Kendini İyi Hissetmenin Yolları

Kendini İyi Hissetmenin Yolları Kendini Güzel Hissetmek - Bu makaledeki notlar: kendini güzel hissetmenin yolları kendini iyi..

Bayanlar İçin Kendini Seksi Hissetmenin 35 Yolu

35 pratik öneri ile daha seksi hissedip yaşam kalitenizi artırabilirsiniz

Cosmopolitan dergisinin derlediği 35 pratik öneri ile yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Dar jean’inizin içine girmek için potasyum yüklü yiyecekler yiyin, ağrıkesicilerin etkisini artırmak için değişik markalar kullanın, ofisinize gül ve zambak koyun…

1. Canlanmak ve kendinizi daha enerjik hissetmek için sırt üstü yatın ve ayaklarınızı havaya kaldırın. Böylece kan akışı başınıza doğru hızlanacak ve beyninize daha fazla oksijen ulaşacak.
2. 5, 10, hatta 20 yıl sonra nasıl olacağınızı düşünün. Geleceğe dair hayaller kurmak kendinizi iyimser ve mutlu hissetmenizi sağlayacak.
3. Egzersiz yaparken gereğinden fazla kardiyo çalışması yapmak, kaslara zarar verebilir. Bu nedenle başta 30 dakika ağırlık çalışıp sonra 20 dakika kardiyo çalışın.
4. Dişinizin beyazlığı için sitrik ve tartarik asitli sodalardan ve buzlu çaydan uzak durun.
5. Dudak parlatıcısı olarak 15 koruma faktörlü olanları tercih edin.
6. Sizin için önemli olan bir tarihi hatırlamak için o bilgiyi okurken sakız çiğneyin. Çünkü sakız çiğnerken beyne doğru olan kan akışı hızlanır ve bu da hatırlama gücünüzün yüzde 40 oranında artmasını sağlar.
7. Alkol aldıktan sonra ertesi gün kendinizi kötü hissetmek istemiyorsanız içmeden önce fındık, ton balığı ve tahin gibi yağlı yiyecekler tüketin. Yağ, vücudunuzun alkolü emişini yavaşlatacak ve siz de bu sayede ertesi gün daha rahat olacaksınız.
8. Eğer sık sık vajinal mantar enfeksiyonlarına yakalanıyorsanız dantel dokulu ve sentetik iç çamaşırlarından uzak durun.
9. Sürekli bilgisayar kullanımının gözünüze zarar vermesini önlemek için her birkaç saatte monitörden uzak bir noktaya bakın, yavaşça gözlerinizi kapatıp açın. Bunu üç kere tekrar edin. Daha sonra göz bebeklerini önce sağa sonra sola kaydırarak aynı hareketleri üç kez daha tekrarlayın.
10. Isırarak elma, havuç ve salatalık yerseniz nefesinizi tazelemiş olursunuz. Bu temizleyici yiyecekler tıpkı diş macunu gibi ağız kokusuna sebep olan bakterileri ağızdan uzaklaştırır.
11. Araştırmalar, vücuttaki östrojen seviyesinin sigaradan alınan zevki artırdığını gösteriyor. Sigaraya karşı aşırı bağımlılığınız yoksa ve sosyal içiciyseniz bu alışkanlığınızdan adet dönemlerinizden iki hafta önce kurtulabilirsiniz. Çünkü bu dönemde bu hormon en alt seviyeye düşer.
12. Soğuk algınlığı ya da grip mikrobundan uzak durmak için hapşıran ya da öksüren bir kişiden uzak durmaya çalışın.
13. Ofisteki masanıza zambak, gül gibi kokulu çiçekler koymayı ihmal etmeyin. Bu bitkilerin kokuları beyin kimyanızı etkiler ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlar.
14. Zihninizi açmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için bir fincan kahve için. Kafein, kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayan seratonin ve dopamin hormonlarının daha fazla salgılanmasını sağlar.
