iPhone, iPad ve iPod tuch İle Bütün Telefonları Ücretsiz Arayın!

iOS İçin Text Me! uygulaması

iOs işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod tuch cihazlarınız ile dünya genelinde ABD, Kanada ve 40 ülkede herhangi bir telefon numarasını ücretsiz olarak arayabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Text Me! uygulamasını ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz sesli arama ve ücretsiz görüntülü arama olarak tanımlayabiliriz.

Text Me! uygulaması ile aynı zamanda fotoğraf, ses ve video mesajları da gönderebiliyorsunuz. iPod Touch ve iPad cihazlarınızı bu uygulama ile telefona dönüştürebiliyorsunuz.  TextMe ile doğrudan sms yoluyla Dropbox fotoğraf ve videoları gönderebilirsiniz.

Dünyada 40’tan fazla ülkede herhangi bir cep telefonu numarasına sınırsız metin mesajları, sesli mesajlar, resimler, video mesajları göndermek çok kolaydır. iOS cihazlarınız ile aramalar yapmak, mesajlar göndermek ve dosya göndermek bu uygulama ile mümkün.

Çapraz platform desteği sayesinde diğer mobil platformlar ile de mesajlaşabiliyor ve aramalar yapabiliyorsunuz.

Text Me ios

TextMe ile aranabilecek ülkeler

Bolivya, Brezilya, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Guatemala, Guyana, Honduras, Hong Kong, , Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Jamaika, Lüksemburg, Malezya, Meksika, Hollanda, Hollanda Antilleri, Yeni Zelanda, Nikaragua, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, Surinam, İsveç, İsviçre , Trinidad & Tobago, Türkiye, İngiltere, Uruguay, Venezuela.

Uygulamayı ücretsiz indirmek için tıklayın: Text Me! – Free Texting + Free Phone Calls + Free Video Call

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod tuch İle Bütün Telefonları Ücretsiz Arayın! İçin Yorum Yap