Mikro Sim Kart Avea

Mikro Sim Kart Avea Avea Micro Sim Kart Fiyatı - Bu makaledeki notlar: avea mikro sim kart mikro sim..

Avea Mikro Sım Kart Nedir? Mikro Sım Özellikleri Ve Kullanımı

Mikro SIM


Avea’nın sizlere sunmuş olduğu Avea Mikro SIM Kart ile mikro SIM uyumlu cihazlarınızı kullanabilecek; mobil internet keyfini yaşayabileceksiniz.

Mikro SIM Kartların Özellikleri

  • Çipin yerleştirildiği kısım mevcut kartlarda 15*25 mm iken, mikro SIM kartlarda boyutlar 12*15 mm’dir.
  • Mikro SIM uyumlu cihazlarda kullanılabilmektedir.

Mikro SIM Kullanımı


Sizin için özel olarak hazırlanmış Mikro SIM kartınız ile ilk 1 ay ücretsiz Avea mobil internet hediye edilmektedir. Aylık 1 GB hediye internet kullanımını, 7 Temmuz 2010 tarihinden itibaren Avea Müşteri Hizmetleri’ni (444 1 500) arayarak hemen başlatabilirsiniz. Hediye internet kullanımınız, Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kullanıma başlamanızdan itibaren 30 gün boyunca geçerli ve 1 GB ile sınırlıdır. Hediye paket tanımlandıktan sonra 30 gün içinde 1 GB kotasını aşmanız halinde,
0,05 TL/MB ile ücretlendirilirsiniz. 30 gün sonunda kalan kullanım hakkınız silinecektir; dilerseniz 1 GB Internet Paketi’ne ücretli olarak ayda 29 TL’ye Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, abone olabilirsiniz.

Avea’dan Microsim

Avea’dan İnternet Hediyeli, ‘‘Mikro SIM’’ Kart!

Avea’dan ‘‘Mikro SIM’’ kart uyumlu Tablet PC kullanıcılarına müjde! Avea, Tablet PC kullanıcılarını da unutmuyor!

Avea, ‘‘Mikro SIM’’ kart uyumlu Tablet PC’lerden 3G hızında internete bağlanmak isteyen kullanıcıları için standart SIM kart yerine daha küçük boyuttaki Mikro SIM kartı piyasaya sürdü.

Tablet PC kullanıcılarının internete 3G hızıyla bağlanmalarını ve cihazlarını daha verimli kullanmalarını sağlayan Avea ‘‘Mikro SIM’’ kartlar, tüm Avea bayilerinden satın alınabiliyor. Üstelik Mikro SIM Kart sahiplerine, 1 ay boyunca ücretsiz 1 GB internet hediye ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Mikro Sim Kart Avea” İçin Bir Cevap

Mikro Sim Kart Avea İçin Yorum Yap