Lfs Baba Korna İndir

Lfs Baba Korna İndir Lfs Baba Kornası İndir - Bu makaledeki notlar: lfs hangi tuşlarla oynanır lfs baba..

Live For Speed

Arkadaşlar lfs çok güzel bir online yarış similatörüdür. bu oyunu internetten indirebilirsiniz boyutu 132 md dır. ben demo kullanıcısıyım oyuna bayılıyorum adeta:öhh:sizlerinde indirmenizi yavsiye ederim daha çok multiplayer yani çoklu oyun olarak oynanır ben 2 seneden beri oynuyorum ve almak istiyorum ne dersiniz?tavsiye edermisiniz.ama boyutuna bakmayın adeta çılgın grafikleri var:deli:8800 8801880288038804 -Oyun Smilatör
-Full, yani tüm araçları, pistleri açmak için parayı bastırıp almanız gerekiyor.
-Oyun da araç kontrolü mause ile yapılıyor.Fakat böyle alıştıktan sonra çok daha kolay geliyor.
-Oyunun kendisi Türkçe. Ayrıca bir Dil paketi indirmenize gerek yok.
-Oyun MP fonksyonundada oynanabiliyor.( Gördüğünüz gibi ;D )
-Her türlü zörvır var. Eğlenmek için, Car Park. Yarışmak için GP ( Race Pistleri ) . Drift için, drift zörvırları ve bunun gibiler..
-Oyunda %90 lagsız oynarsınız.Laglı oyun çok az rastlanır.
-Oyunda, Dörtlüleri yakma, sağa sinyal sola sinyal, korna, far açıp kapama gibi fonksyonlarda var.
-Oyunda araç modifiyesi yok, fakat istediğiniz renkten yapabilirsiniz.Ayrıyetten oyunun kendi verdiği kaplamalarıda kullanabilirsiniz.
-Oyunda skinlerle oynama, seslerle oynama gibi ufak detaylarda var.Fakat yaptığınız skin başkasındada varsa anca öyle görebilir sizi.Aksi taktirde göremiyor yani
-Oyunun en önemli özelliğinden biri ise , araç ayarları. Araç ayarları çok büyük farklar yaratabiliyor..Örneği süspansyon yükseliği, vites aralığı , fren gücü gibi şeyler, oyunda çok büyük önem taşıyor.Yani yarın bir gün oynarken yanınızdan sizden daha da hızlı bir adam geçerse , ´´bu hile yapıyor ya ´´demeyin.
-Oyunun hasar modellemesi oldukça iyi.Aracın çarpınca, diğer oyunlardaki gibi (örneğin GTA Sanandreas,) tek belli bir hasar almıyor.Araç hıza ve çarpış şekline göre hasarlanıyor.Bazen o kadar kötü oluyor ki lastikler yamuluyor vs vs gidemiyorsunuz.
-Bu oyunda diğer bir çok yarış oyunu gibi kum havuzuna veya çimliğe çıktığınızda hemen tekrar yola çıkmanız imkansız.Araç patinaj çekiyor ve ilerlemek gittikçe güç..
-Oyunda çok lastik yakarsan, lastikler patlar gibi şeyler de var.Örneğin 2-3 tur atarak aracı zorlarsanız ( mesela drift) aracın lastikleri aşınıyor ve eski kontrolünü kaybediyor.
– 2.nci madde de söylediğim aslında doğru.Fakat internetten araştırıp bunun kırılmışını bulabilirsiniz.Yani tüm pistler , araçlar açık olanını..
Şimdilik bu kadar yazıyorum.Eğer daha soran olursa, ve aklıma gelen önemli detaylar olursa buraya ekleyeceğim…

Sponsorlu Bağlantılar

Lfs Baba Korna İndir İçin Yorum Yap