Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Koç Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder - Bu makaledeki notlar: koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır..

Değişik Özellikleriyle Koç

Aşık mısınız? Sevgilinizin bazı davranışlarına mı anlam veremiyorsunuz? Karakteri ile alakalı geleceğiniz konusunda endişeleriniz mi var? Hayatınıza yön veremediğinizden mi şikayetçisiniz? Mutlu olmanız gerekirken karamsarlığa mı kapılıyorsunuz? Başkalarının sizden daha mı şanslı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Her şeyden önce hayatınızın şekillenmesinde yıldızların büyük rol oynadığını bilmelisiniz. Hayatınıza yeni bir yön vermeye karar verdiyseniz hayatınızda ki erkeğin/kadının burcunu tanımakla işe başlayabilirsiniz.

Beraber olduğunuz erkeğin/kadının karakterini ve gerçek yüzünü ortaya çıkarmak istiyorsanız, Yazı dizimi dikkatlice okuyun. Biraz astroloji bilgisi sevgilinizin veya eşinizin maskesini düşürmeye yetecek.

Koç erkekleri ve kadınları beyninizi ve ruhunuzu masaya yatırıp derinlemesine incelemek istiyoruz…

KOÇ : Hayatın gücü!

İlkbahar ekin kokusunda doğan koçlar yalnız, başına buyruk, günü yaşamak için doğmuşlardır!

Nasıl sever: Yıldırım aşkı onun için yaratılmıştır. Tam bir erkek gibi davranır, egoist, maço ve kendi yolunu çizen biridir. Onunla asla güven ve huzur dolu bir ilişki düşünülemez. O evinden çok uzak olarak yaşamayı sever. Eğer onu istiyorsanız, ya onu takip etmeyi göze alın ya da onu terk edin.

Mars, Koç burcundan olan erkeğe cesaret, atılganlık, sevimlilik, etkileme gücü, hiddet, şiddet ve enerji verir. Bunlara ani öfkesi, sabırsızlığı, huzursuzluğu, da katılacak olduğunda Koç burcunda doğan erkeği pek sevemiyeceğinizi sanırsınız. İlginçtir ki bu burçtan çıkan erkek çok da cana yakın ve dayanılmaz olurlar..

Koç burcu erkeği aşka düşkündür. Ancak bu burçtan olup da, ömür boyu bir kadına aşık olanı zor bulunur. Diğer yandan, Koç erkeğini aşkta aradığını bulduğuna emin olduğu zaman yapamayacağı fedakarlık yoktur.

Başkalarının yardım istemelerine bayılırlar. İnsanları herhangi bir şeyden kurtarmaktan çaresiz kadınlar için savaşmaktan hoşlanırlar. Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar, paraları varsa aptallık derecesine eli açıktırlar.

Koç burcu erkeği, kadının saçının kesilişinden ve giydiği şapkalardan bile etkilenir. Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama herşeyden önce karılarının veya sevgililerinin gururlu olmasını isterler. Akıllı kadın, erkeğin fiziğine değil: gurur ve ihtirasına ilgi duyar.

Koç burcu erkeğinin karısı kocasının erkek arkadaşları ile iyi geçinmelidir. Kıyafet ve davranış konusunda son derece modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi takip etmelidir.

Koç burcu erkeği, ancak sevdiği işi yaptığı zaman memnun kalıp başarılı olabilir. Eğer Koç burcundan olan erkekle evlenmeyi düşünüyorsanız iş konusuna özellikle dikkat etmenizi öneririz., çünkü bu burcun erkeği ancak işinden memnun olursa sosyal hayatında huzur bulabilir.

Koç burcu erkeği ancak 35 yaşından sonra paranın değerini anlamaya başlar. cesaret, atılganlık, sevimlilik, etkilenme gücü, hiddet, şiddet ve enerji verir. Bunlara, ani öfkesi, sabırsızlığı, huzursuzluğu da katılacak olduğundan Koç burcunda doğan erkeği pek sevemeyeceğiniz sanırsınız. İlginçtir ki bu burçtan çıkan erkekler çok da cana yakın ve dayanılmaz olurlar.

Onu nerede bulabiliisiniz?

Futbol sahasında arkadaşlarıyla oynarken veya açık hava yarışmalarına katılırken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayılır!

Sevdiği kadın tipi:

Spor takılan, maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar hayallerini süsler.

Onun için hoş bir sürpriz ne olabilir?

Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın.

Gizli cinsel yönü:

Yatakta istemeyi bilen ve ipleri kendi elinde tutmak isteyen bir erkektir. Bırakın istesin, pişman olmazsınız.

İlişki özelliği:

Koçlar çok hızlı aşka başlar ama ateşlerini çabuk kaybederler, ilgisini tutabilmek için sürekli yeni bir şeyler bulun.

Koç erkeğiyle aşk ve evlilik :

Kendinizi Koç erkeğinin ihtiras, coşku ve canlılığıyla sürüklenmeye bırakın, ama yine de her zaman yanınızda bir dönüş bileti bulunsun, çünkü size karşı olan ilgisini aniden yitirmesi beklenmedik bir şey değildir. Koç, yalnız bir gezgindir ve hep öyle kalır, özgürlüğünü her şeyden çok sever. Onu yakalamak için bütün cazibenizi kullanmalısınız ve her an özgür olduğunu, her an gidebileceğini ona hissettirmelisiniz.

Kendinden emin hareketlerinden korkmayın. İlk defasında doğrudan size gelecek ve sizi, kendisinin sevmeye değebilecek tek erkek olduğuna inandırmaya çalışacaktır. Bununla birlikte, sadece kendisini düşünür ve çevresinde kümesteki tek horozun kendisi olacağı bir harem ister. Kendinizi koruyun ve zekânızla, kendinize güveninizi ona hissettirmeyin. Koç erkeği uyumlu, az sırrı olan ve kendisine samimi iltifatlar edecek, kendisine hayran kalacak bir kadın aramaktadır.

Ona bu hayranlığınızı sürekli hissettirmeli ama asla kendinize bağlamaya çalışmamalısınız. Bu beraberlikte kapı devamlı aralık olmalıdır. Koç erkeği istediği zaman gidebileceğini bilmeli ve kendi rızasıyla yanınızda kalmalıdır. Böylece kendini güvende hissedecek ve sizi her zaman fethetmeye çalışacaktır.

En büyük başarınızı, Koç erkeği yaşlandıkça ve boynuzlarını duvara çarpıp yavaş yavaş kendinden sonra’ki lerle çevresini sevindirmeyi düşünmeye başladığında elde edeceksiniz ki bu genelde 30 yaşlarında olur. Ama o halâ dizginleri elinde tutmak ve muhtemel bir evlilik tarihini kendisi belirlemek isteyecektir. Onu bir daha görmek istemiyorsanız, gizlice de olsa bir evlilik teklifi yapın.

Koç erkeğinin, sizi geleceğinin bir parçası olarak görmesini sağlaya bildiyseniz, hayat boyu sadık bir erkek ve sevecen bir âşık kazandınız demektir. Ve onu baba yaptığınız da, diğer kadınlara karşı tüm ilgisini yitirecek ve sadık bir baba olacaktır. Eğer ona iyi bir eş ve çocuklarına da iyi bir anne olduysanız, sizi da ha fazla sevecektir. Kendine hakim olamaması ve öfke nöbetlerine eğilimli olması gibi huyları, evlenince de geçmeyebilir. Yine de bunu çok abartmayın. Çünkü genelde öyle demek istememiştir ve kısa zamanda yeniden sakinleşir.

Herşeyden önce Koç burcu insanları tebrik etmek lazım. Koç burcu insanları kadar canlı enerjik ve hayata renk katan birileri az bulunur. Koçlar için dünyanın tuzu biberi diyebiliriz. İnsana şevk veren, cesaretlendiren, neşelendiren tiplerdir. Fakaaat şartlar değişir de biri Koç’ lara kazara karşı gelirse veya buna kalkışmaya cüret ederse yanmışsınız. Hemen değişir tatlı ortamı bir an için gerer ve inanılmaz değişebilir. Öfkelenmekte belki haklı, belki haksız olsa da yıldızının etkisindedir.

Koç, Zodyak’ ın ilk burcudur, bu nedenle yeni başlangıçları ve doğumu temsil eder. Koç insanı doğal, iç güdüsel, taze, saf ve hayattan zevk alan bir yapıdadır. Böylece, bir yapı meselesi olarak, birlikte olduğu insanları yoran çekingenlik de ona yabancıdır. Hayat onlar için heyecanlı bir macera anlamındadır. Her şeyden önce hayatın sunduklarını yakalamak ve her yönüyle hayatın tadını çıkarmak isterler.

Bazıları Koç’ da tipik egoistlik özelliklerinin bulunduğunu düşünürler, çünkü o, başkalarının kendi hakkında ne düşündüğünü, hareketlerinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmeye çalışmaz. Başkalarının, onu bildiğinden şaşırtmasına izin vermez. Koç, yaşamın her anında daimi bir meydan okuma görür. Koç insanı kendisini, cesareti, bireysel inisiyatifi ve enerjisi ile gösterir. Diğer yandan bunlar onun doğuştan gelen önderlik özellikleridir. Bunlar, yalnız hareket etme olarak da anlaşılabilir, aslında Koç her koşulda çok rahat yaşayabilir.

Koç insanı anlık tepkiler gösterir, bütün cesareti, enerji ve yaratıcılığı anlık bir meydan okumadır. Bu nedenle hiçbir şeyden çözülmemiş sorunlar kadar nefret etmez. Uzun süre çabalaması gerektiğinde sık sık tahammülünü kaybeder. Böylece, aslında uğrunda bütün gücünü harcadığı bir şeye, gerçekten ulaşmak istemediği izlenimi yaratır.

