Lc Waikiki Kışlık Kaban Fiyatları

Lc Waikiki Kışlık Kaban Fiyatları Lc Waikiki 2012 Model Kış Sezonu Hırkaları 14 Yaşa Göre - Bu makaledeki notlar: 2012 model manto lc waikiki kışlık..

Lc Waikiki Manto,mont Ve Kaban Modelleri 2010

LC Waikiki 2010 Manta,Mont Ve Kabanları
LC Waikiki kış koleksiyonu – LC Waikiki manto,mont ve kaban modelleri – 2010
LC Waikiki kış koleksiyonu


Türkiye’nin lider hazır giyim markası ve ulaşılabilir modanın vazgeçilmez adresi LC Waikiki’nin yeni kış koleksiyonu soğuklara meydan okuyan rengârenk ve sıcacık bir gardırop öneriyor. Şallar, Mantolar, paltolar, kepler ve kemerler hem kadın hem de erkeklerin kış gardırobunun vazgeçilmezleri arasında öne çıkıyor.

SOĞUK HAVALAR ŞEHRİ, LC WAIKIKI RAHATLIĞI SİZİ SARIYOR!

Kadınların LC Waikiki kış gardırobu rahatlığı ve lüks görünümü bir araya getiriyor. 70’lere göz kırpan koleksiyondaki uzun paltolar, yarasa kollu ve kemerli şık ceketler tunik ve gömleklerle kombinleniyor. Kemerli uzun hırkalar, ince şallar ve uzun çizmeler bu gardırobun olmazsa olmaz’ları arasında bulunuyor ve özellikle kısa montlarla tercih ediliyor. Rahatlık, işlevsellik ve minimalizm ekseninde en şık kombinasyonlar LC Waikiki’de onlar için bir araya geldi. Kadife takımlar, ekoseli montlar, renkli paltolar, kabanlar ve zengin triko koleksiyonu ile LC Waikiki kadını bu kış ta soğuğa geçit vermiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Lc Waikiki Kışlık Kaban Fiyatları İçin Yorum Yap