İyi Geceler Mektubu

İyi Geceler Mektubu İyi Geceler Ömrüm - Bu makaledeki notlar: iyi geceler aşkım iyi geceler mektubu..

İyi Geceler Aşkım..iyi Geceler Ömrüm…

……………………”..kimi kez korkulan olur
………………korkular bırakır bi mektup
………..korkularda üşümek düşer gözlere
……rengi alaca bi gün düşer zamana
..şaşırıp kalırız…;

Canımsın şimdi daha bi yüksek sesle söylemek istiyorum. uzakta olman beni susturmamalı yüreğimi susturamam ki..seni özlemlerime katıp bi gün uyanamazsak eğer; kan ter içinde..nazarlarımıza yüklerim suçlarımızı..

Soran olursa bi gün;
elbet derim ki; göğsümü kabartıp
suçumuz sevmekti ;en çokta koyan önce gözlerde ölmekti…;
bi gün ölmeyecek miydik nasıl olsa…

Nasıl hasretim sana hem de nasıl.. gözlerim hep sen çıkacakmışsın ki gibi karşıma öyle panik öyle sevinçli ki anlatamam..susarım..seni ilk gördüğüm gündeyim şimdi..yanaklarımdan yastığıma düşün damlada diyemediklerim..ne kadar yalnızım ne kadar sensiz yastığım nemli yanaklarım gibi şimdi beklerim seni bi pencere kenarından..

Bilmesem sıcaklığını hissedemezdim bunca yoğun yaşamazdım seninle tüm yaşadıklarımızı.. İyi ki varsın dediğim en önemlisi kalbimi ve bakışlarımı sende bıraktığım olmazsa olmazlarımın en önemlisi sevdiğim en büyük aşkım sen… bak! bi gün daha sensiz ve yalnız geçmiş..

Ne zaman düşlesem bizi.. ki her sabah uyandığımda yokluğunda ıslanmış gözlerle uyanıyorum.içimde bi ses bize yaptığım haksızlıklar için hesap sormakta bana/durmaksızın.. nasıl bi pişmanlıksa demir almış üzerimde sancısı.. kaç zamandır içimdeki çocuk can çekişmekte..bu sabah ve kaç sabah olduğu gibi.. Anladım ki küçük kıyamet hatalarımsa, büyük kıyamet yokluğun demek ki yaşı olmazmış aşkın sevdanın…

Canım nasıl isterdim beraber yemek yememizi.. burada yanımda olmanı.. yalnız açtım orucumu..seninle yemek yemeyeli ağzımın tadı hep acı. Hep buruğum nedense..yolda el ele bi çift görsem..parça tesirli bi bomba düşer göğsüme vurulurum..serilirim yolun ortasına..hiç bi güç seni sevmemi engelleyemez ki..ömrüm yettiğince bu kalp sana deli..

Bilirim ne zaman yağsa yağmurlar içinde sen ve bizden damlalar olacak.. kaç gündür göğüs kafesimin dışında çarpıyordu kalbim..şimdi bilirim ki ait olduğu yerde..bi damla koptu sol yanımdan az evvel yanağımda nemi..asla utanmıyorum!..

Gün gelecek tüm yorgunluklarımız sevince bi köprü olacak.. adım gibi adam gibi hissediyorum..ada;msı bi aşk ve bembeyaz bi gelecek..bak alabora oldum! kanat çırpıyorum..

Ben bi deli çocuk, bi çocuk ki deli-divane…biliyorum ki..aşkıma ulaşamadığım konuşamadığım anda öleceğim.. çok şey var anlatacak..
Beni bu saatte yazdıran gerçek…;an gelir bi aşk vurur insanı/bi çift güzel sözcük..;

Gecenin bilmem kaçı ve yüreğimde ki alevin yalnızlığımla coşmakta daha bi yakmakta şimdilerde..birinci dereceden vurgunum ve bi o kadar yanık dört duvar arasında kendimleyim say ki yaşamak bu..şafak kaç..kavuşacağımız gün yakın mı..yoksa ben, biz hayal miyiz..sen son baharım ol..bu son durağım..seni sevmek sevmek istiyorum tüm dünya kıskanmalı ya da;
şimdi bi mermi şah damarımdan vurmalı.. bi yanım ezik beklerim elimde senin sevdiğin kır çiçekleri o kısacık saçlarına vurulduğum..

Tut ki ninni söylüyorum bebeğime, tut ki yanındayım saçlarını okşuyorum. Tut ki bi kadehten dökülen şarabız ikimiz. Seni seviyorum bebeğim. Kar yağıyor Ankara;ya üşümüyorum..seni düşünmekten alev alıyor gözbebeklerim özlüyorum.. korkum; sevincime yenik düşer diye kalbim.. Ellerimde kokun kalmış, bayram sevincim buruk..sanadır seslenmelerim sanadır bu dizeler..yorgunum korkularımla beraber..Yüce dağları özlüyorum..

Şimdi yatağa yapışmış yatıyorum, yorgunluktan ve soğuk yemiş bedenimle daha bi ağırım şimdi..bu gece bi ömür kadar uzun olsa ve hiç uyanmasam..kısaca yorgunum işte…gögsünde dinlenmek istiyorum yaralı bi aşk gibi sarılmak istiyorum sana; say ki deliyiz biz gibi..

biliyorum ki; bizi düşlerken kapanacak kirpiklerim tut ki seni sevdiğim yaştayım şimdi..

…iyi geceler aşkım..iyi geceler ömrüm…

Etkileyici İyi Geceler Sözleri

Etkileyici İyi Geceler sözleri
Etkileyici İyi Geceler mesajı
iyi geceler sözleri

Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım

Gökyüzüne Bakarım geceleri Tatlı rüyalar görmeni isterim tatLı Hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim güL Yüzlüm iyigeceler…

Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum iyi Geceler Aşkım…

Güzel Rüyalarda Hayırlı Rüyalarda Seni Görmek için Dua Ediyorum Yaradana, Seni Seviyorum iyi Geceler Aşkım

Yastığa Başımı Koyduğumda Hayalin geliyor Karşıma Hayalinle Konuşuyorum Yatağımda Gözlerimi Bu gecede Senin için Kapatıyorum Senli Rüyalarıma iyi Geceler Aşkım

Seni Okadar Çok Seviyorumki Sensiz geçen Zamanlarımda Seni görmek için Seni Görmek için Uyku iLacı içiyorum iyi Geceler Aşkım…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha ***** oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim İyi Geceler Herşeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim

İyi Geceler Herşeyim Aşk Sözleri

İyi Geler Herşeyim
İyi Geler Aşkım Mesajları
İyi Geceler Aşkım Sözleri

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim,
Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim,
Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.
İyi Geceler Herşeyim!

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çookk seviyorum.

İyi ki varsın birtanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. iyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz birtanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler birtanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin başharflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye. İyi geceler canıma.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne. Sen rahat uyu birtanem, İyi geceler sevgilim .

Her Gecenin karanlığında Dualarımla Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler Birtanem

İyi geceler her şeyim

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak.

iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

iyi geceler kakaolu sıcak sütüm….

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha ***** oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

Hadi İyi Geceler..

Günaydın / İyi Geceler

Arkadaşlar siteye gelen bi selam versin giden gidiyorum desin

sohbet muhabbetde olur sakıncası yoksa inşallah;)

Sponsorlu Bağlantılar

İyi Geceler Mektubu İçin Yorum Yap