidin ve uçaga binin. Uçakla haritada gösterilen yere gidin. Oraya ulasinda gök yüzünde bir halka var tepede. Uçakla ordan geçin ve uçaktan atlayin. Sonra parasütle asagiya inin. Asagida iki koruma var onlari biçak kullanarak öldürün. Içeri girdiginizde gizli gizli bombalari yerlestirin. Ama sakin atesli silah kullanmayin. Bütün bombalari yerlestridikten sonra çikisa gidin.

Görevin Adi: ”Cop Wheels”

Burdan bizden dört tane polis motorunu tir’a koymamiz istenecek. Bu görevde hiz, iyi motor kullanma ve süreyi iyi kullanmak gerekir. Size bir ip ucu eger Jetpack’iniz var ya isiniz kolay uçarak motorlari alabilirisiniz. Motorlari polislerin elindecen alicaksiniz. Sakin öldürmeyin. Motoru alinca hareket halindeki tir’a koyacagiz. Bu islemi dört kez tekrarlayacagiz. En son motoruda koyunca görev bitmis olacak.

Görevin Adi: ”Up, Up, and Away!”

Üsse gidin ve ambarin içine girin. Korumalar çok tehlikeli hepsini indirin. Yukari çikin ve kimi gördüyorsaniz öldürün. Üstte helikopter bizi bekleyecek. Onu alip bir banka arabasini helikopterin vinci ile kaldiracagiz. Kisacasi banka arabasini helikopterle tasiyacagiz. Haritada gösterilen yere dikkatli bir biçimde banka arabasini uçurun çarpmadan ve de düsürmeden.

Görevin Adi: ”A Home in the Hills”

Varacagiz yere parasüt ile gidecegiz. Malikaneye inin ve hiç durmadan karsi çeten olanlari öldürün. Çatida isiniz bittikten sonra asagiya kapiya inin. Çok dikkatli olun her an karsiniza çikabiliriler. Eve girdiginde yapacagin tek islem var o da Öldürmek. Bizim istedigimiz bir herifi temizlemek. O hep kaçacak. Onu takip edin ve onu yakalayip öldürün.

Görevin Adi: ”Vertical Bird”

Askeri bir gemiden F-16 çalacagiz. Bunun için sudan gemiye yaklasiyoruz sessizce, Içeri girdigimizde adamlari susturucu silahla öldürünüz. Yukariya çikin ve askerleri öldürün. F-16 piste indiginde pilotu öldürün ve uçagi alarak ordan uzaklasin. Pesinize üç tane f-16 düsecek merak etmeyin onlarin isini Madd Dogg halledecek. Görev bitmedi. Bizden 3-4 tane gemi vurmamiz isteniyor. Kontrolleri nasi ayarladiysaniz. Bir tus’a hedefi belirliyorsunuz, diger tusla ates ediyorsunuz. Bütün bu islem bitince artik yapacagiz is ne kadar iyi bir pilot oldugunuza bagli. Uçagi havaalanina götürün ve indirin.

Görevin Adi: ”Home Coming”

Sweet’i polis karakolundan alin ve Groove Street’e götürün. Burda hem kendinizi, hemde Sweet’i koruyun. Balla’slar size saldiracak. Sadece yesil olmayan harekert eden her nesneyi vurun.

Görevin Adi: ”Cut Throat Business”

OG loc’u takip etcegiz Sweet ile birlikte. Bize ihanet etti çünkü. Burda çesitli çesitli araçlar kullanarak OG loc’u takip edin. Iskeleye varinca araç degistirip Go-Kart’a bineceksiniz. En sonunda gidecegimiz yere vardigimizda sahneyi izleyin

Görevin Adi: ”Beat Down on B-Dup”

Glen Park’a gidin B-Dup’un evine gidecegiz. Glen parkta çete savasi çikacak. Sweet ile birlikte kicinizi kollayin. Sweet’i kendinize yakin tutun ve koruyun. B-Dup’in evine gidin ve kapidakileri öldürün. ve evin içine girin. Sahneyi izleyin

Görevin Adi: ”Grove 4 Life”

Çete savaslari devam ediyor. Yaniniza OG üyelerinden birkaç tane alin ve haritada gösterilen yere gidin. Oraya vardiginizda ne yapacaginizi göreceksiniz. Bitince Sweet’i eve götürün.

Görevin Adi: ”Riot”

Madd Dogg’un eviden Sweet’in arabasiyla ve tek parça halinde eve gidin.

Görevin Adi: ”Los Desperados”

Dört kapili bir araç alin ve iki tanede OG üyesi. Üyeyi almak için: Kendi çete elemaninizin üzerine gelip sag tik yaptiginizda, ekranin sag üst kösede hangi tuslara basmaniz gerektigini göreceksiniz. Bu islemi bir eleman için daha yapin ve haritada gösterilen yere gidin. Burda yapmaniz gereken tek sey var o da ÖLDÜRMEK!