15. Jean’inizin içine giremiyorsanız şeftali, muz gibi potasyum yüklü yiyecekler yiyin. Potasyum vücuttaki suyun atılmasını sağlar.
16. Nane, yeşil elma veya muz yağını üç kez koklayarak içinize çekin. Bu aromalar iştahınızı keserek zararlı yiyeceklerden uzak durmanızı sağlar.
17. Günde en az 1.5 litre su için. Taze ve parlak bir cildin sırrı bol su içmektir.
18. Erkek arkadaşınızın evinde ilk defa kalacaksanız ve diş fırçanız yanınızda yoksa, parmağınızı fırça gibi kullanmayı deneyebilirsiniz.
19. Genel sağlık kontrolü için tırnaklarınızı her ay bir kere kontrol edin, bakımlarını ihmal etmeyin. Tırnakların kolay bir şekilde kırılması demir ya da protein eksikliğine işaret edebilir. Sarı renkli tırnaklar kan dolaşımının düşük seviyede olduğunu, soluk renkli tırnaklar ise anemi hastalığı olduğunu gösterir. 20. Eğer cildiniz sivilce oluşumuna eğilimliyse somon, ceviz ve kanola yağı tüketin. Bu besinler vücuttaki aşırı yağlanmayı azaltır.
21. Alerjiyle mücadele etmek için dudaklarınızı sevgilinizinkilerle birleştirin. Yarım saat öpüşmenin bağışıklık sistemi üzerinde sakinleştirici etkisi var. Bu sizi, örneğin bahar nezlesinden korur.
22. Bir ilaç yutacağınız zaman mutlaka su kullanın. Çünkü susuz ilaç yutmaya kalkarsanız yemek borunuzu tahriş edebilirsiniz.
23. Her gün çantanızı dönüşümlü olarak farklı kollarınızda taşıyın. Aksi halde çantanızı sürekli taşıdığınız kolunuzda kas ağrıları oluşabilir.
24. İdrar yolları enfeksiyonu olursanız, gerekli ilaçları almadan önce ağrıyı hafifletmek için vajina bölgenize ıslak bir havlu koyabilirsiniz. Soğuk, idrar yollarınızı uyuşturur ve idrarınızı yaparken daha az acı duyarsınız.
25. Eğer uykuya dalamıyorsanız nefes egzersizi yapmayı deneyin. Bunun için elinizi midenize koyun ve altıya kadar sayarken derin nefes alın. Sonra üçe kadar sayarak nefesinizi dışarı verin. Bunu sekiz kez tekrarlayın.
26. Metabolizma hızınızı artırmak için badem yiyin.
27. Sık sık tuvalete gitmek zorunda mı kalıyorsunuz? Eğer öyleyse yapay tatlandırıcı içeren besinlerin tüketimini durdurun. Bu tür maddeler mesanenizi uyardıklarından sık sık tuvalete gitmenize sebep olabilirler.
28. Yatak odanızın dinlendirici ortama sahip olması için dekorasyonda kan basıncı seviyelerini düşüren mavi ya da yeşil rengi tercih edin.
29. Kramplardan kurtulmak için her gün ekstra birkaç bardak su içmeyi ihmal etmeyin.
30. Ani yaralanma yaşarsanız yarayı bandajlamadan önce üzerine vazelin, yoksa tükürüğünüzü sürün. Tükürük iyileşmeyi hızlandıracaktır.
31. Adet öncesi sendrom kalsiyum eksikliğiyle ilgili olabilir. Bu nedenle her gün yeterli derecede süt, yoğurt ve peynir tüketin.
32. Kahvaltıya başlamadan önce bir-iki porsiyon meyve yiyin ve mutlaka bir bardak su için.
33. Alkol olarak şarabı tercih edin. Çünkü şarap antioksidan içerdiği için vücudumuzun hastalıklara karşı direncini artırır.
34. Evde on tane kediniz olmasın ama yaşamınızı bir canlıyla paylaşmak sizi mutlu edecektir.
35. Hep aynı ağrı kesiciyi kullanmayın. Çünkü vücudunuz bu ağrı kesiciye alışır ve etkinliği azalır.

