Kegel Egzersizleri Erkek Video

Kegel Egzersizleri Erkek Video Kegel Egzersizi Ve Erken Boşalma - Bu makaledeki notlar: erkekler icin kegel egzersizleri kegel..

Çözüm Kas Egzersizi

İngilizlerin yaptığı araştırmaya göre, Türk erkeği yumurta haşlama süresinde cinsel ilişkiyi bitiriyor. Uzmanlara göre, dünyada üç erkekten biri erken boşalıyor ve bu işin milliyetle alakası yok. Erken boşalmayı denetlemek öğrenilebilir ve gözde tekniklerden biri de kadınlara doğum sonrası verilen Kegel egzersizleri

Romantik komedi ‘Amerikan Başkanı’nda aktör Michael Douglas (Başkan Sheperd) ile aktris Annete Bening (Çevreci Sydney) aynı yatağı paylaşmak üzeredirler ve aralarında şöyle bir diyalog geçer.
“Başkan: Sinirli misin?
Sydney: Hayır
Başkan: Güzel. Benim sinirli olmamın bazı nedenleri var. Birinci olarak bu işi uzun süreden beri yapmadım. İkinci olarak içinde bulunduğum durumdan dolayı hakkımda bazı beklentilerin olabilir; bildiğin gibi…
Sydney: Dünyanın en güçlü adamı mı?
Başkan: Kesinlikle; teşekkür ederim. Sadece şunu söyleyebilirim, bu yalnızca politik bir rütbe. Yani Eisenhower benim yerime burada duruyor olsaydı, muhtemelen şu anda ölüydü.”
Evet, zaten başlıktan da anladığınız gibi, konumuz erken boşalma. Meselenin Tempo sayfalarında işlenme nedeni ise İngilizler tarafından erkeklerin boşalması üzerine yapılmış bir araştırma. Bu araştırmaya göre, Türk erkekleri ortalama üç dakika yedi saniyede boşalıyor. Tabii İngilizler, Türklere göre gayet iyi durumda. Biz de Tempo dergisi olarak düşündük, taşındık ve ‘Müthiş Türk’ imajından övünülecek bir tek o kaldığı için meselenin üzerine gidelim dedik. Ancak araştırmalarımız sırasında öğrendik ki, uzmanlar tarafından belirlenmiş bir süre yok. Gerçi bazı medya organlarında erken boşalmanın bir-üç dakika ya da yedi-sekiz itme sonrası meydana gelebileceği öne sürülüyor. Ama mesele biraz daha karışık. Sözün kısası, eğer erkek kendini denetleyemeyerek partneri doyuma ulaşmadan boşalırsa ‘erken’ oluyor. —

Erken Boşalma Nasıl Önlenir, Erken Boşalma Teknikleri

Öğrenme uyuşturucu veya desensitizers kullanmadan vücudunuzun size veren sinyalleri okumayı öğrenme içerir, zaman hakkında boşalmak üzere olduğunu bilen, erken boşalma kontrol etmek ve bu noktadan geri çekme. Teknik aşağıda ortak “bir başlangıç benim varyasyonu / tekniği stop”. Önce, ve erken boşalma, erkek cinsel yanıtı hakkında biraz temellerini anlamak için biraz zaman gerekir Kegel egzersizleri ne başlar.
Gerekli Zaman: Bu egzersizlerin en önemli bölümü pratik (eğer mümkün) günlük.
Burada nasıl’s:

1. Okşayarak bir tekniği kullanın.
Penisin aşağı ve yukarı okşayarak tarafından Mastürbasyon başlayın. Olarak en yakın penetrasyon yaklasik Bu bu egzersizleri için en iyi yöntemdir. Erken boşalma hakkında düşünmeyin veya daha uzun son çalışıyorum. Sadece mastürbasyon olarak penisin fiziksel duyumları ve pelvik alana dikkat.

2. Önce boşalma için “tickling” hissi fark etmeye çalışın.
Gibi yakın boşalma vücudunuzdaki fiziksel sansasyon özellikle dikkat olsun. “” Bu hemen önce boşalmak hissi oluşur tickling fark etmeye çalışın. Nelerin bu hissi gibi bir şey, bu aşamada hemen önce, ne zaman hala boşalma durdurmak mümkün meydana duygularını konsantre olabilirsiniz.

3. “” Hissi tickling tanıma rahat al.
Uzun geçen veya özel birşeyler düşünmeye çalışıyorum olmadan Mastürbasyon devam edin. Ne kadar vücudunuzun daha heyecanlı hale olarak hissediyor ve duygularını “tickling tanıma” yakın ilgi. Bu mı mastürbasyon sonraki üç kez en azından. Ejaculating kendinizi Don’t stop, sadece “tickling” hissi tanımak ve vücudunuzdaki duygu tickling hissi hemen önce deneyin.