Önemli Not: Oyunu bitirmemiz için son bir görev kaldi. Yapmaniz gereken daha önce sizin olan, simdi baska çetelerin elinde bulunan yerleri tekrar almak. Bunun için haritada sari, mor olan yerlerde savas baslatip o yerleri geri almak. Bunun için herhangi bir bölgeye gidin ve kalabalik gruplar halindeki çetelere atese baslayin. Onlarda size karsilik verecek. Çete dalgasi diye bir sey olacak. Bir bölgeyi almaya gittinizde çeteler üç kez size saldirida bulunacak. Bunlarin üçünüde basarili bir biçimde yapar ve bölgeyi tekrar geri alirsiniz. Bu bütün bölgeler için geçerli. Zaten sizin bölgenizin rengi yesil, aldiginiz yerler de yesil olcak. Bu sekilde Grove Street’teki bütün yerleri alin. Bunu yaparak oyunun yüzde 99’unu bitiriyorsunuz. Bu islemleri dogru sekilde yaptiktan sonra, en son yeri alinca Sweet sizi arayacak ve Final bölümüne dogru gideceksiniz. Oyunun sonuna geldik en sonuda!

Görevin Adi: ”End of the Line” ( FINAL BÖLÜMÜ )

Sweet ile birlikte Big Smoke’un fabrikasina gidecegiz. Ama oraya vardigimizda kapinin olmadigi bir duvar ve iki tane korumanin olacagini görecegiz. Kapi olmazsa duvardan gireriz Bunun için iki sokak asagida SWAT’lar ve baska çeteler çatisiyor. Onlara çaktirmadan SWAT tankini alacagiz. Eger görürlerse indirin. SWAT tankini alin ve biraz önceki duvari delerek içeri girin. Bu arada Sweet sizinle gelmiyor. Tek basinizasiniz. Duvari kirdiktan sonra oradaki adamlari öldürün. Amacimiz Big Smoke bulmak. Ona ulasmak için dört kat var. Katlara teker teker ve dikkatli çikin oradakileri acimadan öldürün. Mümkün olmadikça saglik paketleri almayin. Çünkü bunlar Big Smoke ile karsilasacagimizda bize büyük yardimi olacak. Dedigim gibi katlar adeta ordu, çok adam öldürmeli ve vurulmamalisiz. Size katlar hakkinda söleyeceklerim bunlar, gerisi sizin kabiliyetinize kalmis. ( Adam vurma kabiliyeti ). Ve geldik en son kata burda Smoke ile karsilasacagiz. Elinizde olan saglik paketleri, bombalar, molotof kokteyler burda ise yarayacak. Smoke büyük bir zirh giyiyor. Öldürmek o kadar kolay olmayacak. Biz hem smoke’u hemde adamlarini öldürmek zorunda olcaz. Devamli ates edin öldürmek için elinizden gelenin en iyisini yapin. Bir ara isiklar kapanacak ve smoke ortadan kaybolacak. Sizde gece görüsünü açarak onu rahatlikla görecek ve ates etmeye devam edeceksiniz. En sonunda Smoke hakkin rahmetine kavusacak. Sonra disari çikmaniz için yedi dakikaniz var. Bu sirada fabrikada yanginda çikiyor. Gece görüsü sayesinde disari çikmaya baslayin. Alevleri söndürmek için yangin söndürücüleri kullanin ve önünüze geleni öldürün.

Disari çiktiginizda Tenpenny paralarla itfaiye aracina binerek kaçacak. Sweet bu sirada itfaiye’ye atlayacak. Sizde onu kurtarmak için hemen arabaya atlayin ve takibe baslayin. Sakin araca çarpmayin yoksa kardesiniz düsürüp ölebilir. Itfaiye aracini gözden kaçirmayin. Bir yerde Tenpenny’nin adamlari araçtan çikarak kardesinizi asagiya düsürecek. Sizde hizli bir sekilde itfaiyenin arkasina gidin, Sweet arabinin önüne düsecek. Ama dikkat edin yetisemezseniz Sweet düsecek ve görev bitecek. Göreve en bastan baslayacakiniz. Final bölümü yeniden oynarsiniz. Sweet’i yakaladiktan sonra direksiyona Sweet geçecek, sizin göreviniz sagdan, soldan her yerden gelen araçlari ates ederek kendi aracinizi korumak. Tabi bu sirada Sweet’te itfaiye’yi takip edecek. Siz sadece vurun. En sonundaki video’yu zevkle izleyin.

Gta Tüm Modlar Ve Yamalar

GTA Vice City Kurtlar Vadisi modu yaması indir yükle


Gta Vice City Oyununu Kurtlar Vadisine çevirir. Her bina tr yama kurtlar vadisine uyarlanır. Yabancı bir yer kalmaz.

Yapılan Değişiklikler: 1. Extra:Skinler,Tilki 2. Dolar değil YTL 3. Polis uçaklarının üstünde polis yazar.3 yıldız yapıp uçak getirtin.Ve sniperi ile zoom yapın. 4. KvTr yama 5. Binalar.Malibunun oradaki Tamircinin panosunda TAMİR ALETLERİ

Gta Kocaeli City-Gta Vice City İçin Mod

İndirmek için.
Gta Vice City Modern Mod
Program açıklaması:
Gta Vice City` deki araçları modern araçlara dönüştüren mod. Bu mod`u kurduğunuzda 30 modern araç Gta Vice City` nin orjinal arabalarının yerine geçiyor.

Gta Vice City` deki araçları modern araçlara dönüştüren mod. Bu mod`u kurduğunuzda 30 modern araç Gta Vice City` nin orjinal arabalarının yerine geçiyor.Bu mod ile ayrıntılı bilgi almak için: Modifications: GTA Modern Mod – Demo Movie Patch Download Section – GamersHell.com adresini tıklayınız. Gta Vice City Modern Mod GTA Yama GTA Yeni mod

Gta Vice City Modern Mod Programı indir

GTA Vice City Türk Askeri Yaması

GTA için Türk askeri eklentisi yamayı aşağıdaki linkten indirbilirsiniz ben indirdim kurdum bir sorun yok hadi keyfini çıkarın.

