İzlediğin Videoyu İndirme Programsız

İzlediğin Videoyu İndirme Programsız - Bu makaledeki notlar: izlediğin videoyu indirme izlediğin videoyu indirme..

Google Chrome İle İzlediğiniz Videoyu İndirin..

Öncelikle hala Google Chrome ‘ u indirmediyseniz şuradan indirebilirsiniz .

Video sitelerinde izlediğiniz videolar tarayıcı tarafından önbellek olarak bilgisayarınıza kaydedilir . Google Chrome ile izlediğim bütün videoları ( YouTube , Google Video , DailyMotion , İzlesene , VidioVodo vs hangi video sitesi olduğu hiç önemli değil ) bilgisayarınızda .avi veya .mpeg formatında saklayabilirsiniz . Mesela bir video izlediniz YouTube ‘ da ama tabii indirme linki yok veyahut bir program buldunuz flv olarak indiriyor da sonra avi ‘ ye çevirmekle uğraşıyorsunuz vs. Bu yöntem ile uğraşmaya son

Öncelikle örnek olması için şu videoyu izliyoruz . Videoyu tamamen izlemek zorunda değilsiniz ama tamamen yüklenmesini bekleyin .

Daha sonra bilgisayarımızda ” C:Documents and SettingsAdministratorLocal SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataDefaultCache ” ‘ i açıyoruz . Administrator sizin kullandığınız kullanıcı adı o yüzden farklılık gösterebilir .

Son izlediğimiz videoyu daha kolay bulmak için sağ tuşa basıp Sırala Ölçütü kısmından Değiştirme tarihini seçiyoruz . ( Xp de isimlerde farklılık gösterebilir ama sonuç olarak Değiştirme Tarihine göre sıralatıyoruz . )

Klasörümüz şu şekilde gözükmeli ;

http://img206.imageshack.us/img206/3466/klasoricerigibq4.jpg

Buradaki f_00002b dosyası bizim son izlediğimiz video oluyor . İzlediğiniz videolar otomatik olarak f_ ile başlayan isimlerle kaydediliyor . Ancak girdiğinizde birçok f_ ile başlayan dosya göreceksiniz o yüzden 1 mb altı dosyaları pek ciddiye almayın . f_00002b dosyasını istediğiniz yere kopyalayın daha sonra adını f_00002b.avi olarak değiştirin ve işte karşınızda videonuz .. Yani yaptığımız sadece uzantısına .avi eklemek .

Bir hatırlatma ;
Eğer uzantıyı değiştirirken sorun yaşıyorsunuz herhangi bir klasörün içindeyken üstteki menüden Araçlar -> Klasör Seçeneklerini yolunu takip edin .

aha sonra ” Bilinen Dosya Türleri için Uzantıları Gizle ” seçeneğinin solundaki tick ‘ i kaldırın ve Tamam ‘ a basın

Video İndirmek Şimdi Çok Kolay İzlediğiniz Videoyu İndirin

video indirmek şimdi çok kolay mozillayı kurduktan sonra flaş playeri kurun sonra yandaki eklentiyide birlikte aç deyip mozilla ile açın yükleyin bu kadar
yukarıdaki işaretetıklayıp izlediğiniz videoyu indirebilirsiniz…

hepsi içindedir
rar şifresi: baki28

İndirmek için TIKLAYINIZ.

Edit ; Priece
LINK düzeltilmiştir.

İnternette İzlediğin Video, Mp3, Swf Dosyalarını Bilgisayarına İndir

internette ne dinlersen ne izlersen hepsini indirmek istiyorsan bu programı kullan program aynı zamanda çoğumuzun kullandığı orbit downloader bir indirme yöneticisi (flash get, İDM) gibi.

program adı: orbit downloader
lisans: free

programı yükledikten sonra internet explorer sayfasında sağ tıklayıp grab video’yutıklayınca o an aktif olan video ve müzik formatlarının hemen hemen tümünu bulur

http://dl.orbitdownloader.com/dl/Orb…oaderSetup.exe

İzlediğiniz Videoları İndirin

Youtube, google, izlesene gibi birçok video paylaşım sitesinden beğendimiz videoları indirmek isteriz. Bu anlatımda bu sitelerden ya da herhangi başka bir video sitesinde video indirmeyi anlatacağım.

Real Player 11 Gold veya Real Player 11 Gold Programını indirip bilgisayarımıza kurduğumuzda izlediğimiz her videonun sağ üst köşesinde “Download This Video” butonu görünüyor. Bu butona tıkaldığımızda videoyu indirebiliyoruz.

Google video örneği:

İzlesene örneği:

Facebook örneği:

Download’a Tıkladığımız Böyle Bir Mini Pencere Geliyor Ekrana…!

İndirlen Dosyaların Kayıt Yerine Gitme İçin Sağ Tık Locate On Disk Diyoruz.

Açılan Pencere indirilen Dosyaların Kayıt Yeri Oluyor

Rar şifresi : TanTa_41

Bir Teşekkrü Çok Görmeyin 😀

İnternetten Video Nasıl İndirilir?video Download

Program Kurmadan Video Nasıl İndirilir
Programsız Video İndirme

İnternetten video nasıl indirilir

mozilla firefox kullananlar için video nasıl indirilir

Mozilla firefox download hepler eklentisini mozillanıza kurduktan sonra yukarıda 3 adet mavi kırmızı ve sarı olan üçgen topları göreceksiniz ve siz video izlerken bu topların hareket ettiğini göreceksiniz.

Bu topların hareketinin ardından video nasıl indirilir daha kolay bir hal alıyor ve yandaki ok işaretini tıklayarak ve videonun ismini gördüğünüzde hızlı indir, indir, indir ve dönüştür gibi seçenekleriyle video nasıl indirilir istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz.

Bu şekilde yalnız mp3 formatına dönüştürülemese de bir video converter programıyla çok rahat bir şekilde indirdiğiniz video yani flv uzantılı dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürerek istediğiniz playerda dinleme şansı bulabilirsiniz.

expolerer kullananlar için video nasıl indirilir

explorer e sağ tıklıyoruz
-özellikler seçiyoruz
-gözatma sekmesinden ayarlar’ı seçiyoruz
-çıkan pencerede dosyaları görüntüle seçiyoruz
-karşımıza internette gezerken aldığımız dosyalar çıkıyor
-burada boyut’a tıklıyoruz video boyutu yüksek olduğu için onları en üste çıkarıyoruz
-izlediğimiz videolar karşımızda
-videonun üstüne gelip sağ tıklıyoruz
-masaüstüne yapıştır diyoruz
-masaüstündeki videoya sağ tıklıyoruz
-ad değiştir diyoruz ve sonunu .avi olarak kaydediyoruz (masüstüne boş bi yere tıklayın kaydeder) örnek olarak wish.avi
-videomuz hazır artık istediğiniz yere götürün.

Sponsorlu Bağlantılar

İzlediğin Videoyu İndirme Programsız İçin Yorum Yap