Humana Still Tea Kilo Yaparmı

Humana Still Tea Kilo Yaparmı Humana Still Tea Kilo Aldırırmı - Bu makaledeki notlar: pekmez süt yaparmı humana still tea..

Bebeklere Bol Anne Sütü

Anne sütünü artırmak için geleneksel olarak başvurulan bal, pekmez, helva ve lohusa şerbeti gibi şekerli ürünler, annelerde, hamilelik sonrası kilo verememe ve hatta kilo alma kaygısı yaratıyor. Humana’nın Türkiye’de de annelere sunduğu anne sütünü artırmaya yardımcı doğal bitki çayı Humana Still-Tee’nin 200 mililitresinde ise sadece yarım ekmek diliminde olduğu kadar, 36 kilo kalori, bulunuyor. Bebeğini emziren anneler, ayrıca hamilelik kilolarından da daha kolay kurtuluyor.

Anne sütü, bebeklerin sağlık ve gelişiminde ilk 6 ayda eşsiz ve mucizevî besin kaynağı olurken, anneler için de büyük önem taşıyor. Kadınlarda kanser riskinden kemik erimesine kadar birçok hastalığı önleyen emzirme, gebelik sonrasında daha rahat kilo verebilmeyi de sağlıyor.

Türkiye’de, eczanelerde satışa sunulan Humana Still-Tee’nin içeriğinde yer alan tamamen doğal bitkisel karışım, düzenli içildiğinde, doğum sonrasından başlayarak, tüm emzirme döneminde süt bezlerini uyarıyor ve böylece anne sütünün miktar olarak artmasına ve yapımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Humana Still-Tee emzirme çayının içeriği, geleneksel olarak yüzyıllardan beri anne sütünü artırdığı bilinen ve tıbben galaktogog olarak isimlendirilen bitkilerin dengeli ve ideal karışımından oluşuyor.

100 ml’de 18 kcal bulunan ve şeker ilavesiz olarak kullanılan Humana Still-Tee, halk arasında süt arttırdığı bilinen bal, pekmez, helva ve lohusa şerbeti gibi tatlı ve yüksek kalorili geleneksel besinlerin yerine, içeriğindeki C vitamini ve düşük kalori değeri ile emziren annelere sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Humana Still Tea Kilo Yaparmı İçin Yorum Yap