İndir-Download

gta vice city %100 complete :

bu yamayı yüklediğinizde gta daki bütün görevleri bitirmiş oluyorsunuz..

link:::http://www.downloadtr.com/program.asp?id=4751
gta elena (vice city mod) v1.0:

işte Kütahya City Yapımcısından Bir Yama Daha… Elena Risteska Fanları olarak çıkardığımız yama..güle güle oynayıngta elena : özellikler: -Kutahya City Yapımcısından Bir Yama Daha.. -Oyunda Herşey Elena Oldu , -Elena Lokanta, -Elena Hastane,Ambulans.. -Bir Çok Araba Elena’ya Özel Oldu, -Oyundaki Reklam Panolarında Elena Resimleri, -Yerlerde Uçuşan Gazeteler Makedon, -Uçaklarda Elena Yazıyor, -Ayrıca Oyuna M2 (Macedonian Music) eklendi, -Benzinlik Makedon, Yamayı Yapan: M.Furkan Demir (bjk43 ) ve Venhar (carsi_kartali) link:::http://www.downloadtr.com/program.asp?id=4551
————————————————————————— gta vc trabzon city beta:

Günümüzün popüler oyunu olan GTA Vice City’nin Trabzon City yaması.Anlatımı basit, kurulumu kolay bu yama ile Trabzon şehrinde görmeye alışık olduğunuz tabela, billboard ve reklamları burada görebilirsinz. Mesela MM Migros alışveriş merkezi ve Fatih Devlet hastanasi yamaya dahildir. Bunun gibi birçok nitelik yama dahilinde. link:::http://www.downloadtr.com/program.asp?id=851

————————————————————————— grand theft auto: vice city gta tournament mod: gta tournament için client ve sunucu bilgisi, vice city içinse multiplayer mod içerir. bu mod 96 kullanıcı desteği, yeni bir skorbord, sohbet özelliği ve daha fazlasını içerir. link:::http://www.downloadtr.com/program.asp?id=3894

————————————————————————— gta kütahya city (the final version) v4.0: üreticinin açıklaması :
özellikler: -gta kütahya city son versionu -Hatalar giderildi,yeni bir kaç özellik eklendi (Örnek:traktör,GTA:Sa göstergeleri.. -Ve ayrıca oyuncu tipleri birebir benzeyen futbolcular oldu..(Ü.karan,M.Nobre,Alpay..vs..) -Kaydetmek için Kayıt Kasedine gerek yok “QuickSave” eklendi -Benzinlik PO olarak Değiştirildi. -Yepyeni Silahlar Eklendi (Kelepçe…) -Artık Tommy yani yönettiğiniz adam giydiği giysiler bjk,fb,gs ve ts formaları giyiyor. -Yeni Olarak Avea Bayii ve İddaa bayii eklendi. -Lokantaların isimleri Değiştirildi -Uçaklarda THY yazıyor -Türk arabaları ve motor***************letleri örnek: mobilet, -Polis,itfaiye, ambulans isimleri türkçe, -Kütahya’ya uygun yol tabelaları -Hastahaneler Kütahya’ya uygun -Reklam panoları Türkçe -Yerlerde uçuşan gazeteler türk ve daha birçok özellik.. link:::http://www.downloadtr.com/program.asp?id=4552

—————————————————————————
gta victe türk city:

açıklama: gta vice city için Hazyrlanmy? olan Turk City yamasy. Türk ?ehrinde Tüm arabalar de?i?tirildi. Yerlerine Türk arabalary (Tofa? Kartal,Murat 131, VW Vosvos, Fiat Uno vs.) Bi***************let, Nfs Underground arabalary ve di?er tanynmy? yabancy araçlar konuldu.
Kur?un izleri renkli olarak de?i?tirildi.
Pizzacy Mc Donald’s ile ,benzinci Petrol Ofisi ile de?i?tirildi.
Tüm araçlara 3 renkli(mavi, kyrmyzy, ye?il) far y?yklary ve sary renkli neon eklenildi.
Gazeteler Sabah ve Türkiye gazetesi olarak de?i?tirildi.
Oyunda sarho? olabiliyoruz.
Bazy görevlere bizi taksi götürüyor.
Oyunda artyk yüzebiliyoruz. Tyrmanabiliyoruz. Oturabiliyoruz. Tuvalet yapabiliyoruz.
Benzin alabiliyoruz.
Synyrsyz araç alan Yeni bir garaj eklendi.
Denizin rengi maviden ye?ile dönü?türüldü.
Tüm araçlara Nitro (NOS) eklendi.
Polisler pe?inize dü?tü?ünde ellerinizi havaya kaldyryp polislerden kurtulabiliyorsunuz.
Çaldy?ynyz araca bindi?inizde kapylar otomatik olarak kilitleniyor.
Moto***************letin üstünde ne yaparsanyz yapyn dü?meyeceksiniz.
Kumsalda bir e?lence parky bulunuyor.
Gta San Andreas Hud’u (Sa?lyk, Para, Saat göstergesi) eklendi.
Dondurmacy aracy yenilendi.
Araba galerisi yenilendi.
Radar renkli olarak de?i?tirildi.
Yeni bir tank eklendi.
Hyz göstergesi eklendi.
Arabalaryn %99 yna Türkiye plakalary eklendi.
Milli takym formasy ve Dört büyük takym formasy eklendi.
Daha küçük ve daha ?yk bir cep telefonu eklendi.
Artyk giremedi?imiz bazy yerlere girebiliyoruz.
Her garaja 4 araç sy?abiliyor.
Dolar i?areti ($) Türk lirasy (TL) olarak de?i?tirildi.
Oyuna Bullet Time (A?yr Çekim) eklendi.
Ystedi?iniz yerde oyunu save’leyebilirsiniz. (Quick save)
Yol tabelalarynyn bir kysmy Türkiye Yol tabelalaryna uyarlandy.
3. göz kamerasy ve 1. göz kamerasy eklendi.
Araçlar artyk hasar almayacak ?ekilde ayarlandy.
Sa?ly?ynyz artyk hiç azalmyyor.
Di?er yayalarla kaos yaratabiliyorsunuz ve hepsinin elinde tam te?ekkürlü silahlar var.
Oynarken dinleyebilece?iniz 3 tane yeni Türkçe ?arky eklendi.
Moto***************letlere mavi renkli neon eklendi.
Sinemaskop (Ye?il çizgili) görüntü eklendi. link:::http://www.turkceyama.com/Aciklama.a…%20Turk%20C ity

