Hamilelikte Turşu Yemek

Hamilelikte Turşu Yemek Hamilelikte Dondurma Yemek Zararlımı - Bu makaledeki notlar: hamilelikte dondurma yemek hamilelikte turşu yemek..

Gebelikte Can Çekmesi, Hamilelikte Turşu Ve Dondurma Benzeri Arzular

Hamilelik ve istek ve düşüncelerini el ele gitmek eğilimindedir. Turşu ve dondurma sadece söz ile ayağa kadar aynı zamanda bazı eşit nefis dondurma aşağı scarfing lezzetli tuzlu turşu Doğum munching propped bir tarz olarak hamile kadın akla getiriyor.

Gebelik sırasında cravings var Birçok hamile kadınlar bile arzu şey başlar asla dondurma ve turşu gibi basmakalıp, çok yok. Bazı çalışmalar kadar kadınların% 68, bazı noktada hamilelik sırasında bir özlem olacak gösterir.

Cravings farklı kişiler için farklı şeyler ifade edebilirsiniz. Bu basit, “Gee gerçekten güzel kokuyor olabilir, biraz yemek istiyorum.” Diğerleri aşağı doğru olan her türlü onlar istemek bulmak için tahrik.

Düşündüğümüz eğilimindedir Eğer vücudumuzun özlem bunun bizim sağlığı için gerekli bir şey olması gerekir. Bu, özellikle bizim arzu ne bağlı olarak gerçeği bazı temel olabilir. Biz de arzu ilgilenmeyen Eğer arzu meyve ve sebze konum, şans vardır. Rağmen muhtemelen eşit arzusu her yemekten sonra bir malt çikolata yemek endişesi vardır.

Zararlı tarafında Cravings olabilir sınır eğer ciddi veya diyet çeşitli değiştirmek için eğer, sigara zararlı-kil gibi besin maddeleri istemek başlar, çamaşırhane, nişasta veya diğer öğeler. Bu durum pica denir.

Psikolojik, sadece biz hamile kadınların bazı şeyleri yemek gerektiğine inanıyoruz olabilir bizim istek parçası konuşma. Ben başka bir şey tutmak can’t Ya da bazen ayakta kalması,!

Seyretmek ne özlem, emin olun diyet dengeli konum. Yemek her hafta bu aynı yemekleri tekrar tekrar yeme karşı yapacak bir yoludur bir çeşididir. Bir gıda dergi eğer yemek izlemenize yardımcı olmak için gerekli tutun. Doktor veya ebe ile beslenme ile herhangi bir sorunları tartışmak emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Hamilelikte Turşu Yemek İçin Yorum Yap