Knight Online Beltler

Knight Online Beltler Knight Takılar - Bu makaledeki notlar: knight online takılar knight online beltLer..

Knight Online Uniq Takılar

Knight OnLine Uniq Yüzükler

Knight OnLine Uniq KüpeLer

Knight OnLine Uniq KoLyeLer

Knight OnLine Uniq BeLtLer

ResimLerin Üstündeki OrjinaL Boyut Kısmına TıkLayın Resim OrjinaL Boyutuna GeLir Ve Daha Rahat Ne VerdikLerini GörebiLirsiniz.

Warrior İtem Ve Takı Rehberi

WARRIOR

Sıra warriora geldi.Warrior için yazacağım bütün itemlar aynı zamanda Battle Priestler (str) içinde geçerlidir.Warriorlar küpe olarak en çok warrior earringi tercih etmişerdir.Hiç warrior oynamadım o yüzden pek detaylı bilgi veremem.Bunun yanı sıra opal earring te kullanılır.Son olarak planitum earring ( 5 str / stat hp 5) vermektedir.

Pendant olarak en başta str kazancınız olacağı için iron necklace takmanız önerilir.2.ci alternatifiniz warrior pendant olmalıdır.Ayrıca ammy of str de fena sayılmaz ki yukarda saydıklarım içinde en çok str veren budur.White dragon neck de kullanılabilir.Hiç olmadı bi lupus pendant kullanın.

———————–

Ring olarak kullanabileceğiniz en ideal olanı ring of couragetır.Bir rogue için rol ne ifade ediyorsa warrior için de roc aynışeydir.Alternatif olarak kekuri ring gibi bi seçeneğiniz yoktur.Sadece diamond ring (str 10 / defn. 20 / LR 20 ) vardır.Ayrıca ROC resmi yukarda verilmiştir.

———————-
Belt seçmeye geldiğimizde, bence warriorlar da str bonusları 100’ün üzerinde ise iron belt,glass belt,vs… gibi itemları tercih edebilirler.Ya da en azından inventorylerinde bulundurmalıdırlar.Str bonus olarak sadece belt of str temin edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Knight Online Beltler İçin Yorum Yap