————————————————————————— gta vice city – istanbul
Açıklama: En Popüler
bilgisayar oyunu olan Grand Theft Auto Vice City için hazirlanmis olan istanbul eki oyuna farkli bir tat katmak için bulunmaz firsat. Link Güncellendi. Kendi sunucularymyza eklendi. link:::http://www.turkceyama.com/Aciklama.a…tanbul%20Se hri

—————————————————————————
gta vice city spiderman sk

açıklama: gta vice city için hazyrlanmy? Spiderman yani örümcek adam modeli. Örümcek adam meraklylaryna duyurulur. link:::http://www.turkceyama.com/Aciklama.asp?id=3001&Dos ya=GTA%20Vice%20City%20Spi derman%20Skin%20(%D6r%FCmcek%20Adam%20Karakteri)

Gta Geleceğe Dönüş Modu
Gta Geleceğe Dönüş Modu

Download : http://rapidshare.com/files/126279136/Ge…__0.2d.rar

şifre::AveCiAL rar şifresidir

GeLeceğe Dönüş
GeLeceğe Dönüş FiLminin hayranLarı tarafından yapıLmş çok iLginç bir mod.Oyunda zamanda yoLcuLuk oLayı var ama biraz karmaşık ve tam oLarak yapıLamamş.Zamanda yoLcuLuk yapınca sadece tarih değişiyor o kdar.Ama zaman kavramını iyi işLemişLer.Ve oyunda zaman trenimmiz var ve 2010 ve yukarsında bi yıLa gttiğmizde zaman arabasınıda yapabiLiyoruz.Oyuna girince tuşLar yazıyor buna çok dikkat edin yoksa oyunda zorLarınızsınız ben gene tuşLardan braz bahsetcem

Num0 ve tab a aynı anda basınca siyah katLiam arabası ortaya çıkıyor.Lazer sıkmak ve etrafındaki arabaLarı patLatma özeLLiği var bu şahane aLetin.
Zaman Treniyundaki en önemLi şey sanıyorum.Zaman TreniyLe saaatte 88 km hıza uLaşnca zamanda yoLcuLuk yapabiLiyorz Trene binince Num+ Num0 Tab CapsLock bu 4 Lü arasından bi kombinasyon yaratın (tam tuşunu hatırLayamadım ama 4 ünden 2 sine basnca oLuyor) sonra tarihi ayarLayın soldaki ctrL ve biraz tabLa soL aLt tuşunu kuLlanarak.Sonrada treni köprü yoLuna indirin(en rahat 88 burda yapıLıyor)birde BooooooRing yazın tamamdır.
Oyundaki arabaLara geLcek oLursak oyundaki arabaLar eski modeL çok süper arabaLar hepsi.Birde oyuna benzin oLayı koymuşLar benzininiz bitince gidip benziciden doLduruyoruz parasıyLan.

Gta Vc Avrupa Yakasİ Modu
Gta V.C. Avrupa Yakası Mod
Yamanın özellikleri:

1.tommy gaffur oluyor.
2.paranız hiç bitmiyor.Canınızda.isterseniz polis hiç sizle uğraşmıyor.arabanız patlamıyor.
3.arabalar benzinli oluyor.
4.arabalar ve yeni silahlar oyuna dahil oluyor.
5.görevler %100 bitirilmiş oluyur.ve ayrıca bütün gizli paketler toplanmış.
6.oyuna yeni radyo kanalı ekleniyor.
7.hız göstergesi oluyor.
8.Şimdi aklıma gelenler bunlar daha neler neler var…..

