Knayt Kaydol

Knayt Kaydol Knight Online Kayıt - Bu makaledeki notlar: knight online kayıt ol knayt kaydol..

Knight Online Kayıt Olma


Knight Online şu ana kadar yeryüzünden gördüğümü kendini fizikselin dışında haricinde sanal olarak kendini ifade etme oyunudur.MMORPG oyunları arasından en fazla popüler oyunlardan birisidir.MMORPG gerçek olmayan bir dünyada rol yapma oyunu türüdür.
Knight Online için Türkiye çok büyük bir pazar.İlk başlarda oyunun web sitesi ingilizce iken sonrada Türkçe desteğide old ve oyundan K2 Network çok iyi paralar kazandı.Sadece bu firma değil oyunu oynuyan ve item satan kişiler, internet cafeler çok iyi paralar kaldırdılar ve eskisi gibi olmasada bu devam ediyor.
Knight Online’a kayıt olarak sadece bir Knight hesabınız değil haricinde G1 hesabınız olur.G1 hesabı K2′nin çıkardığı bütün oyunlarda oynama imkanı sunar. Mesala Warrock oyununu oynamak için Knight hesabınızın olması yeterli aynı şifre ve kullancı ile bağlanabiliyorsunuz.
Oyuna ilk üye olup başladığınız zaman kolaylık olsun diye size 3 günlük bir premium paketi sunuyor.Bu paketin yararı ise istediğiniz zaman oyuna bağlanabiliyor, P daha fazla exp alıyorsunuz ve buda kolayca seviye atlamanıza yardımcı oluyor.
Tavsiyem oynamayın ama oynamak istiyorsanızda kayıt olmanız gerekiyor, kayıt olmanız içinde buraya tıklayın .
Çıkan pencereden gerekli alanları doldurun ve oyunu indirin, sonrasında aldığınız üyelik ile oyuna bağlanabilirsiniz.

King Online Kayıt Olma Ve İndirmeyi Söyleyen İlk 5 Şe +100 Rep Hadi

arkadaşlar bu oyun ayeni başlıyom indirme ve kayıt olma hakkında pek fazla bilgim yok söyleyipte işe yarayan ilk 5 kişiye rep vercem ama işime yaramasıl lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Knayt Kaydol İçin Yorum Yap