Köpek İnsan Doğurdu

Köpek İnsan Doğurdu İnsan Doğuran Köpek İzle - Bu makaledeki notlar: köpek insan bebek doğurdu köpek insan..

Köpek "insan" Doğurdu..


Kıyamet yaklaşıyor mu ne? Köpeğin doğurduğu yaratık o kadar insana benziyor ki insan hayretler içinde kalıyor. Resimlere baktığınızda bana hak vereceksiniz..

İzmirde İnsana Benzeyen Keçi Yavrusu Dogdu…

izmirde insana benzeyen keçi yavrusu

İzmir’de insana benzeyen oğlak şaşırttı!
İzmir’in Tire ilçesinde ölü doğan bir oğlağın insan yüzünü andıran siması, şaşkınlığa sebep oldu. Bu tür olaylarla daha önce de karşılaştığını söyleyen veteriner hayvan sahiplerine uyarılarda bulundu.
Alınan bilgiye göre, Tire’de görev yapan 29 yaşındaki Tireli Uzman Veteriner Hekim Erhan Elibol, aynı gün iki keçiyi sezaryen ile doğurttu. Doğumlardan birinde çok nadir görülen ‘malformasyon’ (acaibat / garip oluşum bozukluğu) vakasıyla karşılaşıldı.

Oğlaklardan birinin yüzünün insan simasını andırması, şaşkınlığa sebep oldu. Oğlakların tek tırnaklı oldukları da ifade edildi.

Veteriner Hekim Erhan Elibol, olayın sebebinin bilinçsiz bir şekilde kullanılan aşırı doz vitamineden kaynaklandığını söyledi. Elibol, “Beş yıldır Tire’de görev yapıyorum. Daha önce, bunun gibi olmasa da, birkaç oluşum bozukluğu vakası görmüştüm. Önceki vakalar inek ve koyunlardaydı. Çift başlı buzağı, el ve ayakları oluşmamış tek gözlü buzağı, beş ayaklı buzağı gibi. Bilimsel olarak biz bu vakalara, ‘malformasyon’ (acaibat) diyoruz. Aynı gün, aynı kişiye ait ‘sananen’ ırkı iki keçinin sezeryan operasyonla doğumunu gerçekleştirdim. Normal doğum zamanı gelmişti, fakat hayvanlar doğum yapamadıklarından sezeryana karar verdik ve sonra da bu vakalarla karşılaştık. Kafası insan kafasını andıran oğlak vakası, bizde büyük şaşkınlık yarattı. Sonrasında, neden böyle olduğunu araştırmaya başladım. Yaptığım araştırmalar sonucunda, şöyle bir kanıya vardım. Bu olaya sebebi, aşırı bilinçsizce ve kontrolsüzce kullanılan ‘A’ vitamini uygulamaları. Aşırı ‘A’ vitamini uygulaması teratojenik etkileşimin neden olduğu
bir sonuç doğurmuş. Doğumunu yaptırdığım iki keçinin anne ve babaları farklı herhangi bir bağ yok aralarında. Tek bağ sahiplerinin aynı kişi olması” dedi.

“VETERİNER HEKİM KONTROLÜ OLMADAN KİMSE İLAÇ KULLANMASIN”

Bu tür vakaların yaşanmaması için önerilerde bulunan Elibol, “Bilinçsiz olarak ilaç ve vitamin kullanımlarının yapılmaması lazım. Hayvan sahibi kişiler, mutlaka veteriner hekim kontrolünde ilaç kullansınlar. Hamile hayvanlarını veteriner hekimlerin kontrolünde bulundursunlar” diye konuştu.

İnegın Dogrudugu Insana Benzeyen Yaratık-uyyyyyyy

Tayland’ta küçük bir şehirde bir ineğin doğurduğu garip yaratık insanları şaşkına çevirirken, olayın olduğu bölgede insanlar bu yaratığa tapmaya başladı.

Tayland’ın küçük bir kasabasında meydana gelen olayda, bir inek insana benzeyen garip bir yaratık doğurdu.

İnek ile insan karışımı bu garip yaratık doğum anında öldü.Bu garip yaratığın kendilerine ilahi bir işaret olduğunu savunan köylüler, onu bir masanın üzerine yerleştirip dua etmeye başladı.