BACAKLARINIZI HAVAYA KALDIRIN

Bacaklarınızda oluşan kramplardan kurtulmak için bol su tüketin. Kendinizi enerjik hissetmek için sırt üstü yatın ve bacaklarınızı havaya kaldırın. Böylece beyninize daha fazla oksijen ulaşır.

(Vatan)

Enerjik Hissetmenin 20 Yolu

Kendinizi yorgun hissetmemek için doğru zamanda doğru gıdalar tüketin, hayatınızı düzenleyin.
iştye size 20 öneri
1. Aç olmasanız bile kahvaltı yapın. Böylece kendinizi daha hayat dolu hissedeceksiniz. Kahvaltı eden kişiler kendilerini gün boyu fiziksel ve zihinsel olarak daha dinç hissediyor.

2. Üç ya da dört saatte bir yemek yiyin. Üç küçük ana öğün ve gün boyu iki atıştırma kan şekerinizi ve enerji seviyenizi gün boyu yüksek tutar. Buradaki küçük kelimesine dikkat! Büyük yemekleri hazmetmesi daha fazla enerji gerektirir bu da uyuşukluk yaratır.

3. Liflere saldırın. Liderler kan akışınıza yavaş ve düzenli bir şekilde girer ve enerjiniz daha uzun süre olur

4. Omega 3’ler beyninize yararlıdır. Tuna ve Som balığı gibi balık türlerinde, cevizde ve kanola yağında çok bulunan Omega 3, beyin hücrelerini sağlıklı tutar ve zihninizi açık tutar.

5. Su için. Kanınızın ve diğer vücut sıvınlarının büyük bir oranı suda oluşur. Çok az susuz kalsanız bile kanınız kalınlaşır ve kalbiniz organlarınıza daha çok kan basıncı yapmaya başlar. Bu da yorgunluğa neden olur.
6. Öğleden sonra kahve içmeye dikkat edin. İki ya da üç bardak kahvede bulunan 200-300mg kafein öğleden sonra sizi zinde tutacaktır ancak öğleden sonra ya da akşam saatlerinde çok fazla kahve içerseniz uyku kaliteniz düşecektir.

7. Çok yorgunsanız duş alın ya da yüzünüzü yıkayın. Kendinizi çok yorgun hissediyorsanız duş alın. İki Hidrojen bir oksijen kendinizi iyi hissettirir.

8. Düşüncelerinizi boşaltın. Korku, sinir, gerginlik gibi düşüncelerinizi yakın arkadaşlarınızla paylaşın.

9. Kin tutmayın. Birşeye karşı sinirliyseniz ya da kininiz varsa devamlı stres altındasınız demektir. Bu kalp atış hızını artırır ve bağışıklık sisteminiz zayıflar.

10. Müzik dinleyin ruh halinizi düzeltmek için müzik dinleyin. Müzik, tansiyonunuzu düşürür ve enerji verir. Yapılan bir araştırmaya göre müzik dinleyerek koşan kişiler, birşey dinlemeden koşanlara göre daha hızlı hareket ediyor ve koşuyor.

11. Derrrriiiin nefes alın. Yani diyaframınızı şişirin. Karnınız havayla dolsun ve şişsin. Yavaşça nefes verin.

12. Etrafı toplayın. Dağınık olmayan bir ortam kendinizi daha iyi hissettirecektir.

13. İyilik yapın. Gönüllü olarak bir yerde çalışmak enerjinizi altı yolda artırır: daha mutlu olursunuz, hayattan zevk alırsınız, kendinize güveniniz yerine gelir, hayatınız üzerinde kontrolünüzün olduğu hissine kapılırsınız, fiziksel sağlığınız yerine gelir ve ruh haliniz iyileşir.

