Komik Dvd Filimler

Komik Dvd Filimler Komik Dvd Filmler - Bu makaledeki notlar: sonçıkandvdler komik dvd filimler komik dvd..

En Son Çıkan Dvd’ler


Zohan’a Bulaşma
Komedinin yıldızı Adam Sandler geri döndü! Üstelik bu sefer her zamankinden de komik. Zohan, İsrail ordusunu sahip olduğu en iyi terörist karşıtı komandodur. Günün birinde kendini ölmüş gibi göstererek Manhattan’a bir kuaför olarak hayallerini gerçekleştirmeye gider.

Kötü adamları etkisiz hale getiren bu yetenekli dövüş makinesi artık saç kesen ünlü bir stilist olmuştur. Zohan, filistinli bir taksi şoförü (Rob Schneider) tarafından tanınıncaya dek herşey yolunda gidiyor gibiydi. Şimdi, New York’da barış dolu bir hayat yaşayabilmek için son savaşını vermeliydi. İşte Adam Sandler, Robert Smigel, Judd Apatow ve Dennis Dugan’dan keskin bir komedi.

Tür: Komedi
Süre: 112 dk
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Dennis Dugan
Oyuncular: Adam Sandler,
John Turturro, Rob Schneider, Emmanuelle Chriqui Lainie Kazan

DVD İçin Ekstra Bilgi

• Adam Sandler, Robert Smigel, Rob Schneider & Nick Swardson’dan Sesli Yorumlar
• Dennis Dugan’dan Sesli Yorumlar
• 10 adet Kamera Arkası Filmi

DVD Dublaj Dilleri: Türkçe – İngilizce
DVD Dublaj Dili Türleri: 5.1 – Türkçe Stereo
DVD Alt Yazı Dilleri: İngilizce- Türkçe
DVD Bölge: 2


MUMYA: Ejder İmparatoru’nun Mezarı
Yeni bir kötülük uyandı!.. Antik Çin yer altı mezarlarından Himalayaların doruklarına kadar giden bir soluk soluğa macera…

Yeni filmin öyküsü Brendan Fraser ve Maria Bello’nun oynadığı iki temel karakter ve artık büyümüş olan oğulları çevresinde gelişiyor.

Filmde 10 yıl sonrası konu edildiği için, Fraser ve Bello’nun karakterlerinin oğulları 20 yaş civarında yetişkin bir delikanlı…

Antik Çin yer altı mezarlarından Himalayaların doruklarına kadar giden bu soluk soluğa macerada cesur arkeolog Ric O’Connel (Brendan Fraser – Journey to the Center of the Earth) yine karşınızda. Rick, oğlu Alex (Luke Ford – Hercules ), eşi Evelyn ( Maria Bello – Flicka) ve onun kardeşi Jonathan ( John Hannah – The Mummy Returns) bu sefer yepyeni bir tehlikeyle karşı karşıya…

Bir araştırma sırasında Alex yanlışlıkla, bir lanet yüzünden 2,000 yıldır uykuda olan Ejder İmparatoru (Jet Li – Forbidden Kingdom) ve 10,000 askerini uyandırır. İmparatorun dünyayı ele geçirme isteği son 2,000 yılda hiçbir şekilde azalmamıştır. Ve O’Connel’lar çok hızlı hareket etmezlerse, onun ve dillere destan ordusunun bu emellerinde başarılı olması işten bile değildir…

Tür: Aksiyon/Gerilim
Süre: 107 dk.
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Rob Cohen
Oyuncular: Brendan Fraser, Jet Lee, Maria Bello
Ses: Türkçe DD 5.1, İngilizce DD 5.1, Almanca DD 5.1
Altyazı: Türkçe, İngilizce, Almanca
Ekran: 2.40:1
Ekstralar: Fragmanlar, Çıkartılmış ve Uzatılmış Sahneler

DVD Barkod-metal-: 8697762813119
DVD Barkod: 8697762813126
VCD Barkod: 8697762813133
Lisans Sahibi: Universal
Sınıflandırma: Belli Değil


Nora Wilder, New York’da yaşayan, 30’lu yaşlarında bir kadındır. İlişkilerinde yaşadığı hayal kırıklıkları sonucunda aşkı bulma konusundaki ümidini yitirmeye başlamıştır.