Son karar adımını atmakta tereddüt eder. Büyük amaçları, Koç’u gerçekte sadece global olarak ilgilendirir. Küçük detaylar, ufak tefek noktalar ona dehşet verir.

Koçlar, “ıvır zıvır” ile uğraşmayı başkalarına bırakır ve ayının postu paylaşılmadan yeniden ava çıkarlar. Devamlı yenilik peşinde olma dürtüsünü hayat boyu bastıramazlar, aksi halde kişiliklerini kaybederler. Açıklık ve dürüstlükleriyle ara sıra diğer insanları yaralarlar. Aslında yaralama düşüncesi akıllarından bile geçmez. Koç insanları, bazılarının bakış açısına göre kader tarafından korunurlar. Çünkü, kozmik sistemimizde hayat veren ve hayatı koruyan Güneş, en büyük etkisini bu burçta gösterir.

Koç doğallığını, kendine hiçbir sınır koymamasına ve koydurmamasına borçludur. Koç insanları, küstahlık içeren davranışlar gösteren kişileri, açık ve arkadaş canlısı olmasına rağmen yanına yaklaştırmaz; bunlar pek küstahlık sayılmasa da koçun yanına yaklaşıp kartlarına bakmayı cesaret eden bir kişi, mantığının soğukluğunu ve keskinliğini hisseder, sınır dışına sürülür.

Kendisini sınırlanmış ve başarısı engellenmiş hissettiği anda. Koçun içindeki savaşçı tabiat, birdenbire canlanır. Diğer yandan Koç toleranslı ve birine analık edebileceği zaman yardımseverdir. Bir Koça bir şeyi beğendirmeye çalışmak, zor ve yorucu bir iştir. Bununla birlikte Koçun yardımseverliğini reddettiğiniz de, karşınızda yaralanmış ve hayal kırıklığına uğramış bir insan bulursunuz. Çünkü aldırmaz görünmesine rağmen, o aşırı derecede hassas ve duygusaldır. Paylaşma veya yardım teklifinin reddi durumunda tepkisi, depresif bir halde içe dönme olabilir, fakat kendini ilkel bir öfke ve kızgın bir hava içine de sokar. Ama bu durumdan çabuk kurtulur. Yeni bir yardım önerisi sunar, böylece Koçların yeni bir özelliği ortaya çıkar: Hastalık derecesinde sabırsızlık.

Koç insanları, genelde dış görünüşten de kolayca tanınabilirler. Çalı gibi, burunlarına kadar uzanan kaşları ve bariz yüz hatlarıyla bir Koçu düşünmek için, fantaziye fazla ihtiyaç yoktur.

Gerçekten de Zodyak’taki Koçların, kavga meraklısı koçlarla çok ortak noktaları vardır. Başlarını eğer ve hiçbir uyarıda bulunmadan saldırırlar. Kesinlikle etkili olan bu taktiğin bazen acı verdiğini, özellikle de başlarının çok yandığını dikkate almazlar. Zaten alsalardı, Koç olamazlardı. Koç, er ya da geç yüzünden veya kafasından yaralanırsa şaşırmayın. Onun dış görünüşü, yukarıda anlatıldığı gibi saldırıya hazır bir koç gibidir; baş önde, tıpkı bir yayın kirişi gibi gergin…

Koç burcu insanları çok çabuk öfkelenen tiplerdir. Bu öfke sizi bağırıp çağırmaya iter. Yıldızınız insana bu tip şiddetli, yakıcı ve çabuk sönen bir öfke verir ama öfkeniz geçtikten sonra pişman olup, bu seferde “Keşke sakin davransaydım böyle bağırıp çağırmasaydım iyi olurdu ” dersiniz. Marsın size bahşettiği bu öfke yüksek tansiyona neden olabilir. Size “Keskin sirke küpüne zarar” sözünü hatırlatmak isteriz. Hislerine hakim olmayı öğrenmelidir.

Çabuk hiddetlenen koç burcu insanı bunun nedeni olarak yıldızı Mars’ın verdiği güç ve enerji olduğunu bilmelidir. Enerjinizi her zaman ve her yerde olumlu şekilde haracayamazsanız, bu yıkıcı ve kırıcı, hatta sizi dahi üzebilecek bir hal alabilir. Halbuki bu enerjiyle hayal gücünüzü bir araya getirirseniz daha neşeli olabilir hayata farklı bakabilir ortaya harikalar çıkarabilirseniz hatta daha neşeli olabilir hayata farklı bakabilirsiniz. Zira ortaya harikalar çıkarabilirsiniz. O zaman ve o güne kadar kimsenin akıl edemediği işlere el atabilir ve olumlu netice de alabilirsiniz. Siz ne iş yaparsanız yapın hangi konuyla ilgilenirseniz ilgilenin mutlaka olumlu sonuçlar alırsınız. Unutmayın birinci burç sayılan Koç’ ta doğdunuz. Onun için öncüsünüz, lidersiniz, onun için büyük enerjiniz, gücünüz, cazibeniz var. Bunları gerektiği şekilde, doğru yönde kullanırsanız, bilin ki başarıya erişmemeniz için hiç bir neden yok.

Koç burcu erkeği ve kadını çin bunun cazibesi nerede? diye sorabilirsiniz. Fakat ateşli etkili Mars, savaşta olduğu kadar aşkta da erkekleri desteklemektedir. Bu yıldız erkeklere seks gücü verir. Kadınlara cazibe gücü verir. Marsın Koç burcundan olan erkeklere/kadınlara verdiği şirinlik, cana yakınlık ve sevimlilik sözlerle anlatılacak gibi değildir. Bu cazibe beğendiğiniz kimseyi bir anda adeta yumruk yemiş gibi sersemletiverir.

Dostluk der demez, aklımıza düşmanlık geldi tabii… Koç burcu insanları, herşeyden önce çok dürüsttürler. Onlar başkalarının da kendilerin gibi dürüst ve iyi niyetli olduklarını sanırlar, bu yüzden de sık sık yanılıp, hayal kırıklığına uğrarlar.

Koç Erkeği: Çekici ve atletik bir yapıya sahiptirler. Çok sabırsız ve aceleci olduklarından her şartta ve ortamda sevişebilirler. Saldırgan kadınlardan hoşlanmasalar da yatakta küçük başkaldırılara hayır demezler. Romantizmden hoşlanmaz, yatak oyunlarını sevmezler. Partnerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Yatakta üstünlük sağlamayı sever, partnerinin geri planda kalmasını, gerektiği zaman kendini desteklemesini bekler. Kalabalık ortamlarda seks fikri bile tahrik olmalarına yeter. Koç erkeğini elde etmek için biraz gizemli, direkt ve geri planda kalmayı kabul etmek gerekir.

Künyesi

Gurubu : Ateş
Uğurlu günü : Salı
Uğurlu sayısı:
Uğurlu renkleri : Ateş kırmızısı, nar çiçeği
En önemli meziyetleri : Cesaret, girişkenlik, coşku, anlayış.
En zayıf noktaları : İç güdüsellik, sabırsızlık, saflık.
En büyük hatası : Acelecilik.
En büyük arzusu : Liderlik
Yeteneksiz olduğu konular : Diplomatlık.
Toplumda tercih ettiği rol : Play boy/vamp.
Tarihi örnekler : Kusursuz ve kor kusuz şövalye, Orleanslı bakire.
Kullanmayı tercih ettiği alet : Top mermisi.
Sevdiği yemek : Izgara dana eti.
Sevdiği içki : Bloody Mary.
Sevdiği renk : Kan kırmızısı.
Bu burçta doğan erkeklerin tercih ettiği yayın : Spor gazetesi
Sevdiği spor : Boks.
Tercih ettiği giysi : Jean
Baş ucu kitabı : Üç Silahşörler
Tatilde tercih ettiği eğlence : Kumsalda gezinti.
Bu burçta doğan erkeklerin sevdiği TV yayını : Spor organizasyonlarının canlı yayını.
Koçun ayrılamayacağı eşya : Zayıf lama bisikleti. Kürek, Deniz sporları, Sörf, Kano
Metali : Demir.
Uğurlu taşı : Yakut
Uğurlu kokuları: Manolya, Lavanta çiceği, ıtır
Tercih edilen müzik : Marşlar.
En çok bulunduğu yer : Futbol stadyumu.
Tatilde tercih ettiği rol : Playboy/vamp

Koç burcu insanlarının doğum günlerine göre kişilikleri.

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)
* 21 Mart Berrak * 22 Mart Doğrucu * 23 Mart Meraklı * 24 Mart Sade * 25 Mart Dinamik * 26 Mart Güvenilir
* 27 Mart Baslatıcı * 28 Mart Masum * 29 Mart Gözlemci * 30 Mart Uzlaşmaz *31 Mart İnatçı * 01 Nisan Ağırbaşlı
* 02 Nisan İdealist * 03 Nisan Dayanıklı * 04 Nisan Kararlı * 05 Nisan İş bitirici * 06 Nisan Deneyci
* 07 Nisan Coşkulu * 08 Nisan Vicdanlı * 09 Nisan Ölçüsüz * 10 Nisan Gözüpek * 11 Nisan Politik * 12 Nisan Sosyal * 13 Nisan Kutsal * 14 Nisan Gelenekçi * 15 Nisan İnsancıl * 16 Nisan Komik * 17 Nisan Ciddi
* 18 Nisan Savunmacı * 19 Nisan İradeli * 20 Nisan Mücadeleci

Koç Burcu Erkekleri:

Ben bilirim gerisi boş,
İstiyorsan peşimden koş.
Emir almam, ben veririm,
Önderiyim bu feleğin… derler…

Koç burcu kadını: Tıpkı aynı burcun erkeği gibi kendini üstün gören, öncü lider, atak , cesur, cana yakın, üstün enerjili, kıskanç, cazibeli olup, çekiciliğiyle dillere destandır.