İndir

Gta V.C. Avrupa Yakası Mod

Yamanın özellikleri:

1.tommy gaffur oluyor.
2.paranız hiç bitmiyor.Canınızda.isterseniz polis hiç sizle uğraşmıyor.arabanız patlamıyor.
3.arabalar benzinli oluyor.
4.arabalar ve yeni silahlar oyuna dahil oluyor.
5.görevler %1oo bitirilmiş oluyur.ve ayrıca bütün gizli paketler toplanmış.
6.oyuna yeni radyo kanalı ekleniyor.
7.hız göstergesi oluyor.
8.Ve daha büsürü şey……..

gta vc avrupa yakası mod.rar

her ikisinide deneyin
Gta V.C. Avrupa Yakası Mod

Yamanın özellikleri:

1.tommy gaffur oluyor.
2.paranız hiç bitmiyor.Canınızda.isterseniz polis hiç sizle uğraşmıyor.arabanız patlamıyor.
3.arabalar benzinli oluyor.
4.arabalar ve yeni silahlar oyuna dahil oluyor.
5.görevler %100 bitirilmiş oluyur.ve ayrıca bütün gizli paketler toplanmış.
6.oyuna yeni radyo kanalı ekleniyor.
7.hız göstergesi oluyor.
8.Ve daha büsürü şey……..

:yamanın sitesi:

yedek link::http://uploaded.to/?view=error_fileremoved burdan indirebilirsiniz arkadaşlar…..

–Gta Mamaia Vice Mod–
Not:Gta Vice City olmadan çalısmaz………..

Download : http://rapidshare.com/files/34972984/GTA…_1_.4_.rar

Gta Vice City Blue Lights Mod
Gta Vice City Blue Lights Mod dosyasını indirmek için Sunucu Seçin

Gta Vice City Blue Lights Mod indir

Gta Vice City Blue Lights Mod dosyasını yüklemeden önce orijinal uygulamanın yedeğini almayı unutmayın

gta ölüler şehri yaması

Gta vice citydeki herşeyi unutun ne polis var ne de arabalar sadece askeri bir kampta asker kıyafetindeki siz ve arkadaşlarınız ve diğer bütün şehir Zombi.şehirde yürüyerek gezmeniz mümkün değil herkes zombi dedim ya size zombiler saldırıyor ve sizi ısırıyor ve parçalıyorlar.Bu modülde hiç bir zaman gündüz olmuyor her zaman ürkütücü ve yağmurlu bir gece ve paramparça olmuş cesetler zombi olarak sokakta dolaşmakta.
eSki görevlerin tamamını unutun yepyeni görevler var.eski oyundan hiç bir görev yok
ve bu da benim görüşüm ki oyunu oynarken irkilmemek korkmamak elde değil

Bu modun cd si rockstar game tarafından avrupa ve amerika da satılıyor.yeni bir oyundan da farksız ama açıkcası.Gta long night fire ı indirip kurduktan sonra ilk görevi bitirince sizden gta cd sini takmanızı istiyor.genelde downloadı yapacağınız yerde de görürsünüz longh night fiz diye bir dosya var oyunun içindki main.scm dosyasını değiştirip oyunu *****lemiş de oluyorsunuz.

arkdaşlar zombiler çok korkunç herkes paramparça ceset olmuş.Ayrıca longh night bügüne kadar gta oyunları arasında yapılmış olan en büyük modifikasyon olma özellğini taşıyor.
ilk görevde stüdyodaki adamı öldürüyorsunuz.ve dışarıda sizi bekleyen arkadaşınızı zombilerin yemesini seyrediyorsunuz.bu arada onun ne hissettiğini hiç düşündünüz mü diye felan diyor ingilizce.ondan sonra dışarı çıkıyorsunuz ve tabi sizi yemeye çalışan onlarca zombinin ısırıkları arasında Smiley sonra askeri kampa geri dönüyorsunuz.

Oyunu yüklemeye – daha doğrusu modu – gelince netten indirdiğiniz gta longh night zip dosyasını bir yere extarct yapıyorsunuz extract yaptığınız klasöre girip step 2 klasörü haricindeki bütün dosyaları zipliyorsunuz.ziplediğiniz dosyayı gta mod installer ile gta vice city’ye yükledikten sonra step 2 klasörünün içerisinde yer alan bütün dosyaları vice city’i nereye kurduysanız oraya kopyalıyorsunuz ekliyorsunuz dostlar,kurulum biraz karışık ama uzun değil….

http://70.84.214.210/games1/23532/gt…ng%20night.zip

gta player skinleri değişik oyuncu tipleri

Gta Vice City Skin Paketi indir

gta vice city benzinli araç modu

Gta Vice City Benzinli Araçlar indir

oyuna deniz altı ekleyen mod

Gta Vice City VC Ships Ahoy! Mod indir

oyuna yeni harita ekleyen mod

Gta Vice City Complete Cobblestone Streets v2.0 indir

gta trainer çok kez yayınlandı ama olsun

Trainer’ı çalıştırın, ardından oyunu başlatın ve aşağıdaki tuşları kullanın:

NumPad 1 – Sonsuz sağlık
NumPad 2 – Sonsuz cephane
NumPad 3 – Sonsuz zırh
NumPad 4 – Polisler yok olur
NumPad 5 – Tüm polisler
NumPad 6 – 99.999.999$ verir
NumPad 7 – Koşarken yorulmazsınız
NumPad 8 – Zamanı durdurur
NumPad 9 – Zamanı tekrar başlatır
NumPad + – Sınırsız araç zararı
NumPad / – Görev zamanını durdurur
NumPad * – Görev zamanını tekrar başlatır

