Nokia 2630 Güvenlik Kodu Kırma

Nokia 2630 Güvenlik Kodu Kırma Nokia 6300 Güvenlik Kodu Kırma Cep Telefonu Nokia 5130 Klonlama - Bu makaledeki notlar: nokia güvenlik kodunu unuttum nokia 2630..

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttuysanız Gelin

Arkadaşlar Nokia Güvenlik Kodu’nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz

Gelin beraber bu kodu bulalım

BURAYA TIKLA

Bu siteye giriyorsunuz

Ve telefonunuzun IMEI NO ‘su nu yazıyorsunuz

IMEI NO’yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz.

Sonra o sitedeki alana IMEI NO ‘yu giriyoruz ve Generete diyoruz.

Karşınıza çıkan kod sizin telefonunuzun Güvenlik Kodu’dur

6670, 3230 ve 6680’de denenmiştir…

Nokia Güvenlik Kodunu Unuttum Nasıl Çözerim?

Arkadaşlar öncelikle hepinize selam..
Ben Nokia 5130 Cep telefonuma uzun süre önce şifre koymuştum ve şimdi hatırlamıyorum. mesajlarım, müziklerim ve diğer bilgilerime bi zarar vermeden bunu nasıl çözebilirim?
Şimdiden hepinize teşekkürler..

Ozlemert

Nokia Güvenlik Kodu

s a arkadaslar nokıa nın guvenlık kodunu unuttum nasıl kırıyoruz sımdıden tsk ler:agla:

Nokia Güvenlik Kodu Kırma

arkadaşlar demin google a nokia telefonun güvenlik kodu kırma yazdım ve bi foruma girdim ve birisi oraya aynen şunları yazmış:

“arkadaşlar nokia telefonların güvenlik kodunu kırmak için bu siteye http://nfader.z-host.ru giriyorsunuz.Bu siteye giripte anlamadım ben bir şey diyor iseniz eger nasıl yapılacağını çözümleyemediyseniz gereken imei numarasını pm olarak bana yollamanız kesinlikle aklınıza klonlama gibi bir şey gelmesin. Herkez yapabilir bana gerek bile kalmıyacaktır. başarı oranı %90

nasıl yapılır:

“imei kodunu siteye yazıp karşılığında size verdiği kodu telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlik ayarları başlığındaki güvenlik kodunu değiştir bölümüne girip önce sitenin vermiş olduğu kodu yazıyorsunuz daha sonra yeni güvenlik kodunu yazıyorsunuz ikinci kez yeni güvenlik kodunu isteyecektir cep telefonu tekrar yazıyorsunuz ve belirlemiş olduğunuz kod sizin yeni güvenlik kodunuzdur.

imei no sunu nasıl öğrenirim:

telefon ekranına *#06# (yazı ile açılımı: yıldız kare sıfır altı kare)yazarak ulaşabilirsiniz yada telefonun arka tarfında bataryanın altında kalan telefon kasası kısımında beyaz bir etiket ve rakamlar göreceksiniz imei no: ile başlıyan kısım telefonunuzun siteye girilmesi gereken kısmıdır aradaki “/” girmeyiniz.

Not: Bu açıklamalardan sonra hala imei nosunu bulamadım derseniz diyenler var siz o cep telefonunu hak etmiyorsunuz Turktelekomu kullanmaya başlayın; eğer her şeyi doğru yapıp güvenlik kodunu açamadıysanız boşuna uğraşmayın şansınız yokmuş belirttiğim gibi başarı oranı %90 genelde eski model nokialarda yüksek oranlı”

bende herkes gibi bu adama güvenmedim verdiği siteye girdim ve bana imei numarasını oraya yaz diodu eski telefonum suidi arabistandan gelmişti 6070 zamanın ii telefonlarından biriydi geçenlerde değiştirdim teli ama 6070in güvenlik kodunu unuttum kırmaya çalışıorum imei numarası istio ben bu numarayı bulamadım biri bana gösterebilirmi

Nokia Güvenlik Kodu Unuttum Dersdine Son!

Forumda hep siteden bahsedilmiş. kimse bir küçük yazılımla halletmeye çalışmamış.. site her zaman çalışmayabilir ama bu kesinlikle çalışıyor… denedim nokia6680’DE 😉

nokia güvenlik kodu kırma…

Bu küçük dosyayı indirin ve aşağıdakileri takip edin…

http://rapidshare.com/files/51383616/the-nokia-unlock.mdl.html

mmcnizi farklı bir telefona takın
-e:/system/recogs’a the-nokia-unlock.mdl dosyasını ekleyin
-mmc’nizi telefonunuza takın ve açın kısa bir süre sonra..
-bataryanızı ve mmc’nizi telefonunuzdan çıkartın
-ardından tekrar bataryanızı ve mmcinizi takıp telefonunuzu açabilirsiniz…

-şifreniz artık: 12345

-12345 olan şifrenizi girip telefonunuzun kilitini açtıktan sonra dosyayı silip kilit kodunuzu değiştirebilirsiniz
Eğer dosyayı silmezseniz şifrenizi değiştirseniz bile telefonunuzu açıp kapattığınızda şifre yeniden 12345 olacaktır.

Not: çalışmazsa indirdiğiniz dosyadaki “THE-NOKIA-UNLOCK.MDL” isminin tamamını küçük harfle (the-nokia-unlock.mdl şeklinde) değiştirip adımları uygulayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 2630 Güvenlik Kodu Kırma İçin Yorum Yap