Msn Şifremi Değiştirmek İstiyorum

Msn Şifremi Değiştirmek İstiyorum E Posta Şifre Değiştirme Kolay Gelsin Www Hotmail Com Secret Question - Bu makaledeki notlar: msn şifre değiştirmek istiyorum msn şifremi..

Msn Şifresini Değiştirmek İsteyenler Buyrun((resimli Anlatım))..!!

İlk olarak hesabınızı açın ve “MAIL” yazan yere tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda sağ üst köşede “OPTIONS (Seçenekler)” yerini göreceksiniz, ona tıklayın.


Bu işlemden sonra karşınıza gelen ekranda sol taraftaki listede, en üstte bulunan “PERSONAL (Kişisel)”yazan yere tıklayın ve daha sonra “Password” e basın. Bundan sonra karşınıza çıkan ekranda şifrenizi değiştirebilirsiniz.

OLAY BU KADAR KOLAY GELSİN…!!! =)=)

Msn'de Şifre Değiştirme,gizli Soru Değiştirme,dili Değiştirme

ŞİFRE DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan Parola(password) a tıklayınız.Buraya girip eski ve yeni şifrenizi yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece şifreniz değişmiş oldu.

GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.
DİLİ DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan dil(Language) 'e tıklıyoruz.Buradan da istediğiniz dili seçip tamam(ok) a basıyoruz.Böylece dil değişmiş oldu.

***EMEĞE SAYGI***

Msn Şifremi Unuttum Acil Yardım ! 🙁

Msn şifremi unuttum napmam lazım gizli yanıtıda bilmiyorm nasıl ulaşabilrim beyler :S

Şifre Değiştirme
Şifre Değiştirme(resimli)

Bu gün şifre değiştirecektim bir hizmetim olsun dedim bütün adımları sizlerle paylaşmak istedim

Biliyorum aynı konu var ama benimki daha detaylı 😥 😳 😈

ilk önce sitemize giriyoruz http://www.silkroadonline.net

sonra asagıdaki resimdeki kırmızı dikdörtgenle belirli botuna tıklıyoruz

Karşımıza gelen pencerede kırmızı dikdörtgenle işaretli butona tıklayın

sonrasında gelen pencerede ikinci kısımda(change password) istenen bilgilerimizi giriyoruz ve kırmızı dikdörtgene tıklıyoruz :mrgreen:

ve son adım karsımıza gelen yerde gizli sorumuzu giriyoruz kırmızı dikdörtgenle isaretli yere tıklıyoruz :mrgreen: :mrgreen:

ve son olarak bir pencere geliyor isleminiz gerceklesti diyor ingilizce confirme basıyoruz
sifremiz değişti bu kadarcık.
Konu Sabitlenmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Msn Şifremi Değiştirmek İstiyorum İçin Yorum Yap