Newyork’lu Bir Kadın Aşkın Peşinden Paris’e Giderse…

Nora Wilder (Parker Posey) New York’da yaşayan, 30’lu yaşlarında bir kadındır. İlişkilerinde yaşadığı hayal kırıklıkları sonucunda aşkı bulma konusundaki ümidini yitirmeye başlamıştır. Annesinin (Gena Rowlands) yalnızlığını sürekli yüzüne vurması ve çevresindeki mutlu çiftler sıkıntılarını daha da arttırmaktadır. Bir arkadaşının partisinde hayatı dolu dolu ve pervasızca yaşayan Julien’le tanışır. İkisi harika bir haftasonu geçirirler fakat Paris’te yaşayan Julien’in dönmesi gerekir. Bu kısa birliktelik sonucunda Nora tüm hayatını gözden geçirir ve Paris’e gider. Evinden çok uzakta hayatını yeniden düzene sokmak ve uzun süredir aradığı aşkı bu sefer elinden kaçırmamak için çabalayacaktır.

Filmin yönetmeni ve senaryo yazarı Zoe Cassavetes Amerikan bağımsız sinemasının önde gelen yönetmenlerinden John Cassavetes’le ünlü oyuncu Gena Rowlands’ın kızı. Zoe Cassavetes’in ilk uzun metrajlı filmi Aşkın İngilizcesi 2007 Sundance Film Festivali’nde Büyük Jüri Ödülü’ne aday gösterildi.

Tür: Romantik Komedi
Süre: 94 dk.
Yapım Yılı: 2007
Yönetmen: Zoe R. Cassavetes
Oyuncular: Parker Posey, Drea De Matteo, Gena Rowlands
Ses: İngilizce DD 5.1, İngilizce DD 2.0
Altyazı: Türkçe
Ekran: 1.85:1
Ekstralar: Higher Definition Programı, Kamera Arkası, Çıkartılmış Sahneler
DVD Barkod: 8697762813218
Lisans Sahibi: Barbar
Sınıflandırma: Belli Değil
Firma: Kanal D Home Video

Yetimhane, hayatın kırılganlığı, kaybedilmişlerin ıstırabı ve bir annenin sonsuz sevgisi üzerine…

The Orphanage (Yetimhane), hayatın kırılganlığı, kaybedilmişlerin ıstırabı ve bir annenin sonsuz sevgisi üzerine…

Laura (Belen Rueda), çocukluğuna dair en mutlu günlerini deniz kenarındaki bir yetimhanede geçirmiştir. Yetimhanenin çalışanları ve Laura’nın birlikte büyüdüğü arkadaşları ona her zaman ilgi ve sevgi göstermişlerdir.

Şimdi, 30 yıl sonra, Laura, kocası Carlos (Fernando Cayo) ve 7 yaşındaki oğlu Simon’la (Roger Princep) çok güzel yıllar geçirdiği yetimhaneye geri dönmüştür. Hayali, uzun süredir kapalı olan yetimhaneyi restore ettikten sonra engelli ve hasta çocuklar için bir yaşam alanı haline getirmektir. Burası çocukların deniz kenarında ve temiz havada rahatça oynayabileceği bir yer olacaktır.

Yeni ev ve bu evdeki gizemli atmosfer Simon’ın hayalgücünü fazlasıyla canlandırır. Küçük çocuk kafasında hayali hikayeler canlandırmaya ve çok da masumane olmayan oyunlar oynamaya başlar. Simon’ın görünmez arkadaşları gün geçtikçe artar ve Simon onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanmaktadır. Çocuğun bu ilginç dünyasına gün geçtikçe daha fazla giren Laura, çocukluğuna dair, uzun süredir unutulmuş olan, tedirgin edici hatırlarla yüzleşmeye başlar.

