Jimer Doğum Ücreti 2012

Jimer Doğum Ücreti 2012 Bursa Jimer Doğum Fiyatları 2012 - Bu makaledeki notlar: bursa jimer hastanesi doğum fiyatları jimer..

Türkiye’nin En Büyük Doğum Hastanesi

Bursa, Türkiye’nin en büyük özel doğum hastanesine kavuştu.

Bursa, Türkiye’nin en büyük özel doğum hastanesine kavuştu. 9 bin 500 metrekarelik kapalı alana sahip olan Özel Jimer Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 21 hekim ve 100 personeliyle hizmet verecek.
Sanayi ve turizm alanında hızla gelişen Bursa, sağlık alanında yeni bir yatırıma kavuştu.

9 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan Özel Jimer Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Dinçşahin, “Hastane inşaatını bir sene içinde tamamladık. Hastanemiz, özelde Türkiye’nin en büyük doğum hastanesi özelliğine sahip. Sosyal Güvenlik Kurumu ile şu anda görüşmelerimiz sürüyor. 50 yatak kapasiteli olan hastanemizde, 21 hekim ve 100 personel hizmet verecek. Tüp bebek, son teknolojiye sahip olan fototerapi, erken doğum ve odada doğumu sağlayan ağrı ve doğum odası birimlerimiz var. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Özel Jimer Hastanesi’nin 21 Haziran Cuma günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katılımıyla açılacağı öğrenildi.

İHA

Sponsorlu Bağlantılar

Jimer Doğum Ücreti 2012 İçin Yorum Yap