İnanılmaz Korkunç Olaylar

İnanılmaz Korkunç Olaylar Çok Korkunç Olaylar - Bu makaledeki notlar: korkunç olaylar resimli inanılmaz korkunç olaylar..

Dünyadaki En Korkunç 18 Yer [ Resimli ]

1) İzlanda Taş Trolleri

Bu görüntü, İzlanda efsanelerine göre gün içinde taşa dönüşen trollerle dolu. Sağ köşede oldukça belirgin bir şekilde duran trol suratının yanı sıra daha pek çoğu, manzaraya sinmiş durumda.


2) Jeolojik Gergedan

Yine İzlanda’da bulunan bu yerin adı Hvitserkur. Etrafındaki kayalar okyanus tarafından yıpratılmış eski bir volkanik magma zerki olan bu yer, tıpkı bir gergedanı andırıyor ve oldukça ürkütücü görünüyor.

3) Kafatası Yamacı

Kentucky, Amerika’daki Cumberland Gölü’nde çekilen bu kurukafa benzeri yer, doğal çürüme ve erozyon sebebiyle oluşmuş. Ancak yine de insanı korkutmaya yetiyor.


4) Denize Bakış

Belki bir işaret için ya da dünyanın beklenen sonunu görebilmek için denize bakan bir yaşlı adamı andıran bu kayalığın resmi, İngiltere, Somerset’te çekilmiş. Acaba bu bir devin suratı olabilir mi?

5) Profilden Yüz

Taft Point olarak bilinen bu kayalıklardaki taş yüzleri gerçek bir insanı andırıyor. Kim bilir, bu belki de metrelerce yükseklikten krallığını gözetleyen bir devin yüzüdür.

6) Su Canavarı

Tam olarak bir mekan diyemesek de bir mekanda çekilmiş bir görüntü diyebiliriz buna. Ancak öyle bir görüntü ki sanki suyun ruhu var ve denizden çıkarak apayrı bir bütünlüğe kavuşuyor.

7) Cehenneme Giriş
Fümerol olarak da bilinen sıcak buhar ve sülfür gazının, İzlanda’daki Namaskarğ’nun asitli topraklarından çıkışını gösteren bu resim, sanki şeytanın ininin nasıl göründüğünü gösteriyor.


8) Cehennemden Gelen

İzlanda’da ne var bilinmez ama hemen her yeri ürkütücü görünüyor. Myvatn’da çekilmiş bu resim, cehennemin gizli yerine işaret ediyor gibi.


9) Jeotermal Kabus

İzlanda kültüründe neden bu kadar çok canavarlardan, goblinlerden ve diğer yaratıklardan bahsedildiğini anlamak hiç de zor değil. Bu görüntüler de doğanın nasıl insan zihnini bulandırabildiğini gösteriyor.


10) Cehennem Kapılarından Çıkış

İzlanda’dan son bir görüntü daha. Jeotermal bir güç istasyonu yakınlardan çekilen bu resim, dünyanın sonundan bahseder gibi.

11) Tuhaf Yumurtalar

Yumurtayı andıran bu tuhaf höyükler, farklı bir dünyaya ait gibi duruyorlar. Aslına bakılırsa bu renkli taşlar, New Mexico’da erozyona uğramış yapılardan başka bir şey değil.

12) Bambaşka Bir Dünya
Bolivya, Laguna Colorada’yı çevreleyen çölde yer alan bu mekan, aslında sığ bir tuz gölü. Suyun renginin kırmızı oluşuysa ortamı daha da tuhaflaştırıyor.

13) Buz Kapısı

Buzlarla kaplı bu güzel ağaçlı yol manzarası, Hollanda’da çekilmiş. Buzlar Kraliçesi’nin evine giden yolmuş gibi duran bu yer, ne kadar güzel olsa da insanın tüylerini ürpertmeye yetiyor.

14) Korkunç Eldivenler

Dikenli tellere asılmış birkaç eldivenin bu kadar tüyler ürpertici görünebileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Görüntüye yakalanan çuhaçiçekleri de cabası. Hollanda’da çekilen bu resim, insana korku salıyor.

15) Uzun İnce Bir Yol

Kötü sonuçlanan yol hikâyelerini anımsatan bu görüntü, California çölünde değil, Filipinler’de çekilmiş. Tuhaf ama ürkütücü, değil mi?

16) Ürkütücü Kulübe

Klasik bir korku filmini tamamlayacak tüm öğeler bu resimde mevcut. Uzun ağaçlar, karanlık bir gökyüzü, yalnız bir kulübe… Etrafı sarmakta olan sis de insanı yatıştırmamak için elinden geleni yapıyor. Bu öykünün gerisini kendiniz de tamamlayabilirsiniz.

17) Karanlık Gece

Bu ürkütücü resim bir filmden çıkmış gibi görünüyor. Ay ışığının aydınlattığı ve sisin boğduğu ağaç kümeleri, gölgelerinde korkunç şeyler saklıyor olabilir.

18) Issız Yer

Bu ıssız ve korkutucu yer, sisle öyle bir hâle gelmiş ki o yol sanki herhangi bir yere çıkabilirmiş hissi veriyor. Bu hayaletimsi ufukta neler yattığını kim bilebilir ki? Belki hiçbir şey yoktur. Belki de sonsuz karanlık vardır.

