Hayırlı Olsun Mesajları Komik

Hayırlı Olsun Mesajları Komik Hayırlı Olsun Mesajı - Bu makaledeki notlar: hayırlı olsun mesajları hayırlı olsun mesajları..

Hayırlı Olsun Mesajları Buraaaa!!!!

hayırlı olsun lem hacılar şampanyayı atlatalım

Hayırlı Olsun Mesajları

arkadaşlar 01.11.2005 tarihinden itibaren 256 kbs hızlı adsl kullanıcıları 512 kbs ye geçmiş bulnuyor bende geçtim hayırlı olsun 🙂

Erdoğan’dan ‘hayırlı Olsun’ Mesajı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray’ın bugünkü Aslantepe Projesi’nin temel atma törenine katılamayarak mesaj yayınladı.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Değerli katılımcılar, Sevgili Galatasaraylılar, Galatasaray camiası için çok önemli olduğunu bildiğim bu müstesna törende ne yazık ki aranızda bulunamıyorum.

Sadece Galatasaray kulübü ve camiası için değil, İstanbul’umuz için de çok önemli bir kazanım olarak gördüğüm bu dev spor kompleksinin temelinin atılmasından büyük mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki başından beri takip ederek desteklediğim bu modern kompleksle; köklü bir geçmişe sahip olan ve başarılarıyla milletimize bir çok mutluluk yaşatan Galatasaray Kulübü’nü daha büyük başarılara imza atacağı yeni bir stadyuma kavuşturmuş oluyoruz. Bunun yanında İstanbul’un örnek bir dünya kenti olma yolundaki vizyonunu da geliştirmiş oluyoruz.

Avrupa’nın 10 büyük spor tesisinden biri olarak tasarlanan ve çok yönlü özellikleriyle sadece spora değil, kültür ve eğlence hayatına da önemli katkılar sağlayacak olan bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nin başta Galatasaraylılar olmak üzere, tüm spor camiasına ve İstanbul’a hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Başarı dileklerimle;

Recep Tayyip ERDOĞAN

Başbakan

Kaynak: DHA

Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı Olsun Mesajları Komik İçin Yorum Yap