Bu tipler kırıldıkları zaman sarsılırlar. Karışınzda ağlarlarsa, korkun. Çünkü onu can evinden vurduğunuz anlaşılır. Onu kıran kişiler bu takdirde bir daha onun yüzünü dahi göremezler.

Kadın ve Aşk, Evlililik

Kafası çok iyi çalışan Koç kadını’ nın çok iyi icra yeteneği vardır.l Ama başarılı olabilmesi için işe başlamadan önce birinin iş planlaması lazımdır. Saldırganlığa meyili vardır. Kocasının bu konuda sabırlı olması gerekir. Cömerttir ve kötü olan herşeyden nefret eder. Pratikte elde edilen başarıyı sever. Tenkit etme huyu vardır. Ama bazen ileriye gidebilir. Koç burcu kadını aşık olunca romantikleşir. Şiddetli ve ani heveslere kapılır. Alışılagelmiş yuva düzenine pek uymaz.

Koç kadınının, Koç erkeğiyle çok benzer olması kimi zaman öyle şaşırtır ki! Kadın biraz daha özel, içten, dürüst, altta kalmayan, çok akıllı ve uygun şekilde işlenebilir biridir. Bağımsız ve analitik düşünceyle verdiği kararlarda, kimsenin kendisine yol göstermesine izin vermez. Eğer o, erkeğin kendisi için doğru kişi olduğuna inanıyorsa, bu erkeğin ondan kurtulma şansı hiç yoktur.

Cinsel konularda da inisiyatifi ele alır ve dizginleri elinde tutar ama bu, ihtiras dolu saatlerde kendini bırakmayacağı anlamına gelmez. Koç kadını dinamik, ara sıra saldırgan, hareketli, yüksek gerilim altında kalabilecek gibi görünen, bunun yanında nadiren sert ve dayanıksız olan, başkalarının üstünlüklerini eğer gerçekten öyleyseler kabul eden biridir. Doğru kişiyi bulduğunda, beklen tileri karşılandığı sürece sadıktır.

Evlilikte çocuklar, onun için çok büyük bir rol oynar. Sorumlulukların büyük bölümünü severek üstlenir. Zaten Koç kadınını mutlu etmek için, ona bir sorumluluk sunmak gerekir. Curcunayı, değişimi ve alışılmamış şeyleri sever. Ateşli bir ralli sürücüsü olması pek seyrek görülen bir şey değildir.

Hayat felsefesi ben merkezli yaşam olan Koçlar için cinsellikte de üstün olmak önemlidir. Yatakta genelde partnerinden aldığı kadar vermeyi sever. Bu burcun bireyleri istediklerini elde etmekte çok iyi olduklarından birlikte olmak istedikleri kişiyi elde etmek için her yola başvurur. Değişiklikleri, yenilikleri ve macerayı sever, reddedilmekten hoşlanmazlar. Ateşli bir aşıktır fakat partnerine tamamen sahip olmaya başladığı zaman sıkılmaya da başlar.

Koç Kadını: Sevişmeden önce sohbet etmeyi sever. Yatakta üstün olmayı isteyen Koç kadını için seks muhteşem bir egzersizdir. Atletik yapılı, dürüst ve direkt insanlardan hoşlanırlar. Soğuk ve ilgisiz görünseler bile birlikte olmak istedikleri erkeği mutlaka elde ederler. Çok etkileyici ve çekicidirler. Utangaç olmadıkları için gündüz bile sevişebilirler. Romantik seks oyunlarından hoşlanmaz, aceleci ve sabırsızdırlar. Eksik, tamamlanmamış şeyler onları tahrik eder. Onları elde etmek için biraz gizemli olmakta fayda var. Çünkü hakkında çok şey bildiği kişilerden bıkarlar.

Astrolojide en çok adından söz edilen burçlardan birisi olup genelde ‘Benlik’ duygusunun en çok olarak belirgin oldugu burçtur.Daima en ön safta yer almak ister ve hep bana zihniyeti hakimdir. Bu burçtan olan insanlar genelde yapı itibariyle çok aktif, hareketli ve de enerjik olurlar. Bu yüzden kaza yapma durumu onlar için daha kolay olur. Ani ve seri hareketleri ile dikkat çekerler ve toplumda adeta aceleci bir tarz sergilerler.

Genelde hiçbir zaman yenilgiyi kabullenmeyen bu burç son derece haşin ve gaddar bir yapıya bürünebilir ve istediğini yapmak konusunda hiç taviz vermez. Böyle olduğu zamanlarda kendisini müthiş bir savunmaya alır ve insanların yanına yaklaşıp işine mani olmalarına izin vermez. Tabii ki bu burç bize savaş temsilcisi olan Mars gezegeninin bir yansıması olarak verilmiştir. Koç Burcu enerjik ve faal bir burç olduğu için bu işlerde son derece verimli olacaktır. Onun tutkusu en önde daima BEN olayım olacaktır.

İşte bu yüzden Koç burcu olarak en çok üzerinde durmanız gereken olay sizin her şeyden önce bu benlik duygusundan sıyrılmaya elinizden geldiği nispette çalışmanız olacaktır. Aktif ve enerjik bir yapıda olduğunuz için bazı işlerde çabuk olmanıza karşın çoğu zaman aşırıya kaçan ani ve sert hareketlerle etrafınıza adeta bir savaş askeri gibi lanse ettirmişiniz kendinizi. Tabii ki 1.evinizde ateş gurubundan olan bir planet varsa veya yükselen burcunuz Aslan veya Yay ise bu durum geçerli olacaktır.

Mars’ın özelliklerinden biri de kıskançlıktır. Koç burcunda doğan kadınlar ve erkekler daima ön planda olmayı sevdikleri için herkesin dikkatini çekip beğenilmeyi ister. İkinci planda kalmayı kabul edemezler ve ani kıskançlığa kapılırlar. Koç burcunda olanların kendisinden üstün kimseleri kıskanması da doğal sayılır çünkü o daima kendisinden üstününün bulunmadığına inanır. Karşısına kendisinden üstün birinin çıkmasına asla tahammül edemez. Aslında Koç burcundan olanları yenilgi bir müddet üzer fakat büyük enerjileri sayesinde hemen doğrulup yeni hayaller peşinde koşarlar.

Koç burcu insanı konuşması ve fikirleriyle dikkat çektiğini anladığında sözleri daha renkli ve zevkli bir hal alır. Bu tipler saatlerce konuşup etrafındakileri oyalarlar ve zamanı unutturabilirler. Koç burcu insanı istediği zaman uğurlu taşı sayılan pırlanta ve yakut gibi berrak ve değerli sözler söyleyebilir. Asla bu burcun insanlarını ezemezsiniz. Sakın denemeyin bu burcun insanını hiddet, şiddet ve kıskançlık ateşi mahveder. Çok temiz kalpli iyi niyetli, dürüst olan bu tipler oldukça da saftırlar. Koç burcu insanlarının her birinin başlı başına birer değer olduğunu da kabul etmek gerekir.

Koç kadını kendisinden aşağıda olanlara ve çekingen kimselere acır. Yardım etmeye elinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. İyi niyetli suistimal edildiği takdirde acıama hssi duyduğu kişilere sonradan şüpheyle bakıp onların kendisini aldattığını iyi niyetinden faydalandığını düşünür.

Koç burcu kadını ve erkeği ideal eştir. Aşırı kıskanç hırslı sinirli olmakla beraber sevdiği uğruna hayatın bütün zorluklarına göğüs gerebilir.

Koç burcu kadını çocukları çok sever. Bu burcun kadını çocuk doğurduktan sonra çok değişir. En bencilleri bile çocuğu için her türlü fedakarlığı yapar. Bu da koç kadını söz konusu olduğunda övünülecek bir şey sayılır.

Koç Burcu Ve Sağlık:

Koç burcu vücudun baş bölgesini yönettiğinden baş ağrısı, migren ve yüksek ateş koçlarda en sık görülen rahatsızlıklardır. Koçların salgı bezleri tehlike anında adrenalin salgılar. Bu salgının kana karışması ile beden enerji ve coşkuyla canlanır. Bu da koçların temel özelliğidir.

Yükseleni koç olan kişiler orta boylu, oldukça zayıf, uzun yüzlüdürler. Kollan, bacakları güçlüdür. Esmer, kaba ve kıvırcık saçlıdırlar. Sağlıklı bir ciltleri vardır.

Hareketli ve enerjik koç insanları kazalara yatkın olduklarından çok dikkatli olmalıdırlar. Baş ve yüzleri kazalardan en çok zarar gören bölgeleridir.

Sinirleri bozulunca mideleri etkilenebilir. Atılgan dik kafalı ve enerjik oldukları için dinlenmeden çok çalışırlar ve endişe yüzünden yatağa düşebilirler.

Koçlar hastalanmaktan nefret ederler. Ufak rahatsızlıkları önemsemediklerinden, hastalığın kendi kendine geçeceğini umarlar. Kötü bir hasta olur, doktor arkasını döner dönmez yataktan çıkarlar. Fiziksel yapılarının sağlam oluşu hastalıkları kolay atlatmalarına, ciddi bir hastalığa yakalansalar bile çabuk iyileşmelerine yardımcı olur.

Koçlar, dinlenmeye özen göstermeli, çok çalışmamaya ve endişeye kapılmamaya çaba harcamalıdırlar. Meyve ve sebze koç burcu insanları için çok yararlıdır.

Koç burcunda doğanları ancak kendi ateşlerinin kül edebileceğini söyleriz. Koç burcunu yatağa yatırmak, onlara istirahat etmelerini kabul ettirmek oldukça zordur. O ayağa kalkamayacak derece de ateşli de olsa direnip ısrarla kalkarak hasta olmadığını söyleyecektir. Koç burcu insanı başını gözünü kulaklarını ve dişlerini iyi korumak zorundadır.

KOÇ KADINI VE KOÇ ERKEĞİ İLİŞKİLER..