14. Akşam 8’den sonra TV izlemeyin ya da bilgisayarla uğraşmayın. Televizyon ya da monitörden yayılan parlak ışık daha geç saatte daha zor uyumanıza neden olur. Nedeni ise ışığın, güneş batmasıyle beyne uyku vaktinin yaklaştığını anlatan melatonin hormonunun salgılanmasını önlemesidir.

15. Alarmlı saatinizi saklayın. Uyanmanıza ne kadar süre kaldığınızı görmek sizi strese sokar ve kalitesiz bir uyku geçirirsiniz. Ayrıca beyniniz bir türlü uyanmaz.
16. Evcil hayvanınızı ayrı bir odaya koyun. Geceleri hayvanlar horlar, etrafta dolaşır ve sizi rahatsız edecek haraketler yapar. Tüylü arkadaşınızı başka bir odaya koymayı düşünün.

17. Sıcaklığı düşürün. Geceleri üzerinize yorgan ya da battaniye alacak kadar soğuk bir oda derecesi ayarlayın. Bu, çevre sıcaklığının vücut içi sıcaklıkla aynı olmasını sağlar. Kışları pencereyi hafif açık bırakmanız ya da klima kullanmanız iyi olabilir.

18. 15 dakika kuralını uygulayın. Eğer yatağa girdikten 15 dakika içinde uyuyamazsanız yataktan çıkın ve kafanızı rahatlatacak birşeyler yapın. Okuma, meditasyon yapma ya da örgü örme örnek olarak verilebilir. Ama sakın bilgisayar başına geçmeyin ya da televizyon izlemeyin. Uykunuzun geldiğini hissedince de yatağa geri dönün.

19. Egzersiz yapın. Henüz neden olduğu bilinmese de aerobik alıştırmalar daha kısa sürede uykuya dalmanızı ve gece boyunca daha az uyanmanızı sağlar.

20. Alkole dikkat. Alkol almanız uykuya dalmanızı zorlaştıracaktır. Alkolün etkisiyle uyuya kalıp aniden uyandığınızda daha zor uyursunuz.

Çeviri: Soner Tamer

kaynak:Beslenme: Sağlıklı Kilo Vermek için Beslenme Önerileri – iVillage Türkiye Kadın

Kendinizi Daha Seksi Hissetmenin Yolları

Daha seksi bir kadın olmak için bu önerileri uyguladığınızda, cazibenizin erkekleri çılgına çevirdiğini sizde göreceksiniz. Bazı kadınlar, tek bir bakışlarıyla erkeklerin başını döndürürler, tek bir kahkahayla istediklerini elde ederler.
Onlardan nefret ediyor gibi görünsek de aslında onları deli gibi kıskanırız ve onlar gibi olmak isteriz! Seksi hissederek kendilerine güvenen kadınlara tek bir isim verilebilir: “Seksi kedi”. Onlar gibi olmak hiç de zor değil; buna ihtiyacınız varsa, işte “seksi kedi” olabilmeniz için önerilerimiz! Günümüzde kadınlar kuşkusuz eskiye oranla çok daha güçlü ve bağımsız hale geldiler. İş hayatında giderek ilerliyorlar, hatırı sayılır paralar kazanıyorlar ve yaşamdaki yerlerini sağlamlastırıyorlar. Ancak bir konu daha var ki, işte o noktada bu saydıklarımızdaki kadar hızlı ilerleyemiyorlar. Bahsettiğimiz; özel anlarda ihtiyaç duyulan cesaret! Örneğin tanışmak istediğiniz bir erkekle sohbete başlamadan ya da bu söz konusu yakışıklıyla yatağa girmeden önce, cesaretinizi toplamak her zaman çok da kolay olmuyor. Biz bunu “seksi kedi cesareti” olarak adlandırdık çünkü erkeklerle bakışmak veya ellerini kuvvetlice sıkmamın ötesinde. öncelikle kadın olmanın gücünü kullanmanız gerekir. “Bazı hareketler, ifadeler ve mimikler, siz farkında olmasanız da, karşınızdaki kişinin bilinçaltına çeşitli sinyaller yollar ve erkeklerin ilgisini çeker. Böylece karşınızdaki erkeğin de sizinle ilgilendiğini hissetmek, size iyice cesaret verecektir” diyor The Complete Idiots Guide to Body Language Hiç Bilmeyenler için Vücut Dili Rehberi isimli kitabın yazarı Dr. Peter Andersen.

