Hafıza Kartıma Format Attım Görüntüler Gitti

Hafıza Kartıma Format Attım Görüntüler Gitti Bilgisayarıma Format Attım Veriler Silindi - Bu makaledeki notlar: bilgisayara format attım bilgilerimi kurtarmak istiyorum..

Bilgisayarıma,usb Belleğime, Hafıza Kartıma Format Attım Bilgiler Silindi. Diyorsan

Recovery My Files 3.98 Build 5930

Recovery My Files, şu anda dünya üzerinde silinen dosyaları kurtarmakta birçok programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada yer almış başarılı bir programdır. Recover My Files; silinen belgeler, grafikler, dijital kamera fotoğrafları, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenizi sağlayan üstün özelliklere sahiptir.
Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini bile geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.
Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir.

Arkadaşlar bu programın tanımı, kullananlar çok memnun. ancak geri getirme işlemi zordur. aslında verileriniz silinmez bilgisayarınızdan. manyetik olarak saklanır. ancak bilgisayar bu bilginin yolunu bulamaz ve bu bilgiyi (resim, müzik, film) çağıramaz. başınıza böyle bişey geldiyse bence bu programı deneyin. bunları yazdım çünkü bilgisizce paylaşım yaparak sizleri kandırmak istemedim. belki sadece bir resimdir sizin kurtarmak istediğiniz ve bunu bu program yapar, veri kurtarmak için mümkünse bilgisayrınıza hiç bir şey yüklemeyin bu programı kurun ve çalıştırın, saygılar.

burdan indirebilirsiniz.

RapidShare: 1-Click Webhosting

Sponsorlu Bağlantılar

Hafıza Kartıma Format Attım Görüntüler Gitti İçin Yorum Yap