Açılış yaklaştıkça aile içindeki gerilim daha da artar. Carlos, bu konuda şüpheci davranmaktadır. Ona göre tüm bu olanlar Simon’ın umutsuzca dikkat çekmek için uydurduğu şeylerdir. Ama Laura uzun süredir gizlenen, ürkütücü ve ortaya çıkmayı bekleyen bazı olayların bu eski evde gizlendiğine yavaş yavaş ikna olmaya başlamıştır. Laura’nın ailesini bu durumdan kurtarabilmesi için yetimhaneden ayrıldıktan sonra o evde neler yaşandığını öğrenmesi gerekmektedir.

Tür: Gerilim
Süre: 101 dk.
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Guillermo Del Toro
Oyuncular: Belen Rueda, Fernando Cayo
Ses: İspanyolca, Türkçe
Altyazı: Türkçe
Ekran: 2.35:1
Ekstralar: –
DVD Barkod: 8697762811566
VCD Barkod: 8697762813003
Lisans Sahibi: D Yapım
Sınıflandırma: +13/Şiddet
Firma: Kanal D Home Video


Öldüren Cazibe, saygı değer performans sanatçısı Harry Houdini’yle gizemli bir kadının Britanya’daki karşılaşmaları etrafında şekilleniyor.

Gerçeklerle hayal ürününün bir karışımı olan Death Defying Acts/Öldüren Cazibe, saygı değer performans sanatçısı Harry Houdini’yle gizemli bir kadının Britanya’daki karşılaşmaları etrafında şekilleniyor.

1926 yılında Britanya’da geçen filmde dünyaca ünlü performans sanatçısı Harry Houdini (Guy Pearce) ölüme meydan okuyan şaşalı gösteriler yapmaktadır. Tüm bu gösterişli hayatın ardında Houdini hayatını derinden etkileyen bir pişmanlıkla yaşamaktadır. Yıllar önce annesini kaybeden sanatçı, son zamanlarında annesinin yanında bulunamamış ve son sözlerini duyamamıştır. Britanya turnesi esnasında Edinburgh’a geçen Houdini annesinin ruhuyla iletişim kurabilen kişiye 10.000$ vermeyi vaad eder.

Mary McGregor (Catherine Zeta Jones) kızı Benji’yle Edinburgh’da yaşayan fakir ve eğitimsiz bir kadındır. Benji insanlar hakkında gizli bilgiler toplarken Mary bu bilgileri insanları pisişik güçleri olduğuna inandırmak için kullanır. Sıra dünyaca ünlü Houdini’yi ikna etmeye gelmiştir. Houdini Mary’le vakit geçirdikçe bu güzel kadının gizemi onu cezbetmeye başlar. Aldatma amacıyla başlayan olay çok daha karışık ve tehlikeli bir hal alacaktır.

Tür: Dram/Romantik
Süre: 97 dk.
Yapım Yılı: 2007
Yönetmen: Gillian Armstrong
Oyuncular: Catherine-Zeta Jones, Guy Pearce, Saoirse Ronan
Ses: İngilizce DD 5.1, İngilizce DD 2.0, Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0
Altyazı: Türkçe, İngilizce
Ekran: 1.33:1
Ekstralar: Fragman
DVD Barkod: 8697762809259
VCD Barkod: 8697762809266
Lisans Sahibi: D Yapım
Sınıflandırma: Almadı
Firma: Kanal D Home Video


Morgan Freeman, Angelina Jolie ve genç yetenek James MvAvoy’dan soluk soluğa bir maceraya hazır olun.