Bir Partide

1- UZUN ADIMLARLA YÜRÜYÜN
Seksi kediler odanın ortasında sağdan sola koşuşturmazlar, yavaş hareket ederler. Bu tarz bir davranış tüm bakışları üzerinize çekecek ve size güven depoloyacaktır. Tek basınıza kendinizden emin bir şekilde yürümek için. “Etrafınıza bakın, tanıdık birini bulmaya çalışın. Böylece ona doğru ilerleyebilir ve ortalıkta başıboş dolaşmak zorunda kalmazsınız. Arkadaşınızın yanına doğru giderken. varlığınızı iyice belli etmek ve boyunuzu uzun göstermek için büyük adımlar atın” diyor Reatl My Hips Kalçalarıma Bak adlı kitabın yazarı Eva Marx.

2- MUZIRCA BAKIŞIN
“Gel buraya” diyen bakışlar, erkeklerin akıllarını başlarından alır. o yüzden bu cilveli bakısı mutlaka kullanın. “Hoşlandığınız erkeğin gözlerinin içine en fazla üç saniye kadar bakın ve sonra gözlerinizi kaçırın” diye öneriyor Andersen ve ekliyor: “Onu istediğinizi anlaması için bunu birkaç kere tekrarlayın. Bu davramsınız onu, sizin yanınıza gelmek için cesaretlendirecektir.” Sizin kendinize güveninizi artıracak olan ise siz bir şey yapmadan, onun harekete geçmesi olacaktır.

3- ONA YAVAŞ YAVAŞ YAKLAŞIN
Sadece bakışmak yeterli değildir. Ona yaklaşmak daha fazla ustalık ister. Direkt yanına gitmek yerine, ona yavaş yavaş yaklaşın. “Bir anda karşısına çıkmak, sizi fazla girişken biri gibi gösterecek ve onun savunmaya geçmesine sebep olabilecektir” diye açıklıyor You Don Say Sen Söyleme adlı kitabın yazarı Dr. Audrey Nelson ve ekliyor: “Ona yan taraftan yaklaşmak, daha az gözünü korkutacak ve direkt karşısına çıkmadığınız için sizin daha gizemli gözükmenizi sağlayacaktır.” Ayrıca doğrudan bir girişimde bulunmadığınız için, daha rahat ve kendinizden emin olacaksınız.

4- SESLİ GÜLÜN
Gürültülü ve kaba bir kahkahadan bahsetmiyoruz ama başınızı arkaya atıp, sesli şekilde gülmek kendinize olan güveninizi güçlendirecektir. “Kahkaha atmak dikkatleri üzerinize çekeceği gibi, sizi seksi ve kendine güvenli gösterecek ve eğlendiğinizi, mutlu, canlı bir karakterinizin olduğunu düşündürecektir” diyor San Diego State Üniversitesinde flört davranışları üzerine araştırma yapan Tricia Yeomans.

