Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Duygusal Farklar

Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Duygusal Farklar Kadın Erkek Arasındaki Farklar - Bu makaledeki notlar: kadın ve erkek arasındaki duygusal farklar..

Erkek Kadın Arasındaki Fark

ERKEKLERİN KADINLARDAN FARKI

Erkek ve kadınlara dair yazdığım bazı yazılarımdan dolayı bayan okuyucularımız çok sitemde bulunuyorlar. Aynı yazılarımdan dolayı da bay okuyucularım tebrik ediyorlar. Ancak başka bir yazımda her şey tersine dönüyor ve bayanlardan tebrik alırken, erkekler teessüflerini iletiyorlar.

Şu hususu özellikle belirtmek isterim ki: Ben hiçbir zaman cinsleri, türleri ve soyları ön plana çıkarmayı hedeflemedim. Yaratılıştan gelen hiçbir durum ve pozisyonu üstünlük sebebi saymadığım gibi, Yaratılıştan kaynaklanan hiçbir durumdan dolayı hiç kimseyi küçümseyip hor görmem.

Cinsiyet ve soylar bize Yaratıcımız tarafından verilen rollerdir. Erkek veya kadın olmayı biz tercih etmediğimiz gibi, anne babalarımızı ve soylarımızı da biz tercih etmedik. Yaratandan ötürü herkesin cinsiyet ve soyuna saygı duyuyorum. Bu açıdan kadın ve erkeklere dair yazdığım yazıları latife kabul edin olur mu?

İşte kadın ve erkeklere dair bir başka tespit: Kadın ve erkek arasındaki en büyük fark nedir, bilir misiniz? Kadın ve erkekler arasında ki en büyük duygusal fark şudur: Kadınlar ağlarken, erkekler kadınların neden ağladığına anlam veremezler.

Birkaç fark daha sayalım isterseniz: Özel günler kadınlar için çok önemli iken erkekler için pek önemi yoktur. Kadınlar ayrıntıları kaçırmazken erkekler bu konularda kazmadırlar. Aranıp sorulmak kadınlar için çok önemli iken erkekler ihtiyaç duyduklarında ararlar. Erkekler acıyı ve ayrılığı çabuk kabullenirler ancak kadınlar için bazı acılar bir ömür sürer.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Duygusal Farklar İçin Yorum Yap