4. Başlatmak ve kontrol öğrenmek için Mastürbasyon durdurmak.
Bir kez ne zaman “tickling” hissi size egzersizleri başlamaya hazır gelecek olduğunu söyleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla hayal önlemek için, deneyin ve oyuncaklar süre bu egzersizleri yaparken yağ veya cinsel kullanmayın (they’re great, ancak daha sonra) geleceğiz.
5. Vücudunuzu içinde fiziksel sansasyon yakın dikkat uyarımı başlayın.
Mastürbasyon kadar açık hissetmek ve ereksiyon var başlatın. Sonra en az 15 saniye uyarımı durdurmak ve vücutta azalan heyecan ve duyguları konsantre. Fark nasıl penis ve pelvik alan hissediyorum, ve nasıl değişiklikler zaman uyarılması durdurmak. Fark nasıl vücudun dinlenme hissediyor.

6. Kadar yakın “hissi tickling için olsun devam edin.
Tekrar mastürbasyon için, Begin ve başlatmak için devam ve periyodik durdurmak kadar size “” mümkün olduğunca sahne tickling yakın olarak alıyorsanız hissediyorum. Ne zaman kendinizi yakın Stop Getting kadar hissediyorsun geri kontrol hissediyorum. Bazı erkekler yapıyor ve Kegel sıkar onları geri kontrolü elde etmelerine yardımcı olduğunu görmektedirler.

7. Eğer sertleşme kaybetmek endişelenmeyin.
Açtığınızda stimülasyon durdurmak, ancak ereksiyon kaybedebilir, sadece yeniden başlatın. Sen fantazi kullanmak için tekrar heyecanlanmak için, ama gerekebilir kez you’re on vücudunuzun odaklanmaya çalışın döndü. Kendinizi tickling noktaya üç kez yakın getir. Kadar boşalmak sonra sadece bu mastürbasyon yapabilirsiniz.

8. Vücuduna azami dikkat edin ve bu egzersizi tekrarlayın günlük.
Size zor ilk başta bu egzersizleri yapmak bulabilirsiniz. You, your mind, you get bored olabilir dolaşmak olabilir senin ereksiyon kaybedebilirsiniz. Ama kalmak, deneyin ve günlük uygulama. As do you, iki şey olur. Öncelikle, yavaş yavaş azalacak kontrolü yeniden beklemek zorunda zamanın uzunluğu. İkinci olarak, artacak durakları arasında uyarımı devam edebilir zaman uzunluğu.

9. Cinsel yanıt görselleştirme.
Bu başlangıç görsel bir temsil ve durdurma tekniği verir, bu sayfadaki diyagramda bak. Kendini resmi vücudunuzun bu grafikte eğer yanıt deneyin uyarıcı durdurmak her zaman.

10. Sen kaç kere oluşturulması durdurun.
Kadar altı ulaştınız kendinizi uyarıcı durdurmak sayısını artırın. Bir kez tüm egzersiz yapabilirsiniz ( “tickling” noktasının hemen öncesine kadar kontrolü yeniden stimülasyon durdurma ve yeniden) altı kat ücretler, bu günlük uygulama başlar kendinizi uyarıcı.
11. Iyi bir yağ kullanın.
Bir kez emin egzersizlerle ve altı kez durdurma edebiliyoruz hissettiğiniz, sen ve alıştırmaların yararı kişisel kayganlaştırıcı bir yağ veya su bazlı kullanarak uyarımı artırabilir. Çünkü bu sadece mastürbasyon için, bir petrol bazlı yağ kullanmaya (ama prezervatif kullanmak için, güvenli değil ve ince bir vajinal penetrasyon kullanılması tavsiye edilmez).

12. Için yağ kullanarak, egzersiz başlangıç nüfuz simülasyonu.
Daha önce olduğu gibi, mümkün olduğunca yakın boşalma noktasına ve sonra da kendinizi teşvik durdurmak kadar kontrolü ele geçirdi olduğunu. Söyleyivermek gitmeden önce üç kez durdurma başlayın, daha sonra yavaş yavaş altı oturum başına duraklarının sayısını artırmak.
13. Bir kez sen rahat hissediyorsanız, bir ortağı vardır.
Eğer bir ilişki içinde, sonuç olarak, egzersizleri içine eşiniz getirmek için ihtiyaç vardır. Ama bu acele etmeyin bir kez emin yeteneğinizi zaman durdurup kadar kontrolü yeniden beklemek bilmek ile düşünüyorsanız, tatbikatlarda eşinizin içerebilir.

Ipuçları:

1. Bir kez başladı hiç boşalma durdurmaya çalışıyorum. Eğer geçmiş, sadece kendiniz için boşalmak izin Bu noktaya gidin.

2. Olarak size sadece ihtiyacınız kadar fantastik kullanmaya çalışın. Çünkü başlangıç ve durdurma, bunu kendiniz yeniden uyandırdı almak gerekebilir, ama bir kez size geri vücudunuzun odaklanma ve deneyin nasıl hissettiğini açıktır.