Koç Kadını – Koç Erkeği

İki koç karşılaştıkların’ da etrafa kıvılcımlar saçılabilir. Düşünce farklılıklarına rağmen birbirlerinin düşüncelerinde ki temel noktaları anlamaya ve bir çözüm bulmaya çalışırlar. İkisinin de belirgin önderlik karakterleri yan yana geldiğinde, ortak yaşamları hiçbir zaman sıkıcı olmaz. Onların keyifli bir ilişkileri olur ve nerdeyse asla sıkılmazlar.

İki koç birbirini gerçekten sevdiğinde, kendi karakterleri tamamıyla ortaya çıkar. Biri diğerine kendi kişiliğini bulması için serbestlik tanır. Bu durum çiftler arasında çıkabilecek olası kavgaları savuşturur. Akıllı bir Koç kadını, Koç erkeğini kendisinin de onun kadar güçlü olduğunu ve yaşamla tek başına da başa çıkabileceğini hiç birzaman anlamasına izin vermez. İki Koç’un ilişkisi, ikisininde amaçlarına uygundur ve birbirlerini tatmin etmek onları çok mutlu eder.

***

Koç Kadını – Boğa Erkeği.

Boğa çok nadir hızlı karar veren bir burçtur. Onun kensi için doğru kadın olduğunu anlaması uzun vakit alır. Bu durumda Koç kadını hiçbir zaman acele etmeye Boğa erkeğini elinde tutmak için sabırlı olmak zorundadır. Koç kadını normal hayatında gerekli gördüğü yerlerde sabırlı olabilen bir kadındır ancak bu durum boğa erkeğinin suistimal etmemesi gerekir.

Koç kadını Boğa erkeği ile karşılaştığında bir rüya adamı olmadığını çabuk fark eder. Karşısında ayakları yere basan dünyaya bağlı bir insan olması hareket ve değişme ihtiyacı olan Koç kadınını oldukça şaşırtabilir. Diğer yandan onu kendisi için rüyalarının kadını olduğunuz konusunda kandırabilirseniz size daima sadık biri olacaktır.
Boğa erkeği evcimen bir tiptir, ev huzurunu ve rahatlığı sever bir yapıdadır. Diğer yandan evine olduğu gibi kendine de iyi bakar.

Koç Erkeği – Boğa Kadını.

Boğa kadını sakin ve oturaklı bir kadındır. Basit fikirlerden hoşlanmaz. Koç erkeği, ara sıra Boğa kadının da aradığı canlılığın yokluğunu hissedebilir. Bir Koç erkeği olarak Boğa kadının sakin ve oturaklı duruşunu, uyuşuk ve sıkıcı olarak yorumlayabilir. Ancak bir süre gözlemlediğinde işin aslının öyle olmadığını görecektir. Boğa kadınına karşı doğru davranış biçimi geliştirirseniz, o vakur duruşun altında saklı olan ihtiras ve aşk sizi şaşırtabilir. Onda hiç beklemediğiniz bir ateşi canlandırabilirsiniz. Bu tamamıyla size bağlıdır. Her şeye rağmen onu çok fazla baskı altında tutmamalısınız. Çünkü Boğa “boynuzlayabildiğini” görebilirsiniz.

***
Koç Kadını – İkizler Erkeği.

Koç kadınında ki yoğun annelik içgüdüsünü, hiç kimse ikizler erkeği kadar etkileyemez. İkizler erkeği annesinin kucağını çok seven ve çucukluğunu asla unutmayan bir erkektir. O, erkek vücudunda kişileşmiş bir çocuktur ve çocuk olarak kalır. Her ne kadar şakalarını biraz sıkıcı bulsanız da espirilerine ve her konuşmayı kendine çekme yeteneğine katlanacak bir mizah anlayışınz olmalı. Aksi takdirde kizler erkeğinin kendini anlatır haline katlanırsınız.
İdeal sayılabilecek olan bu ilişki hayatı uzun süre dolduracak birçok ortaklık içerir. Çünkü İkizler erkeği kendinin dinleyen üstelik dinlemekten zevk alan Koç kadınına anlatacak birşeyleri her zaman olacaktır. İkizler erkeği Koç kadınında bulunan birçok özelliğe hayran kalır. Mesela Koç kadınının kararlılığı İkizler erkeğinin hayranlığını uyandıracaktır.

Koç Erkeği – İkizler Kadını.

İkizler kadını rüyalarınızın kadını olabilir. Çünkü duygularından çok mantığıyla hareket eder. Koç erkeği ve İkizler kadınının birçok ortak noktası vardır. İkizler kadını sizin sosyal olma eğiliminizi paylaşır ve tıpkı sizin gibi daima hereket halindedir. Sosyal çevresinde sıcaklığı ve sevimliliğiyle parlar, bu da onu başkaları için değerli kılar. Sizi rahatsız edecek flört ilişkilerine asla girmez, çünkü sınırları iyi bilir ve onları aşmamaya dikkat eder.

İkizler kadını kalbinin derinliklerinde sadıktır. Ateşle oynamayı sever ama yanmayı istemez. Zorluk çekeceğiniz konularda beklemesi gerektiğini çabuk anlaması ve anlayışlı olması ve entelektüelliğiyle sizin içi iyi bir eştir.

***
Koç Kadını – Yengeç Erkeği.

Dışarıdan belli olmaz ama Yengeç erkeği, son derece huysuzdur hatta dengesizdir. Hayatı ve yaşadığı olaylar, hiçbir zaman doğrusal değildir. Mutlaka tepe ve çukurlarla, yani sürekli yükselme ve alçalma çizgileriyle ifade edilebilir. Bir Yengeç’ i kendi yaşamının dışında cezbetmek hiç de kolay değildir. Yengeç erkeğinin içinden neler geçtiğini anlamanız uzun zaman alır. Üstelik onu anlamaya çalışırken bu çabanızı asla belli etmemeniz gerekmektedir. Üzerinizde bıraktığı etki aldatıcıdır. Çünkü o, duygularının incinmesinden panik derecesinde korku duyar. Dışarıdan hiç çekingenliği olmayan ve kendine güvenen biri olarak görünse de aslında Yengeç erkeği derinden yaralanabilen ve kendine güvensiz bir insandır.

Koç Erkeği – Yengeç Kadını.

Koç ve Yengeç, birbirlerinin yapılarındaki farklılıklara saygı gösterdiklerinde ideal bir çift olabilirler. Ancak yapılanızıdaki farklılıkları görmek için önce zırhlarınızı çıkarmanız gerekmektedir.

Yengeç kadınını da zırhından dışarı çıkarmak zordur. Koçlar için çok büyük sabır gerektirir. Koç burcunun doğasında bulunan sabır, burada gerçekten işe yarayabilir. Yengeç dişi burçlarındandır. Genelde bu burçta doğanlar bütün kurallarda pasiftirler ve ilk önce sığınaklarından çıkarılmaları gerekir; ancak çıktıkları ortamı kendileri için güvenli gördükleri takdirde atılgan ve tutkulu olabilirler. Yengeçlerin verici olmaktan çok alıcı oldukları söylenmektedir.

Eğer Yengeç kadını aşkınıza dürüst bir şekilde karşılık verirse, yolun nereye gittiğini bilmese bile genelde size güvenip sizi takip edecektir. Ama bunu yaparken de onu zor ve yorucu biri yapan tatminsizliği için kendini değil tersine başkalarını genellikle de eşini sorumlu tutar.

***

Koç Kadını – Aslan Erkeği.

Bir Koç kadını olarak Aslan erkeğine aşık olduysanız yaşamınızdaki her şeyin değişmesine hazır olun. Ölümüne aşık olacaksınız. Hiç bir erkek sizinle Aslan erkeği kadar uyumlu değildir. Unutmayın o romantik bir aşıktır, hoşgörülüdür ve sizi çok önemser. Sizi elleri üstünde yedi kat göğe taşır. Kimse size kadın olduğunuz duygusunu bu kadar yoğun yaşatmaz.

Bu ilişkide iki güçlü, haraketli ve onurlu kişilik karşı karşıya gelir. Ayrıca Aslan erkeği rüyalarının kadınını bulmuş olmanın getirdiği sevinçle Koç kadınının peşini bırakmayacak onu elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

Koç Erkeği – Aslan Kadını.

Bu baştan başarısızlığa mahkum edilmemesi gereken bir ilişkidir. Yan yana sorun yaşayabilecekmiş gibi dursalar da beraberlikleri mümkündür.l Çünkü Koç, kendini seve seve geri çekip dizginleri Aslan’ a teslim edebilir.

Aslan Kadını her şeyini yaşamını iyileştirmek adına yapar. Hırslıdır ve daima yenilik ister. Hızla işe koyulur ve yeni konulara eğilir, ama bunların bazıları yarıda kalır. Bu durum onu gerçekten rahatsız etmiş olsa dahi size asla belli etmeyecektir. Aslan kadını, eşitlikçi bir yapıdadır ve sizin tarafınızdan bile rahatsız edilmeyeceği birsessizliğe ihtiyacı vardır. Aksi halde bir pençe darbesini tatmak zorunda kalırsınız. İç dünyası acıkmış gibi görünse de aslında çok kapalıdır. Onun derinliklerini keşfetmeye çalışmayın, çünkü zaten buna izin vermeyecektir. En iyisi değişken yapınızı ona fark etttirin ve sonra da sizde yaratacağı etkinin tadını çıkarın.

İkiniz olgun bir yaşamın başlangıcına adım attığınızda birlikteliğiniz fırtınalarla dolu bir ilişkiye dönüşebilir. Sağlıklı bir evlilik hayatınız olacaktır. Çünkü Aslan kadını evine çok iyi bakan bir kadındır.

Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

KOÇ: Güzel kokular süren erkeği sever. Bu yüzden de kesinlikle sahte parfüm kullanmayın! Ayrıca Beyoğlu’ndaki ‘Terkos’ pasajından da ucuza giyinmeyin.

BOĞA: Bu burç kadınlarının dini imanı ‘para’dır. Bir erkek olarak parasız bir herifseniz, gereksiz bir herifsinizdir. Bir de iyi bir ‘gurme’ olmanız gerekiyor. Çünkü iyi restoranlarda yemek yemeği severler.

İKİZLER: ‘O mekan senin; bu mekan benim’ mantığına sahip oldukları için, ‘hoptirik adamlar!’dan hoşlanırlar.

YENGEÇ: Onlar, erkek arkadaştan çok kendilerine ’sırdaş erkek’ arar. Ser vereceksiniz ama onların sırlarını hiç kimseye vermeyeceksiniz. Ketum erkekler için ideal kadınlardır.

ASLAN: Bu burcun kadınları ‘Napolyon Bonapart’ gibidir. Hatırlayın! Napolyon ne demişti? “Para, para, para!” Aslan burcu kadınları için kişiliğinizden ziyade, kazancınız önemlidir. İmajınız ise hiçbir şeydir!

BAŞAK: ‘Pısırık adamları’ severler. Üzerinize üst baş alırken mutlaka onlara danışmanız gerekir. Bir de berbere gittiğiniz zaman mutlaka berberinizle onu telefonda konuşturun. Saç modelinizin nasıl olacağını berberinize o tarif etmek ister.

TERAZİ: Onlar için erkeğin çirkini değil, güldüreni makbuldür. Sizden ya maymun, ya da Cem Yılmaz olmanızı beklerler. Palyaço olmak isteyen erkekler için bu burç kadınları, bulunmaz Hint kumaşıdır.

AKREP: ‘Dürüst erkekleri’ severler. Yılan’dan korkmazlar yalandan korktukları kadar. Yeter ki kendiniz olun. Yaratılanı Yaradan’dan ötürü sevme gibi bir meziyetleri var!

YAY: ‘Marco Polo’ gibi erkekten hoşlanırlar. Keşfedilmeyi erkekten beklerler. Sakın ola ki onlarla birlikteyken denenmiş metotları kullanmayın.

OĞLAK: ‘Sosyetik adam’ severler. Hangi ünlüleri tanıdığınız bu burç kadınları için son derece önemlidir. Bir de yalaka olmanız gerekiyor. Çünkü iltifatı severler.

KOVA: ‘Romantik adam’ severler. Yılmaz Erdoğan gibi şiir yazıp okuyan adamlara meyillidirler. Şair yönünüz yoksa uzak durun!

BALIK: Bu burcun kadınları genelde ‘Denizkızı’ gibidir. Şayet denizi olan bir ilde yaşıyorsanız, birlikte olabilirsiniz. Ama karasal iklimin hakim sürdüğü bir yerde yaşıyorsanız, o zaman akvaryumda yaşayan balıklar gibi sıkıcı olabiliyorlar.

Burçlara Göre Cinsel Yaşam

Burçlara Göre Cinsel Yaşam

BURÇLARA GÖRE CİNSEL YAŞAMINIZ…

Cinsellik özellikle de cinsel uyum çiftlerin merak ettiği ve ilgilendiği konuların başında gelir. Bazıları için bu çok önemli olurken, bazısı hiç ilgilenmez. Ancak kimi zaman bu durum çiftlerin hayatlarında tamiri güç yaralar açabilir. İlişkiler ya da evlilikler cinsel uyumda yaşanan problemler yüzünden bitebilirken, durum eşlerin birbirini aldatmasına kadar varabilir. Eşinizin ya da partnerinizin yatakta nasıl olduğunu merak ediyorsanız işte size burçlara göre seks rehberi…

KOÇ BURCU
Hayat felsefesi ben merkezli yaşam olan Koçlar için cinsellikte de üstün olmak önemlidir. Yatakta genelde partnerinden aldığı kadar vermeyi sever. Bu burcun bireyleri istediklerini elde etmekte çok iyi olduklarından birlikte olmak istedikleri kişiyi elde etmek için her yola başvurur. Değişiklikleri, yenilikleri ve macerayı sever, reddedilmekten hoşlanmazlar. Ateşli bir aşıktır fakat partnerine tamamen sahip olmaya başladığı zaman sıkılmaya da başlar.

Kadın: Sevişmeden önce sohbet etmeyi sever. Yatakta üstün olmayı isteyen Koç kadını için seks muhteşem bir egzersizdir. Atletik yapılı, dürüst ve direkt insanlardan hoşlanırlar. Soğuk ve ilgisiz görünseler bile birlikte olmak istedikleri erkeği mutlaka elde ederler. Çok etkileyici ve çekicidirler. Utangaç olmadıkları için gündüz bile sevişebilirler. Romantik seks oyunlarından hoşlanmaz, aceleci ve sabırsızdırlar. Eksik, tamamlanmamış şeyler onları tahrik eder. Onları elde etmek için biraz gizemli olmakta fayda var. Çünkü hakkında çok şey bildiği kişilerden bıkarlar.

Erkek: Çekici ve atletik bir yapıya sahiptirler. Çok sabırsız ve aceleci olduklarından her şartta ve ortamda sevişebilirler. Saldırgan kadınlardan hoşlanmasalar da yatakta küçük başkaldırılara hayır demezler. Romantizmden hoşlanmaz, yatak oyunlarını sevmezler. Partnerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Yatakta üstünlük sağlamayı sever, partnerinin geri planda kalmasını, gerektiği zaman kendini desteklemesini bekler. Kalabalık ortamlarda seks fikri bile tahrik olmalarına yeter. Koç erkeğini elde etmek için biraz gizemli, direkt ve geri planda kalmayı kabul etmek gerekir.

BOĞA BURCU

Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranmayı severler. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Cinsellikte radikal değişikliklerden yana değildir fakat çok tutucu da davranmaz.

Değişikliler için partnerine güvenmesi birincil koşuldur. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları da yapmaktan çekinmez. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğa’lar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Erkek: Dürüst bir yapıdadırlar. Boğa erkekleri için seks üremektir. Bu amaçla sevişmeye başlayan Boğa erkeği çok ihtiraslı ve ateşli olur. Babalık onun için çok önemlidir, fakat kendisi de koca bebek gibidir. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Klasik mekanlarda klasik pozisyonlarda sevişmeyi sever. Geç uyarılır fakat bir kez uyarılınca da saatlerce sevişebilir. Loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya onu tahrik eder. İşlerine karışan, onu eleştiren, şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz. Onu çeken şey kadının doğallığıdır. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Birlikte olacağı kadına güvenmesi gerekir.

İKİZLER BURCU

Değişken bir karaktere sahip olan İkizler uzun süreliden ziyade tek gecelik ilişkilerden hoşlanır. İnsan ilişkilerinde son derece iyi olsalar da bunu özel hayatlarına yansıtamazlar. Kendi hayatlarını kontrol edemedikleri gibi bir başkasının hayatlarına müdahale etmesine dayanamazlar. Geçici ilişkilere olan merakı yüzünden cinsel deneyimleri oldukça fazladır. Seks sırasında yataktaki pozisyondan ziyade rol değişimlerinden hoşlanırlar. Çok konuşkan oldukları için seks sırasında da bu yönlerini kullanırlar. İlgili, ilgisiz konulardan bahsederek dikkatlerini başka şeylere verebilirler.

Kadın: Çok hoş, kışkırtıcı, büyüleyici ve seksidir. Bir çok erkeğin hayallerini süsler. Sürekli aktif bir cinselliğe sahiptir. İkizler kadınının aktif zekasını kullanmadığı tek konu sekstir. Seks ikizler kadını için bir boşalama, gevşemedir. Romantizmden hoşlanmazlar. Gülerek, konuşarak sevişmeye bayılırlar. Olgun, konuşmayı seven ve özgür erkeklerden hoşlanırlar. Kıskanç erkekleri sevmezler. Erotik telefon konuşmaları, yazışmalar tahrik olmalarını sağlar. Partnerinin kışkırtıcı konuşmalar yapmasına bayılır. Yatakta basılma, yakalanma fikri İkizler kadını için çok caziptir. İlişkilerinde genelde kalpsiz kadını oynamayı severler. Bir erkeğin kendisine sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder. Onu elde etmek isteyen erkeğin bu kadın için her şey olmalı. Yani bir baba, ağabey, kardeş, arkadaş kadar yakın olması gerek.

Erkek: Değişken, havai ve istikrarsız olan İkizler erkeği genelde entellektüel, akıllı ve fiziği düzgün kadınlardan hoşlanır. Son derece değişken bir yapıları olduğundan onlara ayak uydurmak zordur. Aşkı ve aşık olmayı sevmelerine rağmen aşk hayatlarında çok önemli bir yer tutmaz. Seks onlar için bir oyundur. Farklı mekanlarda, farklı kadınlarla seks yapmak hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Erotik telefon konuşmaları yapmayı severler. Yatak oyunlarını iyi bilir ve bunu kadınları baştan çıkarmak için ustaca kullanırlar. Karşısındaki kadının konuşmasına çok önem verir. Terbiyeli ve düzgün konuşmak bu erkeklere karşı kadının şansını attırır. İkizler burcu erkeğini elde etmek için ona annesi, ablası, dostu kadar yakın olmalısınız. Bir kadını sahiplenmeye başladığı andan itibaren ondan sıkılıp yeni aşklara yelken açmaya başlar.

YENGEÇ BURCU

Bu burcun bireyleri karşısındakinden emin olmadığı sürece duygularını, hislerini belli etmekten kaçınır. Çok kırılgan ve hassas olduklarından cinsel ilişki sırasında da karşısındakinden romantizm beklerler. Partnerini yatakta mutlu etmek için aşk oyunlarını kullanırlar. Yaşamında duyguların yeri büyüktür. Çok sadık olduklarından ilişkileri bitse bile uzun yıllar yalnız yaşayabilirler. Tek eşlilik taraftarıdırlar, bir gecelik ilişkilerden hoşlanmazlar. Cinsel ilişki sırasında geri planda kalmayı tercih ederler.

