İnternette İz Bırakmadan Gezinin – UltraSurf İndir

Gizli işler çevirdiğinizde kimsenin anlamamasını istiyorsanız tam size göre bir program.

İnternette gizli bir şekilde anonim sörf yapmak için kullanılan Proxy IP’lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyen UltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor.

Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP’lerine bağlanarak güvenli ve tamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf (Erişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı) ile güvenli sörf deneyimini tamamen tecrübe edebileceksiniz.

IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve cookileri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye’den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.

Önemli! UltraSurf programı erişimi engellenmiş sitelere bağlanırken yaptığı işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı uyarı verebilir. Bu programın işlevinden kaynaklanmaktadır.

Proxyi nereye yazacağım ?

  1. Firefox => Araçlar > şeçenekler > gelişmiş > ağ sekmesine gel > ayarlar > vekil sunucu ayarları na yaz. (Tüm iletişim kuralları için bu vekil sunucuyu kullan) ı tıkla.
  2. İe – Chrome => Araçlar > internet şeçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarları tıkla > proxy sunucu > kutucuk işaretini tıkla yaz. ( Chrome ile aynı sistemdir. Chrome ye girip yapmanıza gerek yok.)
  3. Opera => CTRL F12 > Gelişmiş > Ağ > Vekil sunucular ayarlarına gidin. Karşınıza gelen penceredeki bilgileri düzenleyin.

[button color=”green” size=”big” link=”http://www.indirshop.com/upload/program/indirshop.com-ultrasurf1208.exe” target=”blank” ]UltraSurf İndir[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette İz Bırakmadan Gezinin – UltraSurf İndir İçin Yorum Yap