Hristiyanlık İşareti

Hristiyanlık İşareti Hristiyan Haç - Bu makaledeki notlar: haç işareti hristiyanlık işareti hristiyan haç..

Bukadarına Diyecek Lafım Yok!!!!!!

Resimde dikkat çekmek istediğim şeyi anladınız sanırım.Müslüman birinin boynunda haç işaretinin ne işi vardır anlayamıyorum.Ancak nedenini çok iyi biliyorum.Bakınız dikkatimi çekti geçen gün televizyonda bi filme rastladım ve filmin genel izleyici kitlesi çocuklar ve onları etkilemeye çalıştıkları çok açık.Filmde 3 hristiyan çocuktan bahsediyor ve bu çocukların istavroz çıkarıp arkadaşlarını günahlardan arındırmaya çalıştıklarını anlatıyor.Bunu izleyen de henüz herşeyi farkına varamamış küçüklerimiz.
Bir tanıdığımın küçük kızındada buna rasladm.kız aynı bu filmlerdeki çocukların yaptığı gibi ellerini önünde birleştirerek dua ediyor.Yani anlatmak istediğim bu kadarda yabancı özentisi olunmamalı.Onlar kendi dinlerinin sembolünü boyunlarında taşıyor.Madem özeniyorsunuz düzgün özenin kardeşim,sende kendi dininin sembolünü taşı..Gidipte haç takmak tamamen saçmalık.

İşte o film.Küçüklerimizi sıkı dostluklarıyla etkileyen bu filmdeki karakterler ne yaparsa küçüklerimiz doğruymuş gibi algılıyor.Ve böyle filmleri gösteren kanallarıda kınıyorum.Tek diyeceğim kültürümüze,dinimize ve genç neslimize sahip çıkalımm…..
TEŞEKKÜRLER…….

Age Of Empires Iıı Oynarken Buna Hiç Dikkat Ettinizmi (türklere Hakaret Ve …)

Arkadaşlar Age Of Empires III Oynarken AşşağıdaBelirttiğim Sahnelere Hiç Dikkat Ettinizmi ? Yoksa Geçtinizmi. İşte Age Of Empires III te Türklere Olan Hakaret ve Donanmalardaki Kasıtlı Haç İşareti

İşte Oyundan ÇEkilmiş Resimlere Bakın Gerçeği Görün;
—————————————————————————————————————-

Resimde Görüldüğü Gibi Maltanın Komutanı morgan Osmanlı komutanı Şahin Bey’e:

“Why do you call me that? I’m Scottish, you Turkish dog.”

Türkçesi ; Neden beni öyle çağırıyorsun? Ben İskoçum, seni Türk köpek.”

—————————————————————————————————————-

Bu Resimde İse Oyun İçinde Türk Gemilerinde Haç İşareti Var (Yelkenlerin Üstünde) Bence Bu Kasıtlı Yapılmış Olmalı. Bu ş*rf*sizce küfürü Türklere yapan Bu Adamlar Bunuda Elbet Bilerek Yapmışlardır. Oyun Yapımcılarını ve Özellikle Microsoftu Kınıyoruz. Türklere Gerçekten Büyük Bir Saygısızlık. Amaç Oyun Oynamak Bİle Olsa Böyle Birşeyin Yapılması Gerçekten Hayret verici Bir Durum…

Sponsorlu Bağlantılar

Hristiyanlık İşareti” İçin Bir Cevap

  1. cahil herif o haç değil eski mısırlılarda sonsuzluk simgesidir. kısaca ank denir. haç olsa bile yorumun saygısızlıktır. bu dünyada herkesin farklı inancı var. hepsini yaratanda inandıranda allahtır. soracak hesabı o sorar. kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yoktur. allahın yerine hesap sormak allaha şit koşmaktır.

Hristiyanlık İşareti İçin Yorum Yap