5- ELİNİ SIKIN
“Hoş bir erkekle el sıkışırken, gözlerinin içine bakın ve aynı zamanda elini hafifçe sıkın. Hiç beklemediği bir anda elinizle uyguladığınız bu basıncı, cinsel bir hareket olarak algılayacaktır” diyor Marx. Gücünü sergilemekten korkmayan, cesur bir kadın olduğunuzu gösterecektir. Bu cesur haliniz sizi de mutlu edecektir.
Bir Randevuda

6- ONA YAKLAŞIN
Yemek yerken veya içki içerken, iki insanın arasında gözle görülmeyen bir duvar vardır, “işte o duvarı kırmak, ne kadar cesur olduğunuzu gösterir” diyor Andersen. Ona doğru aranızda 45 santimetre kalacak kadar eğilin ve koluna ya da eline dokunun. Aranızdaki mesafeyi azalttığınız için heyecanlanabilirsiniz ama aslında bu hareket gerginliğinizi hafifletecek ve sohbetiniz daha iyi akacaktır. “Vücutlarınızın birbirine yakın olması aranızdaki kimyayı ve çekimi güçlendirecektir” diye açıklıyor Andersen. Onun size olan ilgisini hissettiğinizde ise kendinizi çekici ve güçlü hissedeceksiniz.

7- KISIK SESLE KONUŞUN
Kısık sesle konuşmak cinsel cazibenizi artırır. “Kadınlar tahrik olunca, testosteron seviyeleri artar ve daha derinden konuşarak, ses tonlarını alçaltıp, yükseltirler, işte bu yüzden alçak ses şehvet uyandırır ve seksi hatırlatır” diye açıklıyor Nelson. Heyecanlıyken sesiniz otomatik olarak yükselir ama onu kontrol altına alarak, olaya hakim olduğunuzu hissedecek ve güçlü olduğunuzdan emin olacaksınız, öte yandan ne söylediğinizi duyabilmek için size daha çok yaklaşacak ve bu yakınlık baştan çıkarıcı olacaktır.

8- KENDİNİZE DOKUNUN
Erkekler, kendi teninize dokunduğunuzda parmaklarınızı takip etmekten kendilerini alamazlar. “Kendi vücudunuzu ellemeniz, onun ilgisini dokunduğunuz bölgelere çekecektir. Buna ek olarak, okşama hareketinin yatıştırıcı bir etkisi de vardır” diyor Andersen. Cinsel cazibenize ve fiziksel özelliklerinize olan güveniniz iyice artacaktır. Yemek sırasında, çıplak omuzlarınıza hafifçe dokunun veya göğsünüzün arasından sallanan kolyenizle oynayın.

9- ONUN ÖNÜNDEN YÜRÜYÜN
Gecenin gidişatı belli olduysa bile, seksi kedi imajınızı devam ettirmenizin yöntemleri vardır. Erkekler heyecan arayışı içindedirler, o yüzden sizi kovalamasını sağlayacak hareketler yaptığınızda, seve seve sizin peşinizden koşacaktır. “O farkında olmadan sizin peşinizde kokarken, siz de kartları elinizde tuttuğunuzu belli edeceksiniz” diyor Marx ve ekliyor: “Önden yürüdüğünüz zaman. poponuza ve bacaklarınıza baktığını hissederek, sizi istediğini düşüneceksiniz.”
Yatakta

10- YAVAŞÇA SOYUNUN
Tek istediğiniz yatağın içine girmek olsa bile, en azından beş. saniye vakit harcayarak üzerinizdeki her kıyafeti tek tek ve yavaş yavaş çıkarın. “Yavaş hareket etmek, kontrolün sizin elinizde olduğunu gösterecek ve onun gözleri bayram edecektir” diyor The Womans Guide to Total Self-Esteem Kadının Kendine Saygı Duyma Rehberi adlı kitabın yazarı Dr. Stephanie Dillon. “Soyunmak, bedeninizin çabucak yaptığı sıradan bir harekettense cinsel törene dönüşecektir.”

