İstanbul Hediyelik Eşya

İstanbul Hediyelik Eşya İstanbuldan Hediyelik Ne Alınır - Bu makaledeki notlar: istanbula özgü hediyeler istanbul hediyelik eşya..

İstanbul’a Özgü Hediyelik Eşyalar

İstanbul’a gelip bu güzel kente hayran kalmayan turist neredeyse yoktur. Fakat turistler İstanbul’dan giderken hediyelim eşya olarak festen nargileye kadar kent insanının günlük hayatta kullanmadığı hediyelik işyeler götürürler. İşte buradaki eksikliği gören genç girişimciler İstanbul’un bu gününe özgü hediyelik eşlayar tasarladılar.

Yüzükler kol düğmeleri istanbul’da sıklıkla karşılaşılabilecek insan profofilinden esinlenerek üretilen yastıklar. Görüntüler İstanbul’a gelen turistlerin hediyelik eşya götürürken onlara farklı alternatifler sunmak için tasarımlar yapan bir grup girişimcinin hayata geçirdiği ürünlerden. Ürünler arasında ilginç ve bir okadar du kullanışlı olanlarda var. Hediyelik eşyaları tasarlayarak hayata geçirirken en çok dikkat edilen tarafı kullanışlı olmaları. İstanbul’a özgü ilginç hediyelik eşyaların Fiyatlara ise 1 liradan 100 liraya kadar değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Hediyelik Eşya İçin Yorum Yap