Dosya Boyutu: 15.1KB
Dosya Adı: gta3vctrn-OS.zip

http://www.oyunsitesi.com/ftp/hileler/gta3vctrn-OS.zip

GTA Kütahya City (New 2006 Version)
Program Açıklaması:
ÖZELLİKLER: -Bir Çok hata giderildi…, _Artık Kaydetmek için Kayıt Kasedine gerek yok “QuickSave” eklendi, _Benzinlik PO olarak Değiştirildi, -Yepyeni Silahlar Eklendi (Kelepçe…), -Artık Tommy yani yönettiğiniz adam giydiği giysiler bjk,fb,gs ve ts formaları giyiyor, -Yeni Olarak Avea Bayii ve İddaa bayii eklendi, -Lokantaların isimleri Değiştirildi, -Uçaklarda THY yazıyor, -Türk arabaları ve motorsikletleri örnek: mobilet, -Polis,itfaiye, ambulans isimleri türkçe, -Kütahya ya uygun yol tabelaları, -Hastahaneler Kütahya ya uygun, -reklam panoları Türkçe, -Yerlerde uçuşan gazeteler türk, VE DAHA BİR ÇOOOK ÖZELLİK……… NOt2: Ayrıca Eski Gta Kütahya City nin Yüklü Olması Gerekmez.. NOT3: 🙂 1 Hafta (Eylül 2006) İçinde ise “GTA Kütahya City 2006 Ek Paket” Çıkaçaktır… E-Mail: [email protected][email protected][email protected] 1 Hafta içinde çıkacak olan ek paket için isteklerinizi LÜTFEN yukarıdaki msn lere yazın….

Dosya Dili
: Türkçe
Dosya Boyutu
: 14000 Kb

Rar-Zip Şifresi
: www.egitim-ogretim.com

GTA Kütahya City (New 2006 Version) indir,)

gta vice city bütün yamalar

1.Gta Vice City Oyunuza DenizAlti Ekler!

2.Gta Vice City Oyunuza Yeni YariSlar Ekler!

4. Gta Vice City Oyunuza Yeni Harita Ekler!

5.Gta Vice City Oyunuza Ambulance Helikopter Ekler!

6.Gta Vice City Matrix Mod Yamasidir.Mermiler a??r hareket ediyo

7.Gta Vice City Yeni Silahlar Eklemektedir!

8. Gta Vice City Oyunuza Parçalanma Efekleri Veriyor!

9. Gta VC Oyunun Ölümsüzlük Yamasidir

ve daha fazlası bu linkte tıklayın

DOWNLOAD

10.Gta VC Oyunuza Yat Ekleyen Yamadir!
DOWNLOAD

gta liberty city:.
yama nın kurulması için önceden pc nizde gta vc nin olması lazım arkadaşlar
http://rapidshare.com/files/27223237/gtalibertycity.zip

Gta İstanbul City v2:::.

Daha önce yayınlamış olduğum Gta Turk city yamasının 2.versiyonu. Ötekinden farklı olarak indirmesi daha kolay ve hatalar düzeltilmiş.
Yepyeni Özellik: Kendi mp3lerinizi artık bu modda dinleyebileceksiniz.
1- Tüm arabalar değiştirildi. Yerlerine Türk arabaları (Tofaş Kartal, Murat 131, VW Vosvos, Fiat Uno vs.) Bisiklet, Nfs Underground arabaları ve diğer tanınmış yabancı araçlar konuldu.
2- Kurşun izleri renkli olarak değiştirildi.
3- Pizzacı Mc Donald’s ile ,benzinci Petrol Ofisi ile değiştirildi.
4- Tüm araçlara 3 renkli(mavi, kırmızı, yeşil) far ışıkları ve sarı renkli neon eklenildi.
5- Gazeteler Sabah ve Türkiye gazetesi olarak değiştirildi.
6- Oyunda sarhoş olabiliyoruz. Yeni
7- Bazı görevlere bizi taksi götürüyor. Yeni
8- Oyunda artık yüzebiliyoruz. Tırmanabiliyoruz. Oturabiliyoruz. Tuvalet yapabiliyoruz.
9- Benzin alabiliyoruz.
10- Sınırsız araç alan Yeni bir garaj eklendi. Yeni
11- Denizin rengi maviden yeşile dönüştürüldü. Yeni
12- Tüm araçlara Nitro (NOS) eklendi.
13- Polisler peşinize düştüğünde ellerinizi havaya kaldırıp polislerden kurtulabiliyorsunuz.
14- Çaldığınız araca bindiğinizde kapılar otomatik olarak kilitleniyor.
15- Motosikletin üstünde ne yaparsanız yapın düşmeyeceksiniz.
16- Kumsalda bir eğlence parkı bulunuyor.
17- Gta San Andreas Hud’u (Sağlık, Para, Saat göstergesi) eklendi. Yeni
18- Dondurmacı aracı yenilendi.
19- Araba galerisi yenilendi.
20- Radar renkli olarak değiştirildi.
21- Yeni bir tank eklendi.
22- Hız göstergesi eklendi.
23- Arabaların %99 ına Türkiye plakaları eklendi.
24- Milli takım forması ve Dört büyük takım forması eklendi.
25- Daha küçük ve daha şık bir cep telefonu eklendi.
26- Artık giremediğimiz bazı yerlere girebiliyoruz.
27- Her garaja 4 araç sığabiliyor.
28- Dolar işareti ($) Türk lirası (TL) olarak değiştirildi.
29- Oyuna Bullet Time (Ağır Çekim) eklendi.
30- İstediğiniz yerde oyunu save’leyebilirsiniz. (Quick save)
31- Yol tabelalarının bir kısmı Türkiye Yol tabelalarına uyarlandı.
32- 3. göz kamerası ve 1. göz kamerası eklendi.
33- Araçlar artık hasar almayacak şekilde ayarlandı.
34- Sağlığınız artık hiç azalmıyor.
35- Diğer yayalarla kaos yaratabiliyorsunuz ve hepsinin elinde tam teşekkürlü silahlar var.
36- Oynarken dinleyebileceğiniz 3 tane yeni Türkçe şarkı eklendi. Yeni
37- Motosikletlere mavi renkli neon eklendi.
38- Sinemaskop (Yeşil çizgili) görüntü eklendi. Yeni

