Karnında İkizini Taşıyan Adam

Karnında İkizini Taşıyan Adam Kardeşini Karnında Taşıyan Adam - Bu makaledeki notlar: ikizini karnında taşıyan adam karnında ikizini..

30 Yıl Kardeşini Karnında Taşıyan Adam Doğurdu….

http://www.habertakimi.com/resimler/haberler/112199.jpg

İnanılmaz olay İngiltere’de yaşandı. 30 yaşındaki tesisatçı Gavin Hyatt, göbek kısmında yakıcı bir acı hissetti.

Yüzeyden bakıldığında cildinin üzerinde hiçbir şey yoktu. Daha sonra göbeğinin yukarısında büyükçe bir şişlik hissetti. Dokunduğunda canı çok yandı. Neredeyse bayılacaktı.

O gece bir türlü uyuyamayan Gavin, ertesi sabah hemen bir doktora gitti. Doktor fıtığı olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Dört çocuk babası olan Gavin eşi Kate ile bir hafta hastanede kaldı. Ancak Oxford John Radcliffe hastanesindeki ameliyat son dakikada iptal edildi ve Gavin ailesiyle eve döndü.

Ama daha sonra dayanılmaz acı göbek deliğinde yoğunlaşmaya başladı. Tişörtünü kaldırıp baktığında şişliğin derisini zorladığını ve bu yüzden kanama olduğunu gördü.

Hemen hastaneye koşan Gavin’in durumunu gören doktor şoke oldu ve hayatında böyle bir şeyle karşılaşmadığını söyledi.

Yapılan cerrahi müdahale sonucunda, sorunun genç adamın göbek deliğinden çıkmaya çalışan embriyo halindeki cansız ikizi olduğu ortaya çıktı.

30 YILDIR ONUNLAYDI

Gavin’in gelişmemiş embriyo halindeki cansız ikizi 30 yıldır genç adamın karnında duruyordu. Operasyonu yapan Doktor Joa Santos, ünlü ‘Yaratık’ (Alien) filmini hatırlatan inanılmaz olayın ardından, Gavin’in karnından çıkan embriyo ikizi cam bir kaba koydu.

Doktor Joa Santos, “Alien gibi bir şeydi. Gavin göbek deliğinden bir şeyin çıkmakta olduğunu söylediğinde gözümle görene kadar inanmamıştım” diyor ve ekliyor:

“Bu inanılmaz ve çok nadir meydana gelen bir olay. Gavin’in son dönemde kilosunda değişiklik olduğu için dışarı doğru itilmiş olmalı. Belli ki Gavin’ın kilosu yerindeyken küçük arkadaşı halinden gayet memnundu.”

Uzmanlar, Gavin’in annesinin hamileliğinin ilk dönemlerinde henüz gelişemeden ölen ikizinin, 4 santimetrelik bir fetüs olarak, parazit gibi Gavin’in karnında kaldığını belirtiyor.

Daha önce Gavin’i tedavi eden doktorlar da bu şişkinliğin bir kist ya da kıl dönmesi olduğunu söylemişler.

İkizini bir cam kaba koyup evde sakladığını söyleyen Gavin ona ‘küçük Gav’ adını koymuş. 1979 tarihli ‘Yaratık’ filminde de bir astronotun gövdesinden bir yaratık çıkıyordu.

1.80’lik tesisatçının gerçek hayattaki deneyimi ise bir ay süren acının ardından yaşandı.

haber.

Bu Güne Kadar İnsan Vücudundan Çıkan En Garip Şeyler

Bu Güne Kadar İnsan Vücudundan Çıkan En Garip Şeyler

Birazdan okuyacaklarınıza inanamayacaksınız. Bugüne kadar insan vücudundan çıkmış en garip şeylerin ne olduğunu merak ediyorsanız buyrun okuyun.

