Harddiskten Veri Kurtarma

Harddiskten Veri Kurtarma Format Atılan Harddiskten Veri Kurtarma - Bu makaledeki notlar: format atılan bilgisayardan veri kurtarma ..

Format Atılan Harddiskten Veri Kurtarma (resimli Anlatım)

Format atılan Harddiskten Veri Kurtarma (Resimli Anlatım)

1)sildiğiniz dosyalarınızın veya formatladığınız diskinize hiç bir şekilde başka bir veri koyalamayın.

2) eger windowsun kurulu olduğu diskten silinmiş ise,başka bir hard disk takıp windowsu yeni hard diske kurun ve silinen diskinizi yedek sürücü olarak gösterin.

3)programın açılışında (Data Recover) ile başlıyoruz

4)buradaki 6 seçenek 1:advanced=ileri eleted=silinen 3:format
4:Raw=çiğ 5:resume (bu önemli olan) 6:disket

5)mesela ben format attığım için ondan bahsedeyim,formata tıklıyoruz program sizin hard disklerinizi görüyor,siz hangi diskinizden veriyi kurtarmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz.
program sizin diskinizi dört buçuk saat tarıyor.

6)eger olurya işiniz makine ile arama yaparken aramayı iptal edebilirsiniz,size soracak kaydetmek istiyor musunuz diye,yes deyip kaydediyoruz,kendi ismini veriyor (ersave) siz isim vermenize gerek yok.

7)sonra tekrar programı açtığımızda bu sefer resume seçeneginden başlıyoruz,sizin kaydettiğiniz (ersave) dosyasını gösterip program kaldığı yerden armaya başlıyor.

8)arama bitti ve size LostFile dosyasının içinde hard dikte bulunan bütün verilerinizi gösteriyor,siz hangisini geri alacaksanız üstüne tıklayıp işaretliyorsunuz.

9)ondan sonra (Use Filter) kutucuğunu işaretleyip next diyoruz.

10)karşımıza gelecek sayfadan Recover to Local Drive seçeneğinden Browse kutusunu işaretleyin geri kazanmak istediğiniz dosyalarınızın kaydelileceği yeri gösteriyorsunuz
DİKKAT!!!!! gösterilen yer kurtarmaya çalışılan hard diskinden başka bir disk olacak,yani tekrar aynı diski göstermeyeceksiniz zaten program kabul etmez.

11)kurtarılmaya çalışılan verilerin büyüklüğü total sizede gösterir
sizin kaydedeceğiniz diskinizin bu kapasitede olduğuna dikkat edin.

12)isterseniz parça parçada kurtarabilirsiniz.programı kapatırken
yine size soracak kaydetmek istiyor musunuz diye.bu kaydedecğiniz (ersave) dosyası tekrar arama yapmadan direk olarak Lost File sayfasından başlayacak.

herlade anlatmaya çalışmışımdır
selamlar

program çalışırken pc ile başka bir iş yapmayın makine kilitleme yapıyor

direkt:

flasget veya Mass downloader programları ile sorunsuz download edersiniz
HardDisk Kurtarma – EasyRecovery Pro 6.10 (Resimli Anlatım) full indir dowland
Harddiskin uçmuş. Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz. Bu program ile harddiskinizden dosya, klasör, partition kurtarabiliyorsunuz. Çok gelişmiş bir program.
İşde efsane programın nasıl kullanılacağı.BURDAN INDIR
30 gün deneme sürelidir

Format Atılan Bilgisayardan Nasıl Veri Kurtarılır?

iyi günler bilgisayarima format attim bütün bilgilerim silindi nasil geri getirebilirim?Easyrecovery bu programi kurup denedim ama vista oldugu icin basarisiz oldu. Yardim edebilirmisiniz tesekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

Harddiskten Veri Kurtarma İçin Yorum Yap