Maşalı Topuz Modelleri

Maşalı Topuz Modelleri Maşalı Saç Toplama - Bu makaledeki notlar: maşalı saç modelleri maşalı topuz modelleri..

Ufak Dokunuşlarla Pratik Saçlar

Fazla vakit harcamadan, sadece ufak dokunuşlarla saçınıza kuaför eli değmiş izlenimi verebilirsiniz. Biraz hareketlilik, biraz yaratıcılık hepsi bu kadar. Yine de önümde bir örnek olsun diyorsanız, buyrun ünlü isimlerden yardım alın.

Rahat topuz Saç Modeli
Kate Beckinsale’nin saçını modern kılan ne? Saçlarınızı önden hafifçe kabartarak, saçlarınızı arkaya tarayın. Sonrasında da kıvrak bir hareketle basit bir topuza dönüştürün.


Doğal bukleler Saç Modeli
Beyonce gibi doğuştan bukleli saçlara sahip değilseniz şayet nemli saçınızı birkaç parça halinde örerek yatın. Sabah kalktığınızda örgüleri parmaklarınızla ayırın. İşte siz de doğal buklelere sahipsiniz.

Hareketli kıvrımlar Saç Modeli
Gwen Stefani yarım toplayarak kabarttığı saçları ile ne kadar da şık görünüyor değil mi? Eğer katları saçlara sahipseniz siz de fönü dışa doğru uygulayın ve yarım şekilde toplayın.

Katlı uçlar Saç Modeli
Anne Hathaway, saçlarının ucuna verdirdiği katlarla ne kadar da şirin görünüyor. Hareket vererek kuruttuğunuz saçlarınızın ön kısmını kulağınızın arkasına atın ve üzerini saçla kapatın.

Yüksek topuz Saç Modeli
Bu saçı uygulamak için balerin olmanıza gerek yok. Cesur olun yeter. Saçınızı tepede toplayarak örün ve o örgüyü döndürerek topuz haline getirin.

İnce detay Saç Modeli
Scarlett Johansson gibi ince siyah bir bantla değişklik yapın.


Kremin sırrı
Ginnifer Goodwin gibi kısa saçlarınız mı var? O zaman uygulamanız da çok kolay. Islak olan saçlarınıza krem uyguladıktan sonra, fırçayla birlikte yukarıdan aşağıya doğru kıvrımlarla saçınızı kurutun.

Gevşek kıvrımlar Saç Modeli
Taylor Swift gibi maşa uyguladığınız saçlarınızı gevşekçe toplayın.


Yeni renk
Nicole Richie sarışın halinden sonra çikolata kahve rengiyle de ne kadar muhteşem görünüyor değil mi? Böyle bir değişim size de iyi gitmez mi?
😉

Maşalı Saç Modelleri

Maşalı Saç Modelleri
Maşalı Saç Modelleri – Maşalı Saçlar – Maşa ile yapilan sac modelleri – Muhteşem Saç Modelleri – Maşa ile yapilan Saç Resimleri

Su Dalgalı Saçlar, Su Dalgalı Saç Modelleri

Su Dalgası Modelleri Lüle Saçlar

Su dalgası saç modelini yapmak için saçlarınızı yıkayıp iyice kurutun Saçlarınızı tutamlara ayırıp saç maşasıyla uçlardan diplere doğru sarın
Sarma işlemi bittikten sonra saçlarınıza sprey sıkıp kuruması için bekleyin Bukleli saçlarınızı ellerinizle dağıtıp doğal bir görünüm kazandırın
Sponsorlu Bağlantılar

Maşalı Topuz Modelleri İçin Yorum Yap