Beyaz pudralar sürülen bu garip yaratığın bilgisi bütün Tayland’da yaygınlaşınca civar köy ve şehirlerden insanlar akın akın bu kasabaya gelip yaratığın başında dua etmeye başladı.:yuppi::yuppi::yuppi:

İnsana Benzeyen Böcek

İnsana Benzeyen Böcek

İpek böceği, insana benziyor!
İnsan gibi yiyor, insan gibi çalışıp çabalıyor, sarıyor ipeğini kendi başına ve ölüyor. İpek böceği, insana benziyor. Çünkü onun içinde de büyük ve aç bir ejderha var.

İpek böceği için en büyük imtihan. İpek ki; ateş kokan şelale, harama bakan helal, en yumuşak kefen bezi, en nazlı tabut ve en küçük kabir.

Bak, göresin… Veya görmek için bak! İpek böceğini koca bir dut ağacının üzerine koysan, onu yutacağını sanırsın; yer, yer, yer, yer… Bu nasıl iştah! Sonra, “görsünler beni” diyerek sergilemeye başlar eserini. Ve sonra bir bölge belirleyip kendine her noktasına işaretler koyar. Ve sonra bu noktaları birleştirir. Ve sonra üzerine ikinci katları geçer. Ve sonra bağlantı iplerini kuvvetlendirir ve sonra duvarları biraz daha yükseltir ve sonra boş kalan kısımları tespit eder ve sonra delikleri tıkar ve sonra ince kalmış olan yerlere takviye yapar ve sonra…

Ve sonra’ların sonunda kendi içine kapanır; kendinin ve kendi eserinin. Oradadır, ama herkesten uzaktadır. Çalışıp çabalar; gözlerin görüp ellerin dokunabildiği en nefis kumaşı dokumak için kendine güçten kuvvetten düşene kadar…

Artık ne içeri girebilir bir kimse, ne kendi çıkabilir dışarı; zayıflamıştır, yorulmuştur, yığılmıştır artık kendi hayatının orta yerine ve kendi emeklerinin ve kendi eserinin…

Belli ki şu anda dünyadan aldığı ne varsa vermiş. Kalbinde olanlarla baş başa kalmıştır. Hüküm, esere göre değil; niyete göre verilir! Öyle derler.

İşte bir mahpus; ipek böceği… İpeğine mahkûm olan böcek; neden eserine esir olan insana benziyor? Çünkü böceğe; “dünyayı sardıkça başının etrafına kendini hapsediyorsun” deyince, anlamıyor. İnsan da bu sözden anlamıyor.

Böcek de kendine bir ev yapıp süslüyor onu süslüyor; insan da… Böcek de kendine rağmen vazgeçemiyor servetinden, sermayesinden; insan da…

İnsan, böceğe benzetilmekten hoşlanmayacağına göre, sorular hep ipek böceğine: Neden insana benziyorsun?

Ve bir gün… Kendisi de o vazgeçemediği eserinin içinde olduğu halde, alıyorlar ipek böceğini; kaynayan bir kazanın içine atıyorlar, kozasıyla birlikte. Ne insanlar duyuyor pişmanlık çığlıklarını, ne diğer böcekler… Uğruna dünyayı bile yemeyi göze alarak dokuduğu eseri için… Ve yine aynı eserinin içinde yakıp yok ettikleri ipek böceğinin, sıyırıp alıyorlar dünyalığını üzerinden; dünyalık dokumak için kendi üzerlerine!

İpek böceği, insana benziyor! İnsan da sürünen bir tırtıl gibi başlıyor hayatına; yiyor, çalışıyor, topluyor ve bir dünya sarıyor kendi başına. Sonunda?

Ya, yırtıp atarak dünyayı, kanatlı bir kelebeğe dönüşüyor.
Veya kendi dokuduğu ipekten koza içinde “yakılıyor!”

Muammer ERKUL

İnsana Benzeyen Köpek Yavrusu,inanılır Gibi Değil

Rusyanın en çok satan gazetelerinden Pravdanın internet sitesinde, yer alan mutant köpek yavrusu şoke etti. “Bir kadın yılan bebek doğurdu” ya da “kurbağaya benzeyen bebek doğdu” haberlerinden sonra, Rusyanın en çok satan gazetelerinden Pravdanın internet sitesi, bu kez de mutant köpek yavrusu haberi ile şaşırttı. Genetik bir mutasyon yüzünden diğer kardeşlerine hiç benzemeyen yavru köpek, bilim adamlarını bile şaşırttı. Yavru köpeğin hâlâ yaşadığı ileri sürüldü. Olayın yaşandığı Taylandda yavru köpeğin halini görenler kıyamet alameti gibi dedi..

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek İnsan Doğurdu İçin Yorum Yap