Hss Yasak Sitelere Giriş

Hss Yasak Sitelere Giriş Hot Spot Shield Zararları - Bu makaledeki notlar: hss yasak sitelere giriş hot..

Hotspot Shield 1.10 Ücretsiz Proxy Programı

Ücretsiz, Güvenilir Wi-Fi Güvenliği

Genel Wi-Fi kullanımı gerçekten çok eğlenceli. Sonuçta bir sabah herhangi bir kafeden oturup kahve yudumlarken laptop’unuzdan epostalarınızı kontrol etmenin keyfi hiçbir şeye değişilmez.
Ancak siz kahvenizi yudumlayıp bu genel Wi-Fi’den internete bağlı durumdayken bazı hackerlar şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha bir çok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.
İşte bu yüzden Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.
100% Sanal Gizlilik Ağı(VPN)

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede email, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.
Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.
Çalıştığı İşletim Sistemleri:

  • Windows Vista
  • Windows XP
  • Windows 2000
  • Mac OS X (10.5 Leopard)
  • Mac OS X (10.4 Tiger)

Ek özellik: HotSpot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra kurun ve sağ alttan çıkacak olan simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi ip’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.
Erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.
Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu(Toolbar’ı) yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hss Yasak Sitelere Giriş İçin Yorum Yap