http://rapidshare.com/files/10794776/GtaTurkCity_v.son2.rar.html

Gta Vİce Cİty Spİderman Skİn(ÖrÜmcek Adam Karakterİ:::::

GTA Vice City için hazırlanmış Spiderman yani örümcek adam modeli. Örümcek adam meraklılarına duyurulur.
LİNK= http://rapidshare.com/files/41814974/spider_project_V1.bmp

Gta Vice City Underground 2

Oyun Görüntüleri


Orjinal Boyutunda Açmak İçin Buraya Tıklayın.Orjinal Boyut 640×480 54KB

Download

http://rapidshare.com/files/10142821…om. part1.rar
http://rapidshare.com/files/10143141…om. part2.rar
http://rapidshare.com/files/10143463…om. part3.rar
http://rapidshare.com/files/10143820…om. part4.rar
http://rapidshare.com/files/10144482…om. part5.rar
http://rapidshare.com/files/10144123…om. part6.rar
http://rapidshare.com/files/10144862…om. part7.rar
http://rapidshare.com/files/10144913…om. part8.rar

Sifre: www.oyuncehennemi.com

gta vice city taraftar modu(GS-FB) yamasi indir download kur

modumuz fb ve gs taraftarları için yapılmıştır.
oyunda değişenler:
– Aramenü arkaplan resimleri değişecek
– Yükleme ekranı resimleri yerine gs yada fb resimleri olacak
– Ay yerine gs yada fb amblemi olacak
– Denizler sarı kırmızı yada sarı lacivert olacak
– Bulutlar sarı kırmızı yada sarı lacivert olacak
– Öldürdüğünüz adamın kanının aktığı yerde gs amblemi
yada fb oluşacak (Galatasaray amblemi kırmızı ağırlıklı renklerden
oluştuğu için
bu özellik pek farkedilememektedir Fenerbahçe modunda daha belirgindir!!)
– Araba farları sarı kırmızı yada sarı lacivert olacak
ve yere düşen yansımalarında GS yada fb yazacak
– Radar işaretçiniz gs yada fb amblemi olarak değişecek
yüklemenin başlaması için çıkan sayfada
free yazısını tıklıyorsunuz sonra
açılan sayfada
30 saniye kadar bekliyorsunuz
sonra kodu girip download from yazan yeri tıklıyorsunuz
http://rapidshare.com/files/2957416/…ftarmo du.zip

GTA Vice City Berlin Modu

http://files.gtainside.com/downloads/ftp…in0710. rar

Oyun berlin türüne döner

Gta vice city Myrıad Island modu

zSHARE – gta myriad_islands absba.part01.rar
zSHARE – gta myriad_islands absba.part02.rar
zSHARE – gta myriad_islands absba.part03.rar
http://http://img370.imageshack.us/i…art04-rar.html
zSHARE – gta myriad_islands absba.part05.rar

GTA Vice City Benzinli arabalar modu

Tanıtımı :
Gta Vice City Benzinli Araç Modu ile oyundaki araçları benzinli moduna dönüştürebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu:

1.İndirdiğiniz dosya içerisindeki ”speedo.cfg” ve ”d3d8.dll” dosyalarını oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalayın.

2.Bu modun çalışması için Microsoft Office programının olması şarttır.

Not: Her ihtimale karşı ”speedo.cfg” ve ”d3d8.dll” dosyalarının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız bu yedekleri tekrar yüklemek için ihtiyacınız olacaktır.

DOWNLOAD

Gta Vice City 1 Yamalar

Bu bölüm sürekli güncellenecektir Gta Vice City Kullanıcıları Lütfen bu bölümü takip ediniz.

Gta Vice City Turbo
Açıklama: Gta Vice City Arabalara Nitro Ekler CAPS LOCK tuşuna basılı tutun nitro çalışacaktır.

Turbo Mod

Gta Vice City No Traffic-Mod

Gta Vice City No Traffic-Mod dosyasını yüklemeden önce orijinal uygulamanın yedeğini almayı unutmayın.

http://www.yamaarsivi.com/yama_indir/373/Gta.Vice.City.No.Traffic-Mod.html

Gta Yozgat::::

Resimler gelmiyor ama özellikleri söyleyim

Araçlar
Fiat Bis
Fiat Brava
Fiat Uno
Fiat Tipo
Tofaş Şahin
Ferrari 612 Scaglietti ’05
Ford Sierra
AMG H2 HUMMER TUNING v.2
peugeot 405 tuning
peugeot 406 tuning
peugeot 206
peugeot 206 tuning
Opel Vectra 2003
Opel Astra 2005
Reno Kango
Tofaş 124
Renault 11 Turbo
Renault Clio
Vs vs vs