3. Eğer genellikle bir şey karşı pelvis sürtünme, mastürbasyon bir okşayarak yöntemi kullanmayı deneyin. Bu egzersizleri için, bu daha kolay hale getirir. Eğer egzersiz için her zamanki yöntemini değiştirmek zorunda, konforlu bu yeni yöntem ile bir kaç seans alır.

4. Bazı erkekler Kegel hem cinsel yanıt hakkındaki bilgilerini arttırarak onlara yardım çalışmaları, aynı zamanda Kegel kontrol duygusu zaman geri dönülmez noktaya yaklaştığını dönebilirsiniz sıkarak bulabilirsiniz.

5. Gibi size kendinizi bazı geliştirdik kontrolü kaybetme bulabilirsiniz her yeni adım gidin. Bu, ancak olur eğer ilerlemeye devam edeceğiz pratik tutun.

Erkelte Birden Fazla Orgazm Olabilme, Çoklu Orgazm Yöntemleri

Erkekler için birden fazla orgazm olması öğrenme süreci kısmen erkek orgazm ve erkek cinsel yanıtı hakkında unlearning inanç meselesidir. Çünkü cinsel yanıt ve orgazm kolayca erkekler için gelmek eğilimindedir, nadiren (eğer öyle değil kırdı) fix it don’t diğer seçenekleri inceleyelim. Ama bol ne başlık altında bile, motor sadece iyi’s check out nedenlerinden biridir. Anahtarı, orgazm ve boşalma erkekler için iki ayrı deneyimler anlamaktır.
Gerekli Zaman: Öğrenme çok be-orgazm adam çok oturumları üzerinde zaman ve pratik ister.
Burada nasıl’s:

1. Nefes ve erkek birden fazla orgazm.
Eğer zaten vücut keşfetmek için nefes kullanımı hakkında, sen cinsel keşif için nefes önemi üzerinde fırça isteyebilirsiniz öğrendim değil. Siz derin nefes olmalı ve nasıl gibi solunum değişiklikleri cinsel yanıt geçmesi odaklanmak, açık olsun, cinsel heyecan oluşturmak ve deneyimi orgasm, orgazm ve boşalma aşağıdaki örnekler için.

2. PC kas ve erkek birden fazla orgazm.
PC kas bir sen zaman işemek idrar akışını durdurmak için kullanın. PC kas da orgazm deneyimi yer ve kullanmayı öğrenme çok orgazm kapasitesini geliştirmeye yardımcı olur. , PC kas bulun ve onu sıkmak için ne demek olduğunu ve () Kegel egzersizleri olarak adlandırılan release it bildiğinizden emin olun. Eğer daha önce hakkında nasıl erkek Kegel egzersizleri öğrenmek onları bitmiş hiç.

3. No Return Discover your noktası “.
Bu andan sonra boşalma kaçınılmaz cinsel heyecan sırasında. Bu tanımlamanın en iyi yolu mastürbasyon ve tıpkı sizin hakkında boşalmak yakın ilgi olduğunu. Hemen önce hangi işareti sizinle ilgili hiçbir dönüş puanınızı vurmak olan bir karıncalanma hissi, fark edebilirsiniz ejaculating için. Bu gibi ne zaman orgazm geri çekme bilmek yardımcı olacaktır ne hissettiğini bilmek. Bu noktada da belirleme boşalma kontrolü öğrenmede önemlidir.

4. Önce yeni bir şey, senin temel anlamak için biraz zaman öğrenirler.
Iş burada basit ve eğlenceli: zevk kendinizi (mastürbasyon gibi) düzenli ve yakın dikkat cekti.
* Şeyler açık almak için ne yapacağım?
* Gibi olmaya daha fazla teşvik vücudunuza ve nefes ne olur?
Orgazm * bir duygu ne hemen önce? Hemen önce boşalmak?
* Vücudunuza orgazm sonra ne olur?

5. Pratik tek başına ve zaman odaklanmak için zamanımız var.
Öğrenme boşalma sizin orgazm ayırmak için zaman ve keskin bir dikkati çeker. Bu yapmayın zaman, iş veya aileniz için yemek yapmak için acele kapatmak zorunda çalışmaları. Ben de kendi tarihinde ilk başta bu egzersizleri yapıyor öneriyoruz. Eğer onları olacak başka biri var, dikkatinizi bir parçası var.