Korkunç Olaylar

:fkr::aa::hooo::locked::agla2::kork:Hala inanamiyorum
Size basimdan gecen inanilmasi güç bir olayi anlatacagim. Su anda 28yasindayim. Bundan yaklasik bir sene önce, evde tek basima kaliyordum. Bizim daire 4.katta oldugu için pencerem sonuna kadar açik odamda resim çiziyordum. O anda aklima önceden seyrettigim bir korku filmi geldi. Bir anda ürpermistim. Tipki o korku filmde olanlarin basima az sonra geleceginden habersizdim. Mutfaga bir bardak su almaya gittim, odama dönerken arkadan bir elin omzuma dokundugunu farkettim. Birden bardagi firlattim ve odama gittim. N’olur yardim edin diye kendi kendime mirildaniyordum, fakat bir türlü korkudan bagiramiyordum. 4.katta oLmamiza ragmen penceremden tikirtilar geliyordu. Odamin bir kösesinde dizlerimin üstüne çökmüs agliyordum, sonra disari çikmaya karar verdim , o sirada masamin üstündeki resim dosyalarimda garip bi resmin cizili oldugunu farkettim. Artik neredeyse delirme asamasina gelmistim. Odamin kapisini açtim ve hizla disari ciktim. Sanki apartmanda benden baskasi oturmuyormus gibi geliyordu. Gece saat 01:00 civarlariydi, sokakta kimse yoktu. Bense pijamalarimla sokakta öylesine yürüyordum. Inanilmaz bir olaydi, düsünebiliyordum fakat bir türlü istediklerimi yapamiyordum. Sonra ilerde birkaç kedi belirdi benim pesimden geliyorlardi. Kediler bana saldirmak istiyorlardi, inanilmazdi alabildigince kaçiyordum. Fakat etrafta benden baska kimseyi göremiyordum. Sahaba karsi günes yeni yeni dogarken kendine geldim. Odamdaydim, pencerem ardina kadar acikti. Gördüklerimin rüya oldugunu düsündüm bir an. Fakat pijamalarimin kirli oldugunu farkettim. Ayrica sag ayak bilegimde de cizikler vardi. Bunlar kedilerin izleriydi. Yataktan kalktim, daireninn kapisininda açik oldugunu farkettim. Fakat nasil olurduda hiç bisey hatirlamadigim halde odama geri dönmüstüm.

Hiç kimseye bu olayi anlatamiyordum, anlattiklarim ise bana pek inanmis gibi bakmiyorlardi. O günden sonra birdaha hiç resim çizmedim. Odamda çizilmis halde buldugum resmi ise yakmistim…
dadi şimdi sizde başınızdan geçen bi olayı anlatın

Ürkütücü Fotoraflar +18

:öhh: Korkunç Resimler
300 x 341 – 17k – jpg
www.myzurna.com Korkunç insan Resimleri – Korkunç
793 x 503 – 70k – jpg
www.resimcix.com
< www.resimcix.com etki alanından daha fazla bilgi > bir birinden ilginç korkunç resimler
600 x 450 – 55k – jpg
www.resimvadisi.com
< www.resimvadisi.com etki alanından daha fazla bilgi > Korkunç Oyuncak Bebekler – Kanka.
463 x 567 – 50k – jpg
forum.kanka.net Korkunç resimler
794 x 505 – 96k – jpg
www.yeniresimler.com Korkunç Kedi resimleri, Korkunç …
582 x 600 – 54k – jpg
www.resimcix.com yine aynı sapık.
430 x 288 – 28k – jpg
sessizz.azbuz.com korkunç resimler …
739 x 494 – 68k – jpg
www.ozlenensevgili.com korkunç fotoğraflar (sadece kendine …
400 x 510 – 46k – jpg
www.trlink.net
< www.1001resim.com etki alanından daha fazla bilgi > Kategori : Korkunç Resimler
288 x 384 – 15k – jpg
www.loadtr.com
< img1.loadtr.com etki alanından daha fazla bilgi > KORKunÇ RESİMler 18+ – Oyun indir, …
400 x 548 – 48k – jpg
www.oyuncehennemi.com Korkunç resim
580 x 435 – 67k – jpg
www.resimvadisi.com korkunç resimleri korkunç
349 x 338 – 28k – jpg
www.loadtr.com İşte korkunç resim
545 x 531 – 34k
www.gencplus.org Korkunç bebekler
319 x 466 – 26k – jpg
www.pc-turk.com Birkaç korkunç resimleri, Korkunç …
324 x 452 – 18k – jpg
www.resimcix.com

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

İnanılmaz Korkunç Olaylar” İçin 2 Cevap

  1. Benim basimdan inanilmaz bi olay gecti.bigun odamdaydim o sirada kuzenim geldi..cok sevinmistim.ama kuzenimin surati bes karisti.benimle biyere gitmek istedigini soledi.benimle mezarliga gitmek istedigini soledi benimde en korkrugum sey oluler mezarlik ve karanliktir.hayirr. dedim ama kuzenim israr etti gittik mezarliga hava alacakaranlikti.ben basimiza bisey gelecek diye korkuyordum.benim hislerim biraz kuvvetlidir.sonra ben biseye basip kaydim bi baktim KAFATASİ ya bu nasil olur dedim ama kuzenim beni dinlemiyor,benden on adim falan onde yuruyordu.heyy kuziş dedim bana bi dondu şok olmuştum kuzenimin yuzu kanlar icindeydi.sonra bi kulubeye geldik icinde kimseler yoktu napiyoruz burda dedim.o da…oda bi mezara bakiyodu hemen gittim o mezara baktim ve gercekten sok gecirdim.MEZARDA KUZENİMİN ADİ YAZİYORDU Bİ BAKTİM KULUBEDE KİMSE YOK HEMEN EVİME KOSTUM…okuduğunuz icin tesekkuller

İnanılmaz Korkunç Olaylar İçin Yorum Yap