Kadınlar Erkeklerden Kaç Kat Zevk Alır

Kadınlar Erkeklerden Kaç Kat Zevk Alır Kadınlar 7 Kat Daha Fazla Zevk Aliyor - Bu makaledeki notlar: kadınlar erkeklerden kaç kat daha fazla..

Yapılan Bir Araştırma Kadınların Sex’ten Daha Çok Zevk Aldığını Belirtiyor…

Dünya çapında yapılan bir ankete göre
Dünyada sekste kadınlar erkeklerde 7 kat fazla zevk alıyorlar.
(alıntı)
sekste kadınların erkeklerden 7 kat daha fazla zevk aldığını biliyor muydunuz araştırma sonucudur ?
Ve Seks Kızları daha zeki yapıyor.

 • Seksin sizi ne kadar rahatlatığını biliyorsunuz ya ömrünüzü uzattığını, zekanızı etkilediğini? Sadece çok fazla egzersiz yapmak, balık yağı tüketmek ya da vejetaryen olmak ömrünüzü uzatmıyor, seks de aynı etkiyi yapıyor… İşte seks yapmanın yaşamınıza etkileri..

 • Seks formda ve sıkı kalmanızı sağlar
  Aşk yapmak 50 ila 100 kalori harcamanıza sebep olur. Yani haftada 3 kere seks yaptığınızda yılda ortalama 7500 kalori yakarsınız, bu yılda 75 km koşmaya eş değerdir. Seks kaslarınızı sıkılaştırır, güçlendirir.

 • Seks ağrılarınızı dindirir
  Bazen kızlar seks yapmamak için baş ağrısını öne sürerler oysa seks yapmak ağrıları giderir. Orgazmın ağrıları azaltıcı etkisi vardır.

 • Seks mutsuzluğu giderir.
  Seks yapmak sizi günlük sıkıntılardan uzaklaştırır, mutlu eder. Uzun süre koşan biri gibi seks sırasında salgılanan endorphin kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Partneriyle düzenli seks yapan kızların daha az depresif oldukları gözlemlenmiş.

 • Seks sağlığınız için iyidir
  Seks sizi mutlu eder ve beden sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. kan basıncını, tansiyonu düzenler. Seks yapmak ayrıca prostat kanserini önler.

 • Seks eğlencelidir ve özgür hissettirir
  kızlar parasal konularda erkeklerden daha streslidir. Maddi sorunlardan uzaklaşmanın ve biraz daha rahatlamanın yolu seksten geöer.

 • Seks kızlardaki östrojen hormonunu yükseltir.
 • Seks kişiyi daha akıllı yapar
 • Seksin kızların IQ seviyesini olumlu yönde etkilediği belirtiliyor. Her orgazm deneyimi onların IQ seviyesinin yükselmesini sağlıyor. Bilim adamları, orgazm ile kan dolaşımının maksimuma ulaştığını tesbit etti. Bu beyine ve diğer organlara eskisinden daha çok oksijen taşındığı anlamına geliyor.

  Alıntıdır!..

 • Kategoriden Daha Fazla

  Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
  İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
  Komik Okul Resimleri
  Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
  Korkunç Efsaneler
  Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
  Rüyada Cinli Ev Görmek
  Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
  Dünyanın En Vahşi Yaratığı
  Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

  Kadınlar Erkeklerden Kaç Kat Zevk Alır İçin Yorum Yap