Morgan Freeman, Angelina Jolie ve genç yetenek James MvAvoy’dan soluk soluğa bir maceraya hazır olun…

Wesley Gibson( James McAvoy – Atonement), obez patronu tarafından sürekli aşağılanan, hastalık hastası bir ofis çalışanıdır. Bir gün, kız arkadaşının kendisini en yakın arkadaşı ile aldattığını da öğrenince hayatında bir değişiklik yapma zamanı geldiğine karar verir.
Aradığı değişiklik ise hiç beklemediği bir şekilde onu bulacaktır. Zira bir gün Wesley, çok az tanıdığı babasının aslında dünyanın en iyi suikastçısı olduğunu ve “Kardeşlik” adındaki gizli bir örgüte üye olduğunu öğrenir. Babasının izinde yürümeye karar veren Wesley, onu eğiten seksi ve tehlikeli Fox ( Angelina Jolie – Mr & Mrs Smith ) ve örgüt lideri Sloan’un ( Morgan Freeman – The Dark Knight) da yardımıyla bu yeni dünyanın kurallarını ve kendi özel yeteneklerini kullanmayı öğrenmeye başlar.
Ancak bu kurallara uyum sağlayıp hayatta kalmak, sandığından çok daha zor olacaktır…

Tür: Macera
Süre: 105 dk.
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Timur Bekmambetov
Oyuncular: James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie
Ses: Türkçe DD 5.1, İngilizce DD 5.1, Almanca DD 5.1
Altyazı: Türkçe, İngilizce, Almanca
Ekran: 2.35:1
Ekstralar: Fragmanlar, Kamera Arkası, Set Turu

DVD Barkod-metal-: 8697762813140
DVD Barkod: 8697762813157
VCD Barkod: 8697762813164
Lisans Sahibi: Universal
Sınıflandırma: Belli Değil


Batman, Gotham şehrinin sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden temizlemeye başlar…

Yönetmen Christopher Nolan ve suç savaşçısı Batman/Bruce Wayne rölüne hayat veren Christian Bale, Batman Başlıyor’un devamı olan Kara Şövalye ile tekrar bir araya geldiler. Teğmen Jim Gordon ve yeni bölge sevcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, Gotham şehrinin sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden temizlemeyi başarmıştır. Ancak çok geçmeden bu üçlü kendilerini Joker adıyla tanınan, Gotham’ı anarşiye sürüklemek ve Batman’i kahraman ve kanunsuz bir karakter olma arasındaki ince çizgiden sapmaya zorlayan, yükselen bir suç dehasının avı olarak bulurlar. Heath Ledger, Jocker ve Aaron Eckhart, Dent rolleriyle muhteşem performans sergiliyorlar. Maggie Gyllenhaal ise kadroya Rachel Dawes rolü ile katılıyor. Gary Oldman, Gordon, Michael Caine, Alfred ve Morgan Freeman ise Lucius Fox karakterleri olarak Batman Başlıyor filmindeki rollerine kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Tür: Aksiyon/ Fantasti/Macera
Süre: 153 dk
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Christopher Nolan
Oyuncular: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine
Altyazı: İngilizce / Türkçe

DVD Aspect Ratio: 16/9 –
DVD Bölge: 2
DVD Dublaj Dili Türleri: Türkçe 5.1
Görüntü Tipi: PAL
Üretici Firma: Warner Bros. Home Entertainment


Lonely Hearts, seks ve cinayet tutkunu iki psikopat katilin, Raymond Fernandez (Jared Leto) ve Martha Beck ( Salma Hayek)’in gerçek hikâyesi.