Kadın: Duygusal ve kırılgan bir yapıda olan Yengeç kadını için seks, son derece doğal bir aktivitedir. Onun için seks, çocuk doğurmakla eş anlamlıdır. Seviştiği mekan çok önemlidir. Büyük ve yumuşak bir yatak, şömine ve güzel bir yemek Yengeç kadınını tahrik etmek için yeter. Birinin onu koruma altına almasına bayılır. Sevilmek, okşanmak, bir çocuk gibi öpülmek çok hoşuna gider. Maddi refaha ulaşmış, şehvetli ve minyon erkekler ilgi alanına girer. Sadık bir sevgili olmanın yanısıra yatakta tutkulu ve ihtiraslıdır. Geçmişine önem verdiği için bitse bile ilişkilerini hep hatırlar. Pasif bir bayan olmasına rağmen kolay kolay elde edilemez. Bir erkeğin, çok duygusal va anaç ruhlu Yengeç bayanını elde edebilmesi için öncelikle onun arkadaşlarını, dotlarını kazanması gerekir. Çünkü Yengeç’ler bazen dostlarına partnerinden daha fazla önem verebilir.

Erkek: Biraz ana kuzusu olan Yengeç erkekleri aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Duygusal, hassas ve pasif olmasına karşın yatakta aşık olduğu kadını mutlu etmek için aslan kesilir. Çok güçlü bir hafızası olduğundan partnerini nelerin heyecanlandırdığını unutmayarak her seviştiğinde aynı zevki almasını sağlar. Yengeç kadını gibi erkeği için de mekan önemlidir. Güzel bir yemek, yumuşak bir yatak ve şömine karşısındaki seks hoşuna gider. Sadık ve dürüst bir eş arayan bayanlar için Yengeç erkeği çok idealdir. Şehvetli, minyon ve sevimli bayanlardan hoşlanırlar. Ahlaksız ve vahşi sevişen kadınlardan korkarlar. Onlara, ailesinin ve arkadaşlarının sevgisini kazanarak ulaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Çekici ve karizmatik yapıda olan Aslanlar sevgilerini göstermekten, cinsel isteğini sergilemekten asla çekinmezler. Cinsellik hayatlarının bir parçasıdır. Sevdiği için tek ve çok değerli olmalıdır. Çünkü Aslanlar kendilerine göre çok özel insanlardır. Onlar seçilmiş, özel ve şanslı kişilerdir. Bu nedenle onlarla birlikte olanlar da öyle olmalıdır. Her zaman ilk adımı atan olmak hoşuna gider. İstediklerini elde etmek için kararlı gibi görünürler fakat reddedilmeye dayanamazlar. Sevdiğinden itiaat bekler. İsteklerine karşı çıkılması, tüm keyfinin kaçmasında ve isteğinin yok olmasında önemli rol oynar.

Kadın: Dramatik, gururlu ve tutkulu biridir. Her zaman bakımlı, gösterişli ve gözde olmak ister. Hiç kimse onunla boy ölçüşemez gibi bir saplantısı vardır. İdeal eşinin de tıpkı kendisi gibi olmasını ister. Çok idealisttir. Ayaklarını yerden kesen bir erkek arar. Bakımlı, zengin ve başarılı erkeklerden hoşlanır. Onun için, ona hayran ve onu arzulayan erkeklerden daha önemli bir şey olamaz. Erkek arkadaşı için yalnızca önemli olması yetmez, tek de olmalıdır. Lüks ve ihtişamlı mekanlarda kendini daha iyi hisseder. Yatakta kontrolün partnerinde olması hoşuna gider.

Erkek: Pohpohlanmaktan, övgüler yağdırılmasından çok hoşlanır. Yatakta kendilerine çok güvenirler. Güzel kadınlara hayrandır ama onların yüksek sesle konuşmalarından ve pespaye giyinmelerinden hoşlanmaz. Bu burcun erkeğinin hayallerini ünlü yıldızlar süsler. Tutkulu ve sahiplenicidirler. Yatakta yaramaz bir çocuk gibidir. Aslan erkeği tam anlamıyla dışa dönüktür. Açık sözlü ve cömerttir. Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlayacaktır.

BAŞAK BURCU

Diğer burçlara oranla, cinsel alanda daha az aktifdirler. Genellikle soğuk ve mesafeli bir tarz sergileyen Başak, mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğu için cinsellikten de uzak durmayı tercih eder. Her şeyde olduğu gibi cinsellikte de acele etmez. Uzun uzun düşünür ve planlı hareket eder. Tek eşliliği tercih eder. Detaylara önem veren Başaklar için bazı detaylar tahrik edici olabilir. Zihin alışverişine önem veren Başaklar için entellektüel partnerler uygundur. Cinsel partnerinin de entellektüel olarak güçlü olması Başak’ın uyarılmasında önemli paya sahiptir.

Kadın: Zeki, organize ve titizdirler. Seks sırasında temizliğe çok önem verirler. Bu nedenle banyoda sevişmeyi tercih ederler. Seks konusunda hayalleri yoktur. Seks onlar için son derece doğal bir işlevden başka bir şey değildir. Vahşice sevişen erkeklerden hoşlanmazlar. Başak kadını, seks önüne geçilmez bir hal alıncaya kadar ilişkinin gelişmesini bekleyebilen, öz disipline sahip erkeklerden hoşlanır. Temiz ve kolalanmış beyaz çarşaflar onu uyarmak için yeterlidir. Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar. Kendisi de aynı ilgiyi bekler. Bir Başak bayanıyla beraberken ona yeterince harcama yapıp, temiz, şık ve düzenli bir erkek olabilirseniz ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz.

Erkek: Çok titiz ve mükemmeliyetçi olduğundan duygularını yaşarken bazen abartıya kaçabilir. Bu yüzden seks onlar için çok da zevk veren bir aktivite değildir. İdealist ve romantiklerdir. Zeki bayanlardan hoşlanırlar. Kadınları tavlamak yerine onlar tarafından tavlanmayı tercih ederler. Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Temiz bir yatak, beyazlar içinde bir kadın uyarılmalarına yardımcı olur. Onları elde edtmek için bakımlı, titiz ve fazla masraf çıkarmayan bir bayan olmanız yeter. Bitmeyen hastalık ve somutkanlıklarına dayanabilirseniz tabii…

TERAZİ BURCU

Aşka olan düşkünlüğü sonucu cinselliği de paylaşmaya önem veren bir burçtur. Çekici bireyler olan Teraziler bu özelliklerini karşı cinsi etkilemek için kullanırlar. Seks yapacakları mekana çok önem verirler. En önemli özelliği olan dengede yaşama felsefesini cinsellik sırasında da kullanır. Aceleci ve saldırganca sevişen biri Teraziler için iticidir. Sosyal paylaşıma önem verdiği için cinselliği yaşamadan önce partneri ile bir şeyler paylaşmak ister. Aşk defteri oldukça kabarıktır.

Kadın: Dengede yaşamayı sevdiğinden partnerinin de her açıdan dengeli olmasını bekler. Güzelliğe, zerafete ve çekiciliğe çok önem verirler. Onlar için seks estetik bir ortamda olmalıdır. Çok zarif, narin bayanlardır. Partnerinde de bu özellikleri arar. Cazibeli, stil sahibi, bakımlı ve nazik erkekler onlar için idealdir. Yatakta, partnerinin şefkatli ve ilgi dolu davranmasını ister. Düzensiz bir oda tüm keyfini kaçırır. Argo ve ahlaksız konuşmalardan kesinlikle hoşlanmaz. Gece sevişmeye bayılır. Yatakta aktif rol üstlenmeyi severler. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan erkeklerle beraber olmayı tercih ederler.

Erkek: Bu burcun erkekleri için kendine hayran ve hatta aşık ibaresini kullanmak yanlış olmaz. Centilmen, kurnaz ve çekicidirler. Terazi bayanı gibi o da uyuma çok önem verir. Hayatındaki her şeyin dengeli olması çok önemlidir. Güzel kadınlarla sevişmek ister. Aksi taktirde karanlıkta sevişmeyi tercih ederler. Entelektüel, klas, duyarlı, zarif ve güzel kadınlardan hoşlanırlar. Flörtçü kadınlara bayılır. İlişkisinin monotonlaşması ve heyecanını yitirmesi en büyük kabusudur. Sürekli heyecanını ayakta tutacak kadınlar arar. Yatakta aktif rol üstlenmeyi severler.

AKREP BURCU

Çok duygusal bir burçtur ve en iddialı olduğu alan cinselliktir. Oldukça yüksek bir cinsel gücü olduğu için, genellikle karşı taraftan da bu yönde bir beklenti içindedir. İhtiraslarına, tutkularına gem vurması oldukça zordur. Cinselliği her an her yerde yaşayabilir. Hayal dünyası son derece yoğundur. Fantezilerini partneriyle rahatlıkla paylaşır ve uygulamak ister. Cinselliği yaşamayı seven bir burçtur.

Kadın: Bir erkeği baştan çıkarmak için neler yapması gerektiğini çok iyi bilen vamp kadınlardır. Herhangi biri ile yer, zaman farkı gözetmeksizin sevişebilir. Seks merkezli bir yaşam tarzı olan ateşli ve güçlü bir kadındır. Ateşine, şevkine, ihtirasına kapılmayacak erkek çok azdır. Sevdiği erkekle sevişebileceği gibi nefret ettiği erkekle bile sevişebilir. Arzuları aşkı ve sevgisinin bile önüne geçebilir. Sadık kalması zordur ama gerçekten sevdiği zaman asla aldatmaz. Her şeyi abartlı yaşar. Akrep kadınları güçlü, bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir erkeklerden hoşlanır. Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur.

