Lise Mezuniyet Kıyafetleri

Lise Mezuniyet Kıyafetleri Düğünde Giyilecek Elbise Modelleri - Bu makaledeki notlar: lise mezuniyet elbiseleri lise mezuniyet kıyafetleri..

Düğün İçin Abiye Elbise Nereden Alınır?

düğün için abiye nereden alınır, düğün için elbise, düğünde ne giyilir, düğün elbisesi


Düğün için abiye elbise nereden alınır?

Son günlerde en sık karşılaştığımız sorulardan biri: “arkadaşımın düğünü için abiye kıyafet nereden bulurum?”

Malum abiye elbise deyince akla gelen mağazaların başında Beymen, Vakko, V2K, Harvey Nichols gibi birdan fazla markanın ürünlerini bünyesinde bulunduran markalar geliyor.

Ancak bu sezon yaptığım araştırmalar sonucunda hem sezonun popüler renklerine hem de modellerine yer veren hem de fiyatların astronik olmadığı en güzel elbiselerin BCBG Max Azria’da bulunduğunu tespit etmiş oldum.

Yukarıda BCBG Max Azria Resort 2010 koleksiyonlarından örnekler verirken aşağıda da mağazada bulabileceğiniz uzun abiye elbiselerden bir kaç örnek seçtim.

Fiyatların 350-850 TL arasında seyrettiği bu elbiseleri düğün, nişan, davet ve mezuniyet gibi bir çok okazyanda değerlendirmek de mümkün.

Bu arada minik bir not eklemeden geçemeyeceğim. Geçtiğimiz haftalarda katıldığım son 3 düğünde davetli her on bayandan dördünün mor abiye elbise seçmiş olması sebebi ile davetlerde farklı olmak isteyen bayanlara mor elbise giymemelerini şiddetle tavsiye ediyorum…

2011 Genç Kızlar İçin Mezuniyet Kıyafetleri

Uçlarda bir sarı tonu seçtiğinizde iki trendi birden yakalamış olursunuz. Neon ve soft giysiler…

2011 Mezuniyet Kıyafetleri

mezuniyet kıyafetleri 2011, 2011 balo kıyafetleri, balo kıyafetleri 2011, 2011 mezuniyet balosunda ne giyilir


Sponsorlu Bağlantılar

Lise Mezuniyet Kıyafetleri İçin Yorum Yap