Keser Müzikhol Fiyat

Keser Müzikhol Fiyat Keser Müzikhol Fiyatlar - Bu makaledeki notlar: keser müzikhol fiyatları keser müzikhol fiyat..

Keser Müzikhol’de Yer Bulmak Zor

Mustafa Keser’in Beylerbeyi’ndeki kendi mekanı tekke gibi bir yer olmuş, kıyamet kopuyor…

Boşuna değil, millet ağzının tadını biliyor: Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy gibi duayen kontenjanından kimi ararsanız orada. 200 kişilik mütevazı dükkan tıklım tıklım, yer yok. Orta yaşlı, şık giyimli bir adam girmek için kapıda şefe dil döküyor: Yahu bırak, yer yoksa bağdaş kurarız!

Yakından görseniz, Mustafa Keser tam da komşunuz olsun isteyeceğiniz bir adam. İnsanda öyle bir güven duygusu bırakıyor ki hiç çekinmeden gece yarısı kapısını çalabilirsiniz. Galiba en çok bu yüzden seviliyor. Kaşını, saçını kuzguni siyaha boyuyor ama artık o kadarını sahne kaldırır.

Genel müdürden amigo

Gazozunu içen türbanlı da gelmiş, Sex and The City’den fırlamış hanımlar da. Genel müdür giyimli adamlar amigoluk yapıyor. Gece çıkıyor bu tipler ortaya. Sanki aralarında bir elektrik doğuyor, bütün gece hiç oturmadan, alkış tempo tutuyor, kitleyi galeyana getiriyorlar.

Program gece yarısı başlıyor

Alişimin Kaşları Kare, Kırmızı Gülün Adı Var, Vardar Ovası gibi Atatürk’ün sevdiği Trakya türküleri okuyor. Tam gece yarısı Haydi Abbas’a geçiyor. Asıl alkış burada kopuyor, vakit tamam, meğer program daha yeni başlamış.

Sponsorlu Bağlantılar

Keser Müzikhol Fiyat İçin Yorum Yap