Erkek: Tutkularının esiri olmuş erkeklerdir. Seks onlar için her şeydir. Seks olmadan yaşayamazlar, aç kalabilir ama sekssiz kalamazlar. Seks yapacağı kadının güzel ya da çirkin olması fark etmez. Seksi bulduğu tüm kadınlarla cinselliği yaşayabilir. Karşı konulmaz bir cazibesi olduğundan kadınlar kolay kolay reddedemez bu burcun erkekleri. Genelde aşık olmadığı kadınlarla cinselliği yaşamak ister. Aşık olduğu zaman cinsellikten uzaklaşabilir. Onlar için seksin mekanı, zamanı yoktur. Her zaman, her yerde sekse hazırdır. Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.

YAY BURCU

Fazla duygusal bir yapıda olmadıklarından karşısındakinin hangi özelliğinden etkilendiğini anlamak güçtür. Her insanın farklı özelliklerinden etkilenen bir burçtur. Sevdiğinin yanında olmadığı zaman yanındakini sever. Çok karmaşık bir aşk hayatı vardır. Dürüst bir yapıda olduklarından seksi, aşklarını partneri ile paylaşmakta bir sakınca görmezler. Partneleri tarafından sık sık terkedilir. Bu yüzden sürekli doğru insanı bulmak için bir arayış içindedir.

Kadın: Cinsel yaşama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Seksi sever. Seks onun için bir eğlencedir. Değişik tarzlarda sevişmek isteyerek partnerine zor anlar yaşatabilir. Partneri ile seks yapmayı sevse bile bazen fikir alışverişleri, sohbet etmek ya da romantizm yaşamak daha çok hoşuna gidebilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kadındır. Sürekli arayış içindedir, doğru partneri arar. Yay kadınını elde etmek için öncelikle onun arkadaşlığını kazanmak gerekir. Ciddi duygularla yaklaşmak bazen onun sizden uzaklaşmasına neden olur. Çünkü Yay kadını eğlenceyi, değişikliği sever ve bir erkeğe bağlı kalmak onun için zor olabilir.

Erkek: Yay erkeği neşeli, sevimli ve şakacıdır. Bu nedenle karşısındaki kadının kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Çok seksi bir erkektir. Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralarla dolu olmalıdır. Dağda, çadırda, göl kenarında sevişmek hoşuna gider. Klasik mekanlar, pozisyonlar ona göre değildir. Sevişeceği kadını yatağa götürürken yaramaz bir çocuk gibi heyecanlanır. Yanındaki kadını kendini dünyanın en güzel, en seksi kadını gibi hissettirir fakat gözü yine de başka kadınlardadır. Kariyeri, evi ve yaşam tarzı olan özgür, iddiacı bir kadın onun için idealdir. Ona sahip olmak isteyen kadının dostu, arkadaşı olması, işlerine ve özgürlüğüne müdahele etmemesi gerek.

OĞLAK BURCU

Düzenli ve disiplinli yaşamayı prensip edinen Oğlak burcu bireyleri hayatlarının her alanında olduğu gibi cinsellikte de bir düzen ve disiplin ararlar. Tek eşlilik yanlısı olan Oğlaklar partneri için yatakta tutkulu bir aşıktır. Gelenek ve göreneklere bağlılığı nedeniyle aşkını, tutkusunu partnerine belli etmekten kaçınır. Cinsel ilişki sırasında baskın rol üstlenmeyi sever. İşine verdiği önem yüzünden seks yaparken bile işini düşünür.

Kadın: Güven duygusuna çok önem verirler. Bir şeyler paylaşacağı erkeğe mutlaka güvenmelidir. Hiçbir zaman tedbiri elden bırakmaz. Önce mesafali ve soğuktur fakat zamanla partnerine güvendikçe sevecen ve çekici olur. Tutkulu bir aşıktır. Sevilmeyi sever, aklı havalarda değildir. Ayakları yere sağlam basar. Seks sırasında pasif olmayı tercih eder. Güçlü, zengin ve karizması olan erkeklerden hoşlanır. Lüks lokantalarda pahalı şaraplar, yemekler onun için inanılmaz bir zevtir. Tutucu, sevecen, esprili ve çok düzenli erkekleri sever. Seks onun için güvenin paylaşımıdır. Geleneklere ve toplumsal kurallara verdiği önem nedeniyle cinselliği de toplumun belirlediği çerçeveler içinde yaşar. Seks için klasik pozisyonları ve mekanları tercih eder.

Erkek: Oğlak bayanları gibi mesafeli ve soğukturlar. Zamanla sevecen bir aşık olurlar. Tutkulu ve epey seks meraklısı bir erkek olduklarından reddedilmekten nefret ederler. Kolay kolay tatmin olmazlar. Tek eşlilik taraftarıdırlar. Eşine karşı saygılıdır ve sorumluluk sahibidir. Yatakta aktif rol üstlenmeyi sever, kadının kendine tamamen teslim olmasını ister. Kontrolü elden bırakmak istemez. Ciddi, güven verici hatta kendinden büyük kadınlardan hoşlanırlar. Partnerini yatağa bağlamak ya da ofiste masanın üzerinde sevişmek gibi düşünceler onu tahrik eder. Uzun uzun konuşmaktan, nutuk çekmekten hoşlanır. Bir Oğlak erkeğini elde etmek için öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye alışmak gerek.

KOVA BURCU

Özgürlüğüne ve yeniliklere verdiği önem yüzünden Kovaların tek partnere bağlanması güçtür. Cinsel hayatta farklı davranışlara ve alışkanlıklara sahiptir. Cinsel anlamda aktif olabilmesi için mental olarak uyarılması gerekir. Kendisini aklı ve düşünceleri ile özleşleştiren Kovalar için cinsellik o kadar da önemli değildir. Kova kadını da erkeği de cinsellikte ilk adımı atan olmayı sever. Cinsellikte eşitliğe önem verirler.

Kadın: Kova kadını bağımsızdır. Bir gecelik aşklar, evli erkekler, sıra dışı kişiler ilgisini çekmesine rağmen seks objesi olarak algılanmaktan nefret eder. Özgürlüğe olan düşkünlüğü ve birilerine bağlanmak istememesi yüzünden soğuk, mesafeli ve ulaşılması zor gibi algılanmak isterler. Seks kova kadını için özgürlüktür, klasik pozisyonlardan, monotonluktan hoşlanmaz. Yaratıcı olduğundan partnerini sürekli şaşırtır. Acele etmekten hoşlanmaz. Tek gecelik gözü ile bakılmasına tahammül edemez. Çekici, akıllı ve güzel olmasına karşın inatçıdır. Dostluğa, arkadaşlığa önem verir. Yaptıklarının takdir edilmesi de hoşuna gider.

Erkek: Kova erkeği için seks arkadaşlıktan sonra gelir. Kova erkeğinin bir kadınla seks yapabilmesi için öncelikle onunla arkadaş olması, ona saygı duyması gerekir. Zaten cinsellik onlar için o kadar da önemli değildir. Herhangi bir kadınla sevişebilir ve bunu hemen unutabilir. İlgisini zeki, güçlü ve çevresindekilere hakim olan kadınlar çeker. Kendisi pasif ve utangaç olduğundan ilk adımı kadından bekler. Romantizm ve sevgi gösterileri ona göre değildir. Fakat erotik filmler, fotoğraflar, seks objeleri ve sanal seks hoşuna gider. Bir Kova erkeğinin sevdiği şeylerden biri de araştırmak, çözmektir. Bu nedenle onu elde etmek için gizemli olmakta, onun partnerini araştırıp çözmeye çalışmasında yarar vardır.

BALIK BURCU

Yaşamında duyguların yeri büyük olan Balıklar için cinsellik de duygusallığın başka bir boyutudur. Aslında elde etmek istediği duyguların paylaşımıdır .Cinselliği ve bedensel paylaşımı bu amaçla kullanır. Minderler, çiçekler, mumlar, hafif müzik ve loş ışık Balıkların ideal ortamıdır. Soğukluk Balıklar için çekicidir ama şehvetten hoşlanmazlar. Zengin hayal dünyaları sayesinde çok fazla fantazi üretirler.

Kadın: Romantik, duygusal ve alıngan olan Balık kadını aşık olmadan seks yapamaz. Balık kadını fazlasıyla şehvetli bir dişi, içgüdüleri ve tepkileri güçlü bir kadındır. Seks onun ayaklarını yerden kesecek bir deneyimdir. Eşine karşı sevecen ve itaatkardır. Yumuşak mizaçlı ve itaatkar kadını oynarlar ama yine de cinsel açıdan yaramazlık yapmaya bayılırlar. Sevişirken sert hareketlerden, kaba davranışlardan hoşlanmazlar. Bir erkeği elde etmek için vücudunu kullanır. Balık kadınını elde etmek için durmadan ilgi ve sevgi gösterilmeli, sık sık sevildiği söylenmeli, aşkı için teşekkür etmeli, iniş çıkışlarına anlayış gösterilmelidir.

Erkek: Çok romantik ve duygusal olan bu erkekler çok çabuk aşık olur ve sık sık partner değiştirirler. Cinsel anlamda uyarılması için güzel bir yemek, içki ve hoş bir müzik yeter. Uzun süreli ilişkiler aradığından tek gecelik ilişkiler ona göre değildir. Ayrıca çok sevecen ve iyi bir aşık olmasına karşın sadık değildir. Balık erkeği şehvetli, akıllı ve alışılmadık bir şekilde yaratıcıdır. Birinci sınıf şeyleri sever. Balık erkeği için seks samimi ve mutluluk verici bir zevktir. Aydınlıkta sevişmeye bayılırlar. Yatakta kontrolün kadında olması hoşuna gider. Bir kadının onu elde etmesi için ona olan sevgisini göstermesi, sık sık sevdiğini söylemesi gerekir

Boğa Erkekleri Nelerden Hoşlanır?

