Köpek Balığı Saldırısı

Köpek Balığı Saldırısı Köpek Balığı Saldırıları - Bu makaledeki notlar: köpekbalığı saldırısı köpek balığı saldırısı köpek..

Korkunç Köpekbalığı Saldırıları

Hint Okyanusu’nda Köpekbalığı Saldırısı

Hint Okyanusu’nda genç bir kadın köpekbalığı saldırısına uğradı.

Yetkililer, 20 yaşındaki kadının Avustralya’nın Perth kenti yakınındaki Garden adası açıklarında yüzerken köpekbalığının saldırısına uğradığını, kalçasından hafif yaralandığını belirtti.

3 metrelik beyaz köpekbalığının saldırısına uğrayan Avustralyalı kadına ilk yardımın, kentin yakınındaki deniz üssünde yapıldığı ve daha sonra helikopterle Perth’deki hastaneye götürüldüğü bildirildi.

Perth’in güneyindeki Gracetown kenti yakınında ağustosta 31 yaşındaki bir sörfçü köpekbalığı saldırısı sonucu ölmüştü.

Avustralya’da Bir Kişi Köpekbalığı Saldırısı Sonucu Öldü.

Avustralya’da bir kişi köpekbalığı saldırısı sonucu öldü.

Batı Avustralya eyalet polisinden yapılan açıklamada, eyaletin başkenti Perth’in 175 kilometre batısında, Gracetown kasabası yakınındaki bir plajda tek başına sörf yapan kişinin köpekbalığı saldırısında uğradığı bildirildi.

İsmi gizli kalmak koşuluyla açıklamada bulunan bir kadın polis, köpek balığı saldırısı sonucu ciddi şekilde yaralanan kişinin Margaret River Hospital hastanesine kaldırıldığını, ancak yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybettiğini belirtti.

Ölen kişinin kimliği ve olaya ilişkin daha ayrıntılı bilgi verilmedi.
AA

Avustralya’da Köpekbalığı Saldırısı

Avustralya’da 2 kişi, ayrı bölgelerdeki köpekbalığı saldırılarında yaralandı.

Avustralya Haber Ajansı’nın haberine göre (AAP), Yeni Güney Galler eyaletindeki Fingal Beach bölgesinde, bir sörfçüye köpekbalığı saldırdı. Bacağından ısırılan ve ağır yaralanan sörfçü kıyıya ulaşmayı başardı.

Habere göre 31 yaşındaki sörfçü, bir grup yunus balığının yakınında yüzerken aniden bacağının üst kısmından ısırıldığını fark ettiğini anlattı.

Doktor Kang Lim, sörfçünün arkadaşlarının, kanamayı durdurmak için sörf tahtasının ayak bileğine bağlanması için kullanılan ipten faydalandıklarını söyledi.

Lim, “Çok şanslıymış, bacağında yaklaşık 30 santimetrelik bir ısırık var” dedi.

Ülkenin güneyindeki Tazmanya eyaletinde de bir yetişkine 5 metre boyunda bir köpekbalığı saldırdı. Polis yetkilileri, hastaneye kaldırılan Avustralyalının hayati tehlikesinin bulunmadığını söyledi.

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Balığı Saldırısı İçin Yorum Yap