11- GERİNİN
Seksi kedilerin yatakta ruhsuz bir şekilde yattıklarına inanmak mümkün değildir. “Kollarınızı başınızın üzerine doğru uzatarak, sırtüstü yatın. “Gerinme sayesinde hem kendinizi daha seksi ve güçlü hissedeceksiniz hem de karnınız dümdüz gözükecek ve göğüsleriniz daha yukarıda duracaktır” diye açıklıyor Yeomans.

12- BAŞINIZI ARKAYA DOĞRU ATIN
Ön sevişme sırasında, başınızı ve vücudunuzu arkaya doğru eğin ve boynunuzu, köprücük kemiğinizi ve göğüslerinizi sevip, okşamasını kolaylaştırın. “Vücudunuzun bu bölgelerine kolayca ulaştığında sizin çekingen olmadığınızı görecektir. Kendinizi ona teslim etliğiniz zaman, duyguları hissetme konusunda daha özgür olacaksınız ve kendinize olan güveniniz de artacaktır” diyor Marx.

13- ZEVK ALDIĞINIZI GÖSTERİN
Erkekler seks esnasında sesler çıkarmanızdan çok hoşlanırlar ama zevk aldığınızı açıkça göstermeniz de en az bu kadar etkileyicidir. Emory Üniversitesi de yapılan bir araştırmada, pornografik resimlere bakan erkeklerin, fotoğraflardaki kadınların yüzlerine, vücutlarının cinselliği çağrıştıran bölümlerine daha çok baktıkları görülmüş. Bunun sebebi, kadınların yüzünde zevk aldıklarına dair izler aramalarıdır. “Gözlerinizi kapayın ve ağzınızı hafifçe açın. Sizin iyi vakit geçirdiğinizi gördüğü zaman, size daha tutkulu dokunacak, öpecek ve sizin de aldığınız zevki artıracaktır” diyor Nelson. Seksi gözükmenizi sağlayacak bir hareket, kendinizi daha seksi hissetmenizi sağlayacaktır.

14- ÜZERİNE OTURUN
Seksi bir kedi her zaman saldırmaya hazır haldedir. Sevgilinizin üzerine oturmanız yatakta ne kadar istekli olduğunuzu gösterecektir. “Üzerine oturduğunuz zaman cinsel ilişkiyi gözetliyor gibi olursunuz. Bu pozisyon erotik gücünüzü artıracağı gibi, ondan üstün davranmanız da onu heyecanlandıracaktır” diyor Nelson.

15- KAŞIK POZİSYONUNA GEÇMEYİ UNUTMAYIN
İlişki sonrasında da kendinize güvenli tavrınızı devam ettirin. Kalçanızı ona bastırarak yana doğru yatın ve onu da yanınıza çekin. “Onun vücudunu hissetmek, yaramazlık anlarınızı hatırlatacaktır” diyor Nelson. Daha da yakınlaşmak için ona iyice sokulun, ellerini tutup, göğüslerinizi kavramasını sağlayın. Sizin tahrik olmaya hazır haliniz heyecanını canlı tutacaktır.

ZEKİCE BAŞTAN ÇIKARANLAR
– Düşük belli pantolonlar giyerek, göbeğini gösterir.
– Buzlu bir içkiyi seksi bir şekilde yudumlar.
– Hoşlandığı bir erkeğe, onu yakışıklı bulduğunu söyler.
– Cep telefonuna kendi numarasını kaydeder.
– Bir çatal tatlı yedikten sonra, dudaklannı yalar.

ISRARCI DAVRANANLAR
– Poposu gözükecek kadar düşük belli pantolon giyer.
– İçkinin içindeki buzu alarak boynuna ve dekoltesine sürer.
– Çok ateşli olduğunu neredeyse ateşinden yanacağını söyler.
– Telefon numarasını erotik bölgelere yazıp göstermeye kalkar.
– O tatlı yedikten sonra, onun dudaklarına yapışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendini İyi Hissetmenin Yolları İçin Yorum Yap