Boğa erkekleri nelerden hoşlanır, boğa erkekleri ne tip bayanlardan hoşlanır, boğa erkekleri nasıl giyinen bayanlardan hoşlanır?

Burçlara Göre Kadınların Erkeklerden Bekledikleri

Burçlara Göre kadınların Erkeklerden Bekledikleri

KOÇ KADINI
Koç kadını bir erkekten korunmayı, gözetilmeyi beklemez. O, yaşamında kendi yolunda giden güçlü bir kadındır. Bu yolda ona eşlik edecek, kendisi gibi güçlü bir arkadaş ister. Ona sunacağınız romantik bir akşam yemeği, doğal güzellikler içinde dinlenme tesisinde tatil tekliflerine sıcak bakmaz. Birlikte izleyeceğiniz bir basket maçı veya Bungy-jumping gösterisine ise koşarak gelir. Şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinselliği tercih eder. Kendisi gibi aktif, güçlü ve özgür erkekleri sever.Bir spor karşılaşmasında takımın as oyuncusuysanız ve, o da izleyiciler arasında ise mutlaka size aşık olacaktır.
Karşı koyamayacağı teklif: “Paraşütle atlama kurslarına gidiyorum, sen de gelir misin?”
BOĞA KADINI

Boğa kadını önce aşk ve sevgi ister. Sonra ise hiç kuşkunuz olmasın “para” diyecektir. O, yaşamın güzelliklerinden olabildiğince yararlanmak isteyen hayat dolu bir kadındır. Bunun için de er veya geç paranın gerekli olacağını bilir. Çalışkandır, beraber olduğu erkeğin de çalışkan olmasını ister. Onun için birlikte kazanılan servet, birlikte tadılacak güzelliklerdir. Doğayı, hayvanları, çocukları ve bu zevkleri de onunla paylaşacak erkekleri çok sever.

Karşı koyamayacağı teklif: “Akşamki davetten önce bir kuyumcuya uğramaya ne dersin?”

İKİZLER KADINI

Bu havai kadını sürekli aynı kişiyle aynı çatı altında yaşarken görmek zordur. Bu yüzden kıskanç bir erkekle asla beraber olamaz. Onun ufak tefek flörtlerine göz yumacak biri ile rahat eder. Bu, onun için bir oyundur. Bu oyunu onunla paylaşacak erkeklere hemen ilgi duyar. Bunun yanı sıra kendisi ile uzun uzun konuşup tartışacak zeki ve kültürlü erkeklere de hayır demez. Çünkü bu zeki kadının sürekli beyin jimnastiği yapması gerekir. Ruhu her yaşta genç kaldığı için orta yaşlarında genç erkeklerle beraber olmayı sever. Ömür boyu seyahat ve flört edebilecek bir erkeğe hayır demez.

Karşı koyamayacağı teklif: “Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?”

YENGEÇ KADINI

Yengeç kadını, bir erkekten; önce kendine, sonra da çocuklarına baba olmasını bekler. Ailesine ve evine düşkündür. Bu konularda saygı ve anlayış bekler. Sevdiği erkeği evinde ağırlamaktan hoşlanır. İlle de bir restauranta gitmek için onu zorlamayın. İyi bir ahçıdır. Problemlerini kendi başına çözebilecek kadar güçlü olmasına karşın ona yol göstermenizden hoşlanır. İhmal edilmeye tahammülü yoktur. Aksi halde başka limanlara sığınabilir. Ufak tefek kaprislerine göz yumarsanız sizi daha çok sever.

Karşı koyamayacağı teklif: “Bu akşam evde kalıp nefis bir yemek yapalım mı?”

ASLAN KADINI

Aslan kadını bir erkekten önce saygı bekler. O bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder. İltifatlara ise bayılır, özellikle başkalarının yanında olursa! Onu çadırla seyahat etmeye veya mütevazi bir restauranta götürmeye çalışmayın. O, herşeyin muhteşem olmasını ister. Başarıyı sever, başarılı erkekleri de… Çekingen ve romantik erkeklerden hoşlanmaz. Onun sevgisinden önce saygısını kazanırsanız size aşık olması uzun sürmez.

Karşı koyamayacağı teklif: “Şehrin en saygın ve güzel lokantasında bu akşam yer ayırttım. Bana eşlik eder misin?”
BAŞAK KADINI

Başak kadını için her erkek çözülmesi gereken bir vakadır. Bu yüzden kendinizi hemen ele vermemeniz gerekir. Sizi çözmesi ne kadar uzun zaman alırsa o kadar uzun süre beraber olursunuz. Ona boşuna kendinizi anlatmaya çalışmayın. O, sizin hiç bilmediğiniz yönlerinizle uğraşır ve kısa sürede kendinizi psikolog sandalyesinde hissetmenize yol açar. Başak kadını ile beraber olacak erkeklerin her şeyden önce zeki olmaları gerekir. 24 saat beraber olsanız da size mektup yazabilir. Bu oyuna katılıp mektuplarına cevap yazarsanız ömür boyu yazışacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Karşı koyamayacağı teklif: (Yazıp gönderirseniz daha etkili olur.) “Bir satranç partisine ne dersin?”

TERAZİ KADINI

Terazi kadını uyumlu bir beraberlik ister. Beraber olacağı erkeğin karakteri, aile yapısı, eğitim düzeyi, boyu, kilosu kendine uygun olsun ister. Şayet uzun boyluysa siz de orta boylu, bu, onun için problem teşkil eder. Futbol maçı seyrederken bağırıp çağıran, konuşurken sesini yükselten erkeklere tahammül edemez. Kendine uygun olduğunu düşündüğü erkekle hemen evlenmek isteyebilir. Çünkü onun için uyumlu beraberlik evlilik demektir. Sanatçı veya sanata ilgi duyan erkekleri sever. Sanatçı olmasanız bile ara sıra resim yapıp bir enstrüman çalıyorsanız, size hayranlık duyar.

Karşı koyamayacağı teklif: “Benimle evlenir misin?”

AKREP KADINI

Akrep kadını tutkuludur. Bir erkekten çok fazla şey beklemez. Hatalarıyla, kusurlarıyla sevmeyi bilir. Katlanır, görmezlikten gelir. Ama ihaneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadını ile beraber olan erkek şanslıdır. Çünkü başka hiçbir kadın onu bu kadar sevemez. Şanssızdır. Çünkü onu aldatırsa ömür boyu sevilmeden yaşar.

Karşı koyamayacağı teklif: “Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?”
YAY KADINI

Ana diliniz, doğduğunuz ülke farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yay kadınları yabancı erkekleri sever. Sporcuları da… Çünkü sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunu bilir. Bunalımların, derin sorunların adamıysanız yanına yanaşmayın. Kıskanç erkeklere tahammül edemez. Çünkü sizinle beraberken başka bir erkek arkadaşı ile seyahate gider, art niyet gözetmeksizin. Özgürlüğünü kısıtlayacak olursanız en son görüşmeniz telefonla uluslararası elveda görüşmesi olur. Sizden kaçabilmek için mümkün olan en uzak ülkeye gitmiştir.

Karşı koyamayacağı teklif: “You can go your own way.”

OĞLAK KADINI

Oğlak kadını ile beraber olmak için beklemeniz gerekir. Muhtemelen o da sizi uzun zamandır bekliyordur ama bunu hemen belli etmez. Acele ederseniz kaçar. Sizi tanıması ve güven duyması için zamana ihtiyacı vardır. Gerçekçidir, boş hayallere bel bağlamaz. Kısa süreli heyecanlar peşinde koşmak yerine uzun süreli sağlam ilişkileri tercih eder. Sorumluluk sahibi, sevecen, sıcak kanlı, mizah anlayışı olan erkeklerden hoşlanır. Aniden alınan kararlardan, son anda yapılan planlardan hoşlanmaz. Onu bir yere davet etmek istiyorsanız bunu en az bir hafta önceden yapmanız gerekir.

Karşı koyamayacağı teklif: “Bir yıl sonra evlenmeye ne dersin?”

KOVA KADINI

Tutucu ve kıskanç mısınız? O zaman bu kadına yaklaşmayın zaten siz de onu uzaktan bile görseniz imkansız olduğunu anlarsınız. Çünkü Kova kadını dış görünüşü ile bile tutucu insanları çileden çıkartabilir. Romantizm en son başvurmanız gereken silah olmalıdır. Romantik bir aşıktan çok, macera sever bir arkadaşla beraber olmayı tercih eder. Onu elde etmenin tek yolu arkadaşlığını kazanmaktır.

Sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekir. Çünkü nerede, ne zaman, ne yapacağını kestiremezsiniz. Çok çabuk aşık olur ve çok çabuk bıkabilir. Bu kısa sürede dostluğunu kazanabilirseniz uzun süre sizinle beraber olur.

Karşı koyamayacağı teklif: “Ne zaman istersen beni ara.”

BALIK KADINI

Bu romantik, hassas kadını hafife alırsanız büyük bir yanılgıya düşmüş olursunuz. Çünkü; o hülyalı bakışları, yaşlı gözlerinin arkasında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını saklar. Onu elde etmek için en kötü gününüzde yanına gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden geleni yapmaya başlar. Balık kadını için yardım etmek, aşık olmak demektir. Yaptığınız hataları bağışlar, kaprislerinize, huysuzluklarına ses çıkartmaz ama ona kabalık ederseniz; yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekilip gider. Bu ayrılık sonrası ağlayıp üzüleceğini umarsanız yanılırsınız, çünkü hafızası çok güçlü değildir.

Karşı koyamayacağı teklif: “Lütfen bana yardım et.”

Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır İçin Yorum Yap