İnternet Download Manager Deneme Sürümü Bitti

İnternet Download Manager Deneme Sürümü Bitti İnternet Download Manager Benzeri - Bu makaledeki notlar: ıdm benzeri program internet download manager..

İnternet Download Manager Benzeri Program

Bu programla bi videonun üzerine geldiğimde bu videoyu indir çıkıyordu ve indirebiliyordum fakat deneme sürümü bitti kaldırıp yeniden kurmakalda olmuo seri numaralarıda bulamadım(Bilen varsa özelden pls)

Bende başka programlar aramaya başladım fakat sadece bitane böyle buldum oda kısıtlı sadece bir kaç video sitesindeki videoları indiriyo :S

Lütfen yardım herhangi bi sitede videoyu heran indirebilmek istiyorum… !

En İyi İndirme Programı ║full Speed║internet Download Manager Son Sürüm + Full

TANITIM :
Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program. İnternet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla ile uyumlu. Gelişmiş web tarayıcısı entegrasyonu, başlangıç ipuçları ve kullanıcı arayüzü geliştirilmiş. Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor..

Kırıklikn durumunun olmaması için 2 defa upload ettim.İstediğinizden indirin.

Telif haklari nedeniyle linkler silinmistir.
Edit:dj_adem26
Not:Telif hakki bulunan programlar için Rapidshare ve rapidshare benzeri linkler vermek ve bu programlari paylasmak yasaktir.

BURDAN INDIR indirmek isteyen arkadaslar burdan indirebilirler Test versionudur

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Download Manager Deneme Sürümü Bitti İçin Yorum Yap