İstanbul Gültepede Bıçaklı Yaralama

İstanbul Gültepede Bıçaklı Yaralama Gültepe Endüstri Meslek Lisesi Bıcak - Bu makaledeki notlar: gültepede olay istanbul gültepede bıçaklı yaralama..

Liseli Kız Dehşet Saçtı !

İstanbul’da lise öğrencisi kız, sınıfta erkek arkadaşını bıçakladı.

İSTANBUL Gültepe’de, Endüstri Meslek Lisesi’nde meydana gelen olayda, lise birinci sınıf öğrencisi kız, bıçakla erkek bir öğrenciyi bacağından yaraladı. Olay sonrası kız öğrenci gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre; olay saat 12.30 sıralarında İstanbul Gültepe Endüstri Meslek Lisesi’nde meydana geldi. İddiaya göre olay şöyle gelişti; Nuran Karataş isimli öğrenci, Alican Kesin adlı öğrenciye bıçakla saldırdı. Alican Kesin’in kaçması üzerine Nuran Karataş, Alican Kesin’in amcasının oğlu Erkan Kesin’i bacağından yaraladı.

Babası tarafından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Erkan Kesin’in bacağına iki dikiş atıldığı öğrenildi. Hastane çıkışında, soruları yanıtlayan Erkan Keskin, “Durup dururken önce Alican’a saldırdı. Alican’ın pantolonunu kesti. Daha sonra beni bacağımdan yaraladı” dedi. Erkan ve Alican Keskin, Nuran Karataş’ın okulda alkol aldığını da iddia etti.

Kesin’i bıçakladığı iddia edilen Nuran Karataş, okulda polis tarafından gözaltına alındı. Çocuk Bürosu’na götürülen Karataş’ın halen sorgusu sürüyor. Hastaneden çıkarılan Erkan ve Alican Keskin de Çocuk Bürosu’na gitti. İfadesi alınan Nuran Karataş, daha sonra ailesine teslim edildi.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Gültepede Bıçaklı Yaralama İçin Yorum Yap