İnternet Browserları

İnternet Browserları İnternet Browserlar - Bu makaledeki notlar: internet browser internet browserları internet browserlar..

İnanilmaz Bir İnternet Browser

Arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum ben İE kullandım uzun süre opera kullandım sonra mozilla ve firefox u denedim ama hepsinden çok çok çok daha iyi bir browseri kesinlikle deneyin bana teşekkür edeceksiniz ; ACE EXPLORER !!!
…Başlıca özellikleri :
1. Gerçekten çok aşırı hızlı (inanamayacaksınız)
2. Türkçe dil desteği var
3. Bir sayfada hata oldu mu tüm explorer kapanmıyor sadece o tab gidiyor.
4. Tab olayı var (yani bir explorer sayfası içinde diğer sayfalar alt sayfa olarak açılıyor)5. Çok hafif ve küçük bir program
6. Lisans purchase falan yok daima freeware
7. skin seven arkadaşlara müjde çeşit çeşit skinleri var
8. Çok fazla ayarı var internetle ilgili tüm ayarları buradan yapabiliyorsunuz.
…ve daha neler…

Arkadaşlar bi deneyin derim 10 dakikanızı alır sonra size çok on dakikalar kazandırır surf yapmayı keyifli hale getirir.Kurması kaldırması çok basit…Kurduktan sonra yukarıdaki language den Türkçe yi seçiyorsunuz.

http://www.aceexplorer.com/

Comodo Dragon Internet Browser 13.4

Comodo Dragon Internet Browser 13.4

Her geçen gün artan internet tehditleri kullanıcıları daha fazla güvenlik önlemi almaya zorluyor. Özellikle online bankacılık ve alışveriş işlemlerini çok yapan kullanıcıların hangi internet tarayıcısını tercih ettikleri de önem kazanıyor. Güvenlik yazılımlarıyla ünlü olan Comodo ücretsiz olarak kullanıma sunduğu Dragon Internet Browser ile internet güvenliğinizi artırarak parola ve kullanıcı adı gibi özel bilgilerin size özel kalmasını sağlıyor.

Google Chrome altyapısıyla geliştirilmiş olan Comodo Dragon İnternet Tarayıcısı, Chromium’un en çok beğenilen özellikleriyle kendi güvenlik yazılımını birleştirmiş. Böylece ortaya Chrome kadar hızlı ve kullanıcı dostu ama güvenlik açısından ondan daha güçlü bir tarayıcı çıkmış. İnternette sayıları sürekli artan hacker, kimlik hırsızı ve dolandırıcılara karşı savaş açan Comodo Dragon Internet Browser (Comodo Dragon İnternet Tarayıcısı) internet işlemleri sırasında daha güvenli olmak isteyen kullanıcılar için hızlı, şık ve ücretsiz bir seçenek.

Download

Comodo Dragon Internet Browser 10.0.0.2

Tanıtım:
Comodo Dragon Internet Browser bir web tarayıcıdır. Dünyanın önde gelen güvenlik yazılım üreticilerinden biri olan Comodo firmasının Chrome (açık kaynak kod) tabanını kullanarak geliştirdiği yeni web tarayıcı ile Google Chrome’un en iyi özellikleri içinde barındırmanın yanında güçlü güvenlik ve gizlilikte sağlamaktadır.

Program diğer web yarayıcılardan kendini ayıran özellik olarak tam işlevli hız, sağlamlık ve kolaylıktır. Bunun yanında Comodo Dragon Internet Browser (CDIB) daha fazla güvenlik ve gizliliği de ön plana çıkartıyor. Bunun sebebi olarak da internetin iyice yaygınlaşmasıyla iyi niyetli çalışmalar yanında kötü niyetli çalışmalarında gün geçtikçe artmış olması. Sadece 2009 yılında 25 milyondan fazla kötü niyetli yazılım web siteleri yoluyla dünya çapına yayılmıştır. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte internet üzerinden yapılan bilgisayar korsanlığı ve dolandırıcılığı da artış göstermektedir. Bu da kullanıcıları tehdit eden en önemli unsur haline geldi.

Programda güvenlik ve gizliliği ön plana çıkartıp hızdan kaybetmeden koruma sağlayabileciğini ifade ediyor.

Google Chrome gibi ana menüye sahip. Program Türkçe gelmektedir. Bu sayede hem ayarlama hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İNDİR

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Browserları İçin Yorum Yap