Özellikler
Petrol Ofisi Eklenmiştir
Apay Hırdavat Eklenmiştir
Apay Otomativ Eklenmiştir
Yamaha Motorsiklet eklenmiştir
Oyun Dili Türkçedir
40 Çeşit Elbise vardır
$ (dolar) yerine YTL koyulmuştur
Kahramanların Skinleri Eklenmiştir
Polis,itfaiye, ambulans isimleri türkçeleştirilmiştir
Yepyeni Silahlar Eklendi (Kelepçe…) vb.
Turkcell Telefon Bayi Eklenmiştir
Yeni jantlar eklenmiştir
Hastahaneler Sorgun’a uygun
Sorgun’a uygun yol tabelalar eklenmiştir
Uçaklarda THY yazıyor
Hatalar giderildi,yeni bir kaç özellik eklendi…
Yerlerde uçuşan Yozgat-Sorgun Gazeteleri eklenmiştir
Lokantaların isimleri Değiştirildi.

http://rapidshare.com/files/12255623…_City.zip.html

GTA VİCE CİTY 15 TANE MOD BİR ARADA!

BIR TESEKKÜR YETER

http://gta.gamigo.de/download.php?do=cat&id=88

İşte!! Gta Vİce Cİty Kar Mod İndir..Süper !!

YÜKLEME:

GTA VİCE CİTY MODELS KLASÖRÜNÜN ORALARDAKİ generic.img dosyasını silip rar dosyası icindeki generic.img yi koyun(generic.imgnin yerine) sonra oyunu acın ve görün bir cok yol karlı ve agaclar karlı ama karsı sehirdeki(vice city iki sehirlidir ya dogdugunuz yerin karsısındaki yakada)yolların cogunu yapamadım ama yine ordaki agaclar karlı dogdugumuz yer karlı…

http://rapidshare.com/files/40006014/generic.rar

gta vice hileleri:::::::::::::.

THUGSTOOLS – Tüm hafif silahları verir
PROFESSIONALTOOLS – Tüm orta düzey silahları verir
NUTTERTOOLS – Tüm ağır silahları verir
ASPIRINE – Hayat seviyenizi doldurur
PRECIOUSPROTECTION – Zırh seviyenizi doldurur
ICANTTAKEITANYMORE – İntihar
YOUWONTTAKEMEALIVE – Aranma seviyenizi arttırır
LEAVEMEALONE – Aranma seviyenizi düşürür
FANNYMAGNET – Tüm bayanlar sizi izler
CERTAINDEATH – Sigara içersiniz
DEEPFRIEDMARSBARS – Tommy’i şişmanlatır
PROGRAMMER – Tommy’e kız vücudu verir
STILLLIKEDRESSINGUP – Giysileri değiştirir
CHEATSHAVEBEEN*****ED – Ricardo Diaz olarak oynarsınız
LOOKLIKELANCE – Lance Vance olarak oynarsınız
MYSONISALAWYER – Ken Rosenberg olarak oynarsınız
LOOKLIKEHILARY – Hilary King olarak oynarsınız
ROCKANDROLLMAN – Jezz Torent olarak oynarsınız
WELOVEOURDICK – Dick olarak oynarsınız
ONEARMEDBANDIT – Phil Cassidy olarak oynarsınız
IDONTHAVETHEMONEYSONNY – Sonny Forelli olarak oynarsınız
FOXYLITTLETHING – Mercedes olarak oynarsınız
PANZER – Tank
TRAVELINSTYLE – Bloodring Banger
GETTHEREQUICKLY – Bloodring Banger 2
GETTHEREFAST – Sabre Turbo
GETTHEREVERYFASTINDEED – Hotring Racer
GETTHEREAMAZINGLYFAST – Hotring Racer 2
THELASTRIDE – Romero’nun cenaze aracı
ROCKANDROLLCAR – Love Fist’in Limuzini
RUBBISHCAR – Çöp arabası
BETTERTHANWALKING – Golf arabası
BIGBANG – Yakındaki araçları patlatır
MIAMITRAFFIC – Trafik hızlanır
AHAIRDRESSERSCAR – Bütün araçlar pembe olur
IWANTITPAINTEDBLACK – Bütün araçlar siyah olur
COMEFLYWITHME – Uçan araçlar
GRIPISEVERYTHING – Araca daha fazla hakim olursunuz
GREENLIGHT – Tüm trafik lambaları yeşil yanar
SEAWAYS – Araçlar suyun üstünde gidebilir
WHEELSAREALLINEED – Araçların sadece tekerlekleri gözükür
LOADSOFLITTLETHINGS – Spor araçlarının tekerlekleri büyür
ALOVELYDAY – Açık hava
APLEASANTDAY – Hafif bulutlu hava
ABITDRIEG – Bulutlu hava
CANTSEEATHING – Sisli hava
CATSANDDOGS – Fırtınalı hava
LIFEISPASSINGMEBY – Oyun saatini hızlandırır
ONSPEED – Herşeyi hızlandırır
BOOOOOORING – Herşeyi yavaşlatır
FIGHTFIGHTFIGHT – Yayalar isyan çıkarır
NOBODYLIKESME – Yayalar sizden nefret eder
OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS – Yayalar silah taşır
CHICKSWITHGUNS – Bayanlar silah taşır
CHASESTAT (?)
HOPINGIRL (?)

Sponsorlu Bağlantılar

Gta Türk City Save Dosyaları İçin Yorum Yap