Bazıları aşk için canını bile verebilir…

Yalnız Kalpler, seks ve cinayet tutkunu iki psikopat katilin, Raymond Fernandez (Jared Leto) ve Martha Beck ( Salma Hayek)’in gerçek hikâyesi. Dergilerin Yalnız Kalpler köşelerine ilân veren ikili, zengin ve yalnız kadınları ağlarına çeker, sonra dolandırır ve öldürür. New York’tan Michigan’a tüm Amerika’yı bu şekilde dolaşan ikili, yenilmez olduklarını düşünmeye başlamıştır, ta ki Cinayet Masası dedektifleri Elmer C. Robinson (John Travolta) ve Charles Hildebrandt (James Gandolfini) izlerini bulana kadar… Yönetmenliğini Emler C. Robinson’un torunu Todd Robinson’ın üstlendiği filmin diğer rollerinde de Laura Dern (Jurassic Parc III ), Scott Caan (Ocean’s Twelve) ve Alice Krige (4400) yer alıyor…

Tür: Polisiye/Dram
Süre: 103 dk.
Yapım Yılı: 2006
Yönetmen: Todd Robinson
Oyuncular: John Travolta, James Gandolfini, Salma Hayek
Ses: İngilizce DD 5.1, Türkçe DD 2.0
Altyazı: Türkçe
Ekran: 2.35:1
Ekstralar: Kamera Arkası
DVD Barkod: 8697762813065
VCD Barkod: 8697762813072
Lisans Sahibi: D Yapım
Sınıflandırma: +13/Şiddet
Firma: Kanal D Home Video


Ferhan Şensoy, “Son Ders” için daha önce yapmadığı bir şey yapıyor ve komedinin yanında duygusal yönlerinin de ağırlıklı olduğu bir rolde izleyici karşısına çıkıyor.

Son Ders’de Kahkaha Ve Hüzün Bir Arada…

Ferhan Şensoy, “Son Ders” için daha önce yapmadığı bir şey yapıyor ve komedinin yanında duygusal yönlerinin de ağırlıklı olduğu bir rolde izleyici karşısına çıkıyor.

Yurtdışından gelen bir Türk öğretim görevlisinin (Saffet Hoca) üniversiteli gençlere öğretecekleri, okuldaki müfredatla sınırlı kalmayacaktır. Oysa iddiasızdır bu yeni hoca; “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca’nın, geçmişinin açığa çıkmasıyla birlikte üniversite öğrencisi Ulaş (Kaan Urgancıoğlu) ile hayatı garip bir şekilde kesişir.

Tür: Dram
Süre: 100 dk.
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Iraz Okumuş, Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Ferhan Şensoy, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu, Ege Aydan Dost Elver
Ses: Türkçe DD 5.1
Altyazı: –
Ekran: 1.78:1
Ekstralar: Kamera Arkası
DVD Barkod: 8697762813041
VCD Barkod: 8697762813058
Lisans Sahibi: Günizi
Sınıflandırma: Almadı
Firma: Kanal D Home Video


Üstün yeteneğiyle yükselip tüm Çin’de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam Zhao Zilong’un hikayesini anlatıyor…

Çin’in dört büyük klasik romanından biri olan “Romance of the Three Kingdoms”dan uyarlanan film, iç savaş yüzünden ülkenin karşıt güçlerce parçalanıp sonunda üç rakip krallık arasında bölüştürülmesini konu alıyor. Çin tarihinin en karanlık dönemi M.S. 190 – 280 yılları arasında geçen “Three Kingdoms– Resurruction of the Dragon”, ülkesinin birliği ve barış için savaşan, üstün yeteneğiyle yükselip tüm Çin’de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam Zhao Zilong’un hikayesini anlatıyor.

Orjinal Adı: Three Kingdoms
Tür: Aksiyon/Savaş/Dram
Süre: 100 dk.
Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Daniel Lee
Oyuncular: Maggie Q, Andy Lau
Ses: Çince, Türkçe
Altyazı: Türkçe
Ekran: 2.35:1
Ekstralar: –
Lisans Sahibi: Pinema
Sınıflandırma: Şiddet/+13 Yaş
Firma: Kanal D Home Video

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Dvd Filimler İçin Yorum Yap