6. Relax ve vücuda tune.
Bu süreç, tüm duyarlılığı ile ilgili. Siz egzersiz başlamak için almak için çıplak de, ve içine ayarlamak için denemek isteyebilirsiniz rahat olsun nasıl vücut anında hissediyor. Run ellerinizi aşağı yukarı vücudunuzun ve gerçekten vücudun hissediyorum. Sen ve vücudunuzun size açar başka bir parçası, ancak genital can touch hemen mastürbasyon başlatılmaz.

7. Mastürbasyon yavaş yavaş vücudunuzdaki değişikliklere dikkat.
Ancak şimdi you like, mastürbasyon ama vücudunuzda enerji dikkat.
* Vücudun bazı bölgelerinde çok diğerlerinden daha sıcak mı?
* Kadar sıcak enerji taşımak mı (ya da aşağı) vücudunuzun veya bir yerde kalmak?
* Siz daha yakın nasıl vücut değişiklik enerji demek için bir dönüm noktası mı? Kendinizi orgazm veya henüz boşalmak Don’t Bring.

8. Başlatmak ve durdurmak stimülasyon, oyun hiçbir dönüş noktası ile.
Eğer kendiniz uyarımı durdurmak ve bazı derin nefes alın geri dönülmez noktaya ulaşan hissediyorum. Bir kez noktadan tekrar kendinizi teşvik başlayabilirsiniz geri çekti ettik. Bu en az iki kez yapın. , Geri dönüşü olmayan bir noktaya sizin gibi ne olduğunu daha ayrıntılı bir fikir edinmek için yapın ve ne zaman bu noktadan çapraz kontrol edebilirsiniz keşfedin.

9. Geri dönülmez noktaya geri çekme PC’nizi kas kullanın.
Siz kendinizi daha yakın gibi geçmişte sahip uyarımı durdurmak doruğa geliyor, ama hissediyorum bu kez PC’nizi kas kaydırın ve birkaç saniye için basılı tutun. Bildirimi nasıl hissediyor. Bu ejaculating kendinizi önlemek ve fırsat üst üste birkaç orgazm olması oluşturmak kullanabilirsiniz tekniktir.

10. Nefesini kullanın orgazm enerji akışını artırmak için.
Birden fazla orgazm olması sadece, onun hakkında da PC kas kullanarak genellikle sizin orgazm noktada dışarı akan enerji sağlayan hakkında başka vücudunuzdaki akış değildir. Ne zaman, orgazm noktasına yaklaşıyoruz konum enerji vücudunuzun alt kısmında (ısı) ile, birikimini ve süre kadar sizin göğüs ve kafa yönelik enerji görüntülenmesi derin nefes yapmaya başlaması dikkat edin.

11. Kendiniz gidin, Let nereye götürür bakın.
Süre nefes teknikleri, farkındalık da dahil olmak üzere yukarıda öğrendim kullanarak bu tatbikatın son aşamasında kendini orgazm atalım için, ve PC kas sıkma. Ilk kez bu deneyin, kendiniz orgazm, ancak izin sıkmak PC kas gibi hissediyorsunuz kendinizi gidiyor “üzerinde top”. , Ama ilk kez işe yaramayabilir kötü bir şey olduğunda bu bir orgazm oldu ve yeniden denemek olması.

12. , Nefes, PC kas kullanın ve orgazm bilincini ejaculating olmadan. Yukarıdaki son adım uygulama, size geri dönülmez noktaya, o geçmek alabilir, bulabilir ve tingly ejaculating olmadan orgazm deneyimi. Orgazm aynı sen ejaculating ile yapmış orgazm gibi hissetmeye beklemeyin. Non-ejakülasyon orgazm farklı hissediyorum, ama çok zevkli olabilir.

Ipuçları:

1. Yukarıdaki adımları teknikleri çok kısa sürümü erkeklerin binlerce yıldır uygulanan yoktur. Eğer daha detaylı çalışmaları ve bilgi, Çok Orgasmic Man ve Çoklu Orgasmic Couple check out ilgileniyor.
2. Erkek birden fazla orgazm manevi cinsellik unsurları ile ilişkilidir. Kesinlikle bu işi vücudunuzun enerji ile oynamaya içerir. Eğer manevi kısmı sizin için değil, onu takip için baskı hissetmiyorum. Beyninde yalnız dayanarak, vücudun inanılmaz bir şey deneyim yapabilecek yoğun ve sonsuz zevk. Eğer bir bilim deneme için gitmek olarak görüyorum tercih ederim!
3. Yukarıdaki talimatlar erkekler için bu tek başına uygulamaya yazılmıştır. Ancak bu egzersizleri kolayca ortakları ile kullanarak (ve erkeklerle ilgili bilmek seks olan herkes için) harika uyarlanabilir.
4. Mantak Chia, Çok yazar-Orgasmic Erkek, daha fazla bilgi için yaptığı organizasyon, Universal Tao ziyaret

Sponsorlu Bağlantılar

Kegel Egzersizleri Erkek Video İçin Yorum Yap