Kürtçe Sana Ölürüm Ne Demek

Kürtçe Sana Ölürüm Ne Demek Senin İçin Ölürüm Derler Ya Hep - Bu makaledeki notlar: senin için ölürüm kürtçe sana ölürüm..

Senin İçin Ölürüm….

Hikaye bir adam ve bi kadının aşklarını anlatmaktadır.
Birgün kadın akrabasında kalmış ve sabah işe gitmek için durağa doğru yürümeye başlamıştır.Aynı zamanda adamda o gün işi nedeniyle o duraktan işe gidecektir.İkiside durağa gelmiş ve aynı otobüse binmişlerdir.Birbirlerini görünce aşık olmuşlar.Bundan sonra her ikiside evleri o durağa uzak olmasına rağmen her sabah o durağa gelirler ve işe giderler.Bunun tek sebebi birbirlerini hergün görmektir.Sonunda her ikiside birbirlerine açılırlar ve çıkmaya başlarlar.Adam inşaat mühendisi kadın ise mimarlık okumuştur.Bunlar gün geçtikçe işlerinde çok üst düzeylere gelmişlerdir.Sonunda bu çift evlenirler ve güzel bi birliktelik sürdürürler.Fakat bu çiftin çocukları olmaz ama bunu sorun etmezler.Çünkü ikiside birbirlerini deliler gibi severler.Adam hergün kadına ‘ senin için ölürüm ‘ der.Kadında ‘ bende senin için ölürüm aşkım ‘ diyerek cevap verir.Adam sık sık Amerika’ya iş için gidip gelmektedir.Birgün gitmeden önce karısı ile birlikte sahilde yürümekteyken bir satılık gecekondu görürler.Kadın adama ‘ bu evi hemen satın alalım ve yeniden yapalım.Parası ne kadar olursa olsun.Kocaman terası olsun üstünde martılar gezsin ‘ der.Adamsa ‘ Amerika’dan döndükten sonra yaparız aşkım. ‘ der.Adam Amerika’ya gider.Fakat geldiğinde çok değişmiştir.Kadın bunu fark eder ve adama sorar.’ ne oldu neden durgunsun çok değiştin ‘ der.Adam hiçbirşey söylemez.Birgün kadının bir arkadaşı kocasının onu aldattığını söyler.Fakat kadın buna inanmaz.Arkadaşı ‘ sana bunu göstereceğim ‘ der.Daha sonra arkadaşı bunu kocasını gördüğü yere götürür.Kadın gözlerine inanamaz.Akşam adam eve gelince hesap sormaya başlar.Adamsa ‘ gün geçtikçe duygular değişiyor.Her zaman aynı kişiyi seveceğim diye bişey yoktur.Evet ben seni aldatıyorum boşanalım. ‘ der.Boşanırlar fakat kadın adamı unutamaz onsur hergün onun yüreğini yakmaktadır.Bir iki yıl sonra adamın ölüm haberini alır.Daha sonra adamın sevgilisi olan kadın diğer kadının evine gelir.Kadınsa ‘ hangi yüzle buraya gelebildin. ‘ der.Kadınsa ‘ sana anlatacak şeylerim var beni dinlemesin. ‘ der.
Kadın ‘ bundan iki yıl önce iş için kocanın Amerika’ya gittiğini biliyorsun değil mi?
İşte o gidişinde kocan muayne olmuş ve kanser olduğunu öğrenmiş.Bunu sana sölememesi senin onun için öleceğini bildiğidir.Sana bu yüzden oyun oynadık.Sanki ben onun sevgilisi gibi göründüm. ‘ der.Sonra kadın adamın karısına bir mektup verir.Kadın mektubu okumaya başlar.Mektubun bir yerinde şöyle yazar ‘ senin benim için öleceğini biliyordum bu yüzden sana bir oyun oynadık lütfen bize kızma.Sen artık benim için yaşamalısın bunun için lütfen bana söz ver.Bil ki seni hala çok ama çok seviyorum.Kendine iyi bak ‘ der. Kadın bunları duyunca şok olur.

İşte Bu Yüzden İmkansızlığına Hep İnandım!

İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım!

Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda, sen benim her şeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum…

Bu yüzden yalnızlıklarım, ağlamalarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyeceğin en son şeydi… Sen beni hiç sevmedin!

Ben Seni Seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!

Ben Seni Özlüyorum dediğimde Seni Özlüyordum.

Ben Senin İçin Ölürüm Dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum…

Ve Ben Şimdi Senin Hayatından Gidiyorum!

Ne zaman Aralık’ta bir yağmur yağsa, ben İstiklal’de ıslanıyor olacağım,

Ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu arıyor olacağım,

Ne zaman bir havuz görsem, kenarında oturup seni bekliyor olacağım demiştim… Başaramadım…

Ben Kaybettim…

Sen Kazandın!

Artık sesimi duymayacaksın…İçİmDe Can ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM….
Sana sımsıkı sarılmak istiyordum, kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sımsıkı sarılmak istiyordum…. Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum…

Ben artık gidiyorum Bal’ım…

Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen, bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile…

Ve Lütfen, Aralık’ta yağmur yağdığında bizim mahalleye gelme…

Asım Yıldırım Senin İçin Ölürüm Derdin Ya Hep

Asım Yıldırım Senin İçin Ölürüm Derdin Ya Hep

YouTube – Asım Yıldırım Senin İçin Ölürüm Derdin Ya Hep

Sponsorlu Bağlantılar

Kürtçe Sana Ölürüm Ne Demek İçin Yorum Yap