Hamilelikte Mide Bulantisi Nezaman Baslar

Hamilelikte Mide Bulantisi Nezaman Baslar Hamilelikte Bulantı Sadece Sabah Mı Olur - Bu makaledeki notlar: sürekli mide bulantısı ve kusma hamilelikte..

Gebelikte Mide Bulantısı Ve Kusma Belirtileri

Ne zaman sabah bulantısı yok gebelik oluşur?:
Sabah bulantısı ilk gebelik belirtisi çoğu kadın deneyimi olmak eğilimindedir. Olarak gebelik testi pozitif rağmen pek çok kadın hamileliğin altıncı haftada yaklaşık sabaha kadar hastalık fark etmez neredeyse hemen, başlayabilirsiniz.
Sadece sabah mı?:
Ancak çoğu kadın sabah erken, muhtemelen çünkü mideleri boş mide bazı tedirginlik deneyim yaptığınız günün veya gecenin her saatinde, sabah bulantısı karşılaşabilirsiniz. Eğer yeterli iş yerinde bu hamilelik belirtisi çekmesine şanssız olan, orada yapabilirsiniz belirtiler ve anlaşma ile rahat çalışmak için şeylerdir.
Ne sabah bulantısı olması gibi bir duygu?:
Diğerleri sadece bulantı karşılaşabilirsiniz Bazı kadınlar, bulantı ve kusma vardır. Ne hoş. Birkaç kadın devlet aslında kusma genellikle daha iyi hissettiriyor, diğerleri hiçbir yardım bulabilirsiniz. Ne iyi, ister yiyen, kaybedenler veya şeker, hatta bazı gıdalar önleme emme hissediyorum yardımcı olur anlamaya çalışın.
Ne tür tedaviler bu hamileliği symtom kullanılabilir?:
Orada kadınların yapabileceği bu sataşmak hamilelik belirti hafifletmeye yardımcı olacak birçok şey var:

* Kaçının (genellikle yüksek yağ veya baharatlı gıdalar) gıdalar kusurlu

Gün boyunca * Eat küçük, sık sık yemek kan şekerini dengelemek için

Suckers veya sert şeker, limon gibi özellikle ekşi şeyler deneyin

Doktor veya ebe, ilaç dahil olmak üzere öngörülen * Belirli tedaviler

Olmayan deneyin *-bu reçete veya uyuşturucu gerekmez tıbbi yardımlar.

Sabah bulantısı önlemek için * Diğer ipuçları.

Sabah bulantısı hiç tehlikeli midir?:
Eğer, içmek veya yemek için sürekli kusma yoluyla gıda kaybetmek edemiyoruz sabah bulantısı size dehidratasyon yaşamaya neden olabilir. Bu o hiperemezis gravidarum denir olur. Genelde bazı IV hidrasyon ve Bazen tüp besleme genellikle bu sorunu çözebilir. Ilaçlar bazen, özellikle ağır vakalarda kullanılmaktadır.
Okuyucular Paylaş Onların İpuçları:
Bakım sabah bulantısı yardım için favori ucu paylaşmak? Ya da başkalarının sabah bulantısı ikilemi çözmek için ne kadar teklif okumak istiyorum? Paylaşma sabah bulantısı İpuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Hamilelikte Mide Bulantisi Nezaman Baslar İçin Yorum Yap