Nero Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

Nero Nasıl Kurulur Resimli Anlatım Cd Ye Müzik Nasıl Yüklenir - Bu makaledeki notlar: sidiye nasıl müzik yüklenir nero nasıl..

Nero Nasil Kurulur Ve Nasil Cd Ye Yakilir Videolu Anlatim

Nero Nasıl Kurulur?

CD/DVD yazma programı Nero ile yapabileceklerinizi bir araya topladık. Yazı dizisinin ilk bölümünde yazılımın nasıl kurulduğunu anlatıyoruz. İzleyin, öğrenin.

Nero’yu sadece bir CD/DVD yazma aracı olarak görüyorsanız bu yazı dizisinden sonra bir kez daha düşünmelisiniz. Program, multimedya yazılımlarından tutun da sistem kurtarmaya ve yedeklemeye kadar çok farklı konularda kullanıcılara hizmet verebiliyor. Üstelik, tüm bu işleri Türkçe arabirimle gerçekleştiriyor. Nero’nun kurulumu ve kullanımından tutun da bilinmeyen özelliklerine kadar birçok faydalı uygulamayı videolar eşliğinde izleyerek öğrenebilirsiniz.

1. Bölüm: Nero’nun Kurulumu

:: Nero’nun en yeni sürümünü sisteminize nasıl kurulduğunu öğrenmek için buraya tıklayın.

Nero İle Ses CD’si Nasıl Yazılır?

Nero ile CD/DVD’lere neler yapabileceğinizi anlatmaya devam ediyoruz. Yazı dizisinin üçüncü bölümünde elinizdeki şarkıları nasıl ses CD’si yapacağınızı anlatıyoruz.

Daha önceden nasıl kurulduğunu ve nasıl CD/DVD yazdırıldığını anlattığımız Nero’nun özelliklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Elinizde bir müzik arşivi var bunları arabanızda dinlemek istiyorsunuz ama ses CD’si olmadığı için hevesiniz kursağınızda mı kalıyor? İmdadınıza Nero yetişiyor. Sıkıştırılmış ses dosyalarını diske yazılmaya uygun hale getirerek ses CD’leri oluşturmanıza imkan sağlayan Nero’nun bu özelliğini videomuzda adım adım anlatıyoruz.

Video dersi izlemek için buraya tıklayın.

Nero İle CD/DVD Nasıl Yazılır?

CD/DVD yazma programı Nero ile yapabileceklerinizi anlatmaya devam ediyoruz. Yazı dizisinin ikinci bölümünde veri diski nasıl yazıldığını anlatıyoruz.

CD/DVD yazmanın dışında multimedya programlardan sistem yedekleme ve dosya kurtarmaya kadar bir çok özelliği bulunan Nero’nun incelikleri anlatmaya devam ediyoruz. Türkçe arabirime sahip Nero’nun ik bölümde kurulumunu anlatmıştık. İkinci bölümde ise Nero ile nasıl CD/DVD yazılacağını detaylarıyla anlatıyoruz. İzleyin sizde Nero’nun özelliklerini ve bilinmeyenlerini, bu videolar eşliğinde kolayca öğrenin, bilmeyenlere öğretin.

2. Bölüm Nero İle CD/DVD Yazmak

:: Video dersi izlemek için buraya tıklayın.

Nero İle Dosya Nasıl Yedeklenir?

Nero ile yapabileceklerinizi anlattığımız yazı dizisinin beşinci bölümünde, dosya yedeklemeyi anlatıyoruz. Nero’nun bu özelliği ile önemli dosyalarınız güvende!

Nero ile CD/DVD yazmanın dışında önemli verilerinizi de yedekleyebilirsiniz. Nero kullanımı yazı dizimizin önceki bölümlerinde kurulumunu, CD/DVD yazdırmayı, ses CD’si oluşturmayı ve ISO dosyası yazdırmayı anlatmıştık. Beşinci bölümde ise önemli dosyalarını nasıl yedekleyeceğinizi ve bu yedeği daha sonra nasıl geri yükleyeceğinizi video dersle adım adım anlatıyoruz. Video dersi izleyin, önemli verilerinizi Nero ile nasıl yedekleyeceğinizi ve bu yedeği daha sonra nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Videoyu İzleyin

:: Video dersi izlemek için buraya tıklayın.


Nero İle Disk Nasıl Yedeklenir?

Nero’nun CD/DVD yazma ve kopyalama işleminden başka neler yapabildiğini anlatmaya devam ediyoruz. Altıncı bölüm: Nero ile sabit disk nasıl yedeklenir?

Nero ile yapabileceklerinizi anlattığımız yazı dizisinin altıncı bölümünde sabit diski nasıl yedekleyeceğinizi, bu yedeği daha sonra nasıl geri yükleyeceğinizi ve oluşturduğunuz yedeği nasıl güncelleyeceğinizi adım adım anlatıyoruz. Yazı dizimizin önceki bölümünde anlattığımız dosya yedekleme işleviin devamı olan bu özelliği kullanarak başka bir programa ihtiyaç duymadan sabit diskin tam yedeğini alabilirsiniz.

Videoyu İzleyin

:: Video dersi izlemek için buraya tıklayın.

Nero İle ISO Nasıl Yazdırılır?

Nero ile neler yapabileceğinizi anlattığımız yazı dizisinin dordüncü bölümünde, ISO kalıbını nasıl diske yazdıracağınızı anlatıyoruz. İzleyin, öğrenin.

Nero’nun özelliklerini anlatmaya devam ediyoruz. Daha önceden nasıl kurulduğunu, nasıl CD/DVD yazdırıldığını ve nasıl ses CD’si oluşturulduğunu anlattığımız Nero eğitim dizimizin dördüncü bölümünde ISO kalıbını CD/DVD’ye nasıl yazdıracağınızı adım adım anlatıyoruz. Oluşturduğunuz ya da internetten indirdiğiniz ISO kalıbını diske yazmak için bilmeniz gerekenler bu video derste.

Videoyu İzleyin

:: Video dersi izlemek için buraya tıklayın.

umarim isinize yarar:tamam:

1 Cd Ye 400 Şarkı Kaydetmek.. Resimli Anlatım

Nasıl olduğuna gelince mp3 dosyalarınızı mp4 e cevirerek bunun mantığı şöyle bir mp3 dosyası ortalama 4mb biz mp4 e enkode ederek bu boyutu 2mb a düşürüyoruz..Böylece 700 mb lık bi cd ye 400 mp4 olarak yazdıra bilirsiniz bir eksiği yani bu mp4 leri mp3 playırda dinleyemiyoruz yanlızca pc de dinlenebilir bu cevirme esnasında mevcut mp3 dosyalarınız korunuyor yani.. Kaybetmiyorsunuz kulanım alanları ise bir cd ye daha fazla şarkı koyarak cd den tasarruf edersiniz arşivlemek için veya sabit diskinizde daha az yer kaplar şarkının kalıtesi düşmüyor süresi kısalmıyor sadece boyutu sıkıştırılıyor nasıl kulanıcağınızagelinceSponsorlu Bağlantılar

Nero Nasıl Kurulur Resimli Anlatım İçin Yorum Yap