Dev kıl yumağı
2007 yılında ABD’de 18 yaşında bir genç kız aşırı mide ağrısından şikayetle Şikago’da bir hastaneye başvurdu. Sürekli midesi bulanan ve yediklerini çıkaran kızın mide röntgenini çeken doktorlar kızın midesinde dev bir kütle fark ettiler. Operasyonla kızın midesini açan doktorlar yaklaşık 4 kilo ağırlığındaki dev kıl yumağını görünce şoke oldular.


Beyin solucanı
Beyin tümörü şüphesiyle hastaneye başvuran Rosemary Alvares’in beyninde solucan çıktı. Yaşlı kadının sorunu bulanık görme ve sürekli uyuşukluk hissiydi. Birtakım tetkiklerin ardından kadının beyninde garip bir cismin varlığına kanaat getiren doktorlar yaşlı kadını acilen ameliyata aldılar. Beynin içindeki cismin dev bir solucan olduğunu görünce de çok şaşırdılar.


Ameliyat makası
57 yaşındaki Daryoush Mazarei beyin sıvısının dolaşımı ile ilgili ciddi bir operasyon geçirdikten iki yıl sonra ilginç bir durumla karşılaştı. Ameliyat olduktan sonra bir türlü iyileşemeyen ve nedeni belirlenemeyen sancılar yaşayan Mazerei, psikolojik tedavi bile gördü. En sonunda doktorların kararıyla ileri teknolojili bir röntgen sistemine girdi ve Mazerei’nin karın boşluğunda bir önceki ameliyattan kalan ameliyat makası keşfedildi. Zavallı adam iki yıl boyunca bu makasla yaşamıştı.

İkizini göbeğinde taşıdı
Sanju Bhagat’ın dokuz aylık hamile gibi görünen göbeği onu rahatsız etse de, 1999 yılına kadar başka bir hastalıktan doktora başvurana kadar ne olduğu anlaşılamadı. 36 yaşında hastaneye gittiğinde ise ilginç bir gerçekle karşılaştı. Doktorlar bir tümör beklerken adamın ikizini buldular. 36 yıl boyunca ikizini karnında taşıyan Bhagat yapılan operasyonla normale döndü.


Akciğerinden çatal çıktı
John Manley iki yıl boyunca yakındığı kuru öksürük ve zattüreden çok muzdaripti. Vücudu ile ilgili birşeylerin ters gittiği çok açıktı. Zaman zaman rengi maviye dönüyor ve kendinden geçiyordu. Sayısız doktora ve hastaneye başvuran Manley’e bazı doktorlar ciğerinin tamamını almayı bile önerdiler. Daha sonra bir doktor Manley’in ciğerinde bir fast food zincirinin çatalının bir parçasını buldu. Parçanın üzerinde restoranın adı da yazıyordu.


30 mıknatıs
Çocuklar yaramazdır ama bu kadarına da herhalde zor rastlanır. 8 yaşındaki bir çocuk mide ağrısından hastaneye kaldırıldı. Çocuğun iç organlarından 30 tane mıknatıs ve metal parçası çıktı. İlginç olan nokta da bu mıknatısların farklı organlardan çıkmış olmasıydı.

Çatal kaşık seti
52 yaşındaki Margaret Daalman’ın karnından tam 78 parça kaşık ve çatal çıktı. İlginç olan da kadının bunları yutmasıydı. Önce 50 tane yutan kadın daha sonra 28 tane daha yuttu.

Bir Adam 36 Yıl İkizini Karnında Taşıdı

Sanju Bhagat’ın her zaman dokuz aylık hamile gibi görünen göbeği onu rahatsız etse de 1999 yılına kadar başka bir hastalıktan hastaneye başvurana kadar ne olduğu anlaşılamadı. 36 yaşında doktora gittiğinde ise ilginç gerçekle karşılaştı. Doktorlar bir tümör beklerken ikizinin içinde yaşadığını öğrenen Bhagat’a yapılan operasyonla kardeşi içinden alındı.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700×466 and weights 27KB.

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Karnında İkizini Taşıyan Adam İçin Yorum Yap